Споделена история от Секс и интимност

Искам анален секс
Обичам много приятеля си и искам да му дам всико, от което има нужда. Той иска да правим анален секс, но мен много ме боли. Всеки път започваме и стигаме до половината, защото не мога да издържа на болката. Винаги виждам разочарованието в очите му. Какво да направя, за да се справя с болката?
Моля ви, дайте ми някъкъв съвет!

Коментари

51-100 от 103

65.   добре де, нали това е черво... няма ли да е гнусно и за двамата.. само като се сетя какво излиза от там и желанието ми се убива

66.   Купи си лубрикант на durex.

69.   Интересни мнения, повечето неподготвени и зле информирани. За себе си мога да кажа, че съм мъж на 31. Относно аналния секс и най важно да знаеш не само как да предразположиш партньорката си, а също и как се прави. Изисква се много търпение, такт, внимание, и най вече време. На феминистките тук мога да кажа само, че съм научил 4-5 дами на анален секс, и сега редовно си доставят удоволствие по този начин, но е важно да се знае КАК. И да между тях имаше такива, които никога не искаха да чуят за такъв секс.. За лубриканти, хигиена, спокойствие у отпускане, мисля не е нужно да се споменават, това е задължително...

70.   69, а научи ли се сам да си доставяш такова удоволствие? Нали се сещаш, че за вас мъжете е по-голямо? Не съм писала тук, но за изказването ти относно "феминистките"- не обичам налагането на двойни стандарти. Ако искаш някой да прави нещо, то трябва да приемеш възможността да го правиш и ти, а съм забелязвала, че обикновено мъжете много си пазите задниците. Тях как да ги нарека- освен патриархални, лицемерни...?

71.   Първо си в грешка, че за мъжа при анален секс е по голямо, явно или не го практикуваш, или го правиш като компромис и не се наслаждаваш... Питай всяка жена, която го практикува, за кого е по голямото удоволствие...
А дали съм или не съм пробвал, недей да даваш мнение без да знаеш фактите, а и тук мога да кажа всичко нали... но какъв е смисъла...

72.   Е, извинявай ама... като си разбрала, че те боли що опитваш пак на го НАПРАВИШ! Престани с това ще се увредиш а и го зарежи тоя най добре. Като разбира, че те боли и иска значи не те обича, следователно ще го направи с друга.

73.   Момиче, преди години ми се струваше, че аналния секс-е изнасилване. Нищо подобно, стига партньора ти да е нежен. Нямаш си напредстава какво удоволствие е, наистина сега сама си търся аналния секс защото усещането е върховно. Да като си помисля за секс в съзнанието ми изпъква-аналния и си мисля как ще се отпусна и той ще проникне и ще свърши в мен. ПРОБВАЙ СМЕЛО

74.   71, никак не съм в грешка, че за вас е по-голямо удоволствие, просто защото там е простатата. А причината да искате толкова да го правите на жените е, че ви се иска на вас да ви правят, но се криете. :Д

75.   Не съм специалист още по-малко като се има напредвид, че съм на 17 обаче в живота има ''да'' и ''не'' щом на теб не ти харесва значи не трябва да го правиш. Мисля, че като е тръгнал с теб трябва да се съобразява малко :]

76.   74 Не отдавай толкова голямо значение на простата, тя има само своята роля, но не изцяло, както и при жената, оргазма е въздействие и резултат от няколко неща, които се допълват взаимно за да се случи това чудо оргазъм... За някой това е само информация и набор от думи, но никога не и усещане....
Някой ден ако го изпитам може и да допълня темата....

77.   Аз съм мъж на 39г. и от своя опит досега съм стигнал до извода, че наистина има жени които си ги боли и не дават и дума да се чуе за анален секс, но съм имал и такива, които като са пробвали веднъж пак си искат-връщане назад няма.
Мила, ако твоят човек наистина е много нетърпелив просто пробвай сама на спокойствие с вибратор и задължително лобрикант или обикновен боров възелин. Ако не стане просто се откажи. Не мисля, че ще намериж мъж който да подходи по нежно към теб отколкото ти самата би подходила към себеси.
В заключение ще кажа.
Да има жени на, които много им харесва аналният секс, но те не са повече от тези които не го харесват, за сажаление.
Успех в начинанието!

78.   76, единственият доказан оргазъм при жената е клиторният. При мъжете са два- чрез пениса и чрез простатата. Не казвам, че за жените никога не е удоволствие, но анален оргазъм няма, за разлика от при вас, колкото и да не ви се иска

79.   78 не се вълнувам какво някой се е опитал да докаже, а какво съм видял, усетил и преживял лично - и да твърдиш че нямало анален оргазъм при жените значи да залича част от своите спомени и преживявания и да повярвам на теб.... И да не забравя да кажа на съответните дами че са в грешка с усещанията и преживяванията си, че според някой си няма как това да е истина....

80.   Болката си я има. Използвай ЛИДОКАИН. Има го във всяка аптека. Намажи и изчакайте 5-6 минути. Ще притъпи усещането и няма да изпиташ удоволствие. А такова определено има. Жена ми, с която сме заедно от 2004 година не вярваше в това. А сега казва, че аналният оргазъм е много по-силен от клиторния и вагиналния. Всички глупости за разширяване, изпускане и т. н. са плод на неграмотността на разни пъпчиви хлапаци. На прав път си. Но не искай това само заради партньора си, а главно за теб. Най-удобната поза е легнали странично, като той е естествено зад теб. Можеш с ръка, държейки го по хълбока, да контролираш степента на проникване. Влезе ли веднъж, после нямаш грижи.

82.   от 13 години съм с моя мъжи и никога не е искал нещо подобно от мен и аз самата не съм проявявала интерес към този вид секс, защото само мисълта затова ме отвращава и отблъсква.... лайняна верига : отпред, отзад в устата... но хора различни и предпочитания различни... на който му харесва да го практикува, на кой не му харесва да не го прави само заради удоволствието на другия, а това, че може да го потърси при друга... прав му път!

83.   Гледам, че голяма дискусия се е развихрила за аналния секс. Не разбирам само как един не спомена, че преди да се захванете с аналния секс е добре да се изчисти отвора с една хубава клизма. Само този акт вече предразполага да се възприеме аналния секс. След това е ред на лубрикантите, подготовката с проникване с пръст и по-малки подходящи предмети и едновременно с това непрекъсната стимулация на клитора. Жената трябва да бъде добре възбудена първо, и тогава да се пристъпва към задния двор. Психическата нагласа е задължителна и се постига, когато самата жена сама е опитвала да проникне в ануса си с подходящ предмет - вибратор или пръст. И така нататък... цели докторати са написани по въпроса. Обаче като не иска и се страхува, насила нищо не трябва да се прави. Иначе е готино и за двамата.

84.   83, много добре казано.
82, сестра ми е като теб - даже фелацио не прави, което за мен си е 50% от секса и не е щастива, вярвай ми - има как изобщо секс да не прави и май до там е стигнала - 2 пъти в месеца, ако ? се събират - и асексуалността е сексуалност, споко, не бива да се оправдаваш, че не правиш секс.

79,80 - аз бях една от жените, които твърдяха тук преди месец, че нямало анален оргазъм, докато не го изпитах. Проблемът ми е, че приятелят ми прави анален секс, само когато е в страшно настроение, била съм много тясна и го боляло. И така - излезнахме с компанията, попийнахме си, поотпуснахме се...
не бях преживявала и вагинален огразъм до тогава и така в една отпуска всичко, скъсахме се от...
Не знам сега при какъв механизъм се случва точно, но се случи, сигурна съм в това, защото аз свършвам доста течно и чувствам сякаш изпразване - това ми се случи обаче точно когато той беше отзад - бяха даже три оргазма, не ме е докосвал по клитора преди и по време на това, имаше обаче малко вагинален секс преди аналния.
Аз правя анален спорадично - само, когато му скимне на моя и затова нямам как да правя клизми предварително и до сега съм нямала проблеми - е, поддържам много добра лична хигиена и се грижа добре за себе си...чела съм, че това черво си е отделно и в него не следва да има фекалии по принцип...но за лично спокойстиве искам да си правя клизми преди това, ама трябва да се погрижа господинът точно тогава да е в настроение за дивотийки - от анален секс и фелацио не се отказвам обаче - всеки ден ми трябва лудорийка поне веднъж!

85.   Подкрепям 16 и 84. Другите са ..... Аман от некадърници. Идете малко на уроци да се просветлите

86.   При нормално протичане на аналния секс не бива да има болка. При всички други случаи някъде бъркате...

87.   Някой ще ми каже ли как потдържате перфектна лична хигиена и в какво се изразява тя. Незнам за кой път питам и никога не ми се отговаря!
Който иска да прави анален, който не иска да не прави! Какво го мъдрувате толкова.

88.   Моят също иска, но аз се притеснявам. Некомфортно ми е. Опитахме, влезна малко и се дръпнах, почувствах се зле. Той знае, че съм го правила само веднъж с бившия ми, но за кратко и ревнува, че него съм обичала повече след като с него съм правила анален секс. Казвам му, че само пробвах и не ми хареса и не искам да повторя, но той се сърди....
незнам... няма ли да се замисли, че не ми е приятнпо и че не опира до негория оргазъм само...

90.   Моят съвет е следния влез в интернет в някои сехшоп и виж дали има анален балон се казва .тва си е малък балон с помпичка дебел е колкото пръст .след като го поставиш в дупето почваш да помпиш докато лекоте заболи леко отпускаш и така всеки ден .ще те отпусне добре мойта жена е болеше в дупето от как купихме балона и се отпусна няколко дена преди сексс го праиш тва и после щи влене от раз но незабравай лубриканти.непозволявай на тясното ти дупе да пъхат разни пръсти или други неща за отпускане .малко или много нокътя на пръста на партньора може да те раздере знаеш ли кви осложнения стават появяват се едни коварни фисори къде щети разкатаят фамилията и ще се кълнеш че си праила анален секс.куписи балончето само 20 лв е неправа реклама но е най доброто.пъхаш го малко и го надуваш до толква че да траеш 3,4 дена като поседиш по половин час с него и си готова

91.   За номер 15 и номер 19:
Заглавието на темата е "Искам анален секс", а не "Искат от мен анален секс". На някаква друга тема май отговаряте. И как ще помогнете на авторката да получи това, което иска? Като заявите, че вие не го приемате за нормално?!... Ами авторката не го намира за ненормално и го иска -като влизате в такива сайтове, за които не сте подготвени, поне четете по внимателно какво мнение се очаква от вас.

Ще ти кажа само, че и аз издивявах от желание да го правя и "отзад", но също много се страхувах (а и много ме болеше). Това обаче, вместо да намали желанието ми, го наби като лайтмотив в подсъзнанието ми. Започнах когато оставам сама в банята да си правя промивки и да си навирам различни предмети "там", дори смазвани с обикновен вазелин или дори душгел. Толкова ми харесваше, че след поредица (не помня колко време) от подобни упражнения започна да ми липсва болезненото усещане с конкретния предмет и го сменях с по обемен.

Сега, след доста време, не съм запалена по точно този вид секс, но не ми е проблем да го правя, ако съм в ситуация за това. Във всеки случай, бях луда по този вид секс и винаги го съчетавах с вагиналния, най малко няколко години, докато интересът ми към него започна да спада. Сега съм на "христовата" и пак бих го правила, но не държа особено. Явно всичко си има място и време.

92.   Нека партньора ти да бъде търпелив, вкарването при анален секс става под определен ъгъл и бавно, постепенно. Никакви резки движения напред назад с цялостно вкарване и изкарване на пениса. Докато свикнеш. Прочетете малко повече по темата, имадоста материал и видео по въпроса.
Аз лично много харесвам този вид секс и за всички, които се интересуват, изпитвам невероятен анален оргазъм.
Жена на 37

93.   Накарай го първо да ти удари едно езиче в дупето и ще видш как ще се отпуснеш.

94.   Задължително първо се прави половин един час вагинален секс и после няма проблеми с проникването отзад. Но едно езиче отзад щте свърши чудесна работа

95.   А някои може ли по-точно да каже за ъгълите, позите и т. н, никой не казва нищо конкретно! само едно и също

97.   И аз бях много против да ме чука в дупето но като пробвахме просто не минава без това трябва добре да се отпуснеш и тогава ще искаш още и ощо,

98.   Ние с моята приятелка също се опитваме от време на време да правим анален секс, но тя е много тясна отзад. Само главичката си вкарвам и вече я заболява и го вадя естествено. Преди това естествено я възбуждам до максимално, тя сама иска отзад, не я карам насила въпреки че и на мен ми е любимо там. Ближа, вкарвам пръсти, с олио съм я мазал и какво ли не съм пробвал още. От сливата и го вадя и мажа дупето с течността, вкарвам малко, плюя, бъркам с пръсти... много опити.

Тя ми казва че ми е много дебел и не може да го поеме, пък намен не ми се вижда чак толкова голям. Само веднъж се получи, но бяхме много пияни и двамата (тя даже не си спомня). Имал съм едно гадже с което много често съм правил анален секс и не се е оплаквала чак толкова. Незнам.. незнам.. вече кво да правя. Не държа чак толкова на аналния секс, важното е че си се харесваме и ни е приятно заедно. Освен това тя ми е правила такива неща в секса, където преди съм си мечтал само за тях. Sk0pnu0H29

99.   Пич проблема е, че тя няма опит и несъзнателно се стяга и з това, веднъж да го нарпавите и сама тя ще преодолее проблема, трябва търпение и постоянство...

100.   Повече от десет години отдавам на мъжа си сладкото си (според него) дупе. Чудесно е и аз съм тази, която най-често си иска в дупето. Съжалявам само, че късно (на 31 г) започнах. Първият път, от неопитност ме болеше, изядох възглавницата, но бързо разбрах как да се отпускам. Хигиена, лубрикант и отпускане - за това вече са писали, от мене само ще добавя - когато ви го допре до дупето, напрегнете се все едно акате - тогава ще ви влиза идеално, а после... огромно удоволствие. За начинаещи - странично (поза две лъжици) е най-добре, но за напреднали задната прашка в дупето е най-сладка.

101.   Еха, доста неща изчетох, но от личен опит знам че има моменти в които боли, а има и такива в които се побъркваш от кеф.. Аз съм жена и мисля че докато сама не поискаш не трябва да те карат насила....

102.   На пълно сам съгласен със номер 16 !!!

103.   Иди в сексшоп и си купи една бутилчица ПОПЪРС (на англ. poppers. Опиат е и се използва главно от гейовете, защото за няколко секунди отпуска всички мускули в тялото, дори и аналните ;)

Струва към 20-30 лева и е малка бутилка, но може да се ползва (смърка се) много време.

105.   Aз пък да ви кажа снощи пробвах за първи път аз да съм отгоре, все съм си мислила, че ще ме боли, ама не, напротив, даже така сама можех да контролирам нещата.

106.   И аз пробвах на скоро и не ми хареса много. Болката не беше за умиране, но просто не ми хареса и затова спряхме и не мисля да го повторя защото не ми се търпи болка докато ми хареса

107.   Добре, нали нямаше да добавяте неграмотни коментари? Пълно е с правописни и граматически грешки! Матърите на сайта май спят по време на работа или са опиянени от абстрактната идея за секси младо момиче, на което дебелокурите чички искат да й го вкарат в дупенцето! Да си кажа честно - и аз искам - ама поне си слагам запетайте!

111.   Аз съм момиче на 17. Обичам аналния секс адски много, дори понякога само там го правя. Четох доста тук, харесват ми коментарите, някои не, но мисля, че когато бях на 14 и започнах с аналния секс много го мразех, приятеля ми, с когото съм и до днес и е на 46 години искаше да ме отвори там, аз не исках и ми беше адски болезнено и не исках, не ставаше и дума за такъв секс. Но от година и половина го правим само там, всяка вечер го правим адски ми е яко, ОРГАЗМЪТ МИ Е 3 ПЪТИ ПО СИЛЕН, КОГАТО Е ОТЗАД. Дори след един час пак ще го правим, просто имам нужда... Искам да кажа на всички момичета, които ги боли или са настроени лошо към аналния секс, опитайте още няколко пъти докато ви се разшири дупката и след това става супер яко! Не се отказвайте, само защото хората говорят глупости за аналния секс, не е толкова гнусно, но все пак това е мое мнение, аз съм много свободно мислеща в секса и правя всичко с приятеля ми, обичам да ми се празни в устата, обичам да ми пишка в устата, или аз да пишкам по него, обичам да ме чука навсякъде... И ЗНАЕТЕ ЛИ, АЗ СЪМ САМО С НЕГО И ИМНОГО ГО ОБИЧАМ И АБСОЛЮТНО ВСИЧКО, КОЕТО НАПИСАХ Е ВЯРНО, ОБОЖАВАМ ДА МУ ПРАВЯ СВИРКИ ПО 1 ЧАС!!! ЗАВИЖДАТЕ ЛИ МУ... хаха шегувам се, разбира се за зависта няма смисъл... Опитвайте всичко в този живот, защото е много кратък.

115.   Аз съм мъж на 46 години. На любовницата си редовно и го вкарвам отзад. Отначало не харесваше, но сега не може без. Секса е невероятен и за двамата. Успех на всички.

116.   Аз за любимия човек бих направил всичко колкото и щуро да е то.

117.   Секс в дупето... вие го изкарахте голяма работа! Просто го правете. Не се блокирайте сами. Това е нещо нормално и ако беше толкова сложно, може би нямаше да се практикува от древността до този момент непрекъснато? Важното е да ви харесва и да свършвате, защото това е от изключително значение за здравословния и пълноценен начин на живот на всеки човек. Правете всичко със страст, защото без страст нямате енергия, а без енергия нямате нищо. Обичайте живота и се наслаждавайте на природата (а това включва секса) и не съжалявайте за нищо, защото в секса всичко е положително.

118.   Това е най- невероятния секс, който някога съм правила. Първия път и при мен не се получи. Не си мисли, че боли непрекъснато, може би само докато влезе, а с течение на времето и тази болка изчезва. Много е важно да се отпуснеш. Понякога и моят приятел ми го прошепва на ушенце, но той е невероятен. Ако го направиш с точния човек няма да съжаляваш. Успех!

119.   Много ми харесаха коментарите на 111 и 115. Страшни са. На 46 и все оше го туря на любовницата. А жена ти дали е доволна от секса с теб? Аз не съм и затова си намерих по- млад, който ми дава това което ми е нужно. Той ме запозна и с този вид секс и сега съм ненаситна. Нищо лошо няма в аналния секс стига и на двамата да им харесва.

121.   Със олио, ако няма вазелин. И по-полечка..

122.   елементарно :) всичко е до вътрешна нагласа и най вече до отпускането на мускулите на анала ти:) вярно е, че и подхода е важен( койт явно липсва от страна на приятеля ти), но ако преодолееш страха и му позволиш да довърши ще видиш и сладката страна на нещата :)

123.   "22. Мога да ти препорачам 1 месец да поработиш в турция като проститутка и като се варнеш няма да усещаш вече никаква болка. " а ти колко време работи в Турция като проститукта? Как можеш да разсаждаваш по такъв начин? Не само в Туция, а във всички държави може да е едно и сащо, но ти май имаш голям опит... От начина ти на говорене се разбира, че е повече от месец!!! Хората просто искат помощ, а мърлите като теб предпочитат да се правят на интересни!!!

124.   В повечето коментари пише, че приятелят й не знаел какво да прави. Защо мислите така? Аз сама исках да опитам и моят приятел ме предразполага, нежен е, бавен и внимателен. Ползваме и вазелин. Пробвали сме няколко пъти и дори не мога да кажа, че е болка. Просто усещането е неприятно и аз също не мога да свикна с него

125.   Имам една приятелка аз и бях първия и достая болеше не само първия път. Преди няколко седмици пробвахме анален секс и стана полесно от вагиналния. Наистина трябва търпение и внимание за смазката мога да кажа че ако си внимателен става и само с плщмка няма смисъл от вазелини или лубриканти. Но всичко трябва да става постепенно, с много търпение и партньора трабва да ти има пълно доверие.

126.   А ако жената има хемороиди проблем ли е за аналният секс.

127.   За тези , които обичат да вкарват в анала на жената . Правете го само с презерватив , защото там е бъкано с бактерии. Преценете на коя го вкарвате , защото има много нечистоплътни жени , на които не им пука дали ще ви заразят . Карайте жената да си прави клизма на анала , има антибактериални капки точно за анала . Има и различни аромати , а който е мазохист и си мрази ще разбере как мирише там и какво е яла жената преди два дни .

51-100 от 103