Споделена история от Секс и интимност

Искам анален секс
Обичам много приятеля си и искам да му дам всико, от което има нужда. Той иска да правим анален секс, но мен много ме боли. Всеки път започваме и стигаме до половината, защото не мога да издържа на болката. Винаги виждам разочарованието в очите му. Какво да направя, за да се справя с болката?
Моля ви, дайте ми някъкъв съвет!

Коментари

101-103 от 103

128.   Ами ако ще се чукате с презерватив основното е добре да сe намажеш с лубрикат. Ако го правите на остро може саме леко да се наплюнчи халкичката и пениса. Търпеливият мъж би трябвало известно време да си поиграе с халкичката на партньорката(партньора), като вкарва постепенно пръст сред пръст. След всеки вкаран пръст да позавърти на 90 градуса и като се отпуснат сфинктерите да вкара следващия пръст. Пасивната страна като усети главичката на входа на ануса да се напъне като при ходене по голяма нужда и пениса ще хлътне като у дома си.
Tranyanka

129.   Откачена работа. Ако те обича, няма дори да те пита за анален секс. Той просто иска на него да му е хубаво.

Както е казано по-горе, има си специално място за тая работа и Там е G-точката и ако един търпелив и внимателен мъж, желае да достави удоволствие на жена си, да я задоволи както никога преди, ще се вземе в ръце и ще започне да масажира котенцето й и, използвайки техники, които могат да се видят във порно сайтовете (Тантра масаж) ще я доведе не до 1 или 2 оргазъма, а до цели 4-5, стига да бъде нежен, внимателен и да знае къде да пипа ;)
И след като доведе жена си до няколко оргазма, може вече да пристъпи към полов акт, да й достави още по-голямо удоволствие, тъкмо и тя ще е много добре овлажнена и така.

Тантра масаж, Тантра любов-така се нарича ;) и ако наистина ние мъжете усвоим тези Тантра техники, съмнявам се да искаме да правим анален секс, все пак, какво по-хубаво от това да гледаш жена си доволна, щастлива и задоволена, а не да й причиняваш болка като й го пъхаш отзад и въпреки всичко да продължаваш да настояваш за некъф тъп анален секс.

Поинтересувайте се за Тантра техниките, и ги прилагайте. Правете Тантра любов, а не секс ;)

Правете го със страст, много желание и давайте удоволствие на половинката си, не мислете само за вашето собствено удоволствие. Давайте й удоволствие и тя от ваша страна ще ви дава и на вас.

Едно Момче-20г.

130.   Абе 129 - 20 годишния с прекалено богатия опит, ако прочетеш още малко щото явно с четенето си силен и само там ти е опита), при няколко оргазма жената пресъхва, това да не ти е чешма, това да не ти е чешма - колкото повече развиваш, толкова повече да тече...
За тантра секса са необходими години на усвояване, да не е като да си чешеш езика... А като нямаш опит в аналния, не се изказва компетентно - когато доставиш оргазъм на жената чрез анален скес и видиш как се треси и буквално не знае къде е и какво се е случило, тогава говори, а ако можеш и умееш да редуваш и двата тогава ще си говорим дали трябват 4-5 -15 оргазма...

101-103 от 103