Споделена история от Секс и интимност

Какво предизвиква тази "жажда" за секс у мен?
Здравейте първо искам да започна с това ,че съм на 17 години, имам сериозен приятел и вече от 6 месеца правим секс.... до сега не съм получавала оргазъм, но не ми е там проблемът... знам, че човек трябва да достигне го определена полова зрялост, за да го изпита...

Странното е, че когато почваме да го правим аз не подхождам с толкова голям ентусиазъм колко него, но после искам още и още, колкото по-груб е той толкова повече ми харесва... понякога имам чувството, че го "изцеждам" до край, но на мен никога не ми стига... като се замисля ми става много съвестно за него, макар че той никога не ми е казва нищо.... чудая се от какво се предизвиква тази "жажда" за секс у мен и мога ли да я спра поне малко ?!?....

Коментари

1.   Има повече от един начин мъж да те задоволи. Напълно възможно е да го постигнеш, без да го "изцеждаш". Прочети това-онова по въпроса, все пак вече има интернет.

2.   Аз мисля, че трябва да се замислиш малко за приятеля си сигорно не му е лесно! опитаи се да се сдържаш но все пак се отдаи на желанията си !!!

3.   Буйните детски хормони непослушни. Дечко обуздай ги малко с волята си, така правят възрастните и на тях им се иска ама по някога стискат, не може постоянно, нали? Научи се да се самозадоволяваш помага да разтовариш напрежението и да се успокоиш.

4.   Според мен мило момиче ти си сексуална жена или с този мъж изпитваш това и се стремиш да си получиш и ти оргазма. Нека те стимулира повече, за да си получиш оргазма. Но тази жажда може да идва и от сексуалността ти, има хипер сексуални и мъже и жени, въпроса е да попаднат на точния партньор защото наистина не всеки издържа на темпото. Не се притеснявай с времето ще си изясниш нещата, с практика и т.н..Успех

5.   Направете се 3-ка с още един мъж

6.   До номер 3 - абе ти нормален ли си "Буйните детски хормони непослушни. Дечко обуздай ги малко с волята си, така правят възрастните и на тях им се иска ама по някога стискат, не може постоянно, нали? " Напротив - партив това , което ти се прави и след време естествено нещата ще се успокоят нали сега ти е времето да се чукаш. Въобще не ги слушай тия какво ти говорят - слушай себе си

7.   Много е просто.Кайи му ,4е искаш да мастурбираш пред него докато получиш оргазъм.Ще го възбудиш много и наистина ще получиш...Ако не научи го да те ближе .

8.   До авторката. Виж и прочети това - http://spodeli.net/1/story-2333.html т 4 и 13 Аз съм много изненадан, защото има мъже и мъже

9.   Мерси много за всички отговори и съвети, мисля че ще са ми от полза ...

10.   Mисля че ти сама го каза но не си го осъзнала- ти искаш секс но малко по-хард грубо и здраво блъскане а той не го прави за да не свърши бързо - и съответно ти не получаваш това от което се нуждаеш и затова си вечно незадоволена Я си представи следната ситуация - влиза някой впечаляващ те мъж от вратата захапва те жадно и безпощадно водейки те към спалнята там те блъска на леглото и вместо нежно да те съблече с рязко дърпане ти скъсва бикините и мачкайки жадно гърдите ти прониква силно мощно в теб правите бясно секс изпотени се отпускате изтощени Хареса ли ти - мисля че това ти трябва но твоят приятел не е този тип мъже Това е според мен

11.   Като отговор на номер 10: А защо да не е този тип? Винаги можеш да го помолиш за нещо, което ти харесва.