Споделена история от Секс и интимност

Неприятни косми.
Въпроса ми е по какъв начин мога да си махна космите на дупето? Ако го направя със самобрасначка след това няма ли да боцка?! знам ли... Вие как се справяте с това?

момиче, 15г...

Коментари

1.   По същия начин както ги махаш и от пред, нищо по-различно няма... :)

2.   не се занимавай с глупости

3.   отиди на кола маска :) може да те боли малко, но поне след това няма да имаш сигурно към 2 седмици :), а с бръсначката стават по дебели и израстват след 3 дена.

5.   Ако говориш за космите между двете бузи на дупето - препоръчвам кола маска. Ако става дума за косми върху самото дупе - недей да ги махаш, това ще ти го каже всяка козметичка.

6.   Само кола маска! Не ги бръсни!!!

7.   Авторке боцка косъм който расте перпендикулярно на кожата а такъв по тялото си почти нямаме /говоря за тялото/. Дебелината на косъма ви е генетично определена и никое отрязване /като бръсненето/ няма да промени вашата генетика. Задебеляването или по бързия растеж на косъма са митове, оптичната илюзия, на задебелявяне и растеж на косъма човек не може да влияе.
Отсранявай когато искаш и както искаш, нежеланото окосмяване по кожата си.
Бръсна със самобръсначка тялото си от 27 години, един-два пъти седмично, ако имаше удебелявяне, сгъстяване или ускоряване на разтежа щях да забележа, не мислиш ли.

8.   Номер 1 защо да е глупост за да ги маха -_-? Да си оплете плитка ли? Как така ще отиде на кола маска пред всички??

9.   абе най-хубаво да се родиш без никакви. И аз съм в твоето положение, сега и с бикче и с кола се ще има някога косми

10.   Кола маска! Тва със самобръсначките е чиста игра на нерви.. Отлепяш, залепяш, дърпаш.. Тва е.. Навсякъде има лентички и всичко си пише отзад за какво и как..

11.   Номер 5 е прав/а

13.   Аз използвам епилатор. Това е най-добрият вариянт за мен

15.   Кола маска! На дупето е най-безболезнено (от целия триъгълник). и както казаха всички ОСТАВИ САМОБРЪСНАЧКАТА :Д