Споделена история от Секс и интимност

Здравейте на всички читатели!!Позволявам си да пиша за втори път, но този път съм по- спокойно ,защото съм сигруна във Вас читателите!Винаги давате най-добрите, откровенни отговори или съвети?За което искам да благодаря!!Какав е моя проблем:на 22 години съм и съм комплексирана от гардите си, или по точно от зърната си.Какъв е проблема ....еми проблема е , че не са оформени, много рядко щръкват , а да не говоря за това , че при едната не се появява въобще....Това всъщност проблем ли е...незнам какво да мисля...Имам приятелки които казват , че и при тях става малко трудно ,но със много целувки., лизане при секс се получава.Ок да приема,че зърното на едната ми гърда ще се възбуди, ами при другата.....???Много съм объркана.....??!!!Иначе както обикновено става всички ми се възхищават на формата, големината и т.н.,но само аз си знам.....мъжете не са казвали нищо по въпроса ,но когато искат да ми доставят удоволствие при секс и тръгват да ги смучат ми е адски дискомфортно, неприятно и се дърпам, което е много тъпо от моя страна.....измъчвам се наистина.........,но май и те се измъчват....охххх не знам......Дай те ми съвет моля ви.......................:(((((

Коментари

1.   Здравей,
не знам дали това което ще кажа ще ти помогне но поне ще опитам. Какъв е проблема, че не щръква, това не е най-важното по-важно е чувствата които се изпитват близоста, контакта, удоволствието, интимноста това е важното другото като този незначителен/доре не може да се нарече проблем/е без значение. Не мисли за това докато сте заедно с приятеля си и то ще отмине, важно е ти да повярваш че ще стане. Дано поне мъничко съм ти помогнал ще се радвам ако е така.

2.   Да естествено , че ми помагаш скъпа читателко всяко едно мнение е важно за мен, оценявам го искрени БЛАГОДАРНОСТИ!!!!

3.   То не се забелязва, не се притеснявай ;)

4.   Хей,какво си се отчаяла??:)))Защо се паникьосваш така,какво значение има,че едната ти гърда е по-различна,такмо ще си по-интересна така,аз имам белег на едната ми срамна устна и въобще не се притеснявам за това:)Кураж

5.   моята приятелка имаше такъв проблем вече е на 27 и всичко си дойде на място

6.   На бившата ми приятелка зърната не бяха еднакви, но това въобще не ме е притеснявало, даже ми беше интересно да изследвам разликите... с език ;)
Надявам се тя да не се е притеснявала от това... никога не ми е хрумвало, че може да се спича за такива глупости.
Приеми го като предимство и се наслаждавай на секса, не мисли за такива работи. Приеми го като предимство - 2 е повече от 1 ;)

П.П. Сега ми хрумва, че може би става дума точно за теб... Миличко, страхотна си :*)

7.   не се притеснявай изобщо ...
той гледа ТЕБ

8.   Стимулирай сама гърдите си.. например като влезеш да се къпеш, започни да масажираш, докосваш, дори може да облизваш сама зърната си. След 4-5 опита сама, мисля че ще можеш да се отпуснеш и по време на секс! Успех :))