Споделена история от Секс и интимност

Къде най-много обичате да ви целуват?
Искам да попитам каде най- много обичат мъжете да ги целуват, да ги галят и така нататък? На кратко какво трябва да направи една жена, за да подлуди мъжа малко преди започването на самия секс, как да го възбуди на макс?

Коментари

1.   Хахаха, различно е предполагам както с жените. Аз съм теле и въпреки че не вярвам на зодии всичко написано там май е вярно. За мен е врата. :)) Само да кажа, че е важно всичко, не само целувките. В смисъл няма ли я искрата..не става. Да се надяваме че при вас не е така. Пък и в началото може да експериментираш...поразходи се насам-натам и виж как са нещата. :)
Ралф

2.   Както винаги, Ралф е доста прав. И за мен е вратът, макар да съм друга зодия. само мога да добавя, че всъщност за мъжа най-важно е да види онзи блясък в очите и желанието на жената да даде и да получи любов.

3.   От авторката : с приятеля ми сме заедно от 4 месеца и искаме да го направим и то много ( на мен ще ми е за пурви пут а на него не ) и затова искам да го накарам да полудее още преди да отидем утях да правим секс . примерно докато седим в колата искам да го накарам да ме желае много и тогава да се преместим утях но незнам как да го накрам ????? :d

4.   Какво да направиш? Всичко, което искаш в момента-ако мъжа е вече в леглото ти,той също ще приеме и очаква всичко..какво има за питане!!!

5.   Съвет: Не го предървяй много, че много боли при дефлорацията. Първия път го направете внимателно, а после лудейте на воля. D*

6.   А как да го надървя ? ( извинете за тупия въпрос но да му правя свирки в колата ми звучи много курвенско,а аз за друг начин не се сещам :s )

7.   Мм, как да го надървиш? По много начини. Направи му един бавен, горещ стриптииз. Ако го направиш добре, може направо да гръмне в гащите.

8.   Е та ти си си цела курва, така че се захващай със занаята

9.   НОМЕР 6 като не се сещаш за друго освен свирки в колата Нали се сещаш каква си?

10.   A вместо да я убиждате защо не и дадете съвет ???????

11.   Ем добре №10 ще и дам съвет
забрави за свирките №6 забрави всичко което ти е дошло на ума сварзано с лапането на мъжки телесни части знам че ще ти е трудно но все пак се опитай да забравиш за свирката, свирката не е всичко което можеш да дадеш(интересно кое ли е другото което можеш да дадеш :):):):))
ииии оооо не ти в никакъв случей не си Курва това е просто немислимо на теб просто не ти идва нищо друго на ум освен да направиш свирка в колата......... че как може изобщо някой може да те помисли за курва това е просто немислимо :)

13.   Извинявай ама ако докато само се целувате не се надървя, значи нещо не е наред. Или преди това си е ударил някоя чикия, или е "боцнал" нещо друго докато ти му се офлянкваш 4 месеца.
Относно въпроса ти: няма нужда да му правиш каквото и да е за да подлудява. Просто като дойде момента му се отдай напълно и нещата ще са ОК. Айде успех!!! :-)

14.   Номер 13 е абсолютно прав. С интерес прочетох коментарите. Просто се отпусни и се остави на инстинктите сами да те водят. А и Ралф е прав за телетата. На зодиите може да се вярва. Моят приятел (абсолютен представител на телетата) обича да го хващам и галя по косата на тила и да го целувам по шията. Опитай, може да хареса и на твоя. (При мен е нещо като запазена марка) Опитай каквото ти подскаже тялото му - ще почувстваш как той леко потръпва при допир на някое определено място. Аз така се научих да разпознавам къде обича да го докосвам и какво го влудява.

15.   Уууууааауууу няма да казвам какво си помислих за мадамата дето варти ....... волана :) в колата
нищо друго не се сещала малиииииии на такива им дават 20 лева за сеанс :) вервай ми знам :)

16.   Aаауууу малииии ако някоя жена прави секс с приятеля си в колата или му прави френска е курва !!!!! абе вие нормални ли сте бе хора Аз съм го правила безброй пъти харесва ми да го правя обичам да го правя и на съпругът ми му харесва-ХАХАХА и знаете ли - напушва ме смях че толкова хора мислят така а после ми става пък тъжно за тях - както и да е Въпросът ми е - позволено е да го целувам само по врата ли ХАХАХА пак ми стана смешно

17.   До сега не прочетох нито един нормален съвет.Мацка ако искаш да го накараш да трепери от възбуда целувай го по гушата страстно докосвай го в областа на интимните части може също да го хапеш палаво по ухото ако искаш да го побаркаш напално просто бъди палава момчетата харесват момичетата който нямат задръжки в никакав случай не стой като дърво когато те целува даже го целуни първа и направи нещата който ти изброих.АКО ИСКАШ МИ ПИШИ НА СКАЙПА Danielcheto7

18.   Мале обръщам се кам всички мъже хахаха много ама много сте смотани хем ви харесва да ви правЯт свирки пак иначе това за вас било курвенско еми като расъждавате по този начин после не се чудете защо не го получавате МАЛЕЕЕ АМА ДОБРЕ НЕ Е ЛИ ТАКА САМИ СИ ГО ПРАЙТЕ ГАДНО ХАХАХАХА

19.   По врата, по ушите, ако му харесва пробвай да го дереш по гърба (не прекалено силно). При мен тия 3 неща в комплект и съм готов :)

20.   А е как свирките ще са курвенско нещо бе вие наред ли сте. Скъпа прави това което ти е кеф с него, не ги мисли нещата и за него щом 4 месеца те е чакал ще е страхотно и за тебе също. Свирката е нещо лично и не се прави на всеки така че правете каквото ви е кеф ;) успех

21.   Aз обичам да ме целуват по горната част на вялото - ушите устата шията гърдите корима и накрая члена ужасно се въцбуждам при тази любовна игра

22.   Лелеле какво чета за свирките? Курви сме били, защото въртим свирки? Я наистина си го лапайте сами!
За мен няма нищо по-красиво в мъжкото тяло от възбуден пенис. И ако не мога да му с насладя в пълния смисъл на думата, изобщо да не се почваме. Какво я свихте мадамата?
Кое е курвенското да поемеш в устата члена на любимия ти човек, обяснете ?

23.   Aз мисля ,че не е нужно да го подлудяваш..ако той наистина те обича няма да има нужда от това...достатъчно ще е удоволствието от секса който ще правите!

24.   До 23. Пък аз ти казвам, че въобще не знаеш кво е секс. Кви са тия лиготии, муци, писи, а самия секс -мушни го, извади го и готово? "ако той наистина те обича няма да има нужда от това..." -напротив: сухия, семплия, сивия секс убива всяка връзка. Какво ли си мисли човека, дето искаш да те обича за тебе? Тая къде ли се дава, като на мене не?! Рано или късно изниква именно тоя въпрос и твойта теория за "обич" ... Ама, както си знаеш. На никой не давам акъл.

26.   Относно въпросът със зодиите, прави сте - аз съм представител на телеца, макар и от нежния пол. Наистина на телците им въздействат целувки по шията.

28.   Целувки по устата, шията, ушите, драскане по гърба, целувки по гърдите корема .... няма нищо по-добро!

29.   Има, бе 28... най ми е добре първо смукачка и изп*****не в устата, пък после и на другите места. Ама ако не я кефи мацката, по добре да не пита за моите кефове. Нейният пич може и друго да го блазни -незнам...

30.   Аз наи-много обичам тои да ме целува по корема,а тои по шията. А колкото до секса играите любовни игри.

32.   много обичам да ми смучат зърната-страшно ме възбужда. Дори зърната са ми станали по-чувствителни от клитора :)