Споделена история от Секс и интимност

Жена, която не прави секс става изнервена.. а мъжете... те май не са така
Преди го правехме по 1 път в седмицата сега се случва малко по - рядко. Първо, не винаги има къде да си останем заедно, второ последните няколко пъти не му стана... Което ужасно ме огорчи и някак си приех вътрешно в себе си, че не ме иска. И все още не съм сигурна, дали е обратното, както се опитва да ве убеди той. Само знам, че той го кара на ръка. От това, че не сме го правили много спорим, или поне азз. Той е спокоен, казвал е, че може без секс, аз също мога, но го обичам и като съм влюбена в него не издържам без да го докосна. Казахме си доста обиди в споровете, стигахме до думи за раздели, но стана ясно, че всеки от нас го казва, защото е ядосан, и винаги се сдобрявахме бързо.

Днес може и да ни огрее, но при мен има проблем - не мога да повярвам че ме желае и ми е трудно да му се отдам. Не съм кротко момиче да си мълчи, като има нещо му го казвам дори всичките си притеснения и паранои му споделям... Заедно сме от 9 месеца, незнам... Много мил, перфектенв е за мен, но по отношение на секса доста се плаша... Да не ме приеме само като приятел, въпреки казва че няма да понесе да не си легне с мен.... Искам да го видя освирепял да видя колко ме иска... А когато му правя френска не потрепва, няколко пъти трепереше и едва си намираше място, но повечето пъти, колкото и да се старая той стои спокоен и уж се наслаждава... Иначе за свършването е бърз.. Последния път свърши за 1 минута и аз пак останах на сухо...

Коментари

1.   Ако така е в началото на връзката, не ми се мисли какво ще е положението по-късно! Сама трябва да си отговориш на този въпрос и след като казваш, че си влюбена в този мъж и искаш връзката ви да се запази, то трябва да намериш и удоволетворяваща причина. Опитай с разговори, не със спорове и обиди. Нека разбере, че с поведението си те отдалечава, ако е нужно дайте си и повече време, не се сдобрявайте толкова бързо, а по-скоро ползвайте времето за размисъл, но не прекалявай и в това. Опитайте различни техники, изразявай страстта си без очакване, дайте си време, в което само да се галите, така ще провокираш и сетивността му. Изисквай деликатно и с финес от него, но изисквай...

И ако въпреки усилията няма промяна, мисля, че не си засужава да оставаш в тази връзка. Аз и сега не виждам смисъл, защото мъж, който казва, че може без секс, без да отчита потребността на приятелката си, за мен е абсолютен егоист, мързелив и ленив, а така връзка не се поддържа. Но ако не положиш усилия след време може да се упрекваш, затова направи каквото трябва и ако няма резултат дори и да си мислиш, че си влюбена, си тръгни, защото няма да си доволна, а следователно и щастлива в тази връзка.

2.   Не вярвам, че има здрав мъж който може без секс. Има причина за поведението му ако мъжа е без здравословни проблеми. Може да мастурбира сам, може да не го привличаш като жена, да си го наранила с "всичките си притеснения и паранои " .
Има мъже които не харесват агресивни жени.
Един откровен и спокоен разговор ще е от ползва за двамата.

3.   Какво да ти кажа, постарайте се да намерите себе си и ако не става по-добре не продължавайте. Аз гоня 50, жена ми мина 40 и правим секс всеки ден, не ни е омръзнало. Ще излъжа, ако кажа, че се възбуждам само като я видя, това беше докато бях под 30. Но тогава далеч не с всяка се получаваше, чувал съм и че една жена не мога да оправя и бързо съм свършвал и какво ли още не. Само че явно попаднах на човека - и свирки прави и по 3-5 оргазма един след друг - по час я караме. Та пробвайте да се намерите, не бързайте - после решавайте.

4.   Тоя подледния коментар е бати цървула извратен.Говедо плешиво

5.   Олеее, каво му е на цървула, бе. Дай боже всекиму.

6.   Той ти изневерява ;дД

7.   №3 си е много прав. И някакви недорасли пубери (визирам №4) по-добре да не дават мнение, ами да седнат да си учат уроците, че коментара му е толкова неграмотен, пази боже тоя да ми дава съвет някога... Ако някой търси помощ, по-добре е да се изказват компетентни и препатили хора.

8.   Приятеля ти има проблем и той не е в теб а в него. Да отиде на лекар на психолог на сексолог, знам ли но да се лекува. Това негово поведение не е нормално.Не му става защото е притеснен от нещо, може би от това дали ще свърши пак толкова бързо като миналия път. Всичко е на психическа основа. Нека се лекува момчето.

9.   Добре ли разбрах или се бъркам 1 мин и в свършил? лелел наистина момчето има проблем и то голям!!
Моя приятел ако свърши за 1 мин и не ме задоволи просто отива по дяволите ... не че съм някаква нинфоманка или умирамз а секс , но мразя хора които си гледат само себе си и немислят за парта си