Споделена история от Секс и интимност

Бисексуална съм
Здравейте жена съм на 22 г и съм бисексуална. Попринцип повечето пъти правя тройка защото ме е малко срам да го правя само със жена но понякога го правя и със жена само и със мъж само. Срам ме е от това че съм БИСЕКСУАЛНА. Повече обичам да го правя с жена заради триенето лизането и прочие. Но все пак харесва ми и с мъж. И както казах срам е е от това че съм Бисексуална. Моля който е бисексуален да пише в коментара си понякога срамува ли се от това че е БИСЕКСУАЛЕН. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Не мисля, че трябва да се срамуваш от това, че си бисексуална, защото НЕ си ти виновна за това.

2.   Искам да попитам модераторите: Защо е изтрита темата "Някоя друга мастурбира ли така"?

Модератор: Напоследък много теми са изтрити, което не е модераторска намеса. Предполагаме, че е станала някаква техническа грешка.

4.   Въобще не трябва да се срамуваш, ако наистина го правиш, това означава че се срамуваш от самата себе си и от това което си. Трябва да отстояваш своята позиция и да защитаваш, това което ти харесва и ти доставя удоволствие. Аз съм също бисексуално момиче и съм горда с това. Всеки човек е различен и останалите трябва да те приемат каквато си. Замисли се. Дълбоко в себе си ти не приеш това нещо и за теб това е грешно и затова смяташ, че и другите няма да го приемат и те е срам. Ако ти се кажеш... аз съм би и съм горда с това и ми харесва... значи няма да имаш проблем.

5.   Всички хора са бисексуални, въпросът е дали си го признават като теб или го потискат с времето.

6.   До 5. Говориш глупости. Аз съм момче харесвам само и единствено момичета сексуално.

7.   Ще перефразирам 5 - всички хора са потенциални бисексуални, а дали ще се проявят е въпрос на личен вкус. :)

8.   Е, стига бе номер 5. Ако всички бяха бисексуални то... Абе, не знам какви ги говориш. Аз например съм нормална. Не съм нито би нито лесби(:)))))

Violet

9.   По природа сме бисексуални, в зависимост от това в каква среда сме отраснали и до колко можем да приемем факта, че сме "различни" зависи дали можем да го приемем (да го проявим както казва номер 7). И аз не си представям да съм с друга жена, но само защото ми е втълпено, че хората се делят на хомо, хетеро и би и всичко различно от хетеро е отритнато от обществото. При мъжете това важи в най-пълна степен. На запад, където сексуалната свободия е много по-проявена от тук, в тийн годините, когато хормоните бушуват, много хора експериментират със същия пол, но в крайна сметка се приемат като хетеро и водят хетеро-живот в последствие.
От номер 5

10.   Абе прочели сте някаква простотия в интернет, че хората били бисексуални и айде да се изкажем компетентно. Глупости безкрай! Ако някой е бисексуален, хомосексуален, асексуален, транссексуален, метросексуален или каквото и да било, да говори за себе си. Това, че в днешно време бисексуалните и хомосексуалните стават все повече, повод ли е да кажете, че всеки по природа е хомосексуален, само че не си го признавал - аман от простотии. Вярвате на всяка глупост, която прочетете...

11.   Авторке, къде ги изнамираш и как ги навиваш тия жени на лесбо изпълнения? И какво те е срам да го правиш само с жена, след като няма разлика дали ще е в тройка или не - и в двата случая го правиш с жена.

12.   10, базираме се на точно на наука. Всичко е в хормоните, не в мозъкът ти. Като дете си напълно асексуален, защото не произвеждаш нужните хормони. След това започваш да се определяш или като мъж или като жена според възпитанието, като разбира се или андрогените, или естрогените (например) стават в повече, но имаш и от двете. Днешното общество никак не е по-развратно от миналите, просто чак сега започваме да не се съобразяваме с наложените ни норми. Както е било и в Древна Гърция, и в Древен Рим.

13.   Няма от какво да те е срам! Аз съм жена и най-хубавия секс, който съм правила е бил с жена.. и продължавам да го правя! So... go on! :)))

14.   12, какви ти хормони, сексуалността е много по-комплексно нещо от колкото си мислиш. Я ми кажи защо има хора (мъже), които са напълно мъжествени по маниери и телосложение, а в същото време харесват само и единствено представители на своя пол?

15.   Хормоните ръководят дадени сензори в мозъка, които диктуват ориентацията по комплексен начин. Разбира се, тук става дума и за епигенетика (факторите, които влияят на гените и решават кои хормони да се произведат и в какво количество). Не съм казала, че не е комплексна тема, реших да я симплифицирам просто. Аз дадох за пример естрогените и андрогените, но не те са единствените хормони, влияещи на ориентацията. Някои хормони са отговорни за вторичните белези- тоест да изглежда напълно мъжествено, а други са отговорни за ориентацията. Всички имаме кодирани еднакви хормони, въпросът е до каква степен те ще бъдат произведени. В зависимост от това клоним или към хомо-, или към хетеро-, но не значи че сме напълно в единия бряг. А пък самото поведение при някои (превземането при говорене например) не идва от хормони, а се прави нарочно според мен.

17.   Здравей, може да се каже, че и аз съм би. Имам си приятел и си го обичам, но както от него така се възбуждам и от жени. Мен също ме е срам от това като теб, въпреки че никой не знае(освен приятеля ми). Аз се срамувам пред самата себе си. Спокойно не си единствена.

19.   Ако си БИ се хващат хемороиди