Споделена история от Секс и интимност

Подуване на кожата на пениса
Преди 3 дни след мастурбация ми се поду кожата закриваща пениса, нямаше нито болка, нито сърбеж. Два дни я мажех с крем здраве и тя спадна. Реших да мастурбирам, за да видя дали сте се надуе отново което така и стана. Ако някой знае какво ми е и как да се излекува нека сподели ще сам много благодарен.
Извинявам се ако има такава тема, но сам нов в този саит.

Коментари

1.   Като мастурбираш не трябва да оставяш сперма върху члена си. Ако всеки път го плакнеш би трябвало да е ОК, ама ако го бършиш с кърпички може да има проблеми. Най-добре е ако слагаш горчица върху кърпичките си, за да не дразниш кожата, когато го търкаш(нали за да се махне спермата). Горчицата е полезна за пениса, тъй като съдържа структурни белтъци. Просто го изчиствай по тези два начина всеки път и повече няма да имаш проблеми.

Тва са го зел от друг форум

2.   Спри да мастурбираш!

3.   Преди 2 месеца ми се случи нещо подобно, не му обърнах внимание, не мастурбирах 2 - 3 дена и се оправи, просто спри да се задоволяваш толкова често, между другото не съм го мазал с нищо :)
М, 17

4.   С чисти ръце ли мастурбираш? Направи го с момиче и виж какво ще стане след секса и ако се подуеш отново отиди на лекар

5.   Пробвай с другата ръка.

6.   може като си мастурбирал да е засъхнала сперма по кожичката и да ти е по-чувствителна кожата

7.   Вероятно има някаква инфекция, понякога поддуване се получава ако го оставиш забелен под бельото, тогава кожата се сбръчква около главичката в резултат на което не се храни с кръв и се поддува, за това главичката когато членът е под бельото не трябва да е оголена.

8.   След мастурбация винаги се мий и няма да имаш проблеми

9.   От автора: Винаги си мия ръцете и пазя добра хигиена. Сега след като минаха няколко дни кожата закриваща главата на пениса не ми е подута, но като я забеля от вътрешната страна има съвсем малко подутина. Дали да продължа да се мажа с крем здраве или ще ми препоръчате нещо друго?
П. С. Благодаря ви за коментарите досега

10.   М 18
Аз имах същия проблем при първия път когато мастурбирах. Много се стреснах, но след няколко дни опитах пак и не се поду. Не знам от какво е било, но никога не се повтори. Сега като се замисля има смисъл да ми е била още нежна кожата и да се е подула от търкане, на което не е свикнала. Така че просто бъди по внимателен!

11.   Спри са мастурбираш за известно време, ще ти се оправи. Имал съм подобен проблем. Има решение!

М. 21

12.   Авторе, купи си от аптеката паста за мазане "йодасепт", и мажи с нея, помага при ранички и инфекции на кожата включително и на половите органи.

14.   Здравеи те от определено време малко под главичката на пениса на кожичката ми се появи нещо като мъртва кожичка и расте може ли някои да ми помогне благодаря ви много

15.   Опитай с лед

16.   На мен ми се появи това нещо с подуване от прекалено много секс.... :Д Ами, малко по малко с дивотиите :Д

17.   Зна4и и на мен ми стана така маструбирам и нещо по4на да се подува под коата ако някои е имал същиа проблем да пище тук

Извинявам се за Неграмотното писане не мога да и свикна на тази клавиятура

20.   Здравейте нов съм и имам проблем с подуването на члена си от два дена е така и не знам от какво стана мастробирах и се получи измих го и няма оправия моля да ми помогнете ще съм ви благодарен