Споделена история от Секс и интимност

Здравейте. На 43 год. съм, женен, с две деца. Тя, моята история е малко объркана. Всичко започна преди 14 години. С жена ми решихме да се правим на модерно семейство. Всеки от нас си имаше ден от седмицата, в който излизаше сам, просто така, за да не си омръзнем. Не се питахме къде и с кого излизаме. Всичко вървеше добре, обичахме се и си имахме по един свободен ден. Но, винаги има по едно но... Един ден срещнах една причтелка на жена ми. Всъщност тя беще позната и на двама ни, беше и на сватбата ни,но така или иначе повече общуваше с жена ми. Поканих я да излезем някоя вечер, ей така, без всякакви задни помисли. Тя се съгласи. И се започна. В началото просто си говорехме, по-точно говореше повече тя. Имаше проблеми в работата и може би искаше да споделя с някой. А аз съм идеалният слушател. Опитвах се да и помогна доколкото мога. И така продължи близо година, докато не осъзнах, че съм се влюбил в нея. Въпреки това не го показвах, защото имах скрупули/семейна приятелка и т.н./, а и не бях сигурен какви са нейните чувства към мен. В това време нещата в семейството ни не вървяха, постоянно се карахме, най вече за пари, и за други глупости разбира се. И тогава прогледнах, по-точно отвориха ми очите. На една Коледа излязохме заедно с голяма компания. Стана купон, а на другия ден приятели, с които бяхме предната вечер ми споделиха как всички са разбрали, че тя ме обича, по начина по който ме гледа, по държанието, жестовете и т.т.Не след дълго аз и признах колко много я обичам, как искам да се разведа, как искам да бъдем заедно, да имаме деца. Тя се разплака, плака дълго и накрая ми отказа. Не знаех какво да правя. Продължавахме да се виждаме, не спирах да и показвам любовта си, но нищо. Една година след това се роди второто ни дете и реших, че ще бъда верен съпруг и баща и спрях да я търся. Нещата в семейството ми потръгнаха, купихме си жилище и точно когато си мислех, че всичко ще бъде наред дойде ударът от страна на жена ми. Разбрах, че ми изневерява. Бях бесен. Исках да и го върна. И тогава я срещнах да улицата. Беше 4 години след последната ни среща. Тя беше по-красива от всякога и започнаме пак да се срещаме. Усетих как забравеното чувство на любовта отнова се завръща. Тогава направих най-голямата си грешка. Беше в началото на 2000 г., Ивановден. Излязохме заедно, отидохме на дискотека, танцувахме много и тогава пуснаха Metallica - Nothing Else Matters. На тази песен тя за пръв и последен път ми каза. че ме обича. А аз глупакът не направих нищо. Вместо да я прегърна и не я пусна вече, вместо да и кажа, че я обичам, аз си замълчах. Защо, и до днес не мога да си отговоря. След това всичко тръгна надолу. Срещахме се още девет месеца, докато в един момент тя ме отряза. Спря да се обажда, не искаше да се срещаме, така и без да ми обясни защо. Може би защото почна работа в службата на жена ми, а може би просто не искаше повече да се срещаме. Както и да е. Опитах се два-три пъти да се видя с нея, да поговорим, но не стана. Реших, че ще я забравя, искам да я забравя, но не мога. Хващам се понякога, че мисля за нея, сънувам я и се ядосвам на себе си. Тя се омъжи за свой приятел от ученическите години. Дано да е щастлива. Срещам я понякога и ми се струва, че изглежда
отчаяна и нещастна, буквално смачкана. Иска ми се да я спра някой ден и да и кажа колко много неща имам да споделя с нея, но знам, че няма да го направя. Може би съм прекалено горд и чакам тя да ми се обади. Нещо, което няма да стане. Ами това е.

Случайна Следваща >>

Коментари

1.   щом след 4 г пак сте се срещнели и все още сте се обичали повярвай ми пак сьдбата ще ви срещне но не бьди тогава горд обадии се може да нее вече твоя жена но ще изкарати леко флитче

2.   Всеки в този живот си има по някоя любов,която няма да забрави, цял живот. Затова нека сме щасливи и да се радваме на това което съдбата ни придоставя. Може би така е трябвало да стане, гледай напред и не се измъчваш с чувството за вина! Бъди щаслив с това което имаш, желая ти го от сърце!

3.   бъди щастлив с това което имаш, докато се бориш за това което мечтаеш.

4.   Защо не се бориш ? Това е истинска любов и смятам, че ви пречи моралът. Или отговорността към децата, което е важното. Би ли я обичал и гледал с обожание, ако има проблеми /неминуемо/ с възпитанието им. Вероятно тя е усетила, че истинско начало след брак с деца получават само егоистите. Допускам, че ще е по-леко ако не подновяваш връзката си. Така и обичаната жена ще има шанс да намери собствен път.

5.   БОРИ СЕ ЗА ЛЮБОВТА СИ. ЕДИН ЖИВОТ ЖИВЕЕМ, АКО НЕ ГО ЖИВЕЕМ ЩАСТЛИВИ, ИМА ЛИ СМИСЪЛ?

6.   Голямата любов остава такава и е незабравима, защото не сме я превърнали в семейно бреме. Ако го допуснеш, ще загубиш тази любов, а и семейството, което си градил с години. И за съжаление, път назад няма...
Радвай се на това, което имаш! А спомените ти никой не може да отнеме!

7.   НЕ СИ МИСЛИЛ ПРЕДИ ДА СЕ ОЖЕНИШ МИ СЕ СТРУВА !!!

8.   Верни неща изричат по-горе читателите. Прекалено отговорни сме смятам. Но това е правилният път.