Споделена история от Секс и интимност

Какъв му е проблема?
Скоро се хванах с един мъж.
Правили сме максимум 10 пъти секс, но всеки път нещо не е наред. Или трудно го вдига/ независимо от усилията от моя страна/ или бързо свършва. Последният път правихме пауза преди вторият тур, но пак свърши бързо. Казва, че не му се е случвало досега нито да не може да го вдигне, нито да свърши толкова бързо на вторият път.

Знам, че ме харесва, заедно сме само в сексуално отношение. Е аз ли съм виновна? Почвам да се чувствам като идиот.
Интересното е, че и с предния беше същото /и той не бил имал такива проблеми/.
Аз ли нещо не съм наред?

Коментари

1.   ''Скоро се хванах с един мъж'' ми звучи отвратително.
По-нататък няма смисъл да коментирам-нормално е като ''хващаш'' мъжете, те да се ''дърпат''.

2.   Щом сте заедно само в " сексуално отношение",плати си на жиголо,тогава ще имаш основание да се оплакваш ако не си свърши работата.

3.   Огледай се пред огледалото гола, може и на теб да ти има нещо което да отблъсква мъжете.Или просто късмета ти е такъв.Може нещо и в поведението ти по време на секс да е, зависи какво им говориш и как се държиш с тях.Ако трябва потърси специализирана помощ, ние от тук незнаем как стоят нещата в действителност и неможем да ти дадем компетентен отговор.

4.   Баси курвата....

5.   Миличка, първо никой мъж няма да си признае никога, че е имал и преди това проблем. Това е златното правило на мъжете. Явно не попадаш на точния мъж според мен, защото за да си паснете в секса,трябва да има тръпка, привличане, контрол от негова и от твоя страна, за да се изпита взаимно удоволствие и т.н.

Не ти знам годините, явно си доста млада, за да задаваш този въпрос.
Според мен не търси в себе си проблема, не си изграждай някакъв комплекс, а поговори с този мъж, има и спрей за задържане, стимуланти, и др. неща в секс магазините, ако толкова държите да сте заедно ще намерите някакво решение, но не става като премълчавате или се обвинявате, а като предприемете някакво решение.

6.   Абе пичове и мацки ... кви сте - няма значение. Вие думата "курва" за нищо я нямата. Момичето казва, че не е ангажирано сериозно и иска да има само сексуални отношения с човека... не прочетох да е женен с деца, или тя да с приятел, т.е да прави нещо нередно, че да й викате курва. Не го разбирам ебати моралистите се извъдихте, само мъжете ли могат секс, без ангажименти???

А пък първия коментар е направо смехотворен, какъвто няй-вероятно е и коментиращия, той е издребнял до толкова, че да анализира епитета на авторката " хванах" :)))) СМЯХ!

7.   Cтрахотен коментар ..напълно подкрепям номер 6