Споделена история от Секс и интимност

Няколко интимни въпроса. (Нещо като лексикон)
Както се вижда от въпроса ми, искам да разбера това. Отговорете на тези въпроси.

1. Девствени ли сте?

2. На колко години я загубихте?

3. На колко години сте сега?

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?

5. Първия ви секс по любов ли беше?

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.

9. Отговорихте ли честно на въпросите?

И, за да е по-честно и аз ще отговоря.

1. Да.

2. (девствена съм)

3. 11

4. Не.

5. (девствена съм)

6. Не.

7. Семейството, живота и приятелите.

8. Да, естествено.

9. Да.

Коментари

1-50 от 70

2.   1. Девствени ли сте? - Да!

2. На колко години я загубихте? -

3. На колко години сте сега? - 15

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - Любовта е важно нещо, но сексът - не.

5. Първия ви секс по любов ли беше? -

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - Влюбвала съм се, но не и истински...

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Щастието

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Обич към семейсвото, обич към природата, обич към близките, обич към приятели. Разбира се, че има.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Да.

3.   Модераторите май е време да добавят категория "Анкети" :Д Как може деца на по 11 да са толкова сексуално ангажирани, аз дето се вика на 11 не знаех "какви ги вършат мама и тати, че скърца леглото", вие тука проучвания правите... Ама нищо чудно де, навсякъде се пропагандират само глупости.

4.   Ало модераторите вие сега от "сподели" на "детска градина калина малина" ли сте решили да се прекръствате и защо допускате такива теми...?

5.   Номер 4, според мен е съвсем умишлено. Точно като темата дето някаква я болят гърдите и си направи извод, че е бременна.
Какво го мислите - забавно е.

6.   Всъщност просто исках да попитам тези неща. Защото според мен е тъпо да не сте девствени под 18. А между другото това заглавие е напълно променено от страна на модераторите. Моето заглавие беше "Девствени ли сте", а не това, което е сега.

До модераторите: Защо ми променихте изцяло заглавието?

Модератор: Заглавията на темите се променят, за да се внесе по-голяма яснота, със заглавието, относно същността на пуснатата тема.

7.   Виж ти с какво се занимавали 11-годишните в днешно време...

8.   Както се вижда от въпроса ми, искам да разбера това. Отговорете на тези въпроси.

1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 13

3. На колко години сте сега? 15

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Не..

5. Първия ви секс по любов ли беше? Да.. все още е

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да.. до колкото може тинейджърка

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? здраве.. абе в живота всичко е важно..

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Ммм.. да.. аз плача супер много когато изгубя любимец.. ;(

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Да..

9.   1. Девствени ли сте?
Не

2. На колко години я загубихте?
на 22

3. На колко години сте сега?
на 26

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
Не!

5. Първия ви секс по любов ли беше?
Да!

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
Да! И съм обичала истински

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
Свободата на духа и желанието да се развиваш

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
Обичта е една и съща. Това, че адресата е различен, не прави различно самото чувство на любов, пълнота и сетивност.

9. Отговорихте ли честно на въпросите?
Да! :)

Плам

И аз имам един въпрос - защо те интересуват точно тези неща?

10.   Не знам. Без да ме интересува. Просто направих темата, за да видя кои са не са девствени под 18 и да се замисля, какво стана с хората в днешно време...

Авторката

11.   1. Девствени ли сте? - Не

2. На колко години я загубихте? - 17

3. На колко години сте сега? - почти 20

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - сред най-важните са

5. Първия ви секс по любов ли беше? - да

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - по-скоро не

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
- парите... с тях можеш да си купиш всичко, дори и здраве!

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - разбира се

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - да

12.   1. Девствени ли сте?

-Не

2. На колко години я загубихте?

3. На колко години сте сега?

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?

Не

5. Първия ви секс по любов ли беше?

Не

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?

Не

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?

Красотата

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.

Да

9. Отговорихте ли честно на въпросите?

Да

13.   А аз мога ли да попитам модераторите - Защо публикувате такива неща в SPODELI. net, а не сте публикували моята тема, в която искам да науча нещо (макар и маловажно). Нали за това е сайта - за споделяне и за помощ, за съвети. В моя случай търся две песни, които търся от повече от година (Знам че не е толкова важно, но това е дори и по-маловажно от мойто. )

Ще съм ви искрено благодарна, ако ми публикувате историята... Нарекла съм я 'Търся две песни... ' Едната е свързана с реклана на AXN, а другата - за реклама на NOVA.

Модератор: Бъдете по-изчерпателен/на в темата, която искате да публикувате и опитайте пак. Може също да потърсите друга подобна тема и да зададете въпроса си като коментар.

14.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 15

3. На колко години сте сега? 17

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Не, не са най-важните. Но ти май така мислиш?

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Или си влюбен, или не си влюбен.. кво значи истински/фалшив? Влюбвала съм се веднъж и ми се ще да не се повтори.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Семейството, приятелите и работата.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
Сексуална обич? ! Хахаха... Ами не, нормалните хора не си обичат семейството, кравката и нивката - те мислят само за е**не, девствености и първи пътове...

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Ама разбира се. Защо пък ми е да лъжа в анонимен сайт? По-интересно ми е обаче ти защо искаш да знаеш? Защо си толкова вглъбена в това? Кой, с кого, кога, къде и какво е правил си е негова работа, разбираш ли. Всеки си има глава на раменете и си решава какво да прави. Тъпо било да не си девствен под 18 години - ти как мислиш, че като си вземеш шофьорската книжка и личната карта и в същия ден направо и великата си девственост губиш. Знаеш ли кое е тъпо - на 11 години да те интересува кой е правил секс и кой не е. Тъпо е и толкова да парадираш с това, че не си правила секс, което е абсолютно нормално на твоите години. Тъпо и да определяш какво е морално и какво не - какво си видяла ти от живота, за да казваш? А най-тъпи са всичките тия писания, чудения, морално-философски трактати, превъзнасяния, митове и легенди за Първия Път.
Хайде със здраве!

15.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? На 15 и съжалявам и до днес

3. На колко години сте сега? 16, почти 17

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Зависи

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Не съм

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Семейството.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Да

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Да

16.   1. Не съм девствена.

2. Направих го за пръв път на 17.

3. Почти на 18 съм.

4. Има много неща, важни в живота и "любов" не значи само любов с друг човек, любовта движи света, не само защото така се раждат други хора. Има много видове любов, любовта към музиката подтиква музикантите и певците да творят, да създават произведения за слушателите и така печелят пари и доставят удоволствие към различните предпочитания, любовта към науката води човечеството към интелектуално развитие. Така че, любовта може би е най-важното за света, дори и да не го признаваме, а сексът е нормална човешка зависимост, с която не бива да се прекалява, както всичко друго.

5. Не, първият ми секс беше с един приятел, просто защото исках да се отърва от девствеността си и не се срамувам от това.

6. Да, влюбвала съм се и още съм влюбена в едно момче, с което няма как да бъдем заедно. Ако съм научила нещо, освен клишето, че любовта може да бъде и убийствена, то това е, че сексът се намира много по-лесно и се убеждаваш в тази грозна истина, чак след като ти разбият сърцето и изпитш нужда от физическо снушение след време. Поне при мен беше така, колкото и тъпо да ви звучи.

7. За всеки има различни неща, които са най-важни. Биологически е здравето, защото без него, останалото е почти невъзможно. За мен лично са малките неща, защото те изграждат големите.

8. Разбира се, че има! Нима децата не обичат родителитеси и обратно? Нима не сте обичали домашните си любимци и не сте страдали за тях, когато са умирали? Любов и обич са различни неща, любовта е със страст и желание, като страстта към изкуството например, а обичта е по-скоро човешката привързаност, като към братя, сестри и приятели.

9. Да, съвсем честна съм, иначе не бих написала това.

*Silver dreams*

17.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 13

3. На колко години сте сега? 15

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Здравето ми е основен приоритет, ако него го няма нито любовта, нито секса ще са толкова ползотворни, а е възможно и напълно да изчезнат. След здравето на 2-ра позиция поставям парите, каквото и да си говорим невероятно важни са, особено в днешни дни. След това е всичко останало. Когато имам тези две изключително важни неща и без любов мога да си живея, спокоен живот, без излишни терзания, болки и пр. А секс винаги може да си намери човек, така че..

5. Първия ви секс по любов ли беше? Ами аз така си мислех и от моя страна като че ли наистина беше правене на любов. Нали знаете.. малка, глупава, влюбена за първи път истински => още по-глупава.. ;д това е друг въпрос обаче.

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Влюбвала съм се истински веднъж, въпреки крехката ми и смешна възраст. Пред себе си не твърдя, че това е било голямата ми любов, но първата.. със сигурност беше (мин. бешило време, обаче.. ).

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? На-важното нещо в живота не е едно. Те са пряко свързани и за всеки човек това е строго различно. Според моето субективно и детско мнение това са здравето, семейството, парите, хората, на които можеш да разчиташ и до някъде любовта, придружена от секса. Всичката тази съвкупност от приоритети довежда до нещото към което почти всеки човек се стреми - щастието. Друг е въпроса колко малко са късметлиите, които имат всичко от изброеното по-горе..

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Въпроса ми звучи до някаква степен доста риторичен и понеже не ми се пишат романи, ДА, естествено, че я има тази друг вид любов.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? "Не.. Yo soy big, fat liar! " :D

18.   1. Девствени ли сте?
- Не.
2. На колко години я загубихте?
- 18.
3. На колко години сте сега?
- 52.
4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
- Не.
5. Първия ви секс по любов ли беше?
- Да.
6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
- Много често. А истински... 4 пъти.
7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
- Да бъдеш в хармония със себе си.
8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
- Любовта ВИНАГИ е желание за физическа близост, не обезателно сексуална, но задължително физическа. В този ред на мисли може да съществува дори любов към партия, правителство и братски народи, както се казваше в един стар виц :)
9. Отговорихте ли честно на въпросите?
- Естествено, какъв е смисълът да се лъжем?

J.

19.   Авторке, след като събереш достатъчно отговори, моля те да споделиш извода, до който си достигнала. За теб по някакъв начин явно е важно да знаеш (не мога да си обясня защо).

След това и аз ще споделя своя за това до колко "трябва" да си девствен и защо има някаква условна граница (свързана с навършването на пълнолетие), след която вече секса е разрешен.

Плам

20.   Супер, винаги съм си мечтала 11-годишно хлапе, вместо да си гледа барбитата, да ми чете лекции за морала и сексуалния ми живот! Та ти още не си навлязла в пубертета, ще те видим след няколко години какво мнение ще имаш по въпроса :))

21.   Аз пропуснах да добавя още нещо. Според мен в различните сфери от живота има разлини най-важни неща и също много зависи и от периода на самия живот. нали знаете, когато някой е тежко болен, мисли за здравето си и ако има нужда от пари, на първо време за тях, но това ще бъде заради здравето, в други ситуации ще е кариерата, в трети ще е сексът и така нататък. Но за да имат важност тези неща, на първо време трябва човек да е жив.

*Silver dreams*

22.   1. Девствени ли сте? Не.

2. На колко години я загубихте? 15

3. На колко години сте сега? 15.

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Определено не, не твърдя че съм пораснала кой знае колко, но твърдя, че когато ти пораснеш и се утвърдиш като личност, ще установиш със сигурност, кои неща са важни в живота, защото за всяка възраст това е относителен въпрос и е различно :)

5. Първия ви секс по любов ли беше? До колкото се обичаме на тая възраст.. xD

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
Да, истински
7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
По-надолу имам отговор и на този въпрос, от части се дублира.
8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Че то, ако нямаше накъде е тръгнал светът? ! Много интересно щяха да се развиват нещата, ако се обичахме само едни други и не отдавахме значение на нещата около нас.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? А не бе! Излъгах, защото ме е шубе да не ме разпознаят в анонимният сайт ;)

23.   Брей, някои хора са се про*бали на 13г!

24.   1. Девствени ли сте? -Да!

2. На колко години я загубихте? -Девствена съм.

3. На колко години сте сега? -На 14.

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? -Не.

5. Първия ви секс по любов ли беше? ---

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? -Не!

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? -Подкрепата, доверието и любовта може би.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. -Егати и въпроса-РАЗБИРА СЕ!

9. Отговорихте ли честно на въпросите? -Да!

25.   1. Девствени ли сте? - Не

2. На колко години я загубихте? - 13

3. На колко години сте сега? - 15

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - Не

5. Първия ви секс по любов ли беше? - Да

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - Да

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Семейството, приятелите

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Да

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Да

27.   1. Девствени ли сте? Да.

2. На колко години я загубихте? -

3. На колко години сте сега? 14.

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Не.

5. Първия ви секс по любов ли беше? -

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Влюбване едва ли... просто увлечение.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Да го изживея както искам..

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Да.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Да.

28.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 13

3. На колко години сте сега? 26

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Едни от най важните

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Здравето

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Да

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Да

30.   "Било тъпо да не си девствен под 18".... мила, ще ти кажа само едно нещо, на 11 си мислиш, че всичко ти е ясно и се имаш за невероятно принципен, но докато не упреш до ситуация, не може да знаеш нищо! В живота се случват много неща, те променят хората, а хората променят други неща, които променят други хора... накратко сега може да си мислиш така и да слагаш всички под общ знаменател, но всеки си има причини за това, което е направил.
И не е тъпо да не си девствен, може да ти се струва ниско морално да загубиш девствеността си под 18, но дори и да го направиш след това, пак може да пропаднеш и обратно, да го направиш под 18 и пак да си високо морален човек.
А хората и техните животи могат да са толкова разнообразни, че идея си нямаш!

31.   1. Девствени ли сте? - Не

2. На колко години я загубихте? - 13

3. На колко години сте сега? - 14

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Любовта - да, секса - не

5. Първия ви секс по любов ли беше? - Да

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - Да

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Любовта и Щастието

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Да разбира се има най-различни видове любов

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Да

32.   1. Девствени ли сте? - Не
2. На колко години я загубихте? - На 17
3. На колко години сте сега? - на 20
4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - в живота като цяло без любов не може.За мен лично тя е най-важната. Що се отнася до секса - в една връзка любовта и той са взаимно свързани.Този който каже, че сексът не е важен, залъгва себе си и останалите :)
5. Първия ви секс по любов ли беше? - Беше по обич.Много силна обич, привързаност.Но не беше изпепеляваща любов.
6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - Некоректно зададен въпрос - няма истинско и фалшиво.Или си влюбен, или не.Но дали изобщо съм била влюбена - да, веднъж, много силно.И продължавам да бъда.
7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Няколко са и просто ги изреждам, а не ги степенувам по важност: любовта, здравето, честността.
8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Разбира се, че има.Обичта не е равна на секс и привличане.Сама изреди някои от възможните приложения на обичта, къде е смисълът да питаш има ли?
9. Отговорихте ли честно на въпросите? - нямам кого да залъгвам.

33.   1. Девствени ли сте? ---- не

2. На колко години я загубихте? ---- 17

3. На колко години сте сега? ----23

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? ---------не

5. Първия ви секс по любов ли беше? ---- да

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? --- да и все още съм с първата си любов :)

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? ---
здравето и парите

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. ---- естествено

9. Отговорихте ли честно на въпросите? ----да

34.   1. Девствени ли сте? да

2. На колко години я загубихте? ~~~

3. На колко години сте сега? 17

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? не

5. Първия ви секс по любов ли беше? ~~~

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? не

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? семействота, приятелите, здравето и до някъде парите, защото без тях сме изгубени

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн... разбира се

9. Отговорихте ли честно на въпросите? да

35.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 16

3. На колко години сте сега? 17

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Не

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не..

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да и съм обичал истински.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Семейството, приятелите и моето хоби :)

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Разбира се, че има. Обичам семейството си с цялото си сърце, имам прекрасни приятели и момиче до мен което обожавам.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Да :)

36.   1. Девствени ли сте? - Да.

2. На колко години я загубихте? ...

3. На колко години сте сега? 25

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - Да.

5. Първия ви секс по любов ли беше? ...

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - няколко пъти.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Здравето.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Да естествено.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Да.

М. 25.

37.   Привет!!!!
Мисля, че си малка за да пишеш такива работи. Е както и да е. Аз не съм българин за това, ако не разбереш нещо питай, защото пиша поне този коментар от руски на български чрез универсална преводачка и
руско-български речник. Тоест пиша на руски, а излиза на български трудно ми го инсталираха, но е интересно така се учи по-бързо не знам дали имате такива в България. Та по принцип чета по-различни теми, но реших този път да разгледам някоя друга и не подобна на останалите и така се спрях на твоята. :) След като успях да разбера обаче българското значение на думата "интимни" реших да отговоря на зададените от теб въпроси пък нищо, че си малка още. :)

1. Не!!!
2. Не помня около 18-19!!!
3. Още малко на 19!!!
4. Любовта е важна разбира се поне за мен като гледам не всички мислят така!!!
5. Ами не знам и да и не беше по-скоро само увличане, ама нали руснаците трябва от малки да сме я изгубили (девствеността) и аз да не остана по-назад взех, че на 18 още пробвах!!!
6. Имам труден вкус допадали са ми доста, но не чак толкова. Това обаче не значи, че на 18 години не може да съществува истинска любов може естествено. Моят най-добър приятел е няколко месеца по-голям от мен (юли месец направи 19, а аз съм след няколко дена) и е омъжен, ама при него е друго!!!
7. Има много важни неща в живота като например: късмета, здравето, любовта, приятелството, обичта и още много време мога да изброявам!!!
8. Въпроса ти не го разбрах как така други видове обич. Та ние имаме едно сърце и любовта е една!!!
9. Да!!!

graf Dakula

39.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 20

3. На колко години сте сега? 20

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Не

5. Първия ви секс по любов ли беше? Любов.. силно казано

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да!

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Семейството, здравето, приятелите и любовта.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Да разбира се.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Да

40.   Браво на номер 18, най- изчерпателния и хубав отговор :)
но защо деца на по 15 години изоббщо отговарят наа тези въпроси?

42.   Раздел "Тинейджърски" да не е заключен случайно? Защото, ако не е, няма да е зле да преместите темата там.

43.   1. Девствени ли сте? - Не.

2. На колко години я загубихте? - 16

3. На колко години сте сега? - Почти 17.

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - Необходими са и двете, но любовта е по-важна от секса.

5. Първия ви секс по любов ли беше? - Определено да :)

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? - да.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Любовта към всичко скъпо на човека, било то семейство, половинка, приятели или неодушевен предмет.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - ДА!

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - напълно.

44.   1. Девствени ли сте? не

2. На колко години я загубихте? 16

3. На колко години сте сега? 16

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? не

5. Първия ви секс по любов ли беше? не, влюбих се след това в съответния човек.

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? да

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? не е едно. Нещата в живота са всички важни, малко или много, най може би е здравето.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Естествено.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? че за какво ми е да лъжа? ;д

47.   1. Девствени ли сте? - Не

2. На колко години я загубихте? - 16

3. На колко години сте сега? - 18

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? - Да, много важни са.. но не са само те

5. Първия ви секс по любов ли беше? - Да, една голяма несподелена любов..

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? -Да, разбира се

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? - Семейството и ИСТИНСКИТЕ приятели

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. - Да

9. Отговорихте ли честно на въпросите? - Да

48.   1. Девствени ли сте? да

2. На колко години я загубихте? -

3. На колко години сте сега? 15

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? не

5. Първия ви секс по любов ли беше? -

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? да, незнам

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? да преуспееш в него

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. да

9. Отговорихте ли честно на въпросите? да

49.   1. Не
2. 16
3. 30
4. Едно от най-важните неща са.
5. Не
6. Няколко пъти. Всичките истински!
7. Семейството, здравето, душевния мир.
8. Разбира се, че има. Сексуалното изобщо не е обич, а просто секс. Има и опцията за смесване на двете чувства, но това не ги прави едно и също нещо!
9. Абсолютно!

51.   1. Девствени ли сте?
- Не

2. На колко години я загубихте?
- 14

3. На колко години сте сега?
- 22

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
-Любов и здрaве нa 1во (a сексa много често съпътствa любовтa)

5. Първия ви секс по любов ли беше?
- Дa, aмa беше кретен. Не ме зaслужaвaше, aмa тогaвa бях влюбенa в него.

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
- Дa. Aми то aз под "влюбвaне" рaзбирaм истинскa любов. Желaние дa дaдеш всичко от себе си. Другото си е хaресвaне.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
-Любов и здрaве

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
-Рaзбирa се

9. Отговорихте ли честно на въпросите?
-Естествено

52.   1. Девствени ли сте? - Не!

2. На колко години я загубихте? - 15 г!

3. На колко години сте сега? 22 г!

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
- Разбира се че заемат доста голяма роля в живота, но едва ли са най-важните, зависи от принципите на хората!

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не!

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да и то истински!

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
-Семейството!

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
-Разбира се човек трябва да има в какво да вярва, за какво да се бори и живее не всичко е удоволствие секс и безгрижие, Трябва повече внимание да се отделя на семейството и заобикалящия ни свят!!!

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Разбира се! :)

54.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте?
На 15

3. На колко години сте сега?
4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота?
Много неща са важни в живота, но и любовта, и секса са важни
5. Първия ви секс по любов ли беше?
Не
6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински?
Да, влюбвала съм се

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
семейството

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
разбира се
9. Отговорихте ли честно на въпросите?
да

56.   Както се вижда от въпроса ми, искам да разбера това. Отговорете на тези въпроси.

1. Девствени ли сте? Да

2. На колко години я загубихте? -

3. На колко години сте сега? карам 17.

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Те не са най-важните, те са най-хубавите.

5. Първия ви секс по любов ли беше? Иска ми се да е по любов, а не защото другите са го направили. ;)

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да, истински, ами мисля, че да...

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота?
- Здравето на първо място!
8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн.
- много ясно
9. Отговорихте ли честно на въпросите? - абсолютно

58.   1. Девствени ли сте? НЕ

2. На колко години я загубихте? 16

3. На колко години сте сега? 17

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Любовта да, както и други неща

5. Първия ви секс по любов ли беше? ДА

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да, влюбвала съм се и то истински

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? семейството

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. ДА

9. Отговорихте ли честно на въпросите? ДА

60.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 13

3. На колко години сте сега? 20

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Не

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да , 2-пъти , никога няма да се забравят имената Яница и Стела .. <3

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Няма важни неща ...

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Да

9. Отговорихте ли честно на въпросите? да

61.   1. Девствени ли сте? Не

2. На колко години я загубихте? 13

3. На колко години сте сега? 19

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? любовта е по-важна от секса!

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? едва ли..

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? семейството и приятелите!

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. да
9. Отговорихте ли честно на въпросите? да

63.   1. Девствени ли сте? Не.

2. На колко години я загубихте? 20.

3. На колко години сте сега? 33.

4. Мислите ли, че любовта и секса са най-важните неща в живота? Едни от най-важните, но не само те.

5. Първия ви секс по любов ли беше? Не.

6. Влюбвали ли сте се до сега? А истински? Да.

7. Според, Вас, кое е най-важното нещо в живота? Семейството, здравето. Не е само едно нещо.

8. Мислите ли, че има и други видове обич, освен сексуалната. Като например обич към семейството, животните, природата и тн. Да, но обич и сексуална ЛЮБОВ са различни неща.

9. Отговорихте ли честно на въпросите? Да.

1-50 от 70