Споделена история от Секс и интимност

Как да се реванширам?
Здравейте нa всички !

Моята история не е много дълга, не съм от най опитните и затова издъних нещата. Начи, познавам се с едно момиче от няколко години с нея сме просто приятели и един ден бяхме се събрали на купон и се зближихме обаче бях пил, а и ме беше много срам и не се получи, след което тя ми каза, че за нищо не ставам и че не мога да задоволя една жена.

Сега ми се отдава втора възможност да прекарам една нощ с нея и искам да ми дадете съвет как да се реванширам на това момиче така, че тя да останe доволна от мен и да и хареса. При мен срама още го има... не знам как да постапя. Изчетох много теми, и пак не си давам отговор как да поправя грешката си! Моля ако можете ми дайте съвет....

Коментари

1.   Щом ти е казала така не се занимавай с нея. Намери някоя друга мацка. Успех.

2.   Не бъди егоист. Достави и пълно удоволствие, единствено на нея, ако ме разбираш... И не спирай докъто не свърши! Един оргазъм прави чудеса с жената и ще се убедиш в това. Тъй като сам каза че не си много опитен, по-добре изобщо не опитвай да се изтъкнеш. И още нещо позволи и, дори я подканвай да те напътства.

3.   Просто се отпусни. Това не е състезание за спортни постижения. Отдай се на удоволствието без да се "ослушваш" дали ще стане или не на всяка цена. А пък тя е много нетактична. По-добре си намери момиче, с което да се чувствате добре когато сте насаме. Желая ти всичко най-хубво, а ти го заслужаваш !

4.   Aтора: Благодаря много на всички ще направя сичко по силите си тя е опитно момиче и ако трябва както казва номер: 2 ще се оставя малко да ме напътства, дано този път не се изложа пак и човек се учи от грешките си ! Има и други, благодаря отново за съветите ви !

5.   По-добре не се занимавай с нея щом се притесняваш толкова изчакай да се появи жената която те кара да се чувстваш важен оценен достоен и уверен Не е важно да го направиш сега и на всякя цена за да не изостанеш защото тази цена може да е много висока - и е много вероятно да се изнервиш нищо да не стане и да останеш комплексиран завинаги Изчакай момента в който се чувстваш готов и достатъчно мъж не е срамно да откажеш на жена - тъжно е ако това остави трайни травми подсъзнателно в теб ПОСЛУШАЙ МЕ УСПЕХ

6.   Aвтора: Донякъде си прав, и като се замисля по добре е наистина да не избързвам на 16 сам , живота е пред мен , надявам се да срещна момичето с което да имам споделеня любов след което сичко останало само ще се нареди ! Благодаря ти номер:5 и на всички останали !

7.   Това и аз го чух в подобна ситуация преди 25 години, ами случва се, но за да го каже жена тя си е най-долна курветина с голямо самочувствие, нормалната жена най-малко ще си замълчи, поне няма да обижда. Е, след това имах доста интимни връзки, после се ожених и през ум не ми минава да търся друга, защото с моята си пасваме идеално в секса.

Иначе за реванш - ако не си сериозно обвързан изиграйте втори мач, колкото за разнообразие, ако ти се иска. Иначе си гледай живота, ще чуеш какво ли не и ако на всичко се вързваш...

8.   Ачката17 : Оценявай себе си , оцени и нея. Поработи малко над сухите тренировки и контролирай нещата. Мисионерската поза е една от най-възбуждащите при мъжа , гледай да я избегнеш. Старай се да поддържаш бързичко темпо , за да я задоволиш . А по въпроса с убидата , която ти е нанесла несъм съгласен ! Нормално е пил си , мислел си само как дя съблечеш и да я метнеш . . . На много мъже се случва и то много често да еякулират твърде рано и оргазъмът да си остане мит за жената ! Успех !

9.   Странното е, че ти е дала шанс за поправителен. Една жена не дава втори шанс, на провинил се от подобен характер. Това по себе си говори че те е харесала и че няма от какво да се срамуваш. По добре малко повече наблегнете във възбуждането. Подобни ласки ще те отпуснат и ще превърнат пищова в оръдие.

10.   Аз искам да знам как да му доставя удволствие очаквам отговора ви!!!

11.   Пффффф, човек не мисли, а действай - покажи и че е било заради алкохола. Ако съм на твое място, ще я цепна просто. Цяла нощ ще я чукам бясно - да видим на сутринта кво ще каже. Ако пък си малко по-отмъстителен - наеби я и на сутринта и кажи: "Добре че пих жиагра, щот си толкоз грозна, че едва ли някое момче би го ждигнало без хапче" или "За нищо не ставаш, мила. Голямо си дърво. Аз за нищо не ставам, когато съм пиян - по-лошото е че ти за нищо не ставаш дори и трезва". :) Ето ти един куп идеи - действай.