Споделена история от Секс и интимност

Искам анален секс
Обичам много приятеля си и искам да му дам всико, от което има нужда. Той иска да правим анален секс, но мен много ме боли. Всеки път започваме и стигаме до половината, защото не мога да издържа на болката. Винаги виждам разочарованието в очите му. Какво да направя, за да се справя с болката?
Моля ви, дайте ми някъкъв съвет!

Коментари

1-50 от 103

2.   Намажи го с вазелин!

3.   Първо си помисли, дали твоят приятел е човекът, с когото би направила такова нещо. Ако не го обичаш, просто не му давай и толкова. А ако той е човек, който ти дава всичко, от което имаш нужда и те обича. Може би трябва да се постараеш и ти да му даваш това, от което той има нужда. Това си е лично твоя преценка. А как точно да го направиш, винаги може да научиш. Първо трябва ти самата психически да се подготвиш за това. И да си обедена, че го искаш. В противен случай колкото и пъти да се опитвате, все няма да се получава. А ако приятелят ти има наистина голямо желание за анален секс, все някога ще го получи. И вероятно няма да е от тебе. Първото нещо което те съветвам да направите, е да си поговорите. И от там двамата да решите как точно да го направите. За повече информация просто се разровете в интернет. Там има всичко.
Успех!

5.   Ами започнете първо с любовна игра и му кажи да те възбуди добре, после да започне първо пръста да си вкарва и да ти намаже с някакъв крем - лубрикант на водна основа и да започне да ти масажира анусчето с леки и нежни движения с пръста докато се отпусне и чак тогава леко да ти го плъзне в дупето - първо половината от пениса си докато свикнеш с размера му и после целия, в началото пак леко ще те заболи, но после ще ти хареса и ще искаш само отзат .....
Успех миличка!!!!

7.   Ми иди в сексшопа и си вземи анален гел. После трябва да знаеш, че от раз не може да ти го вкара, защото трябва да ти се адаптира мускулатурата, което става постепенно и бавно. Затова трябва да почне с нещо по-тъничко. И не си стискай дупето!

8.   Правете анален секс преди да стигнеш до оргазъм. Другият вриант е той да разбере, че и ти усещаш болка.

9.   Прави това, което на теб ти харесва, а не, за да доставиш удоволствие на приятеля си, а на теб болка.

10.   Не само ти имаш този проблем, обикновено се гоним из леглото докато не му дам, ама после става хубаво :))))))

12.   скоро няма да те държи аналния мускул и като се изпуснеш без да разбереш ще видиш как е чувството.

14.   Моят също иска в дупето, но аз не му давам, защото и мен много ме боли, а на него му харесва и иска да се празни там.

15.   Приятеля ти е голям идиот. Не знае ли, че не всички жени и не всякога обичат анален секс. Какво ще те изнудва, като вижда, че те боли?

От моя опит с жените, който имам много добре знам, че не на всички, да не кажа на 80%, не им е приятно и не го искат. /поне с тези, които съм бил аз/
Какво ще те кара като не става. Иска да направите беля ли?
Посъветвай се с лекар, психиятър, защото тоя не е добре!

16.   Номер 15 мисля, че изобщо не е бил с много жени. Или ако е бил, явно не знае как да предразположи една жена. Това е много, ама много гадно пич. По-добре почни да обръщаш повече внимание бърху себе си, отколкото да даваш каквито и да било съвети. Аз мога само да ти кажа, че от всичко можеш да изпиташ удоволствие. Стига да знаеш как да го направиш. А от прочетеното дотук, си правя извода, че тебе изобщо не те бива.

18.   Този сайт не е за обиди а да се дават съвети колкото до теб номер 16 да не си извратен вие мъжете още малко където намерите дупка ще го пъхате а не питате жената как е на вас ако ви го пъхнат отзад как ще е пробвай първо на теб и тогава пиши не всяка жена може да го приеме отзад а и по природа си е дадено къде да ебете

19.   Аз пък мисля че номер 15 си е много в ред, по-скоро номер 16 се изживява като голям специалист...и аз съм против аналния секс, за какво майсторство и умение говорим тук, какво удоволствие... първо пробвайте на себе си, пък после ми говорете колко хубаво било...

Мацка, ако един човек държи истински на теб, няма да те кара да правиш неща които ти причиняват болка. Защо не пробвате и върху него, пробвали ли сте? Според мен аналния секс е за комплексарите, отпред явно им е широко, та затова отзад...

20.   номер 16.....ти си бил голям пич бе........- наистина ли мъжете като теб не осъзнават...че когато има любов и чувства те трябва да са споделени от двамата....или си пълен егоист да не разбереш че удоволствието за теб..би било унижение и болка за човека до теб... А номер 15... - много си прав...и си мъжът - мечта на хиляди жени...евали ти правя...една жена на 35!!!!!!!!!!!!!!!!

21.   Аз съм зряла жена и ти казвам, че аналния секс ми харесва. Аз първа пожелах с мъжа ми да пробваме преди много години и сега го правим когато пожелая. Различно е и много хубаво. Когато има такт и внимание от другата страна всичко се постига лесно.

Но ти най- добре знаеш искаш или не ? В секса няма нищо срамно или извратено щом и двамата го желаят, а другото е насилие.

22.   Мога да ти препорачам 1 месец да поработиш в турция като проститутка и като се варнеш няма да усещаш вече никаква болка .

23.   Проблема не е в теб, пробвала бях с мой бивш приятел и точно така се получаваше всеки път, дърво си беше и това е -не можа да се справи... Със съпругът ми последствие се получи много лесно, но човекът си знаеше как да ме предразположи.. има филмче на тая тема в тракерите, порови се и дано вие от полза.. ще добавя, че си стува този вид секс.....

24.   Зарежи гаджето и си намери нормален мъж. Нормален мъж е този, който ще уважава желанието ти да не направиш нещо защото не ти е приятно, особенно когато то е свързано с болка. А и честно казано - рано или късно настоящето ти гадже ще си тръгне - при някоя, която му пуска отзад.

25.   хахах подкрепиам номер 16 а на теб кво да ти кага НАПРАВЕТЕ Го отзад

26.   Много ми хареса отговора на номер 22! хахаха, верно си е:))

27.   Миличка, ти си луда да говориш за "разочарованието в очите му"! А той не вижда ли болката в твоите, докато се мъчи зад теб? Според мен той търси само собствения си кеф и си вика:"Ха! К`во пък толкова-ще я боли, пък ще й мине!". Мога да се хвана на бас, че те увещава и преди, и по време на секс как този път ще е различно, само лекичко ще пробва и прочие глупости. Сексът е за двама и удоволствието е за двама. Ако те обича, изобщо няма да те притиска за анален секс, щом те боли. Но той не те обича, а ти се държиш като някоя пубертетка (сигурно си,де) - "как да преодолея болката"....я се стегни и го разкарай!

28.   Пише ти мъж. Ако той те обича ще иска ли да ти причини болка? Ами искай и ти да го върже на троен моряшки възел да видим дали ще се съгласи. Ако една жена сама иска да я боли, това е друго нещо.

29.   Пише ти опитен фен на аналния секс! Бейби, проблема ти е в тоя каруцар който те разпорва зверски и то не защото му е голяма пишката а защото незнае какво прави! Кажи му да се научи как се правят тия работи и тогава даси вре пишлето кадето иска или го заебаваи! А или да си наеме проститутка да го научи ако неможе сам! аре успех!

30.   Проблемът е в приятеля ти, сигурно не знае как до го направи. Ползвайте лубрикант или прост вазелин. Да опита първо с пръстче и то когато си побесняла от възбуда, а не след като си получила оргазъм, а после много бавно и внимателно, ти да не се стискаш и като влезе в теб да те гали отпред или ти сама да се галиш, както ви е удобно. Ще припаднеш от кеф, съвсем различно е и по-силно удоволствието. Жена съм. А, и да прочетете в интернет повече за тази работа, въпреки, че и глупости пишат.

31.   Аз нямам какво да кажа, освен че тоз, с който си сега е някъв болен ненормалник, който не знае какво е истински секс ...

32.   Секса в дупето е мн яко и изпитваш голяма удоволствие но не всяка жена иска и може да понася болката така че каквото сте намерили такова ще ебете :D

33.   Виж к`во...
Върви до някой секс шоп, купи един вибратор и като се прибереш, предложи следната схема - той ти го завира, ти му го завираш.
Така трябва е...

А, ако вземе, че се навие... БЯГАЙ далеч от него!

34.   Не се обвинавай. Абсолщтна вина има приятелят ти, защото не може да те подготви. Просто няма опит пич, кажи му да те отпусне малко преди да ти го вкара и болката ще изчезне почти веднага :)

35.   Аналният секс е нещо което малко жени харесват и то защото някой са попадали на идиоти които идея си нямат как се прави, а други просто не го харесват.
Ануса има три вида мускули на които не помня названията
отпускат се много лесно просто човека с вас трябва да знае как и някое лубрикантче става невероятно удоволствие.

П.П За мъжете които незнаят как е време да се научат за да получат

36.   Човек ако се чуди дали да прави анален секс вие само го обьрквате, едни твьрдят, че е хубаво, други не е на кого да вярваш??

37.   "Аналният секс е нещо, което малко жени харесват" Как, извинявай, достигна до този извод? Някаква статистика ли прочете? Не искам да звучи като упрек. Просто ми стана интересно, защото аз мисля обратното. Но явно това е, поради факта, че на мен лично ми доставя голямо удоволствие.

Само че в началото и аз имах проблемът на момичето. Наистина мила, виновен е приятелят ти. Просто трябва да бъде по-търпелив и внимателен. Аз също го направих с малко неопитно момче за пръв път. И понеже повечето гледат да го вкарат от ряз, се получава неприятната болка, за която говориш ти. Не може така. Трябва да има доста търпение. Вече са ти написали на горните коментари какво трябва да направите. Обаче това, че приятелят ти иска отзад, не означава, че не те обича.

А и ако успее да те предразположи и в крайна сметка да го направите, няма да съжаляваш. Ще видиш, че изживяването е различно и неповторимо. Съветвам те наистина да използвате лубрикант, защото иначе ще е много трудно, а и може дори да стане нещо по-сериозно. Търпение,... желание,... това е. Успех!

38.   Ма то момичетата ги е боляло при секса ли :д

39.   Смаска :P Вазелин или ако не можеш да си купиш лимонов сок не знам защо но повечето пъти върши работа.

40.   Ела при мен аз ще те отворя отзат даже и ще ти е по приятно да те шибат само отзат обаче изискванията са ми строги парво те оглеждам отван после ти казвам цената тва е

41.   Hомер 40 е ебати духача според мен, това, че твоят приятел иска отзад не е лошо, ама е лошо, че не може да ти го тури както се казва, май му е за пръв път, според мен ще е добре ти да го напътстваш защото явно той не знае !

42.   Aналният секс е супер. Аз го правя от скоро но ми харесва. Дори искам да свършва там но не знам дали ще има някакви последствия. Ако някои знае -молля да ми каже!

43.   Kажете ми моля аналния секс нали не ти отнема девствеността ?? а и според мен трябва да си купиш вазелин и в аптеката се продава ... ако те е срам накарай некой друг ;) а.. според мен е редно да кажеш на твоя приятел че те боли .. ако каже ок се оправяйте отдругата страна а ако каже не му кажи или че с вазелин може или с вибратор но тогава той няма да може да се задоволява и да се изпразва в тебе ;) нз.. вече тука е твоя преценката

45.   Номер 43, как да не ти я отнема?! Естествено, че ти я отнема. Само при мисълта за анален секс и девствената ти ципа се къса. При проникването в анала, девствената ципа се напряга и се разкъсва. Даже има много голяма вероятност да забременееш, тъй като клитора ти е много чувствителен и при по-грубо проникване, това се отразява и може да се получи тъй наречената "полова обърквация"-т.е. спермата от дупето ти да си пробие път до вагината ти, а от там нататък ти е ясно какво става-бебе! За това най-безопасно е орална любов, но задължително с презерватив, защото в противен случай, резултата ще е отново същия-бебе!

46.   43, разбра ли сега???

47.   Омъжена съм от 11г мъжът ми иска от известно време анален секс, прониква малко, а болката ми е адска,,,,,,, преди 3 дни проникна целия с помощта на лубрикант, болката ми беше ужасяваща имам кръв и ако по бикините ако го направи пак ще подам молба за развод.

51.   45.Извинявяйте, ама не знам точно какво говорите, може би не правите никаква връзка с главния мозък. Как може жена да забренее при секс в анала, все едно да забренее от орална. А що се отнася до девствеността, същата малоумщина. Незнам като сте толкова невежи защо въобще пишете

52.   Ха ха ха. спуквам се от смях! Ей жени,(аз съм мъж на 29), всичко зависи от психическа и физическа подготовка.Жената трябва да иска да го направи, а мъжа да знае как! Това е според мен. А не някой надървил пишка и си мисли, че като по проно филмите да напъне и той влиза като в кисело мляко - ха ха х а х а!

54.   до №45 абе ти луда ли си хахахахаха значи следете логиката моля ... чукам се в дупето от 3 години вкарват ми го по-грубо защото така ми харесва свършват ми в дупето (отворена съм т.е. нямам девствена ципа или така наречения химен)и ти искаш да ми кажеш че ще забременея хахахаха мога да ти кажа че цикъла ми си е точен ли точен

Също така искаш да ме убедиш че трябва да правя свирки с презерватив ... при слагането на презерватива върху члена главичката губи част от чувствителността си това е (все едно да си сложиш ръкавици на ръцете) при тази загуба на чувствителност момчето/мъжа губи част от удоволствието което иначе би изпитал от движенията които извършваш с език ... сиреч ти си лапаш залудо той нищо не усеща хД и като ти свърши в устата 1/можеш да не гълташ 2/ако глътнеш няма да забременееш щото в червата си ти нямаш матка нито в устата си нито в хранопровода тъй че ..... ти си просто една заблудена мацка която гледа собствения си кеф и не и пука за партньора с който е а по правило от 2010 години насам секса трябва да доставя удоволствие и на двамата партньори ;) мерси че ме прочетохте !

56.   Вземи от секс-шопа един вибратор-краставица и го изненадай! Да види що е болка! и Ще те разбере ^^^

57.   Здравейте! Мило момиче, аз съм мъж с 20 и повече години сексуален опит и то не с една жена, защото има и такива.

Относно желанието на момичето да угоди на своят приятел, относно анален секс-БРАВО ! Моето мнение ,че ти (миличка) наистина го обичаш. Факт е ,че ако не го получи от тебе, ще го намери при друга, а ти от това няма да си доволна. Такива са мъжете и аз съм един от тях. СЪВЕТ- ако е мн. нетърпелив ,има реална опасност да те увреди здравословно. Така че ти вземи нещата в свой ръце.

Подгответе се психически(най-вече ти) използвай лубрикант и ледокаинова паста за болката. За първият път мила ти си го вкарай сама, защото той, най вероятно пак ще бъде нетърпелив и ще те заболи. Просто няма как! По този начин няма да търсите,къде е презерватива в последният момент, а най вече няма да има нежелана бременност, защото няма никаква опасност от забременяване. А като чета, че не може да те предразположи, значи не го бива много.

Аз като мъж съм имал връзка с жени които им е харесвало, но е имало и такива ,които не желаят и да чуят за подобни анални игри. Но държа да отбележа ,че е имало и такива, които се кефеха много. Тази която най-много и харесваше, ми е споделяла, че една от сексуалните и фантазии е да го прави с двама мъже едновременно. За жалост не се случи.
Желая Ви успех !

58.   Аз съм жена.
Всичко в до лично усещане, както и до праг на болката. Има хора с по- нисък и по- висок праг. Както и жени които обичат и такивакоито не обичат анален секс. При някой жени болката е в началото но след време - например след като родят или след определена възраст аналния секс им харесва даже повевече от вагиналния. От пет години моя приятел ме измъчва с този анален секс. Пробвали сме всякакви лубриканти, изтръпващи, обезболяващи гелове, както и постепенно проникване. Играл си е доста преди да осъществи акта но мен всеки път ме боли зверски, кожата ми се цепи и ми тече кръв. Та бих казала че е ужасно. Така че ако си жена която уважава себе си не прави неща които ти носят болка. Ако си мъж който обича половинката си не гледай сълзите в очите и докъто трепериш от възбуда и свършваш, а после и се извиняваш и я питаш как е.

59.   Пробвай сама, с анален вибратор. Ако сама на спокойствие не може да си го вкараш, тогава може да имаш анатомични проблеми. Обикновенно болката след разширяването на аналния пръстен трае трийсетина секунди и после въобще изчезва.Но в никакъв случай не трябва да се вкарва рязко и грубо!

60.   Незнам изобщо как може да се пъха в дупето. Мен лично не ми се иска, само от мисълта, че от там излизат фекалий.

61.   Ей, тва 5 века робство си е 5 века робство или както там го наричат сега - турско присъствие! Верно си е присъствие - отзад! В Турция много се практикува и явно и у нас няма оправия, даже е започнало да ни харесва, че се и поощрява. Ако те боляло - щяло да отмине, дори щяло да започне да ти харесва повече от вагиналния секс. По-голяма промивка на мозъци не бах чувала. :( При мен дори само да е опрян пръст там, докато свършвам вагинално и оргазмът ми е 2 пъти по-слаб, защото не усещам толкова силно мускулът във влагалището, който всъщност контрахира при женския оргазъм! А анусът изобщо няма толкова рецептори на удоволствие. Още повече какво точно ще почувства жената след разни обезболяващи лубриканти, като всичко там се обезчувствява от тях... Всяко удоволствие е преди всичко в главата и явно у българката робската психика там преобладава, щом всичко това я влече!

63.   зарежи го, тоя анал! ! !

1-50 от 103