Споделена история от Секс и интимност

Проблем с пениса
Здравеите!

На 13 години и сам и искам да споделя нещо от което се притеснявам. Знам, че е малко неумсетно и не сам ГЕИ но просто ми трябва мъжки съвет, е малко неудобно да говоря с баща ми за това. Та кам проблема: членът ми ако мога така да кажа не може да се забели напълно: имам предвид когато мастурбирам или нещо друго има една кожичка, която е залепена за главичката на члена ми и боли когато се опитвам да го забеля докраи! забелязал съм, че порно звездите нямата този проблем, но те може би се подлагат на операциии затова моля ПОМОГНЕТЕЕЕ !!!!

Коментари

151-200 от 279

164.   "Наясно съм мъжете колко често прибягват до лекарска помощ"
Глупости, има мъже, които често прибягват до такава помощ, я стига с обобщения. Простия ти брат не е всички мъже!

165.   НО тези във форума явно не са от тях :) Не го написах с лошо намерение! май ти е скучно

166.   Мене ако питаш забелвай го по често и то малко по малко ще се отлепи, а стане ли това живей си живота и не се плаши само от време на време като мен го забелвай докрай за да се проветри :D:D шегувам се ! тогава трябва още по голяма хигиена....

167.   Аз също имам 1 проблем на 12 сам и когато местурбирам (когато е еректирал пениса ми се появяват едни като бели пъпки отвън на кожата.... немоа се оправя срам ме е от наще кво да им кажа)

168.   Хора моля ви помогнете!!! аз съм на 15 години и живея в канада. докторите тук не са много добри. ходих 1 път на доктор за това, но той може би просто не е добър както 90 процента от докторите във канада

Както и да е. на 15 съм и се чуда дали е късно да не мога да си се забелвам кожичката когато ми стане, освен ако аз не си я забела? Моля ви помогнете ми защото при мен докторите са трагедия :(?
Много се притеснявам, моля ви помогнете!!!

169.   Здравейте! Преди месец - два си мислех, че има първа степен на фимоза ( в нормално състояние патлака се оголва, при ерекция трудно и боли ). Това ме притесни и започнах да се ровя из нета за информация. Открих статия в която се споменава за този проблем, но човекът беше написал, че ако масторбираш под душа, кожата върху главичката, омеква и се изтегля по лесно. Реших да пробвам. Няколко дни се задоволявах само прод душа. След време започнах да масторбирам и извън банята. Проблемът ми изчезнал Сега си пуцам с патлака редовно. ( на 15 съм )

170.   169, браво!
Иначе, начална форма на фимоза няма - или имаш, или не.
При младите момчета е характерно, че „патлака“ (хе хе), трябва да се разработи! Не от самото механично дразнение при мастурбацията, а от хормоните е омекнала кожичката и ОЛЕ - патлака работи!
Можеш да пробваш и друго - купи си лубрикант на дюрекс или използвай слюнката си, ще останеш доволен. „Пуцай“ си патлака редовно, това е много здравословно!
Като почваш обаче със секса, по-внимателно с него. Моят приятел на твоята възраст е почнал и ми е разказал, че си е скъсал юздичката в някакъв паркс някаква мадама, текло толкова кръв, че момичето си помислило, че ? е дошла менструацията. Разбира се, той казал, че е от нея и се измъкнал. После не ходил на лекар и продължил с „пуцането“. Успех!

171.   Ж29: И съпругът ми, и мои познати имаха подобен проблем. Не се прави пълно обрязване. Хирург прорязва въпорсната кожичка и си 6. В никакъв случай не бива да го правиш сам!!! Възможните инфекции са съпроводени с жестоки последствия. Обърни се към хирург.

172.   моя е забелен като е малак а като стане не мога да го забеля до края на 13 сам и се притеснявам

173.   Пич, (към автора) на мен ми беше така като бях по малък (4-5г. ) но са ме завели на лекар и просто трябва да го обелиш боли много но трябва не се тревожи няма да ти стане нищо просто като го обелиш до край го дезинфекцирай и в никакъв случай обрязването не е единственото решение аз отдавна не ми е така. И след като го обелиш, винаги когато се къпеш си мии главичката на кура за да не стане отново така.

174.   Здравейте на
всички който четат саобщението ми. Трябва ми съвет. Аз съм на 17 години възбуждам се лесно но проблема ми е, че немога да си го "обеля" както се казва. Боли ме а и не искам да пробавам и да влушавам положението. Който е имал и сащия проблем нека даде съвет.

175.   Имам проблем. По време на оринирането имам ужасни болки в пениса от долната страна точно където започва главичката ако някой може да ми даде съвет.
Повече инфо: това започна вечерта на 2. 10. 2011 към 10 часа отидох да оринирам и много ме заболя и трудно успявам, а и ми отнема доста време. Аз ще отида до личния лекар, обаче ако някой има съвет плс кажете.
Предварително благодаря.

176.   175, най-вероятно имаш възпаление на пикочните пътища, цистит. Всяка жена знае, за какво става дума и, че се лекува само с антибиотици.
Мъжете не се сблъскват толкова често с този проблем, защото имат по-дълги пикочни канали, но ето - случва се.
Явно ти е отслабнал организма.
Отиди на личния, прави се изследване урина и ти изписва антибиотик. Междувременно пий много течности, спри кафето (дразни) и алкохола, вземи си от аптеката Мечо грозде.

Ще се оправиш, споко! (а, и не прави секс... само с кондом, но по принцип е противопоказно... причинява се обикновено от анални бактерии това възпаление, но може и други да са, не се прави и поради тази причина анална без кондом, освен това може просто да ти е отслабнал организмът... БЕЗ ЛЕКУВАНЕ СТАВА ХРОНИЧНО, така че - обърни си внимание! - НЯМАШ ПРОБЛЕМ С ПЕНИСА, а с пикочните пътища!

178.   175. Имам проблем. По време на уринирането имам ужасни болки в пениса от долната страна точно където започва главичката ако някой може да ми даде съвет.
Повече инфо: това започна вечерта на 2. 10. 2011 към 10 часа отидох да уринирам и много ме заболя и трудно успявам, а и ми отнема доста време. Аз ще отида до личния лекар, обаче ако някой има съвет плс кажете.
Предварително благодаря.

176 Ти въобще знаеш ли какво значи пенис? Това е мъжки полов орган а не женски!

179.   175, мъжете пикаят от пениса си, доколкото ми е известно и това не е само полов орган, а и средство за пикочоотделяне.
Жените не пикаем през половия си орган.

Иначе, казвам ти отново да отидеш на лекар, имаш възпаление на пикочните пътища, което може да се качи към пикочен мехур и бъбреци и да стане хронично.
Ако отново отказваш да отидеш на лекар - пробвай нещо много просто - виж си урината - по-тъмна ли е от обикновено?
Пий днес повече вода - вземи си Хисарска вода 2-3 литра пий и ще почувстваш, че ще има леко облекчение. Пий чай Мечо грозде и ще им ДОСТА ГОЛЯМО облекчение, но само и единствено с антибиотик ще се оправиш.
Успех... най-добре отиди на лекар - взимат ти проба от урината и точно виждат за кои бактерии става дума + ти изписват точен антибиотик и след 5 дни си готов.

180.   "176 Ти въобще знаеш ли какво значи пенис? Това е мъжки полов орган а не женски! "...

Жената ти е обяснила всичко точно.... само за едно не съм съгласна. Мисля, че зависи от напредналостта на цистита дали ще се оправиш само с антибиотик. Т. е. може да минеш само с Мечо грозде. Цистонът също става.

181.   Моя също не се забелваше, но ми цепиха препуциума и срязаха гемчето и сега се е винаги с забелена глава.

183.   Здравейте, аз съм на 15 год. и имам 2 проблема. Единят е, че пенисът ми е 11 см. като ми е надървен, а другият е, че немога да го забеля докрай. Така наречената "юздичка" ми преди да го забеля и като се опитам адски много боли. Моля Ви хора кажете ми дали трябва да ходя на лекар и да кажа на баща ми за този проблем(много ме е срам) или ще се оправи само. Моля Ви дайте малко информация за двата проблема.

Благодаря предварително.

184.   Ами аз този проблем го имах като малък със забелването, вече не ми пречи нищо, само след главичката имам една кожичка насъбрана като пръстен и се чудя дали е нормално? Обаче ме замислихте я кажете нормално ли е когато ми е еректирал и като го опъна малко и се огъва леко надолу ? Да не би да е от късото гемче. Иначе пенисът ми е 13см дълъг, обиколка 12 и съм на 13 и половина (а размерите нормални ли са )

185.   Това не е никакъв проблем просто със времето ще се оправиш. При всеки човек се забелва по различно време но най-често на 14-годишна възраст а може и до 18-19 да продължи всеки е различен.

И аз като бях на твоите години имах същия "проблем" но това е просто защото не си напълно съзрял (така да се каже не те е пернал хормона толкова здраво още) след 1-2 години трябва да ти мине.
Ако си на 17-18 г. вече е добре да потърсиш съвет от лекар но на този етап не те съветвам да го правиш.Споко!

187.   Благодария :)

188.   Здравейте. И аз имам един проблем! Така първо да кажа че шанса да е от хигиената е почти нулев защото си се къпа почти всеки ден и си мия и главичката! Така преди една година под тестисите в ляво имах едно кръгло петно което почти всеки ден се белеше, махаше се кожата и петното започна да се разраства. Но аз не предприех мерки, но пък то взе че си ми мина от само себе си. сега проблемът е че имам същото нещо само че на пениса. Честно казано съм доста притеснен от какво може да е. Моля помогнете ми!

189.   Здравейте. На 13 съм и мисля че имам проблем със забелването. Когато тръгвам да си забелвам пениса имам трудности, не ме боли но се притеснявам да не е нещо сериозно. Ще се оправи ли или... Благодаря предварително!!!

190.   Когато бях на 14 г. имах абсолютно същият проблем. Но не се осмелявах да споделя с баща ми или с лекар. С възрастта тялото както и пениса нараснаха и един ден вече когато се забели аз не можех да се изпикая. Спешно ми направиха операция с упойка, като ми премахнаха препуциума (кожичката) тъй като не можеше да се забелва свободно. Болката постепенно заглъхна и после вече 50 г. се чувствам мъж и половина. Тогава разбрах защо мюсюлманите правят обрязване на всяко момченце още преди настъпването на пубертета. Не чакай да ти направят това спешно. Преодолей смущението и ще се увериш, че след това ще бъдеш много, много щастлив. Отиди на консултация с лекар, непременно !!!

191.   пичове аз съм на 22 преди 1 ден ми направиха операция от късо гемче. процедурата струва 80лв в частна клиника. искам да ви кажа че мен ме е страх дори от инжекции но доктора ме обеди че няма страшно. наистина Беше така. отидох легнах забелих си го и тои ме бодна по кожата(гемчето)с една много тънка игла(упоиката). усещането Беше като допир не като пробождане. след 2 минути упоиката подеиства и аз но нищо не усещах. започна да ми цепва гемчето с някаква машинка като мини клещи. не усещах нищо камоли болка. направи ми 1, 2 шева и ми каза да изчакам в коридора 10 минути да провери дали няма да кърви след това. всичко беше наред и се прибрах веднага. искам да ви кажа че няма нищо страшно. процедурата трае 10 минути и не усещташ никаква болка. само притеснението е малко в повече.

192.   191 откъде си и къде се намира тази поликлиника?

193.   Здравейте. Аз имам същия проблем много се бях претиснил, рових се в нета в кой ли сайт не съм влязал и за щастие намерих точния сайт и се успокоих ... така да се каже камък ми падна от сърцето. За да видите информацията и да разберете нещо от което ще се успокоите и да разберете че докторите ни грешат (говоря за българските доктори естествено, защото информацията е взета от американски доктори) ето ви следния сайт: http://pippilotamentolka.wordpress.com/2011/01/17/phimosa/

194.   Аз имам някакъв такъв проблем забелвам го на половината ако има и толкова .. и си го пипам и леко гаделичкане се едно "свършвам" а при мастурбация не го забелвам а просто сещате се .. а когато е "надървен" мога да го забеля но пак малко .. та мисълта ми е когато порасна мога ли да правя секс без проблем и кога ще мога да го забеля дори не напълно защото не правя много, много упражнения, но за сметка на това често мастурбирам.
П.С .. Сега съм на 12

195.   Понеже днес ми я направиха тази малка интервенция, с която се премахва проблема с късата юздичка, бих искал да попитам - Колко е горе долу възстановителният период! Трябва ли пениса да се третира по някакъв начин и дали има проблем ако запаля една-две цигари или това може да навреди по някакъв начин? За операцията- оказа се, че този проблем е често срещан, минава бързо, упойката като я слагат е малко неприятна, все пак е чувствително място за игла... боли най-вече при уриниране или при чест допир, с кратата и т. н.! Всичко се оправя, с позитивно мислене!

196.   Здравейте. Преди няколко дена ми направиха операцията и премахнаха късото гемче... сега обаче излезе един проблем, когато го забелвам, кожата не се навива и става по-трудно. Първите 2-3 дена при сутрешната ерекция имаше и малко кървене. Впрочем, кога ще мога да си го мия и до колко трябва да се изчака, т. е. кога ще мога да правя секс? Благодаря предварително!

198.   Това не е нищо сериозно.. нормално е да се слепи така кожичката,така че не се притеснявай.. на мен като бях на 6-7 години ( ся съм на 14 ) една жена ми направи упойка и ми сряза, това което се беше слепило и един вид то се отлепи... после ме болеше като уринирам от солта, защото един вид това е рана но няма проблем... после се оправя..а секс ще можеш да правиш към 1 месец макс след тази "операция"

Модератор - не публикуваме коментари, написани на диалект и сленг. Моля, другият път се ограничавайте с подобни изрази. Благодаря.

200.   Здравейте, аз съм момче на 17 години и мисля че имам фимоза. Ще Ви опиша какво ми е защото се притеснявам да споделя с нашите : Значи в отпуснато състояние мога да си забелвам напълно кожата на главата, но когато съм в еректирало състояние се забелва само до някъде не ме боли. С малко старание мога да я забеля в ерекция, но кожата стои малко и се връща обратно. Имам някакви спомени от дете (казвали са ми), че съм имал някакъв проблем и са ме водили до лекар, но много съм плачел и са спрели операцията или там каквото се вика. Въпроса ми е имам ли фимоза и как мога да се оправя (имам предвид без операции и т. н. ). Ще съм ви много благодарен ако ми отговорите, защото това адски ме мъчи психически.

201.   номер 30, 10 см за 11 години е много, но това е друга тема

203.   Брато трябва малко по малко да го дърпаш и отлепяш иначе няма да стане. Но спокойно при мен това стана чак на 14...

204.   Здравейте, моля за вашата помощ мисля че проблема е в мен, значи когато ми се надърви члена не мога да го забеля максимално остава много малко да стигне до короната и мисля че трябва да отида на лекар, моля дайте ми съвет и аз съм на 15 години не мислите ли че вече трябва да се забелва?

205.   А как да разбера дали така наречената юздичка е къса , мога да го забелвам до край в ерекция но ме боли малко, и как да го управа? Трябва ли да ида на доктор или сам ще мога?

206.   Сега съм на 14. Като бях малък имах подобен проблем и ми казаха 4е може да се лекува с мехлеми, оперативно или с времето. На 8 започнах да лъ.. ам и за по-малко от година се оправи без намеса на доктори и тн. Не ги слушай 4е са нужни операции, рязане, обрязване, те говорят за друго. Ако отидеш на лекар просто ще приложат малко сила и ще те заболи. Късмет!!!

207.   Ей хора много ме е срам да кажа на нашите, имам съшия проблем. Незнам къде да намеря и къде а ходя на тези лекари. Ако може някак от самосебеси да се оправи без намесата на лекари. Пишете ако знаете някои лекар който може да го направи това :( :(...

208.   Здравейте.... аз съм на 14 години.... дори в "успокоено" състояние немога да го забеля... просто отвора е съвсем малък... вижда се само отвора, през който уринирам.... та въпроса ми е при този проблем мога ли да се справя сам... защото ме е срам.... нямам по-голям брат... не искам да споделям с баща си... а и възможността не е голяма.... и трябва ли да отида на лекар задължително..?

209.   Здравейте.... аз съм на 13 години.... имам същия проблем и ви моля адски много за помощ но ме срам да говоря с тате и батко а мене много ме е страх да неби нещо да се случи. И много ме страх има ли начин без операция да се забелял Моля ви се за помощ много ме истрах

210.   Здравейте аз сам на 14... И се притеснявам че главичката ми не е оголена а покрита с кожичка... Смисъл целия ми е покрит и като го надърва не се забелва целия стига почти до края и това е...

211.   Здравейте.. аз съм на 16 и имам този проблем.. немога да си го забеля до край а ме е срам да говоря с нашите.. кажете ми какво да правя. Правил съм секс доста пъти вече но само с презерватив.. без презерватив ме боли

212.   Значи ако ви е срам да кажете на родителите си кажете им че ви боли нещо но не знаете какво е и те ще ви заведат

213.   пичове като ви чета проблемите решението е да си направите 1 обрязване не страшно и не боли аз го направих на 33 и то с местна упойка не се колебайте

214.   Имам един проблем... до преди 2 дена неможех да си забелвам главичката до край... и аз се бях притеснил, но прочетох разни коментари които съветваха да се "тренира" за това и аз реших да пробвам.. нищо няма да загубя. И така.. днес пак "тренирах" и незнам какво стана, но си го забелих до край. Ето какво направих: Забелих си го докато не беше възбуден и така държах.. малко опъваше но се реших да не пускам погледнах и видях че остава още малко до пълно забелване и реших лека по лека да понатисна и се получи и сега си го забелвам когато си поискам, но излезе един малак проблем или може просто така да си е.. Тази ципа от долу на главичката или гемче не знам точно как да я нарека се е сякъш отлепила леко на страни от нормалното и място и има малка дупчица която като я докосна боли.. Та въпроса ми е това прече ли и дали ще спре да ме боли след време? Ами ако зарасне? Ще мога ли да си го забелвам отново :) Така че пичаги пробвайте каквото аз направих и дано ви помогне без доктори и т. н. за да се радвате на приятелчетата си :D О, да. На 14 съм :)

215.   От номер 214: Готово, зарасна си и хич не ме боли нито ме опъва.. чисто нов съм си :) Пробвайте.. нищо няма да загубите ;) Тренировки му е майката!

216.   Аз имам същият проблем.

217.   Когато почнеш да правиш секс без презерватив след първия ти път в който ще те боли предполагам защото мен ме болеше кожата ще ти се разтегне и вече няма да го имаш този проблем ;)

218.   Здравейте,
аз искам да попитам с какъв крем са се майели след като са ви забелили пениса.
Благодаря предварително!!!

219.   Виж аз съм момиче и съм на 13 в моя клас момчетата също си говорят за такъв проблем спокойно

151-200 от 279