Споделена история от Секс и интимност

Такава съм
Истината е, че съм много красива-просто в съм такава, но приятелят ми, с който съм от 2 години отначало ме "носеше на ръце", но напоследък не ме иска! Kакво да правя!

Коментари

1.   Накарай го да ревнува! Даже се отдръпни от него и чакай за реакция. Понякой път човек не оценява какво има, започва да разбира чак, когато го изгуби!

2.   Хубостта не е най-важното нещо. Аз също съм хубава, но винаги съм била нещастна....просто си намери друг.

3.   ЗДРАСТИ! ВСИЧКИ МИ КАЗВАТ ЧЕ СЪМ НАЙ-ХУБАВАТА В ГРАДА... НО НЯМАТ ПРЕДСТАВА КОЛКО СЪМ НЕЩАСТНА И САМОТНА И МОЖЕ БИ ЗАРАДИ ТАЗИ КРАСОТА. ТО ГОСПОД КОГАТО ТИ ДАДЕ ОТ НЕЩО В ПОВЕЧЕ СИ ГО ВЗИМА ОТ ДРУГАДЕ.....ТАКА Е МИЛА В ЖИВОТА НЕМОЖЕМ ДА СМЕ КРАСИВИ И ЩАСТЛИВИ

4.   Аз пък съм грозна, но съм щастлива и ми върви в любовта ;)

5.   Омръзнала си му, а може да не му угаждаш достатъчно в леглото. Знае ли човек Аз съм средна хубост, ама който си го е топнал-иска още, още, още и се влюбва до уши в мен. Всичко е въпрос на феромони-който ги има в повече е неустоим за другия пол, дори да е грозен! Ако не знаеш какво са феромоните - прочети някъде.
Но щом се е стигнало до тук - зарежи го тоя, ако не е той-друг ще е.

6.   Ако нямаш нищо в главата... То иначе другото омръзва рано или късно

7.   Аз също имах този проблем и много се ядосвах, но започнах и аз да страня от него, да му се обаждам по-рядко и някакви малки промени в държанието. В крайна сметка всичко се оправи и сега сме си както преди. А, и не сам съгласна с това, че ако си красива, си и нещастна, защото аз сам и всички ми го казват една много красива жена.

8.   Kакво като си МНОГО КРАСИВА? мъжете вече не гледат само външната красота, трябва да имаш и вътрешна. Mоже би ако спреш да се хвалиш, колко си красива и прекрасна и да станеш по-земна, тогава и той ще те приеме на сериознол

9.   А дали като остарееш и се сбръчкаш ще си тоооооолкова красива-как мислиш? Аман от такива красиви надувки.Ако нямаш вътрешна красота тая външната за нищо не ти служи.

10.   Представи си че срешнеш някой много красив мъж, с перфектно тяло и т.н., но не можеш и две думи да си кажеш с него, и става да речем само за секс... ами ако той е в съштото положение??? ;)

11.   Хубаво е да си красив, но това на мен първо ми провали живота почти! Първо най добрата ми приятелка се опита да ме продаде като проститутка в Италия като ме излъга и се кълнеше, че ще бъдем барманки. После като порастнах започнаха да ми омръзват мъжете, едни и същи или с труден характер, които не стават за връзка или ме искаха само за секс, навиват се да им направя само свирка когато отказвам да правя секс с тях веднага, няма любов и влюбване, нормални мъже, в които да се влюбиш и да се държат мъжки и секси за да запалят интереса ти. Ходя си с които ми падни почти или които ми дападне но няма любов защото всички искат с пари да те спечелят, влагат много малко хумор и интелект!
Относно красивите жени, красотата е важна първоначално, но вие красавици, ако не я покриете с нещо тя се разтапя. Четете и бъдете умни за да гледат сериозно на вас:)

12.   Не съм от най-красивите, но имам много обужатели... Красотата не е критерий, аз не съм 1.90, но много хора искат да ме желаят...

13.   аз пък съм красив мъж колко точно незнам обаче от години не съм зарибявал жените - те ми говорят, въпроса е там че мъжете също много ме гледат може би завист и затова сега ме съдят - побой - мразя когато мъж ме гледа втренчено - не че много обичам да се бия но в такива ситуации откачам затова ходя само с качулки - и пак ме гледат искам да ги отрепя всичките с ко право ме гледат .. майка им ши иба. Не се хваля наистина не се хваля обаче тва ми е като трън в мозъка.

14.   До номер 13-купи си шлем,щом красотата ти е ослепителна и я запази само за себе си!Големи комплекси,голямо чудо!

15.   До номер 13... Братле ами гледат те не от завист ами защото са с обратна ориентация и ти за тях си сексуален обект... Аз също съм много много красив мъж и ме се случва постоянно.... Ако не е за това може би красотата ти е женска много нежно лице имаш и им приличаш на педераст и за това те гледат странен си им ;)

16.   Носел те е на ръце, защото си е мислел, че каквато си отвън такава си и отвътре, но след известно време е прозрял истината и е престанал да те носи.
Имаш две възможности - или да започнеш да се променяш към по-добро, или да си намериш нов приятел, който в началото също ще те носи, докато и той не прозре истината... И така до края на света...
Ходил съм с много хубава жена и трябва да ти кажа, че е абсолютно отвратително като преживяване - наоколо постоянно обикалят разни навлеци с увиснали ченета, които си предлагат приятелството, леглото, спонсорството и какво ли още не. От друга страна, понеже пред много красивите доста врати се отварят "от самосе бе си", и всеки им сваля звезди, те решават, че това е заради някакви техни особени достойнства и постижения, и абсолютно пропускат момента, че всичко е единствено заради външния им вид. Дори ако ги попиташ ще ти кажат, че "не се харесват" в огледалото. Такива хора обикновено изживяват много тежки разочарования и депресии в по-улегнала възраст, когато красотата им започне безвъзвратно да отшумява.
Изобщо не си за завиждане - изкривяването на възприятието ти за действителността, което се формира от въздействието на външния ти вид върху околните води до привикване и убеждение, че "така нещата стоят по принцип" и съответно до много тежка абстиненция в по-късна възраст, когато външния ти вид вече е загубил силата на въздействието си. ОСВЕН ако не си направиш труда да осъзнаеш за какво точно ти говоря и не коригираш нещата навреме.

17.   Смешно е, когато мъже започнат да говорят и да се суетят за външния си вид повече от жените. Това е характерна женска черта и отстрани изглежда точно като липса на увереност и ниска самооценка. С тоя темперамент направо си отиват в "Б" група при хомосексуалистите или за приятелски отношения с някое момиче. Надали някоя ще се навие да "пусне" на такъв женчо.

А факта е, че женската половина гледа съвсем други черти в мъжете. За визията е достатъчно да вмъкнем, че е определяща само ако става въпрос за краткотрайна свалка и флирт. Така, че дори и не достатъчно симпатичните мъже с по силно изразени личностни характеристики имат горе-долу същите шансове, като останалите.

Забелязвам последно време, че много представители на мъжкия пол са загубили представа как да се държат на ниво и карат половинките си да се чувстват неловко, а в очите на останалите да предизвикват насмешка. Пример - мъж прегърнал жена на пейката, сякаш я държи да не падне от 15тия етаж, а тя гледа в друга посока и с нетърпение чака да се "откопчи" от лапите му. Та, така де...зависимостта и такъв тип прегръдки ги оставете на жените, ако не искате да изглеждате жалки и нуждаещи се. Своевременно наблегнете на увереността, заявете ако не с действия, то поне с думи, че срещу тях седи един мъж. Накрайте ги да ви уважават. На кои мъже мислите, че кръшкат жените им - точно на тези.

И преди да ме оплюете нека и аз да кажа, че също съм мъж. Та съвета ми към мъжете е - интересувайте се от женската същност. Няма нищо по приятно от това да разбираш какво се опитват да ти кажат отсреща. А още по кеф е завоалирано да им показваш твоите желания и интереси(без да ги натрапваш), като не даваш вид на "сваляч, който всичко му е ясно". Като не става въпрос за елементарни жестове, ала почеса се по носа, погледна ме докато си бърках в гащите и т.н.

Мога да пиша много на тая тема, къде вярно, къде не...опити, разкази и т.н...ама много дълго стана, а номера не е да ви отегчавам.

18.   Здравей! На 18 съм момче. Имам сериозна приятелка вече 3 години и половина. От 2 години правим секс, и честно да ти кажа взе нещо да ми омръзва. Просто секса вече няма толкова страст... Поговорете си малко вместо да пишеш по такива сайтове ;)

20.   Здравяй, аз съм ядна мноого хубава мацка със стегнато дупе, със стегнати цици-ох, направо богиня съм!!! Всички мъже по улицата ме гледат в захлас и се надпреварват кой пръв да си хвърли якето във калната локва, за да не си поцапам новите ботуши от мола... Ох, животът като кифла е тежък, муцка, нали,? ! И аз си спомням със носталгия времената, когато мъжът ме носеше на ръце и не даваше косъм да падне от главата ми, но славните ни времена на богини отминаха, драга! Трябва да се примириш с това!!! Вероника, на 44

21.   освен красота трябва да имаш и други качества, красотата е до време. аз съм красива, но нито съм щастлива нито съм нещастна, по - грозните ми приятелки са много по - удовлетворени от мене и по - лесно се омъжиха, защото нямаха много мъже, които да им обръщат внимание, та нямаха избор изисквания и претенции и се хванаха с първия срещнат, та красотата не е предимство.

22.   Понятието "красота" е много относително! За един може да си красива, за друг - безлична! Какво значи да те носи на ръце, няма такова нещо, във вразката партньорите са равностойни, всека поема частта от совите задължения и отговрности, особено ако връзката премине в брачно съжителство или брак. Ако си мислиш, че "красотата" е достатъчно вложение да увиснеш на шията на мъжа си, и да не подхващаш нищо, защото той бил длъжен да те "носи на ръце", отвисоко ще паднеш! Няма мъж който да се продаде така лесно за една обръсната путка! Путки много, щом като не ставаш, друга ще намери! Това товето се нарича "брачна проститутция"!

23.   Никога няма да се научите, че не хубоста и външността НЕ красят истински човек. Характера го прави.

24.   Абе кви са тия мъже тука, много хубави, много готини, единия се криел с качулка :). Абе може ли такива педалски изказвания бе?

А към авторката : красотата е хубаво нещо, но в никой случай не е най важно. Нека не забравяме лафа, че до всяка уникално красива жена стои мъж, на когото му е писнало да я чука. Така че, мила бъду човек, а не кифла! Ако не го разбереш, няма оправия!

25.   който е красив, е красив за всички, пък грозния все си е грозен, завистлив и злобен най вече.