Споделена история от Секс и интимност

Искам да усетя какво е на върха на щастието...
5 години съм с моя приятел, пробвали сме подщи всичко в секса, но никога не съм свършвала по време на полов акт. Не съм му казвала, за да не го нараня, но много искам да усетя какво в върха на щастието,(за което много момичета говорят). Незнам как да постъпя, преструвам се толкова много време, незнам как да постъпя. Дали да не пробвам с други партниори? Моля ви дайте ми съвет. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Щастиети нее в секса

2.   Няма да усетиш нищо подобно. Съжалявам да ти го съобщя и аз :)

3.   Ще се случи и ще разбереш, кога-не знам, но на първо време - спри да го очакваш, не насилвай нещата, когато се любите /това е точната дума/,отдайте се на насладата от всяко докосване, освободете съзнанието си от всякакви грижи, задръжки, не правете акробатика, а почуствайте партньора си с всяка клетка на тялото си, с всичките си сетива, и ,запомни-любовта е изкуствотото да даваш и да се отдаваш, ако това го няма, то си е само гимнастика ...

4.   До авторката
Пиши ми на пощата мисля, че бих могла до ти помогна.
helga_21@abv.bg

5.   Tова е малко труно постежимо но се достига има много причини споредмен но най важната е партньора повечето в твоя случей завиъи от него мога да помогна но само на теб е ако наитена искаш даси на варха както казват на варха на сладоледа

6.   Аве може пък да не е виновно момчето нали уж има и жени,които просто не могат да достигнат до оргазъм при акта колкото и да го правят и с когото и да го правят

7.   Ти на колко години си?
Ще ти се случи.
Не мисли само за това.
Оргазмът не е самоцел.
Аз бях на 31 години, когато да първи път го изпитах.
И бях с мъж, когото почти не познавах.
След това пък взех, че влюбих .... но това е съвсем друга история.

8.   Мила, защо не поговориш с приятеля си за това? Седнете една вечер на чашка вино и си поговорете сериозно, няма нищо срамно в това. Ти най-добре познаваш тялото си и знаеш какво ти харесва, той няма как да ги отгатне тези неща, затова, кажи му какво искаш да ти направи, къде да те целува и гали, да не бърза с акта, а да прекарвате повече време в ласки и така един ден всичко ще си дойде на мястото. Но задължително трябва да поговориш с него, все пак сексът се прави от двама човека.

9.   Хай, много познато чувство , аз също никога не съм го изпитвала "удовоствието " в секса, се си мисля че проблема е в мен, но явно не е ... Не трябва да губим надеждата ...

10.   Пробвайте на задна прашка! при повечето жени прави чудеса...

11.   И аз съм в подобно положение с приятеля ми сме заедно 2 години но никога не сам свършвала и ние сме пробвали кво ли не, не става и не става .. нз кво да ти кажа можеби те не са идеалните секс партнйори за нас

12.   Аз съм на същото положение и мисля че не е грешката в партниора просто не мога да свърша, а ми харесва да го правим. Мисля че просто съм от този тип жени които не могат да свършват от секс.

13.   Пробвай поза ездачка. Седни върху него и леко се наклони напред, така че клитора ти да се допира до него. Започни да се движеш нагоре и надолу, като се опитваш с движенията си да опишеш осмица. За по-дълбоко проникване го накарай да изпъне краката си. При мен този метод действа безотказно, като създава неуписуемо удоволствие и на двамата. Действай и няма да съжаляваш!

14.   Mамка му и аз съм на тоя хал :(((( и аз съм пробвала вси4ко и не 6те и не 6те :( чела съм какви ли не не6та пробвала съм и пи4а ми си прави вси4ко...явно проблема си е мои :(

15.   Hе разбирам хората си мислят -щом правиш всичко значи нещата трябва да са ок - важно е да се разбере че въпроса е в това КАК се прави а не дали се прави- защото и бившият ми приятел умираше да прави френска любов но истината е че едвам го търпях да не го изритам пък той горкия си мислеше че е върха щом го прави- всичко опира до това - дали ти иде отвътре или го правиш щото тъй си чул някъде А между другото почти няма жена която да не може да бъде доведена до финал - има нескопосани мъже и то много И аз самата преди бях сигурна че просто не мога да изпитам оргазъм но се оказа че трябва да попаднеш на твоя човек - сега свършвам по два три пъти преди той да е финиширал УСПЕХ ВИ ЖЕЛАЯ