Споделена история от Секс и интимност

Няколко интимни въпроса. (Нещо като лексикон)
Както се вижда от въпроса ми, искам да разбера това. Отговорете на тези въпроси.

1. Девствени ли сте?

2. На колко години я загубихте?

3. На колко години сте сега?

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?

5. Първия ви секс по любов ли беше?

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.

9. Отговорихте ли честно на въпросите?

И, за да е по-честно и аз ще отговоря.

1. Да.

2. (девствена съм)

3. 11

4. Не.

5. (девствена съм)

6. Не.

7. Семейството, живота и приятелите.

8. Да, естествено.

9. Да.

Коментари

51-70 от 70

64.   2-21 - нали това те интересува...

65.   1. Не
2. На 16
3. На 17
4. За любовта - Да; секса - НЕ
5. Да
6. Да
7. Семейството
8. Да
9. Да

~Venny~

66.   1. Девствени ли сте? не

2. На колко години я загубихте? 16

3. На колко години сте сега? 17

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? до някъде - да

5. Първия ви секс по любов ли беше? да

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? да

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? любимите хора

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
много ясно, че има
9. Отговорихте ли честно на въпросите? да

И, за да е по-честно и аз ще отговоря.

1. Да.

2. (девствена съм)

3. 11

4. Не.

5. (девствена съм)

6. Не.

7. Семейството, живота и приятелите.

8. Да, естествено.

9. Да.

67.   1. Девствени ли сте? - Не

2. На колко години я загубихте? - на 15г

3. На колко години сте сега? - сега съм на 18

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - според мен са важни, защото без тях не можем, но не са най-важните

5. Първия ви секс по любов ли беше?- Да, беше по любов, най-хубавото беше това, че се обичахме много и си бяхме 1те

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?- Да, влюбвала съм се

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Семейството и децата

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.- Разбира се

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Бях абсолютно искрена

68.   1. Девствени ли сте?
Не
2. На колко години я загубихте?
3. На колко години сте сега?
4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
Важни са, но не и най-важните.
5. Първия ви секс по любов ли беше?
Да
6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
Да, истински.
7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
Семейството
8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
Естествено
9. Отговорихте ли честно на въпросите?
Да

69.   1. Девствени ли сте?
- Не.
2. На колко години я загубихте?
- С мъж - 15, с жена - 19.
3. На колко години сте сега?
- 21.
4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
- Любовта под формата на амбиция, да. Сексът си е нужда и дълготрайната му липса води до определени психически изменения.
5. Първия ви секс по любов ли беше?
- Не.
6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
- Да и вече като че ли имам ваксина срещу влюбвания, т. е. претръпнах. пс: "Неистинското" влюбване се нарича увлечение и ми е присъщо, въпреки че трае до задоволяване на определени потребности.
7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
- Интелекта и хармонията със себе си най-вече. До някаква степен и любовта като движеща сила.. парите, като кантар на успеха и т. н.
8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
- Има.
9. Отговорихте ли честно на въпросите?
- Да, забавлявах се по-скоро.

71.   Голям смях! Чудно ми е това момиче, което е писало темата дали още е девствена под 18 и дали всичко още смята, че е тъпо ако не си

72.   Много малки почвате да се шибате.

73.   1. Девствени ли сте?
Не

2. На колко години я загубихте?

3. На колко години сте сега?

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
Да

5. Първия ви секс по любов ли беше?
Да

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
Да

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
Да бъдеш обичан от този, когото и ти обичаш.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
Със сигурност има, но не могат да служат като заместител.

9. Отговорихте ли честно на въпросите?
Да.

74.   1. Не
2. На 16.
3. На 36.
4. Определено. Без любов сме за никъде. виж, без секс се живее, но е тегаво.
5. Да, бях безумно влюбена в него.
6. Да, разбира се. На 36 съм, така че нормално е да е истински.
7. Няколко са, любов, здраве, любими хора.
8. Абсолютно. Освен любимият мъж, обичам още много други хора, семейството, приятелите, кученцето, природата... всичко това си е все любов, но няма сексуален елемент.
9. Да, първо сайтът е анонимен и второ, защо да лъжа?

9.

75.   1. не
2. 17
3. 30
4. Не
5. Не, по- скоро от любопитство.
6. Да три пъти.
7. Да се чувстваме щастливи от живота и действията си, както и нашите близки.
8. Да разбира се. Обич към секса си е просто физическа нужда, чрез която забравяш за проблеми и стрес. Обич към семейството е истинската обич, тази в която искаш да направиш човека от семейството ти щастлив, да го обгрижваш и да направиш така, че да се чувства добре. Обич към животните е също като обичта към семейството искаш да обгрижваш някой, който е по- беззащитен от теб. Обичта към природата е по- скоро възхищение и не може да се сравнява с обичта към семейството.
9. Да абсолютно честно.

76.   1. Девствени ли сте? - Не.

2. На колко години я загубихте? - 18.

3. На колко години сте сега? - 20.

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Мисля, че са важни, но не ги определям като най-важни.

5. Първия ви секс по любов ли беше? - Да.

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? -
Влюбвала съм се. Първото влюбване още не е забравено, то определено беше истинско.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
Грижата. Много е важно човек да го е грижа за всяко малко нещо и да дава от себе си във всичко до което се докосва. Непукизмът е модерен, но той прави хората лоши.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
- Има, разбира се. Попитайте човек загубил родител, майка на болно дете, стопанин на куче... девойка отглеждаща първото си цвете в саксия.

9. Отговорихте ли честно на въпросите?
- Да.

77.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 15

3. На колко години сте сега? 19

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Сложен въпрос. Не е готино човек да е постоянно сам, но е по-лошо и да си с човек, който те кара да се чувстваш сам. За мен е убийство всяка вечер за лягам до човек, който не обичам. За дълготраен партньор трудно ще избера някой, защото това за мен означава да го допусна до дшута си, да го включвам в плановете си, защото винаги друг човек малко или много ти влияе. Аз имам доста големи цели в живота и малко се страхувам да допускам някой чак до там.

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не. От любопитство беше. Всъщност аз още не съм правила секс по любов.

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да. Обичала съм един човек, още го обичам, но за момента няма как да сме заедно, не знам далии някога въобще ще бъдем.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Здравето, свободата

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Да, разбира се, че има, соред мен тя е много по-чиста и дълготрайна от тази, към интимен партьор

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Да

78.   1. Девствени ли сте? - Не

2. На колко години я загубихте? - 20

3. На колко години сте сега? - 22

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - Важни са за една връзка, но не са най-важните в живота.

5. Първия ви секс по любов ли беше? - Да и все още е с момчето, с което загубих девствеността си.

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - Да, 2 пъти. Първото беше невинно детско влюбване, сега разбирам какво е да си вкюбен и да обичаш.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Здравето, с пари здраве не можеш да си купиш, а ако си болен не можеш да имаш и постигнеш нищо друго. Щастието и любовта също са важни.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Разбира се! Любовта към семейството, към децата си, към приятелите си, любовта към човека до теб, и най-важното - любовта съм себе си. Много хора подценяват и забравят да обичат първо себе си преди всеки друг

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Абсолютно

79.   1 Не съм девствена.
2 На 21 г станах жена ;-)
3 На 29 г съм сега.
4 Любовта е нужна за да правиш секс с партньорът си а сексът е нужен за да знаеш че партньорът ти те обича. Но освен сексът в една връзка има и други неща като УВАЖЕНИЕТО и ПОДКТЕПАТА без които не може да има връзка.
5 Не не беше по любов, за което съжалявам. ( направих го заради шеги на приятели че още съм девственна) Хванах се с един непознат за една нощ и не ми хареса.
6 Да влюбвала съм се 1 път и се прецаках с него яко защото той ме използваше за свои цели(да му чистя готвя да работя и да ми взема парите и прочие) като не ми даваше и не ми помагаше никога за нищо. ( зарязах го ) И сега търся пак любовтта и знам вече какво да не допускам да се прави на мой гръб ;-)
7 Най- важно е семейството.
Родители деца съпрузи...
Разбирате ли се уважавате ли се, а и да се подкрепяте - всичко ще е наред. Трябва да сте сплотени.
8 Има много видове обич.
* Сексуално желание ( мерак )
- харесваш някого и искаш да го докосвал да го целуваш и прочие...
* Обич към природа и животни.
- тук говорим за това да обичаш природа и създанията които ходят и лазят наоколо ( не говоря за сексуално влечение към тях).
* Обич към родители. ( Уважение)
- да обичаш хората които са те отгледали от бебе.
* Любов към приятел/ брат /сестра.
- различно силна е според връзката ти с този човек.
* Най - голямата обич на този свят е към ДЕТЕТО!
- то е най - ценно на този свят Като пораснеш и родиш - ще научиш калво имам на предвид.
9 Да - отговорих честно на въпросите ти.

Бъди себе си! Вярвай в любовта но и мисли с главата си!
Никога не давай някой друг да ръководи мечтите желанията и изборът ти!

81.   Скоро се натъкнах на тази тема и много се смях, че съм писала такива неща, но все пак съм била на 11 и всичко ми се е струвало по съвсем различен начин.
В момента съм на 16 и да, все още девствена. Дори и първата си целувка още не съм получила, но вече не смятам че е "тъпо" да си девствен преди да навършиш пълнолетие. Защото всеки попада в различни ситуации и има различно виждане на нещата.
И все пак за себе си се чувствам все още твърде малка, за да имам връзка особено пък на това ниво. Дори съм почти сигурна, че и навършвайки пълнолетие все още няма да съм изобщо готова за тази стъпка, но времето ще покаже.

82.   1. Не
2. 18
3. Почти 20
4. Да
5. Да
6. Да
9. Да

84.   1. Девствени ли сте? - Не

2. На колко години я загубихте? - 16

3. На колко години сте сега? - 17

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - Зависи. Да кажем, че са сред най-важните.

5. Първия ви секс по любов ли беше? - Да, с приятелят ми още сме заедно.

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - Да.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Да уважаваш себе си, да отстояваш позицията си, да премисляш внимателно всяка една обстановка и изборите си, да имаш морал, да се учиш постоянно, защото така си един обогатен и пълноценен човек, да обичаш.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Естествено, че има.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Да.

85.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 16

3. На колко години сте сега? 16

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Не, но и те играят много важна роля

5. Първия ви секс по любов ли беше? Да

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Здравето е най-важното нещо. Всичко останало само ще си дойде и нареди

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Разбира се

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Да

86.   1. Девствени ли сте?
Не

2. На колко години я загубихте?

3. На колко години сте сега?

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
Да

5. Първия ви секс по любов ли беше?
Да

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
Да

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
Любовта

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
Има, но става дума за различни категории.

9. Отговорихте ли честно на въпросите?
Да.

51-70 от 70