Споделена история от Секс и интимност

Няма да крия - тайно се надявам, че хубавият секс ще се окаже ключ към сърцето му
Привет, моля, дайте сполучливи идеи за това как да накарам един пасивен по отношение на мен мъж да поема инициатива за секс. На кратко положението е следното. Той няма чувства към мен (за съжаление), но сексът му харесва много. Правили сме го общо 4 пъти, като за 3 от тях поемах инициатива аз. Много го желая, защото освен, че сексът с него си го бива аз доста го харесвам като партньор, но все се страхувам, че следващият път, в който му предложа секс той ще откаже. Чувствам неувереност, което допълнително натяга обстановката.

Няма да крия - тайно се надявам, че хубавият секс ще се окаже ключ към сърцето му. Но за целта, сексът трябва да го има. Не е редно, обаче все аз да го "дебна" и да го каня.

Е, ясно е, че след като той не напира, значи интересът му не е чак толкова голям. Ето защо, въпросът ми е как именно да провокирам този интерес?

Помогнете ми, приятели, да си "начеша крастата"!:)

Коментари

1.   Възможно ли е мъж да няма интерес за секс извинявай, че те питам но грозна ли си та да не иска да прави секс с теб може да има някакви чувства към теб и секса просто да го оставя за последно защото има много и такива случай

2.   Най-лошият вариант, който може да си натресе сама една жена е като преследва мъж. Дори и да го имаш винаги за него ще си на второ място след всички останали, които той е преследвал. Звучи убийствено банално, но е вярно. По-добре се дистанцирай и почакай някой да преследва теб. Иначе отсега се обричаш да си жертва, ако си мазохистка - о.к., ако не си - май това не е твоя вариант. А относно секса, той е на разположение на мъжът навсякъде в заведението, на улицата, по телефона, на телевизора - сума ти народ се бори за пишката и кесията на мъжа. Аз предпочитам да се боря за душата му и обикновено тези победи са по-трайни във времето.

3.   Всичко ми звучи малко "Няма за какво друго да ме хареса и затова ще се превърна в ку*ва и ще разчитам на секса."

Е не става така. Грабни вниманието му с нещо друго, недей се излага така.

Яне

4.   Ти ДОСТОЙНСТВО имаш ли ?

5.   Здравей мило момиче,
мога само едно да те посъветвам, просто преустанови контакт с човека и да видиш, как когато загуби почва под краката си, ще почне усилено да те търси ( това е доказано многократно).
Има и друг момент, който зависи единствено и само от това, което ти искаш от този човек, дали само секс или още нещо.... Но колкото повече се " натискаш", толкова повече, нищо не става. Остави го и той да те потърси, трудно е, но действа :)
Ц. 23

6.   Благодаря ви за коментарите приятели. Как да разчитам на това, че той ще ме потърси, като съм почти убедена, че няма да го направи. Казах ви, че той няма чувства, коити да го теглят към мен, засега единствената притегателна сила би могла да е секс.

Не ми се ще да влизам в ролята на к***а, защото аз наистина харесвам това момче цялостно, но в момента не намирам друг начин. В интерес на истината, преди да преминем към секс, отношенията ни бяха чисто приятелски, като моята симпатия така или иначе прозираше в тези отношения.

Той сякаш живее в собствен свят и ми е трудно да вляза в него!

7.   Просветват ми няколко въпроса, на които не мога да отгатна отговорите. Казвам отгатна, вместо отговоря, защото нямам факти на които да стъпя. Но явно и авторката няма...
1. Щом не проявява инициатива (може би по точно -желание) за секс, кое ти дава основание да мислиш, че точно сексът ще ти отключи път към неговия "собствен свят"?
2. Какво е хобито му? С какво запълва времето, което искаш да ти посвети?
3. И към други жени ли се отнася само "приятелски"?
4. Самата ти би ли живяла без секс, ако твоят "идол" се окаже на другия бряг"?
5. Сигурна ли си, че не му липсва самочувствие и не превъзмогва комплекси в някаква сфера?
6. Сигура ли си, че не си "резервна гума"? Човекът може и да търси връзка по сметка...
7. Сигурна ли си, че ти не търсиш жръзка от тип 6-ти въпрос?
8. На 25 ли си? :) Не си създавй фикс идеи. Живей по освободено и игнорирай вниманието си към завързани случки. Огледай хората около себе си -те са толкова много. Знаеш ли колко те очакват?...

8.   Моят съвет е да продължиш приятелските си отношения с него , дори да ги засилиш, но ненатрапчиво. А за секса за известно време забрави, дори не споменавай за темата, все едно нищо не е имало. И ще видиш, точно тогава неговия интерес може да стане дори по-голям. Но всичко зависи от това ти как ще го направиш. А ако не се получи, все пак си останете приятели. Сигурно на много други мъже ти ще се харесаш. Успех!

9.   Не сте един за друг. Примири се с неизбежното. Стига си тормозила човека.

10.   Здравей, за мен е видно, че наистина харесваш въпросното момче и това, че се мъчиш да му привлечеш вниманието чрез секс, изобщо не означава, че си паднала под достойнството си. Звучиш като много свястно и разумно момиче, явно има и някакво физическо привличане между вас. Супер е гадно, че той хем ти е "приятел", хем "склонява" да прави секс с теб, хем създава впечатлението, че не го вълнуваш особено. Аз бих те посъветвала за твое добро да се отдръпнеш от него, но ако си решила да се опиташ да го спечелиш, според мен съветът на номер 8 би бил полезен. Успех :)

11.   Tова чуство ми е познато и на мене само че аз не демнях човека направех така че той даме демне.аз бях сигорна в това че една вечер да съм с него 2 вечер той ще ме потърси и така и ставаше.ако пък не мисе обади него турсех иаз и тогава действах по друг план,отивах на фризйор сменях си цвета прическата обличах си най сексите дрехи не первезно не с къса пола а прилично облечана и излизах с приятелки и ходех на места които ходеше и той даже и да е там аз се правех че несъм го видяла и сядах на дуга маса само че не срешто него а страни и с кривия поглет го виждах как ме гледа от горе до долу и мен това ме кефеше знаех че след малко той ще се примести в наща маса и така и ставаше.и аз се правех че сега съм го видяла итака номера минаваше.

12.   Какво е хобито му?какво работи?каква е разликата във възрастта? ще ти измислим нешто.

13.   От Авторката:
Ами набори сме (на по 25 год.). Аз работя, докато той предимно учи и от време на време помага в ресторанта на свой роднина,който аз често посещавам. Приятели сме, а от време на време се случва и да правим секс, както казах, по моя инициатива. Иска ми се да усетя, че го вълнувам, да прояви той някакво чувство, защото това момче определено ми харесва. Дано наистина ми измислите нещичко!:)

14.   Tой пет пари не дава за теб и го казвам със сигурност защото на мен самата ми се е случвало да бъда с мъж за когото пет пари не давам и не искам да имам връзка с него просто секса ми харесваше- но до едно време Той беше много влюбен искаше да се омъжа за него но знаеше че аз нито го обичам нито искам да имам връзка с него и бях категорична и каквото и да беше направил нямаше да променя мнението си Мисля че и при вас е така и каквото и да правиш нищо няма да промениш

15.   6. Благодаря ви за коментарите приятели. Как да разчитам на това, че той ще ме потърси, като съм почти убедена, че няма да го направи. Казах ви, че той няма чувства, коити да го теглят към мен, засега единствената притегателна сила би могла да е секс.

Не ми се ще да влизам в ролята на к***а, защото аз наистина харесвам това момче цялостно, но в момента не намирам друг начин. В интерес на истината, преди да преминем към секс, отношенията ни бяха чисто приятелски, като моята симпатия така или иначе прозираше в тези отношения.

Той сякаш живее в собствен свят и ми е трудно да вляза в него!

***

Ахх как ми е познато...Идентичната история,просто едно към едно,с тая разлика че преди да опре работата до креват,той издирваше мен..След това изпаднах в същата ситуация-влюбих се,и си мислех че от 'секс за един път' ще изкарам нещо стабилно..Ами не стана.Знаех че това му е редовната практика,знаех че имаше много такива 'приятелки',знаех че е загубена кауза..И продължих да се надявам и опитвам.

Нещото,което започна,много силно би могло да се нарече връзка,понеже имаше известно разстояние,но продължи почти половин година... Ревнувах болезнено от всички жени с които имаше контакти,и бивши и настоящи,основно защото 'недовършените' отношения му бяха специалитет....

О,да,определено може да си извоюваш редовни 'приятелски' отношения,които да наподобяват за връзка,може дори да започнете да се сближавате,да си изградите истинско приятелство..или наподобяващо такова,но далеч от първичната му идея ,заради която може би е започнал отношения с теб..

Може и да те почувства близка,да оцени какво си се опитала да му дадеш...Да хлътне..

Но е загубена кауза,едно 2/3 от случаите. Този тип хора страдат от нечовешки егоцентризъм,който се подклажда от многото очаровани 'приятелки',които се надпреварват да се борят за него..Незнам какво ще стане при вас,не си разказала и какъв тип е човека..Просто имай в предвид това което ти казах,няма да го промениш ако той не поиска..