Споделена история от Секс и интимност

Възбуда на работното място ....
Здравейте! На 21 години съм, имам си приятел,с който сме от 4 години заедно.

В интимно отношение съм задоволено но... Работя в магазин постоянно влизат клиенти при мен, гледат, пазаруват...

Всеки който влезе в магазина при мен, аз го гледам като сексуален обект.... възбуждам се само при мисълта... случва се понякога дискретно да прокарвам пръсти по цялото ми тяло... а когато вече неиздържа, отивам в тоалетната и свършвам....дории сега докато пиша се възбудих.... незнам нормално ли е според вас ....

Дайте съвет ....

Коментари

1.   Или хормона яко те тресе или си някой чи*иджия дето търси сензация тук.

2.   До номер 1 - по-скоро е сензацията...

3.   Има хора с повишено либидо. Но чак пък, като видиш някого... нещо прекалено ми се вижда. Потърси помощ.

4.   И момичета и момчета ли те възбуждат, като влязат в магазина? Също така прави по-често секс.

7.   В кой магазин работиш, за да ти стана "редовен клиент" и да ме скъсаш от третиране като "сексуален обект" :)))

8.   една дума- НИМФОМАНКА!

10.   Може само да си мислиш(п-скоро, да се заблуждаваш) че сексуалният ти живот е наред, може би си прекалено привързана към секса. Има много жени като теб, които постоянно са възбудени, и най-малкото привличане може да те доката до оргазъм, нали? Но зависи и дали се възбуждаш пред жени..

11.   Е, то на всяка от нас и се е случвало да се размечтае за нещо горещо в разгара на някой скучен ден в офиса, ама чак пък да гледаш на всеки клиент така... май си правиш майтап и искаш да ни видиш сеира.

12.   Напълно нормално е и аз съм същата, когато съм сама в офиса и ми се прийска, както съм седнала, изпъвам краката напред, кръстосвам ги и започвам да се напрягам като притискам с ръка долу ниско между краката и се движа ритмично напред назад, свършвам за секунди като огразмът е много силен, понякога правя и втори рунд, така че напълно те разбирам.

14.   На мен също ми се случва на работното място, ама доста невъзпитано и срамно ми се вижда да се задоволявам там, а пък и след това трябва да разполагаш с чисто бельо под рърка. Не, предпочитам да търпя до вечерта, когато мога да се усамотя ако половинката ми не е до мен разбира се.

15.   Имаш липса на витамин А

16.   Непрестанната възбуда идва от раздразване на половите органи, най често това се получава от някой интимни гелове, които правят кожата на половите органи прекалено чувствителна, за това използувайте по възможност такива които не дразнят или не ги употербявайте толкова често, например един път седмично и всекидневно измиване с вода.

17.   N16, aз всеки ден си я мия с вода!