Споделена история от Секс и интимност

Любов,приятелство или просто секс
Здравей те, за пръв път пиша и
споделям с хора, които не познавам и то не защото няма с кои да споделя, а защото всички останали са обгърнати с предразсъдъци и предпоставки. Аз съм на 22 година уча, работя на кратко нормален човек съм докато не се появи той. Той е човека на когото звъня когато имам проблем, когато ми е тежко или просто ми се прави страхотен секс... бяхме просто много добри приятели. Докато не ми писна да стоя сама и да чакам и аз не знам какво и реших да пробвам с момче което от доста време също си предлагаше услугите! И така започнах връзка, отношенията ми с най добрия ми приятел се обтегнаха и преминах само в телефонни разговори и неизказани чатове и двамата мълчахме след думите как си, добре съм с това нашия чат се изчерпваше, а на мен ми трябваше толкова малко само да чуя "искам да съм с теб"и бях готова да зарежа всичко и всеки. И точно тогава осъзнах колко бях влюбена в него. Само като се замисля колко пъти ми е говорел за бившите си колко пъти съм го успокоявала споделяхме си всичко. и така една вечер след като с приятеля ми се скарахме ми стана много криво реших да потуля мъката с няколко чаши вино пред компа с хубава музика тогава отново ми писа той с дежурното как си, как я караш вече не пишеш и тогава му казах ако иска да дойде до вкъщи защото изобщо не ми се пишеше. И тогава всичко започна от начало краката ми се разтрепериха и в главата ми се въртяха само спомени чудех се какво правя и трябва ли. И така започнахме да се виждаме все по често всеки път когато се виждахме телефоните ни не спираха да звънят и ние пак казвахме дежурните лъжи криехме се от всички и всичко отново беше както преди с изключение, че аз бях обвързана а по него тичаше някаква еднодневка, която беше влюбена в него. Всичко се подреждаше зарязах започнахме да споделяме като преди секса си остана също толкова страхотен но нищо повече като че ли отново бяхме на изходна позиция. Казва ми че е изморен че иска сериозен човек до себе си като че ли визира някои когато го попитам как си представя човека той свежда глава като чели мечтае и така до ден днешен!! Ето че се опитах на кратко да разкажа моята история не знам точно какъв съвет търся просто исках да споделя с някои защото вече не знам какво да правя и как да постъпя аз също започнах да се изморявам

Коментари

1.   Просто му кажи, че би искала да пробвате да сте заедно, на един мъж трябва да му се поставят точно и ясно важните въпроси, а не с недомлъвки:) Според мен и той желае същото като теб, но засега сте изгубени в превода и в нерешителността си, глупави деца:)
М, 35

2.   И така - кой-кой е? Един ли са или са двама? С тези безкрайни изречения и без никаква пунктуация, нищо не ти се разбира.
Да не говорим за речника ти: "здравей те", "обгърнати с предразсъдъци и предпоставки" (?!), "нормален човек", "също си предлагаше услугите" (?!).
"Криехме се от всички и всичко" - от кого и защо сте се крили?
"Страхотен секс" едва ли имаш понятие какво означава, дори и просто нормален... При жените между 25 и 35 години все по-страхотен става сексът.

Ако и в отношенията си с хората, и в ученето си така, както с правописа и начина на изразяване - тури му пепел!
Как няма да си изморена, като казваш по 10 изречения на един дъх, докато накрая забравим за какво изобщо говориш?!

4.   Просто не ви стиска и на двамата да сте в истинска връзка, защото тогава ще я има отговорността и ВЕРНОСТТА към другия. А за да се поддържа една успешна връзка, трябва да се съобразяваш с него, понякога да правиш компромиси, да си му вярна, да го мотивираш да прави нещо с живота си, да се грижиш за него, да прекарваш повече време с него, същото от негова страна. Честно казано, мисля че освен той, и ти не си готова за сериозна връзка, в противен случай нямаше да се срещаш с някого само за секс. А приятелството е съвсем естествено, не е трудно двама души да са приятели ако са общителни и усмихнати хора, още повече ако са интимни, пък и даже да си споделят за свалки... в смисъл, не си мисли, че щом сте приятели и правите секс, то непременно ще сте добре и във връзка. Ако беше така, той отдавна да беше предприел нещо, но на момчето му се иска да е свободен. честно казано няма лошо, това си е личен избор.
Ако си се уморила от неангажиращ секс, просто търси сериозни отношения другъде.

5.   В крайна сметка явно искаш да си заедно с най-добрия си приятел и те мъчи, че не си сигурна в това дали той иска сериозна връзка, еми питай го недей го чака...

7.   До номер 2 винаги можеш да попиташ, дали има свободно място за редактор на сайта! :)