Споделена история от Секс и интимност

Секс без удоволствие
На 17 съм (след 1 седмица ще ги навърша де) а приятеля ми е на 20. Заедно сме от почти 2 години е разделя ли сме се за малко де .Той ми беше 1вия аз на него не, това е без значение, той винаги свършва и се кефи мн а аз ЦеНТ..за френската любов правили сме го мн пати нз защо, но не ме кефи кой знае колко да му духам, а тои се изкъртва от кеф да ме лижи.

Нямам желание за секс ...упс грешка Имам, но за истински секс искам да испитвам удоволствие, а с приятеля ми не усещам такова искам разтърсващ секс ,който да запомня, аа не го получавам проввали сме какви ли не пози, правили сме го къде ли не, но няма ефект в/у мен той изглежда мн доволен от секса ни, и го е казвал милиони пъти ,но аз се преструвам..

Немога да му кажа, че не ми харесва секса.Понякога дори не чувствам нищо, имало е ситуации, в които се опитвам да се мотивирам сама като си представям разни секс сцени, но няма голям ефект. Много пъти дори започва да ме боли и след като приключим 1-2 дни още усещам болката ..

Не му е малък 20 см му е, но не знам защо просто не ме задоволява не испитвам удоволствие от секса с него (не съм го правила с др) правя го по задължение.
А сега непрекъснато настоява да му пусна отзад еми Съжалявам 10000 пъти му казах не искам страх ме е, че ще боли, а и просто не искам не ме влече мисълта да ме изчука в дупето зн, че му е мечта, но не мога непрекъснато да насилвам себе си ... дайте съвет хора .... междо другото не съм сигорна, че го обичам още. Наистина имам нужда от съвет какво да правя

Коментари

1.   E що не? все някой ще те чука в гъ*а :D
ако не те кефи секса, просто го зарежи, ама значй че и друг ще иска отзад

2.   Ти защо изобщо си с него?

3.   И аз съм в същото положение (м 20), и аз не се кефя на секса, не знам защо, не мога да изпитвам удоволствие. Тези, с които го правя умират т кеф, а аз не мога да се отпусна и да се насладя, защото ме е страх от провал. От стреса е....и не знам кога ще започна да мисля за този проблем?

4.   Ами аз мисля,че ти сама си отговаряш с последното изречение.Сексът е едно на ръка,и аз не изпитвам удоволствие,на 21 съм,водя полов живот от 4г.Ако не си сигурна дали го обичаш,значи си сигурна,че не го обичаш.Или обичаш,или не.Твоето май е просто навик.Ти си на 17,ще имаш още много гаджета,не се безпокой.

А по въпроса за аналния секс-наистина ли искаш да си с човек,който е готов да загурби твоите предпочитания и да прави нещо с ТВОЕТО тяло,с което не си съгласна?Това е пълна липса на разбиране от негова страна.Щом си му отказвала,не би трябвало да настоява,а той го прави=>неуважение.Купи си един голям вибратор и искай да му го навираш в гъза,да видим дали ще му хареса... :)

Това е моето мнение,ти си прави изводи

6.   Hапално те разбирам. и аз имах същия проблем с предишния ми приятел, но намерих решемието. направих му романтична вечеря със свещи и всичко там знаеш. взех вино като му казах да внимава че виното е много силно, а всащност му бях пуснала едно хапченце:) както и в моята чаша. можеш да ги намериш навсякъде по секс шоповете. има по леки има под формата на капки и цената им е ок тай че няма какво да се притесняваш. моята нежна, романтична вечеря завърши с див животински секс и от тогава се почна всеки ден по няколко пати на ден..............................................................................................

8.   Чисто и просто мила не си пасвате в леглото, каквото и да опитвате няма да ти е готино с него. И аз бях така с по-бившия си приятел.С следващите двама секса беше уникален...А и има нещо друго...ти казваш че май не го обичаш...От МОЙ личен опит ти казвам, че няма по-вълнуваш и як секс от този с чувства...Има ли чувства винаги е по-яко. Сама прецени вече дали да останеш с него или не...Успех

9.   Според мен всичко е до настроение и нагласа. Направете си една хубава романтична вечеря и след това секс. Пробвай, ако и това не действа значи просто чувствата са угаснали. Колкото до отзад - недеи да му даваш, аз направих тази грешка, колкото повече даваш - толкова повече иска.

10.   Аз също имам този проблем, не че не изпитвам удоволствие, но се случва много рядко. И съм решила да направя вечеря със всичкото му там и да му обясня как се чувствам и какво ми е. Само че аз мн си го обичам и съм сигурна че ще ме разбере при нас разликата е, че и двамата сме се наживели и сега се преместихме да живеем заедно (аз съм на 19, той на 23)

11.   Мисля че той е с теб само за да го прави той се кефи а ти не. той прави кефа само на себе си и не му пука за теб .Иска само да му пуснеш той те насилва

12.   Hомер 11 грешиш той може да има мн момичета когато сме се разделяли е бил с много и само за секс така,че не мисля ,че е това

13.   Здравей :)
Аз съм на 19, а моя човек на 22, заедно сме от година и 1месец. Той не ми е първия, но е първия с който изпитах оргазъм. Дойде време,обаче,в което и аз така като теб не изпитвах удоволствие,че дори както казваш ти-понякога нищо не чувствам!

Но дойде един прекрасен ден,в който си припомних какво значи оргазъм.Аз също се притеснявах и си казвах-ужас какво става,писва ми да правя секс без да чувствам!Дори се стигна до там,че драстично намалихме сексуалните ни нощи.И започнахме и на тази тема да се караме,а по принцип скандали при нас не липсват(причината съм аз почти винаги,просто съм си такава:)

Преди около седмица се скарахме и се разделихме за първи път почувствах,че сме разделени-е уви не ми беше гот!За щастие нещата се оправиха и веднага след нашето ново начало правихме секс и беше просто уникално.Просто не знам до колко това е съвет,но секс след скандал е нещо мн.мн хубаво.
Не си мисли,че като го смениш с друг всичко ще се оправи,нещата се отнасят все пак и до психическа нагласа.Не мисли толкова за тъпия оргазъм и коагто правиш секс не мисли за това-подяволите ще свърша ли?!

По принцип при жените оргазма е малко по-труден,докато мъжете...
Относно това,че иска анален секс,предложението с вибратора е супер.Извинявй,ама малко нагъл идва-като кажеш НЕ,значи НЕ!То,че му е люботино ок,но все пак...

Аз,ако бях на твое място щях мн сериозно да си поговоря с него,без да го щада...не се преструвай,че ти харесва,не играй,а поговори с него!Ако те обича ще забрави за аналния и ще прави всичко възможно,за да те накара да достигнеш връхната точка,ако пък каже,че проблема е в теб,знаеш какво да му кажеш!

14.   Еми така е. Курвенска работа. Заеби го тоя педал. А щом, толкова настоява да те шиба в гъза, кажи му да пробва и той да си го начука от зад, да видим дали толкова ще настоява. А ако вземе, че му хареса, ще стане ясно защо не изпитваш удоволствие. Приятеля ти е шибан педал. Тва е цялата работа.

15.   Номер 1 е прав! Пак и отзад си е по яко,нали така?

16.   Аз съм номер 10 и мога да споделя, че след като му казах всичко, секса беше WOW, и сега освен че го мисля а и го доказах: Когато споделиш всичко с любимия, той ще ти помогне!!!

17.   щом не ти доставя удоволсвие го смени а това отзад по добре не го опитвай много боли и не носи никаккво удоволствие за жената от опит знам

18.   Защо ако обичал щял да се откаже
Аз съм момиче и знам много добре какво е един мъж да иска неговото си ...
Какво по добре да отиде да си реализира мечтата да ч*ka някоя друга ли?
Какво толкова ще стане ако му пуснеш пък, като не искаш не искаш Няма да те вържи и да те насили я ...
Много са ми смешни комнтарите като почнат
Ако те Обича..... Я стига глупости
Правят се компромиси взаимно , ако трябва да се крепи дадена връзка Стига с тоя егоизъм
И време е хората да почнат да Общуват открито
Проблемите се разрршават с говорене не с мълчание
И какво е това преструвам се,че ми е хубаво хахаха
Аз си казвам, като не съм получила оргазъм, защо трябва да се преструвам Лелееее Актриса ли ще дтаваш
От секс-а ако не свърша го карам с ръчички с пръсчета да си ме довърши Човешко си е не винаги може да свършваш по време на снушение Кажи откровено кое ти харесва
Пък и от всичко на нагоре ти си още малка
И аз на твоите години не разбирах нищо
Едва от 6 годишна връзка 4- тата разбрах какво е било и с всеки изминал ден ставаше по хубаво Първия ми ....
Ще ти дойде акъла и на теб ;)

19.   На 17 си!!!! Аз започнах на 19 и едва на 23 започнах да изпитвам оргазми истинско удоволствие от секса!

20.   здравей аз сам на 18 а моят човек е на 22 правили сме го много пъти той винаги си прави кефа а аз не правим френска
и даже тогава не ме е кеф а искам да стигна до оргазъм как ще стане само с него сам го правила но и той не е внимателен
прави си неговото и не му пука за мене