Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

101-150 от 465

105.   Два пъти мери, веднаж режи!!!

106.   Престанете да се бъзикате, не е тук мястото!

107.   Привет, аз съм почти на 18 год. имам същия проблем .. малките ми срамни усни са огромни.. и мн грозни, защото висят над уж големите ми срамни устни... ;( Мислех че аз съм единствена с такъв проблем или поне си мислех, че сигорно само възрастните жени имат такива аномалии на възрастта, сега разбирам че не съм единствена на такава млада съзраст с такъв проблем... За мен това е проблем може би вие имате поне съразмерни устни но при мен едната е по голяма от другата и това ме притеснява мн а като цяло и джете стоят ужасно грозно над уж големите срамни устни... Мислех си като варянт да завърша основното си образование и ако живот и здраве имам възможността да отида да уча в голям град да потърся лекаркска нпомощ...

Не
знам при вас как е но аз бях може би някъде 0коло 5 или 6 ти клас когато първо ми се увеличи само едната устна а после и другата (явно за да не се сърди... ;(.. ) След като това се случи с мен аз така и не събрах смелост да кажа на майка ми и до ден днешен тя не знае за този мой проблем Винаги съм си мислила , че няма сигорно да правя секс докато не си премахна тези грозни излишни кожи от тялото ми също така и винаги съм мислила че ако някое момче ме види така ще се ужаси от гледката ...

Противно на мисленето ми ... Сега имам приятел и с него правим секс но и аз като вас се страхувам от секса на светло.. дори нз. дали на приятелят ми е усетил че имам големи-малки срамни устни и дали това му хареса и какво мисли по въпроса но то няма и как да разбера просто ме е срам да го попитам не съм му позволявала да ме докосва с ръка и нз дали е разбрал че имам или не.. а когато го правим винаги си слагам ръка за да не би да ги усети.. ужасно е ... простете за подробностите но това според мен е голям проблем!!! Дайте ми съвет как да постъпя с моя Фр. как по деликатен начин да го попитам за неговото мнение и дали е разбрал за мен... Надявам се един ден и дано да е по скоро, да имам възможността да си направя интервенцията та дори и да загубя малко от чувствителността не ми пука мисля че напълно си заслужава освен ако на Фр. ми или на мажът с които съм не му харесвам и така.

108.   0888 566632 - Доктор Дановска. Намерих нейния телефон, мисля че тя е хирург-гинеколог! Утре имам час при нея, все още не съм сигурна дали прави лабиопластика, но като отида това ще е първото нещо, за което ще питам! Намира се на Позитано 10,етаж 3,кабинет 10. Надявам се ,че утре ще бъда още по-полезна!Защото цената на тази корекция в клиника по пластична хирургия варира от 1400 до 2000лв като крайна цена! А това са много пари , а аз като 20 годишна студентка нямам тази възможност! Дано да намерим по-евтин вариант за тази корекция,че ми писна от комплекси.

109.   Ей, жени,
защо не си ги подгъвате навътре? Хем ще ви е по-изпълнено, хем няма да ви убива!

110.   Определено харесвам МАЛКИ!!!!

111.   Ще може ли да споделиш как се развиха нещата?

112.   Дано не ви разочаровам , не можах да отида, поради други по-ежки здравословни проблеми.. но се обадих и преместих часът за 21ви. няма да забравя да пиша..
а номер 109-лесно казано, ама нали пак остават.. на мен не ми пречат, а ме комплексират- мъжете!

113.   Абе стига с комплексите от мъжете.
Що не влезеш в някой фором за "размер на патки" и не видиш те какви са комплексари.

Освен това са и алчни:) Дай им 2000 лв. и за час ще те обедят че си най-прекрасната:)

Успокой се малко с тези операции. Не пълни портфейла на тази докторка, че и не само на нея

114.   Споко,
размахай устни, полети и щи видиш, че има полза да са ти големи.

115.   Оф не бях влизала скоро в така иначе следения от мен форум и сигурно прочетох поне 20 коментара (последните) и има такива изказвания... Аз не мога да разбера за какво изобщо хора по никакъв начин свързани с темата пишат тук По този начин само показват, че нямат ни най-малко чувство за съпричастност, човечност... Какво да ви кажа Аз съм изумена как хората изобщо не ги интересува, че от съответната страна наистина може да стои момиче с такъв проблем, и че наистина споделя тревогите си тук и очаква малко разбиране и съвет, а само се гаврят с нея и притесненията и. Моля да пишат само хора, които наистина имат какво да кажат, споделят, посъветват и са поне малко компетентни по въпроса, който коментират, а не да се изказват по най-просташкия начин, колкото да са написали нещо Само се излагат

116.   115 Благодаря, наистина и аз мисля, че не е редно и не е мястото тук за шеги и простотии. Някой няма ли да сподели начини за корекцията, освен на пластичен хирург.. излиза много скъпо! Някой гинеколог, който извършва тази корекция?

117.   Здравейте на всички.
Преди доста време писах по темата и ви казах, че корекцията може да я направи и добър гинеколог. В Плевен с Доц. Стойков сме правели няколко корекции на лабии след раждане. Ако ви интересува, пишете. За жалост нямам снимки с резултатите.:-(. Ще имам предвид за в бъдеще да снимам пациентките и да видите сами. Цената за операцията няма да надхвърли 200-300 лева, тя е подобна на пластиката на влагалището и продължава около 30 мин. Успех!

118.   МНОГО СЕ РАДВАМ, ЧЕ НЯКОЙ СПЕЦИАЛИСТ ОТОГОВОРИ ПО ТАЗИ ТЕМА! АЗ СЪМ ОТ СОФИЯ НА 21 ГОДИНИ, МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ ТЕЛЕФОН, АДРЕС ЗА ВРЪЗКА, ИЛИ ИМЕЙЛ АДРЕ И КОГА МОГА ДА ДОЙДА? ПО-ДОБРЕ Е ПЪРВО ДА СЕ ЧУЕМ ПО ТЕЛЕФОНА ;-) ЩЕ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА, И АКО НАИСТИНА МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ ТАЗИ КОРЕКЦИЯ.

119.   Направих си труда да поровя малко в интернет. Подобна операция в Европа струва около 1800 евро. Някой споменаха че цената е около 1000-2000лв. у нас. 117 иска само 200-300лв. Замислете се дали е нормална толкова голяма разлика в цената. Има много хора, който използват тази страница за реклама , така че не се доверявайте на всеки. Поне като ще се осакатявате, го направете като хората. Все пак рискувате доста здравето си.

121.   Копирах ви още малко информация от интернет,а именно:
'Големите устни не повлияват значимо мъжкото сексуално удоволствие, освен когато пенисът се движи навън, устните обвиват по-плътно тялото му и това силно напомня вида на устните при орална любов. Освен това жените с по-големи срамни устни са по-склонни към клиторен оргазъм при проникване, устните им дърпат повече гуглата на клитора.

Интересното е, че също както мъжете вече и жените започнаха да се вълнуват и грижат за външните си полови органи. Големият клитор и устни станаха толкова популярни, че някои жени започнаха да ги увеличават чрез вакуумни помпи, подобни на мъжките вакуумни помпи за пениса.

Момичета с малки срамни устни понякога закачват тежести закачени за устните за да ги удължат. Това не е нещо ново, защото в някои страни е стара традиция да се увесват тежести, които да удължат устните на момичетата. Мъжете намират тези дълги устни за особено красиви и "сексуално вкусни", като в Япония например'

122.   Здравейте! По принцип доцентът работи в клиника Света Марина при проф. Горчев. Ако Ви интересува, моля, пишете ми на е-майл: labioplasty@abv.bg. Ще се постарая да отговоря на всички въпроси за консултация и операция. Успех!

123.   Аз току-що си махнах лабиите оперативно, но оная ми работа взе да се пълни с нечистотии. Какво да правя?

124.   Здравейте ! Преди време и аз много се притеснявах от големите си срамни устни, но вече година водя полов живот и приятелят ми е луд по тях. Не само че правя секс на светло, а и му позволявам орална любов, която му доставя огромно удоволствие.

125.   И аз съм с големи срамни устни, и незнам какво да правя скоро искам да правя секс, се пак вече всичките ми приятелки са го правили и искам да видя какво е чуството. Но лошото е , че момчето с което ще го правя няма опит и незнам какво ще си помисли...

126.   Здравейте отново.
Аз съм т.нар. 117. Първо не карам никого нищо- смятам че не ни е нужна реклама за това, което правим. Истината е, че в България корекциите на женските гениталии е част от естетичната (пластична) хирургия, за разлика от САЩ и други държави например, където с това се занимават урогинеколози и специалисти по реконструктивна тазова хирургия. За справка номер 119, отворете сайта на Д-р Moore and Д-р Miklos и вижте. Курсовете за обучение със сертификат струват по 12 000 $ за 3-4 дни. Нали разбирате сами как се изкарват тези средства-от цената на операциите.
Освен това говорим за оперативна корекция-тя е необратима. Миналата седмица идва пациентка за "удължаване" на лабии след лабиопластика. Така, че избора си е Ваш. И все пак смятам като специалист, че е по-удачно да са направи тази операция от добър гинеколог, отколкото от хирург, които вижда гола от кръста надолу жена веднъж на 3 месеца. Професионално де :-). Можем да говорим и много за G-shot, "свиване" на влагалище (задна вагинална пластика) и т.н, но не е това темата. Успех!

127.   От 119-критиката ми беше по-скоро към пациентките, да не се предоверяват просто така и да не търсят най-евтиното решение. Вярно е, че цената не винаги е гаранция, но не може след един коментар от ваша страна, тя да е готова да ляга под ножа.
След като сте лекар, споделете вашето мнение-кога тази операция има смисъл, губи ли се чувствителността, какви са рисковете и защо например тази пациентка е дошла за 'удължаване' на лабиите. Според мен много от момичетата тук не са наясно за какво става въпрос, но са напълно решени да се оперират. А както вие казахте-тя е необратима

128.   Здравейте номер 126, писах на имейла Ви , но все още нямам отговор..Надявам се скоро да го получа... ;-)

129.   Моля ви, момичета, които сте правили подобна корекция, споделете!!!! От София съм, имам спестени парички, но все пак ... 1000 лв. ми се вижда ужасно много...
Какво стана с въпросната д-р Дановска?
А доволни ли сте от Нефертити и Емил Георгиев?
А "Света Марина" - разгледах сайта, всичко много хубаво, но е в ПЛЕВЕН?

Какво да правя... искам да си направя тази операция час по-скоро... Чакам просто позитивни отзиви за конкретни лекари, за да се решаааааааа....

130.   Има много клиники в София където правят тази корекция.Около 1200/1800лв излиза.
"ВИА МЕДИКА"-цената за консултация е 20лв.,предоперативна подготовка е 150лв.,цената на операцията е 1200лв.Това са всички суми до края.
-В хирургията никой не може да гарантира за липса на усложнения!!!-
Виа-медика цената е 1200лв.Предоперативната подготовка -150лв.Операцията се извършва под обща анестезия.
КЛИНИКА "НЕФЕРТИТИ"- 800ЛВ САМО ОПЕРЦИЯТА БЕЗ ДРУГИТЕ ТАКСИ.
ШВЕЙЦАРСКАТА КЛИНИКА- ЦЕНАТА Е 600 ЕВРО, И ОКОЛО 200Е СА МАТЕРИАЛИТЕ.
ПРИ ДИМИТЪР ЕВСТАТИЕВ ПИШЕ 600ЛВ В СТРАНИЦАТА, НО ТОВА НЕ МИСЛЯ 4Е Е КРАЙНАТА ЦЕНА! АКО ИСКА НЯКОЙ ДА ПИТА- евстат@абв.бг (на латиница го напишете).
ДРУГИ КЛИНИ ИМА ПОНЕ ОЩЕ 5! И АЗ ИСКАМ ДА НАПРАВЯ КОРЕКЦИЯТА, НО НЕ МИ СЕ ДАВАТ ПАРИ КАТО ЗА ЕДНА КОЛА. АКО НЯКОЙ МОВЕ ДА ДОПЪЛНИ НЕЩО ДРУГО ДА ЗАПОВЯДА! А НЯМА ЛИ НАКОЯ ЖЕНА ДА СПОДЕЛИ, КОЯТО СИ Е ПРАВИЛА ТАКАВА КОРЕКЦИЯ??ХИРУРГ-ГИНЕКОЛОГ? КЪДЕ ИМА В СОФИЯ?

131.   0888 566632 ДОКТОР ДАНОВСКА- НЯКОЙ ЗВЪНЯЛ ЛИ Е НА ТАЗИ ГИНЕКОЛОЖКА ДА Я ПИТА? МЕН МЕ Е МАЛКО СРАМ В ПРАВ ТЕКСТ ПО ТЕЛЕФОНА ДА Я ПОПИТАМ ПРАВИ ЛИ ЛАБИОПЛАСТИКА...

132.   ДО НОМЕР 129- ВСЕ ЕДНО,4Е АЗ СЪМ ГО ПИСАЛА! И АЗ ИМАХ СЪБРАНИ ПАРИ ЗА КОЛА, АМА ПОИЗХАРЧИХ, СЕГА САМО МИСЛЯ ЗА КОРЕКЦИЯТА.НО 1800ЛВ НЕ МОГА ДА ДАМ!!

ПИСНА МИ ОТ КОМПЛЕКСИ,ВМЕСТО НА 21 ГОДИНИ ДА СЕ КЕФЯ НА ЖИВОТА АЗ МИСЛЯ ЗА ГРОЗНОТО МИ ТЯЛО... ПС. АЗ ДАДОХ ИНФОТО ЗА КЛИНИКИТЕ-ВСИЧКО НАД 1200ЛВ ИЗЛИЗА......

ДРУГ ВАРИАНТ ДА ОТИДЕМ В НЯКОЯ КЛИНИКА ЗАЕДНО , ДА НАДУЕМ ГЛАВАТА НА НЯКОЙ ДОЦЕНТ ДА НИ НАПРАВИ КОРЕКЦИЯТА ,ДА ПАЛТИМ МАТЕРИАЛИТЕ, А ЗА ОПЕРАЦИЯТА ПО-МАЛКО ДА НИ ВЗЕМАТ! ИЗЛАГАТ СЕ ДА ВЗИМАТ ТОЛКО ПАРИ, ЗА 20МИНУТИ РАБОТА!

133.   Здравейте 128!
Имате отговор;-)

134.   Здравейте, аз си направих лабиопластика преди 4 дни. При д-р Димитров от клиниката СВЕТА СОФИЯ. Невероятен специалист! Не съм ги премахнала изцяло,а просто ги намалих. Още не зная какъв е резултата, защото той се жийда едва след месец. Дано всичко да е наред. Засега не ме боли много. Правят се ежедневни промивки с риванол , а след това със смрадлика. А що се отнася до комлекса...не зная.Мен определено ме притесняваше, особено след като приятеля ми ми каза, че са ми "странни" .:) Но не само, просто не ми беше естетично! Ако имат въпроси,питайт. Ще помогна с каквото мога! Успех на всички!

135.   здравей, може ли да кажеш колко излезна цялата операция? на колко години си? как се реши да го направиш, аз също много искам, но всичко е свързано с пари... Ще чакам с нетърпение отоговора..

136.   А! Щастие.. точно намаляване исках и аз.

134, бих ти била много задължена и благодарна ако споделиш колко пари ти излезе всичко, защото от много време се ровя и не мога да намеря нищо по-достъпно като за студентка на 20 години.... И как попадна на този доктор, препоръчаха ли ти го или... доволна ли си?

Благодаря предварително, мила!

137.   аз по-горе съм дала цени в различни клиники, но доста скъпо.. и аз искам номер 134 да отоговори..

138.   Според мене цената трябва да зависи и от големината на устните и трябва да се въведе намерация.

139.   Хах..излиза,че аз нещо не съм в ред,защото и моите са такива,а си ги харесвам :D Не се комплексирайте за такива глупости!

142.   татко е хирург и май взима по-малко пари.. ставри_8@абв.бг ми е мейла, пишете ако искате

143.   Здравейте,аз съм номер 134!:)При мен операцията струваше 600 лева общо с вси4ките лекарства и неща.Доктора е познат на майка ми,от там го зная.Той каза,че прави по няколко операции на седмица и е лека операция.Резултата обаче засега не е какъвто си представях,но изглежда трябва да мине още малко време за да зарастне напълно.Но както и да е,дано да стане още по-добре,защото досега имаше много голям оток,който вече започна да спада!Ако си ги харесвате,момичета,супер,аз не си ги харесвах,но наитина е рано да кажа дали след операцията са по-добре или не.Ако искате изчакайте още 1-2 седмици да видя какво ще стане и пак ще ви пиша.Не се втурвайте,аз поне ще мога да ви кажа от личен опит.:)

144.   чакаме с нетърпение да кажете какво е станало... и ако е ок, пишете къде да намерим и кой е доктора направил корекцията !!дано всичко стане както вие сте искали..

145.   а пък при мен едната малка срамна уста е по-голяма от другата...мутант ли съм? не изглежда нормално..няма с кого да споделя... :( (неудобно е) ;(

146.   Какво от това страшно е секси

147.   Повечето хора не мислят , че е секси... иначе нямаше да е такъв проблем . От прекалено много време отлагам и мисля , че е крайно време и аз да си направя тази интервенция.

Ако нещо те кара да се чувстваш неудобно просто трябва да го промениш. 145 , не си мутант и не трябва да се променяш , защото някой друг не те харесва. Ако ще го правиш , ще е заради самата теб ! :)

148.   Някой най-накрая няма ли да каже за изход?? Опреация?Корекция? В софия разбирасе.. искам да знам къде мога да направя корекцията. и цената да е до 600лв...

149.   На мене пък клитора ми е като кебапче и по размер и по аромат. К'во да прая ?

150.   Моят пък мирише на риба, видяла съм се в чудо.

151.   Не мога да си видя изобщо клитора, защото срамните ми устни го прихлупват и задушават, за да не може да чуе и дума за секс.

152.   Тия, последните дето са се изказали, са направо тъпоъгълници.

153.   Клитьора ми е кату буздуган

154.   А ушите ми са като срамни устни

155.   Моя пък е нормален - още някой ще избие ли комплекси тук?
№152 - То така се получава като хората ги прехване тъпотията, ръсят безмислици по форумите за развлечение...
SFA

156.   Aбе хора , работа ли си нямате или свои си проблеми че се занимавате с глупости.

157.   Идиоти!!! престанете да пишете глупости, комплексари..

101-150 от 465