Споделена история от Секс и интимност

Вече поотраснах и се чувствам ужасно
Здравейте,
искам да споделя с Вас моята история.
Преди няколко години с братовчед ми се случи така, че останахме на саме. Той е няколко години по-голям от мен. Не помня вече как стана, но той ме нави да му се отдам. Беше ме страх, не знаех нищо свързано със секса, освен, че мога да забременея. Питах го ами това ако се случи?! А той отвърна, че е невъзможно защото все още нямам менструация.

И така правихме, каквото правихме и на мен ми хареса. Така се стекоха обстоятелствата, че след тази случка често оставахме на саме и всичко се повтаряше.

Той ме хараше и да му свиря, но аз отказвах, защото мислех, че иска да се изходи в устата ми.
Лапешка история. Но сега когато поотраснах се чуствам ужасно. Не знам ако си намеря някой друг той как ще възприеме това. И че не ми е първия.
Наистина незнам какво да правя.
Анонимка

Коментари

1.   Боже мой.. нямам думи .. наистина!
И искам да попитам, кооолко толкова си поотраснала ?
На 10 ли те е чукал, и сега си на 13..14 ?
Без менструация..боже момиче, аз съм с цикъл от
3 , 4 години пък не съм правила секс., и искам да ти кажа нещо ( даже няква мацка беше пуснала една темичка с митове и начини с които може да забременее едно момиче.

Незнам дали точно може да се износи плода, но бях прочела, че няма нищо общо че нямаш мензис.
Яйцеклетката на една жена се сформира от ранна децка възраст. ( незнам дали съм права, но нещо такова прочетох)

Както и да е.. наистина е много грозно това, а просто неискам и да знам братовчед ти на колко години е , и с къв акъл аджеба е тръгнал да го прай тва, та чак и повторил..потретил..
Н Я М А М _ Д У М И !

Самата аз винаги съм твърдяла, че тук е мястото където човек трябва да получава само съвети , не упреци.
НО това просто е нещо недопустимо !!
Незнам как живее братовчед ти с тая съвест, а ти с тоя срам!

И по добре не споделяй на бъдещите ти половинки тая история, че стара мома ще си останеш!
Хайде със здраве ! ... ;ххххх

И. И. И !

2.   Продьлжавай да живееш просто...винаги нещо се случва, но това пак не означава,че не трябва и не може да се продьлжи.....а е точно обратното, че може и трябва....важното е само от цялото тва нещо, не толкова, че се е случило (е важно е разбира се) но по-важното е друго, че сьжаляваш само и че е приключило всичко вече ......и дори и да имаш моменти, в които да се притесняваш и да не спираш да изпитваш чувство на вина за това, че изобщо се е стигнало до там да допуснеш това нещо не им се оставяй и продьлжи само напред и вьпреки това......успех
d22

3.   Xаха не бях чела по-измислена история от тази ! Или не си толкова убедителна .. или просто не ставаш за лъжец ! :D

4.   Tова е ужасно, с братовчед. такива изродчета можехте да народите, че и в църква няма да ви пускат..... съветвам те това да си остане само в твоята глава и тук като анонимка и да не си посмяла да го кажеш на някой който ще те хареса занапред, защото ще си опропастиш целия живот, повярвай. Все едно не се е случвало. А девствени ципи всички гинеколози шият срещу 200 лв., ако ти е проблема, че ти трябва ципа....

5.   Cпоко мила случват се такива неща в ранна възраст децата са любопитни доста е срещано но малко хора го признават