Споделена история от Секс и интимност

Боли ме клитора
Здравейте, аз съм момиче на 22год. Имам си сериозен приятел с който правим секс почти всеки ден, но аз имам един проблем, когато докосне клитора ми с пръст ме боли. да кажа самият клитор ме боли. Много неприятно. А той много обича да го прави и също да ме лиже отдоло, но т. к. ме боли аз не му давам, нормално ли е това или нещо не съм добре там отдолу. Искам да попитам дали има и други момичета със същия проблем. Мерси.

Коментари

1.   Ами мен ме боли, когато ме пипа и е много сухо.
Може и теб от това да те боли.
Вземете си овлажняващ гел, има на Дюрекс плей, тогава няма да те боли предполагам.А и това е много чувствително място, трябва да е нежен.

Mss Sadness,24.

3.   Ами вероятно не се овлажняваш достатъчно, използвайте овлажнител (лубрикант). Някой момичета след оргазъм им е неприятно докосването, трябва да мине известно време преди да продължи актът. Вероятно клиторът ти емного чувствителен, но постепенно ще се оправи, препоръчвам ти да мастурбираш докосвайки го с ръка, колкото и неприятно да е. Нека клиторът ти свиква с допира.

4.   Според мен непременно трябва да се консултираш с гинеколог защото това определено не е нормално! На мен ми се е случвало 3/4 да ме боли, но то беше от неудобни прашки ( тези които са с ръбче по средата ).
Ж. 24

5.   А винаги ли те е боляло? Иначе може да е претъркан.

7.   Отиди да генеколог по-добре.

8.   странно
данеби да имаш раничка
или да си прекалила с мастурбирането
данеби да бъркаш голямата му чувствителност с болка?

9.   Здравей..
Моя клитор е много чувствителен, и приятеля ми като ме пипа, без да съм страшно много възбудена, по-скоро ми е неприятно отколкото обратното. Няма значение дали е с език или пръсти. Забелязла съм и че когато не съм достатъчно овлажнена ефекта е същият.

Кажи на приятеля си че не бива да избързва с него и да го кара по-кротко. Като те лиже да не се заиграва толкова много с него отначало, или му дай напътствия в нещата които ти харесват докато го прави.

:)
Пробвайте пак и просто по-полека и повечко време отделете и накрая ще си доволна!

10.   Ако клиторът ти е възбуден и бъде докоснат по-грубо или със сухи пръсти, докато е оголен- нормално е да те боли!

11.   Може би е защото правите секс почти всеки ден. Починете си няколко дни, избягвай да го докосваш. Ако продължава да те боли, отиди на лекар :)

12.   И аз мисля, че може да ти е претъркан. Не го докосвайте със сухи пръсти. На мен ми се е случвало да ме боли няколко дни, след като гаджето ми беше решило, че много ще ми хареса да го смуче силно. Беше се наранил и не можех да го докосна след това. Просто клитора е чувствителен и трябва да се докосва нежно и винаги с влажни пръсти и език...

13.   Към момчетата, клиторът е много по чувствителен от пениса, ако пениса може да се докосва с ръка още докато не е възбуден(еректирал), то при момичетата не е така, трябва момичето да е добре овлажнено и възбудено за да може да се докосва без да изпитва дискомфорт дамата. Имайте го в предвид! Купидон.

14.   Моята жена съще не обича да и пипам клитора, но се възбужда като трие в него главичката на надървения ми хуй, което е и прелюдия към ебането!

15.   Ами и при мъжете понякога се получава така, от много секс или мастурбиране, понякога се усеща болка, едно малко неприятно при допир на членът.

16.   Не е от претъркване или честия секс. Просто момичето е по-чувствително отдолу... и аз съм така... едно лизане би могло да е неприятно... Явно при всички е различно. Все пак отиди на гинеколог, може би има някакъв лек за този неприятен проблем :(