Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

151-200 от 465

158.   Може ли да ми помогнете? Кажете, къде да се запиша в световното за големи сремни устни?

159.   Катеричката ми е обрасла плътно като лицето на човекът-куче Евтихиев. Нормално ли е?

160.   Лелеее , не мислех , че идиотизма е с толкова голяма честота! Хора , вземете си направете една тема за неудачници и пишете к'вото си щете. Не за друго ама поне там някой евентуално ще се забавлява с тъпотийте ви. За тук сте скучни .

161.   Не успях да прочета всички коментари, четох някъде до към номер 90. Реших все пак да пиша, защото явно много момичета имат естетически и самочувствени проблеми с размера и вида на устните си.

Моите са като в сайта, който някъде към 80 коментар беше постнат. Твърде сексуална съм и съм била с между 40 и 50 мъже сексуално. От тях се е радвал на вида и размера само един, така че едва ли на чак толкова много мъже им е фетиш точно това. За сметка на това, поне 90 % от моите сексуални партньори са ме търсили с досадна настойчивост след това.

Аз лично нямам шанс да си ги харесам като изглед, но изпитвам оргазми (обикновенно по няколко за един акт) почти всеки път, така че май в крайна сметка ще заложа на практичното, вместо на естетичното и няма да рискувам да променям машинка, която така добре работи.

В крайна сметка, най-голямо сексуално удоволствие са ми доставяли не партньорите с най-красивите пишки, а тези, които съм обичала и с които съм се чувствала обичана и тези с които сме имали обща линия на сексуалните фантазии.

Бих препоръчала на по-младите и неопитни моми тук (аз съм на 29 г) да изместят фокуса.
Надявам се да съм полезна поне на една девойка, която се лишава от удоволствие, заради този комплекс.

162.   Аз също съм с големи и чувствеността е ми е много по-добра. Правила съм го в група и мога да съдя. Имам по няколко оргазма на акт и, мисля го дължа на тях. Не се лъжете да си ги махате, защото ще загубите удоволствието, което е едно от главните в този живот.

163.   Мойте пък са микроскопични и пак ми е хубаво. Обаче по списанията предпочитам да показват онези с големите!

164.   162 много благодарности, получих едва ли не духовна подкрепа. Мен ме приетсняват, имах едно гадже ,който го гледаше много транно.. докато правим секс и аз все му измествах главата да не гледа много, много... не съм го питала, дали са му харесали или не... като се замисля вече не ми пука , ще живея както си искам!

Скоро имах много здравословни проблеми, тежка депресия,стрес,капене на коса,припадъци, безсъние,недохранване.. изкарах доста време по лекари, болници така че мога да кажа на всички девойки да не ви пука за такива дребни неща не се комплексирайте, а живейте един спокоен, пълноценен и щастлив живот! Който както си го направи...Повечето болести се дължат на стрес, мании,душевно състояние....!!!

165.   Ами и аз съм с такъв проблем, малките срамни устни са ми по големички и незнам кво да правя вече, за операция не съм мислила и нямам и намерение. Не съм водила сексуален живот, но си имам приятел от 5 месеца, който страшно много държи на мен и ме чака уж да стана готова,като си мисли, че ме е страх,а мен просто ме е срам,но незнам как да му кажа и дали да го правя,а да оставя момента да си дойде.

Дали утре или след 2 месеца се навия определено ще го питам след това какво му е мнението,за да спра да се притеснявам.Имам приятелка,на която съм виждала срамните устни и са й точно като моите,а не се притеснява изобщо от това.Ще пиша какво е станало като се навия да правя секс :Д Имам чувството,че ще се смея след време,но сега сам доста психясала относно темата ;)

166.   Изобщо не е важно малки или големи са важна си ти

167.   писах 165...така е да , но все пак умирам от срам . И особено онази вечер когато незнам как стана въпрос за такива и приятеля ми каза,че му било супер гнусно да гледа пък камо ли да прави нещо и направо ми се срина всичко ;( Дали да почна темата и някак си да му кажа или да чакам да си дойде времето :С

168.   Абе не се притеснявайте всички момичета сме си красиви и чаровни а до колкото до устните да не ви пука.
Аз съм мъж :Д
Тва беше базик.;)
Да не ви пука, аз предпочитам с по големи срамни устни ,зашото са мн. по страсни

169.   Горката

170.   ОФФФ АМАН ОТ КОМПЛЕКСИ... И АЗ МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ МНОГО....!!!! АМА НЯМА НАЧИН КОРЕКЦИЯТА Е МНОГО СКЪПА!

171.   167 да знаеш той трябва да те приеме такава каквато си а и честно казано не мисля че има значение малки големи

172.   от 165 , 167 : А дали да поговоря с него и да му кажа какво ме тревожи ...

173.   И аз бих питала, даже скоро може би ще съм обвързана и не знам как да задам въпроса...или направо да си лягаме както се казва...!

174.   Аз съм 173 отново.. ако той не те хареса,когато ги види ПРОСТО ДА НЕ ТИ ПУКА, ИМА И ДРУГИ МЪЖЕ!!!! НО СЕ СЪМНЯВАМ, ВСЕ ЕДНО ТИ ДА НА ХАРЕСАШ ПОЛОВИЯ МУ ЧЛЕН ,... И ДА МУ КАЖЕШ?? ИЛИ ЩЕ ГО СОТАВИЯШ? ВСЕКИ ЧОВЕК Е РАЗЛИЧЕН

175.   174 абсолютно си права точно така и аз мисля като теб

176.   Големите срамни устни са голяма радост за мъжете!
мъж

177.   ЗДРАВЕЙТЕ,АЗ СЪМ ПИСАЛА МНОГО КОМЕНАТРИ ТУК, НО НЯМАХ ВРЕМЕ ДА НАМЕРЯ ВСИЧКИТЕ- ЗА ДА СТАНЕ ЯСНО СЪМ ПИСАЛА НОМЕР 38,64,88, 164,174,173. АЗ ДАДОХ ИНФОТО ЗА КЛИНИКИТЕ.. НО ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО, ВЕЧЕ СЪМ ОБВЪРЗАНА, ПРАВЯ СИ СЕКС НА СВЕТЛО ;-) КОГАТО ГО ПРАВИМ ГАДЖЕТО МИ МИ КАЗА ЧЕ ОТДОЛУ СЪМ НАЙ-СЛАДКАТА,ВКУСНА И НАЙ- КРАСИВАТА,КОЯТО Е ВИЖДАЛ И МНОГО ИМ СЕ РАДВА!!А МОИТЕ СА ОГРОМНИ КАКТО СЪМ ПИСАЛА! ТАКА ЧЕ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ, АЗ ТАКЪВ КОМПЛЕКС ИМАХ, АМА ДОБРЕ ЧЕ НЕ СИ ДАДОХ ПАРИТЕ НА ВЯТЪРА ДА МЕ ОБЕЗОБРАЗЯТ.. А С ГОЛЕМИТЕ СМЕ МНОГО ЧУВСТВИТЕЛНИ...ОРГАЗМИ КОЛКОТО ИСКАШ, НЕКА НИ ЗАВИЖДАТ !!! ИСКАМ ТАЗИ ТЕМА ДА ПРОКЛЮЧИ С ЕФЕКТА УАУ ;-) ДИШАИЙТЕ И СИ ГИ ПОКАЗВАЙТЕ, А ПЕДЕРАСИТЕ ДА БЯГАТ! А ДА НЕ ЗАБРАВЯ ГАДЖЕТО МИ Е НА 31- ЗРЯЛ МЪЖ!!!!

178.   Eхе от четири дни никой не е писал комент ... нищо аз пък ще напиша .. еми на 16 години сам и имам сащия проблем иии адски много се притеснявам .. девсвена сам иии много ме е страх за първият ми пат ... имам чувството че големите ми малки срамни устни ще провалят всичко ... вчера вечерта прочетох всички коментс тук и разбрах че моят проблем всащност си има и предимства ... но аз продължавам да се притеснявам и мисля че е нормално при положения че нямам никакъв сексуален опит .. видях и коментарите на много мъже , които се кефят на големите мали срамни устни и това е супер , но аз все още съм малка и няма да попадна на някакъв такъв зрял мъж, ами на момче , което е виждало перфектните путки на порнозжездите ... имам вразка с едно момче .. ходим вече една година и все още не сме го направили ... и на двамата ще ни е за първи път иии много точно заради този мой проблем много се притеснявам да го направим .. не че той ме натиска да го направим колкото се може по скоро ... но рано или късно ще решим да го направим иии адски много се страхувам да не се ужаси от гледката ;(;(;(

179.   Леле извинявам се много за правописните грешки , но съм свикнала да пиша на латиница ии леле много ме е срам извинявам се

180.   Ама вие да не сте си наумили да докарате коментарите до 200 ???

Срам те е от правописните ти грешки, а от това не те ли е срам "...което е виждало перфектните путки на порнозжездите..." или пък това от един друг твой коментар ..." и аз още не съм се чукала..." ? И това го казва момИче, и т'ва същество е на 16 години.
(Отвратително).

181.   Живейте без комплекси!

182.   178 - Кажи на приятеля си , че се притесняваш точно от това и поговорете . Щом е с теб толкова време ще те разбере и срамните устни не са най-важното в секса ;) Аз направих така,поговорих си с него и ми олекна и днес ще ходя за една романтична вечер с любимия човек ;) Не се притеснявайте това са излишни нерви . . .

183.   Здравейте. Аз също имам големи но не ми пука от нищо,ако вие си ги харесвате и мъжете с които спите ще ги харесат.Радвайте се на живота и само напред.Елена

184.   Ауу.. явно сме много с този проблем .. незнам защо след като толкова мъже казват че им харесва ние се притесняваме.. и на мен ми е било проблем тфа.. при първия ми път.. не бях толкова притеснена заради самия секс..ами заради това ковто ще си помисли тойй като види кфо има там.. но нямаше възражения.. спала съм с три момчета за сега ии не са казвали нищо лошо.. дори са ми казвали че е сладко.. и че адски ги възбужда.. но защо сме толкова неуверени в себе си...

За операциите.. виждала съм снимки и определео резултатите не ми харесаха някак си .. личи си че има намеса.. нека сме по-уверени ии да се харесваме такива каквито сме ...
К. 18 Д-гр.

185.   Благодаря на 182 и на 184 .. мисля ,че вече го преодолях

186.   Отговарям на № 182, че срамните устни са нещо мн. важна в секса и то, колкото по-големи са, толкова по-добре. Явно девойките обичат да си говорят на тази тема и това ги възбужда, защото много добре знят отговора. Всъщност добре е разговорът да продължава, защото и мене ме възбужда.

187.   Към 186 в секса да вжни са,, но като идеш на плаж прозира много грозно през банските...

188.   Ами нека има нещо и за зяпачите. И те са хора. А колкото до гледката, не е грозна.

189.   Сладурани - малки и големи !!!!! Ако някой ви каже че след хирургическа намеса ще ви постави и нервни окончания трябва 100 процента да му повярвате!!! радвайте се на живота, такъв какъвто е, нищо по - хубаво няма от младо момиче, свежа кръв.... след 30 - 40 години въобще няма да ви интересува колко са ви големи или малки ЗАЩОТО няма да има кой да ви ги погледне, камоли пък "лизне", отврат.... ако приятелят ти не ги харесва - тогава си смени приятеля....

190.   Страхотно е , че има много мъже,които харесват устни като моите !! това страшно много ме успокои

191.   И като моите. И мене ме успокои.

192.   Колежки,
онзи ден се напиках и сега искам да се зашия отдолу за отмъщение. Знаете ли нещо по въпроса, къде мога да го направя?

193.   №192 - Нужно ли е тези идиотски изказвания да продължават? Уж се беше успокоила (191) - сега пък ти е хрумнало да се шиеш не знам си къде - как не ви омръзва... се чудя аз? Когато главата ви е пълна с разни малоумни мисли просто направете 30 серии по 10 лицеви опори и няма и да помислите да ръсите простотията си навсякъде. Само губите време на авторката, да чете разни излияния на вашите души (също като това, но написано с друга цел).
Ама то като сте тръгнали - давайте. Остават още 8 коментара до 200-коментарния юбилей на тази тема (всъщност вече 7). Смело напред към разпространяването на идиотските идеали!
(Пак бях груба - май взех да свиквам. И все пак нападението е най - добрия начин, за да накараш някой да се замисли)...
SFA

194.   Здравейте, аз пък много харесвам големи срамни устни, обожавам да ги гледам. Ако някоя от вас реши може да ми пише на мейла. С удоволствие бих си поприказвал с нея по въпроса.
Поздрави
lovelabia@abv.bg

195.   Аз пък харесвам много големи и то не само да ги гледам.

196.   Ех, SFA как ми нарани душата с написаното.

197.   №196 - ти си мъж, нали? Тогава написаното няма никакво значение.
Пък и свиквай, няма да съм единствения човек, който ще "наранява душата ти".
SFA

198.   SFA, колко малко трябва, за да бъдем добри. В твоя случай само да не ходиш на корекции в лабиалната област.

199.   198, намираш ме за лоша... поласкана съм.
Всъщност, знаеш ли, на мен ми трябва доста повече, от колкото ти предполагаш, за да предотвратя корекцийте в лабиалната област...
Факт е, че не ме познаваш. Не знаеш абсолютно нищо за мен. (И не ти препоръчвам да узнаваш... Психиката ти няма да издържи на думите ми (разбирай го както искаш)). Та... не си прави такива прибързани заключения.
(Моето ще ти го спестя - познай защо)...
SFA

200.   Aм някой може ли да ми даде скайпа си или емайла да си поговорим на тази тема , защото като гледам то тука само се злобее .. на 16 години съм и имам нужда от съвет

201.   lovelabia@abv.bg

202.   Можеш да ми пишеш тук - lovelabia@abv.bg

203.   Ама ти си мъж иии то голям, а аз съм само на 16 .. нз нямам ти доверие ..

204.   165-167 искам да ти кажа, че ако сте били в компония може да го е казал само и само до се докаже с нещо. Може да харесва, но да го е срам да си признае. И аз имам същият проблем и гледах предаването - На кафе. Там си говореха точно зо тази корекция с някакъв хирург. Тои каза,че операциятя не е никак сложна трае около 20 до 40 мин. възтановяването трае от 2 до 4 сед. ( макс. месец ) тъй като не можело да се слага превразка се мият с разни разгвори - против инфекции и др.

Повечето жени си правят тази корекция заради проблем по време на полов акт, дискомфор и др. основотелни причини :P не винаги си налага корекция ако имате от тези причини ДА, но по прищявка, че не иглаждате отдолу като порно звездите по добре НЕДЕЙТЕ !!!
пък и целите не можете да ги премахнете поради тази причина, че малките срамни устни имат тази функция да предпазват от инфекции. Ако лекарят няма смелостта да не ви спомене за това имате мн. по- голяма вероятнист да си навлечете повече проблеми и ЩЕ СЪЖАЛЯВЯТЕ ПОСЛЕ ;)
Харесвайте се каквито сте, а мъжете не ги инт. тази подробнос да знаете :P :D

205.   Ок, както прецениш.

206.   Cмисъл ? аз просто довом инфо :P

207.   Ще ти пи6а тогава :Д

151-200 от 465