Споделена история от Секс и интимност

Въобразявам ли си?
Радвам се, че открих този сайт, за да споделя мислите си. :) Аз съм момче на 21 години.

В съседната къща има една разведена жена, която ми допада и си мисля, че и тя има някакви симпатии към мен. Но може и да съм заслепен и да си въобразявам. В къщата живеят нейните родители, тя и 15 годишният и син. Добри хора са и се разбираме много добре. Напоследък забелязвам, че жената започна много да се интересува от мен. Като ме види особено по двора, идва до оградата и започва да ме разпитва за нещо - какви изпити имам, какви интереси имам, как са колежките ми, започва да води какви ли не разговори - я за политика..., я за образование..., за музика, какъв филм си била свалила и т.н и т.н. Помоли ме веднъж, да отида в двора им, да съм и помогнал, да премести някаква маса, въпреки че в къщата и има двама мъже - баща и, който още не е пенсионер и синът и.....,

Дори се оказа, че е малка пластмасова маса, която и дете ще може, да пренесе. Като отидох пак се почна с разни разговори.., как искала жадраван да си направят, показа ми как си направили терасата.... Направи ми впечатление, че обича, да се застоява и да говори с мен. Учуден съм, защото никога не се е случвало това. Разговорите ни са се свеждали до "Здрасти? Как е?", а сега цели словоизлияния. Ако наистина цели нещото, за което си мисля бих се зарадвал колкото редно или нередно ще бъде такова деяние. Но пък може и да греша... Може просто да си намира компания с мен, въпреки че е доста социално ангажирана. Затова малко се притеснявам, да предприемам някакви стъпки, защото може и да стане гаф....

И да спомена, че да не решите, че това мое влечение се дължи на липса на контакти с момичета.... Не, нямам такива проблеми. :) Е, ако някой е имал подобни случки нека да сподели.

Коментари

1.   Еми има си жената сексуални нужди и се опитва да си намери лесен обект.

3.   Хрумна ми, следващият път когато тръгне да ти разказва какъв филм си е свалила, ти да я прекъснеш и отсечеш - порно ли (с усмивка)? :D Да видиш нейната реакция... може да се поразчупи обстановката

4.   Въобразияваш си, просто има такива жени ЗАПЛЕСИЙ, които обичат да цъкат мохабет с часове.

5.   Какъв "гаф" може да стане? Намери удабен момент и...давай!

6.   От автора до 4
Може да се окаже, че не го иска и да си развалим отношенията.

7.   За това ти казах, че си въобразяваш, не се занимавай с нея, само ще си навлечеш неприятности, най малкото рискуваш да се изложиш. от 4.

8.   Аз съм на 40 и точно по описаната схема свалям младите сладки момчета на 22 като теб:)Сваля те, споко, не прави нищо, покажи че я харесваш с усмивки и погледи, тя съвсем скоро ще премине по нататък и ще те замъкне в леглото.
:)))
P. S. и те чака незабравим секс, повярвай:)

9.   Според мене си въобразяваш, а предположенията ти се дължат на подсъзнателните ти искания.

10.   Жената просто е самотна. А самотата не се изчерпва само с липсата на секс, а и да нямаш две думи с кого да си кажеш. С кого друг да говори тя, освен с баща си, майка си и сина си? ! Има ли близки, приятели, излиза ли често, работи ли? Тук не знаем това и няма как да го научим.
Изпитала съм го. Гледала съм баща си и малкото си дете/също живеехме в къща/ и съм се заговаряла с хора и по улицата даже, от самота и липса на социални контакти. А с комшиите разговорите бяха още по-чести.. И хич не съм подбирала млади или стари. Просто бях много самотна..
Съседката ти не вярвам да иска секс от теб, авторе. А ако случайно иска, според мен досега щеше да е пряма и откровена-поне щяхте някакви секс закачки да имате. А вие си говорите за филми и музика... Не, не ми се вярва..

11.   Харесва те! Не прави нищо прекалено, но покажи, че и ти се интересуваш от нея! Някой път отиди да и поискаш кафе или захар посред нощ, кажи, че е свършила у вас :D

12.   Покани я на кино и деистваи :))

13.   Ако й липсва мъжко внимание и е превъзмогнала отдавна всички бивши връзки твърде възможно е да има нужда от мъж. Тя щом има син на 15г. значи е поне на 35г. ти на 21, това са 15г. разлика. Още повече, че на 21 незнам ти още дали си възмъжал достатъчно за да гледа на теб като сексуален обект. Но ако ти имаш сексуални влечения към нея и искаш да се пробваш - направи така - докато говорите следващия път на някои теми, в удобен момент и подхвърли: Имам свободно време много искаш ли да излезем на кафе утре или когато и ти си свободна и да можем да си полафим и да се разнообразим. Ако приеме значи не е безразлична към теб, ако откаже няма да е неловко защото си предложил само едно кафе, нищо повече. Ако дойде на кафе пробвай да поразчупиш обстановката с по-интимни въпроси ако отговаря значи има интерес към теб. След това щом и без това си говорите за филми, както предложи един по-нагоре предложи и да идете на кино. Ако дойде вече работата е 100% ясна. Накарай я да седнете по-назад в киното, първо се пробвай да я подържиш за ръка малко, после я гушни и ако не се дърпа до края на филма пробвай и целувка. И това е по-натам е ясно. Общо взето ще разбереш дали не си се заблудил още с кафето, ако въобще се съгласи да дойде и какъв разговор ще проведете.
М28

14.   Човек да не ви се усмихне, и веднага решавате, че искаме секс!!! Аман от сбъркана мъжка психика!

15.   Номер 13 голяма схема измисли, ама няма да се получи. Жената е доста по голяма, няма да тръгне с този младок по улиците и кафетата и на кино, че да я види целият свят, в това число и сина й. Какво толкова ви е чудно, че иска секс с млад мъж и го сваля, той не е дете на 16-17, мъж е вече, а както сам призна и той я харесва, мислите ли че на една зряла жена това й е убягнало? И повечето тук как писали, че тя само търси да си говори с някого, айде стига, има си съседки и приятелки за това. Харесва те и те иска, чудо голямо. Пиши какво се случва, де, не ни дръж така в неведение:))