Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

201-250 от 465

208.   Оф мн. сори за правописните грешки :S

209.   Имам много големи срамни устни и ме е срам да си ги показвам. Знаете ли къде мога да си направя корекция, защото от тях ми е дошло до гуша? Пък и стува ми си е много неестетично и мъжете се гнусят. Крайно време е да действам по-решително!

210.   Aз пък много харесвам големи срамни устни, обожавам да ги гледам. Ако някоя от вас реши може да ми пише на мейла. С удоволствие бих си поприказвал с нея по въпроса.
Поздрави
lovelabia@abv.bg

211.   Абе вие жените нямате никакъв акъл определено малките срамни устни предават естетичния вид на вагината тези са щастливки които ги имат и препоръчвам на другите които нямат да си прешият.

212.   211 отговора за тема за срамни устни баси нацията от изроди това ли е най големия проблем

213.   Mале темата е от преди 2 години и продалжават да го мислят това ей това да те подмине еволюцията си е проблем

214.   А как се развиха нещата при теб N134? Доволна ли си от корекцията?

215.   Съграждани, реших да си уголемя срамните устни! Съблазних един по един двама мачовци с работи колкото пътя София-Ямбол, по време на оралната любов им отхапах работите и сега търся доброволец да ми ги пришие. Моля, помогнете бързо, започнали са да позеленяват.

216.   Да ти кажа чесно не бях попадал на глеми срамни усни но първата жена на която попаднах с големи срамни усни стана моя жена и искам да ти кажа че няма по вазбуждащо нещо от това. Макар че и жена ми има май проблем с това и аз не знам как да я накарам да разбере че това е плюс. успех ж любовта и не се самуваи и не се претисняваи с този вой плс

217.   http://www.hillclinic.com/show.php?storyid=56 - писах доста отдавна в сайта че и азсъм с такъв проблем р но днес случайно попаднах на този саит такка че която от вас се интересува от коригиране на интимните части има желание да си ги коригира и най - вече разполага със средства може да намери полезна инфо

218.   Пиша от приятелски Китай. И тук проблема съществува и се търси изход. Направете Международна конференция и посетете Етиопия. Там пък били с големи парчета и също се чудели какво да правят. Ще стане нещо като съюза на меча и ралото.

219.   Интимното окосмяване също е болна тема за мнозина. Не е ли редно да се поговори и за нея. Поздрави - Ваклина.

220.   А аз мисля, че трябва да се говори за окосмяването
Човекът-куче Евтихиев

221.   Големите устни са за мен елексир,не се срамувай от тях

222.   Така значи, нз просто от каде да започна темата се 'влачи' от две години и нещо и да наистина това нее най-големия проблем.Но в днешно време е нормално всяка жена с или момиче с гоолеми и увиснали или нз как да ги опиша малки срамни устни, да е избива на комплекс.И ако се замислим всичко това е защото искаме да сме перфектни и партньорите ни даса доволни от гледката ъсещането и всичо.

В сайта на Космополитан дори някой момичета споделят че се тъпчат с противозачатъчни зада им растат гърдите(До къде се стигна!)но паралелно с това надебелявали много и след като ги спрат гърдите им се смаляват а те остават пухкавки и е възможно даси нямат деца и да полъчат редица здравословни проблеми.

И като стана въпрос за гледка, нека вземем за пример жените с силиконов бюст всички мъже обичат големите гърди да ги гледат да ги докосват .. Но в много сайтове се изказват, че относно силиконките хубаво е да гледаш но не и да ги пипаш ..Все пак естествените имат една степен на твърдост или мекота която изкъствените немогат да придобият, а пък и с времето пораждат здравословни проблеми.

Имам роднина гинеколог която казва че това е много често срещано и не е нужна оперативна намеса освен ако не пораждат болки при ходене когато се тряят в бельото.И защо всеки по някакъв начин е поставил в култ перфекционизма.И мъжете не са перфектни или мислите че тези който имат аномалий в генеталийте си не ги е срам от тоеа при половия акт хайде вярно е че повечето вече търсят само с кой даси легнат но и на тях им пука.Повечето мъже са ЛУДИ по този наш комплекс .. Има хиляди изказвания колко е възбуждащо при допир с половия член,И как си търсят такива партньорки за по долям екстаз.

А това, че са различно одължени или с различенн пигмент няма никакво значение.Да ви кажа и при мен е така,мойте малки срамни устни са по одължени и в краищата си са по тъмно пигментирани от колкото в основата,показват се от по-големите и мен до преди малко ми беше адския комплекс даже мислех сериозно са операция но след всичко товакоето прочетох тък се замислих и всички сте порави по свой начин и за себе си.

Човек който е до мен и ме обича ще ме възпшриема такава каквато съм ,с всичките ми дефекти и ефекти ..По хубаво да ''колабирам'' от оргазни и да се накефя на макс с големите ми малки срамни устни от колкото да утида и да ме обрежат и да заприличам на онези кухи порно актриси който си оголемяват бюста и квото могат и си коригират квото могат по простата причина че стават само за е****.

Ей секси малки и големи какчета,мамчета небъдете заблудени вие сте прекрасни и удивителни същества и това как изглеждате долу или пък нетрябва да ви притеснява на който нему харесва да не гледа, или да се изнася не си заслужава да бъдете с човек който гледа на вас като на поредното топло тяло .. П.С Сорри за правописните грешки .. :)

223.   Хора, при мен едната е голяма а другата е с нормален размер мисля.. това много ли е плашещо?? сигурно всеки ще избяга като ме види :(

224.   Абе мацки, да няма да си излагате генеталиите на изложба?? Да ви имам проблемите....
Едната ми е по-голяма от другата.. Е, и?? По- различен е сексът ли?? Супер ми е такава, каквато съм!! Всяка една от нас е уникална! Има ли нещо по-хубаво от това? Радвайте се на живота и не се терзайте с такива глупости!

П.П. Много глупаво...за толкова маловажни неща да има толкова вълнения....

226.   Еми нз всеки човек си има проблеми ... тва за срамните устни ...абе я не се халосвайте защо да е срамно ... така е съзаддена жената .. и така тряя да е :) мъж

227.   Писала съм не отдавна тук за моите уж големи срамни устни. Когато тръгнах с моя приятел бях девствена и чак на петия месец му пуснах,защото ме беше срам от тях.Реших,че трябва да поговоря преди това с него и го направих и тогава той ми каза,че не това е най-важното.А когато ме видя ми каза,че са ми били супер нормални.Така че момичета не всички срамни устни трябва да са еднакви,да не би техните членове да са едни и същи я ;) Успокойте се и не се шашкайте за такива работи,цял живот съм била с този комплекс,а то какво стана :П Успех на всички :)

228.   Искам да попитам N:227 как се престраши да спиш с приятеля си ? как преодоля срамът ? аз съм в същото поожение от 5 месеца ходя с едно момче на 19 а аз съм на 15 и искам да го направим но ме е срам

229.   Здравейте, аз също го имам този комплекс. Но при мен едната малка срамна устна е по голяма от другата. Едната е Голяма и леко увиснала а другата е нормална малка... Малко ме е срам от това, как изглежда но при полов контакт имам голяма чуствителност. Приятелят ми Обожава да я Смуче ... Имали и други жени с подобни като мойте, а за мъжете срещалили сте жени с такава естетична форма. По някога ме кефе как изглежда, красива е... а по някога много ме е срам от това !!!

230.   229 коментара за тема за това че са ви големи или малки това ли е най важното??

Ето казвам ви няма значение какви са ви големи или малки няма значение важни сте вие.

231.   Това обръщение е към всички жени, за които по-големите и дълги срамни устни са проблем и основание за непреодолим комплекс!

Аз съм на 23 години и също имах този ''проблем''( ако можем да го наечем проблем). За мъжете, с които съм била това никога не е било проблем, а някои дори са споделяли че им харесва, но това не намаляваше притеснянието и срама ми кога ме гледат гола ...

Поне от 5 години искам да се оттърся от този комплекс, и най-накрая го направих. Към 18 часа днес си направих операцията известна като лабиопластика (корекция на срамните устни). Беше ме ужасно страх и честно казано още не мога да повярвам, че се престраших. Операцията трая около 30 минути, като най-болезнентото нещо беше поставянето на местната упойка - търпи се :)

Следващите 2-3 дни е редно да прекарам в почивка, предимно в леглото, но искам да кажа че болката не е непоносима - очаквах да боли повече след като ме пусне упойката, а в момента е почти 2 часа след полунощ и усещам повече дискомнфорт, отколкото болка, но не е като изобщо да не боли.

Трябва да правя компреси около 5 дни, през които се носи задължително и дамска превръзка, защото раната секретира, допреди няколко часа кървеше, но по думите на хирурга това е нормално (той ми беше обяснил всичко предварително по време на консултация).

Резултата ще видя след седмица, когато оттока спадне - сега наистина изглежда подпухнала, но когато я погледна, най-хубавото нещо е че нищо не виси между големите срамни устни!!! Няма ги! И никога не съм се чувствала по-добре! Изглежда толкова добре, а сега се предполага че е в най-лошия си вид!!! Вярно е, че интервенцията е малко скъпа, но не съжалявам за нито 1 похарчен лев, защото тези пари ме оттърваха от 1 проблемен комплекс за цял живот!!!

За всички жени, които се колебаят или се интересуват, смятам да споделям преживаванията си след операцията в края на всеки ден! За тези, които искат да знаят повече - питайте, ще ви отговоря - така или иначе ще се забавлявам предимно с интернет през следващите дни :)

Поздрави

232.   Нещо не ми се публикува коментара...

233.   Aз мисля че това няма никакво значение дали са малки или големи пак и не на всички ммомчета вичко им е перфектно че да не харесат,но и не мисля че обращат внинамие на това ...

234.   Разбира се че има значение. Някои срамни устни просто са огромни и висят доста. Тези, които твърдят, че няма значение, просто не са виждали такива.

235.   Има значение за повърхностни и комплексирани хора.....3

237.   Искам да попитам как е номер 231.доволна ли си от резултата и казаха ли ти колко време след операцията ще можеш да правиш секс

240.   За мен най-възбуждащо е жена с големи срамни устни, досега повечето ми гаджета са били със средно големи или малки, а искам да намеря и да правя секс с жена с доста по-големи...това не е майтап - говоря съвсем сериозно, страшно ме възбужда!

Имал съм и 2 момичета, които почти нямаха, бяха като малки момичета долу - е сори ама не ме кефи това....и тук искам да добавя, че едната от тях беше супер страстна, а другата пълно дърво, това по-темата, че жените с малки срамни устни не са страстни - за мен си е чиста индивидуалност

241.   Знаете ли изчетах всичките коментари до сега и аз съм с големи срамни устни и от всичките коментари стигнах до извода че 90% от жените са с такива по големи от уж нормалното и знаете ли повечето жени споделят по мое мнение за този тип комплекси само в интернет анонимно и за това почти всякя 2-ра си мисли чи има несрещан досига проблем и мен от време ме е хващало срам от това което си притежам но като зчетах смятям че е нямяло за какво не се ограничавайте от удоволствие заради подобно нелепо нещо в момента след сичките тези коментари се освободих и от последните съмнения за което благодаря на всички надявям са да помогна на някои момичита да разверат колко вреден и ненужен комплекс е това щом и мъжете които са писали тук го премат толкова иронично успеххххххх

242.   Cтигааа стига вече коментари за увиснали кифли
абе ей вие нормални ли сте бе 240 коментара за кифли че и увиснали при това

243.   В продължение на 231 - оперираната. Вече съм съвсем нормална - няма конци и увиснали кожички :)
доктора каза че след 7-10 дни мога пак да правя секс - от личен опит казвам - по-добре е да се изчака 2 седмици - още имаше болка пък и всичко зависи от това колко бързо ти паднат конците - при всеки е индивидуално - важното е да няма болка :) Иначе искам да кажа, че никога не съм се чувствала повече жена и по-секси.

Много хора тук се изказват, че това са приказки на комплексиран човек и нямат представа колко са прави - за мен бе огромен комплекс - едиствения комплекс .... сега се чувствам невероятно - гледам я постоянно и не мога да и се нарадвам ...
не казвам, че всички жени с подобен проблем (защото 3-4 сантиметрови 'малки'срамни устни за мен си бе проблем) трябва да се оперират - всичко зависи от това как човек се харесва и възприема. поради същата причина носим грим, ходим на фитнес, купуваме си модни дрехи и тн ....

Аз не съжалявам за направенето! Напротив! Ужасно много се радвам!

Смея да твърдя, че премахването на 2 излишни кожички промени себевъзприятието ми невероятно много!
А не е ли най-важно в крайна сметка ние как се харесваме и се чувстваме добре, а не това какво мислят другите ......

Поздрави

244.   Много съм обрасла отдоло. Посаватваите ме как да ги премахна по граино

245.   Оле изчетах всички коментари и направо ме заболя главата :) честито на тези които са си направили операцията а за другите мога да кажа само че няма от какво да се притесняват и срамуват. И аз имам сащия проблем и вярно преди да спа с момче за парви път мина доста време само защото се притеснявах от реакцията му.. а когато се престраших и си отворих краката той започна да ми прави орална любов :) каза че имам най-сладката путчица, вярно беше ме много срам ама трая си :) и мисълта ми е че изобщо нестават нещата така както си представяме .. че ще се опули насреща и ще каже "какво е това подяволите" :) живеем в пална заблуда и това е така защото си изграждаме някакъв комплекс.

С времето смених партнъора и познайте какво и той нищо не каза. Така че мацки не се срамувайте от това как изглежда онази Ви работа защото мажете изобщо не им дреме малка ли е голяма ли е .. малките срамни устни дали са по големи от големите.. как изглежда клитора и тем подобни :) А и един мъж обича жената да е отпусната да се разхожда гола без задражки а той да си я гледа и да и се любува а не щом светне лампата и тя да предарпва целия чаршаф за да се увие като мумия :) ахха

246.   Леле, не мога да повярвам, че някое момиче изобщо нарича големите срамни устни "проблем". Аз имам един чифт такива и си ги нося с огромна гордост:) Сегашният ми приятел супер много им се кефи, понеже го "обвивали" като за френска любов. А и много се възбужда, когато застана в кучешката поза, без значение гола или не - направо ми се нахвърля. В опита си досега съм забелязала, че устните ми винаги са били обект на възхищение и никога на отвращение. Както беше казала някоя от читателките тук, проблмът е в главите ви, а не между краката ви.

А между другото, повечето ми приятелки са с големи срамни устни като мен. Виждала съм може би 2-3 с прибрани, ама и те са едни момичета - хилави, без цици - като момчета в пубертет:))) (Това си е лично наблюдение. дано не обиждам някого с това:)

247.   Лелее не бях влизала в този форум с месеци :) И сега хем се кефя на 23-годияшното момиче направило си интервенцията, хем пък си мисля, че така наистина сме по-секси подяволите :D Аз още не съм правила секс След 2-3 месеца правя 18 и вече никак не ми е добре и с толкова момчета имаме игра и аз все ги спирам Много ми е гадно, защото попринцип съм много страстна, а накрая те ме смятат за някаква притеснителна девица :D Не знам и аз какво да правя

Живеем 1 живот Времето лети А точно сега ни е времето да се отдадем на тези неща Но наистина както на всяка от нас лицето й е различно - така и там долу с малки сходства Не знам обаче дали точно аз искам да съм такава каквато съм и изобщо имам ли проблем вече се чудя, комплекси ли или сама само си мисля някакви глупости, защото ме е страх наистина от това да спя с някого

Може би се страхувам, че както съм добра в това да дразня момчетата и да ги побърквам, така може и да не съм добра в леглото Което разбира се става с опит, пък аз като не мога да си го придобия този опит...

Xаха Абе смешна работа Само знам че ще се радвам май, ако някой ме изнасили, понеже вече не издържам Поне няма да има къде да ида и да се дърпам и да не се дърпам ( шега естествено ) Не знам вече Искам да си намеря някое момче, от което за нула време да получа желаното доверие, да мине малко време и да бъда сигурна, че го искам А когато то започне да се случва тогава да се отдам на момента и в края да си направя справката Поне така го виждам Силно се надявам да е скоро...

п.п. Има в момента много момчета около мен, дори и много, с които се занимавам Но главно съм си харесала едно, което обаче се води голям плейбой и е спал с адски много момичета и съм сигурна, че с него ще ми бъде адски добре Лошото обаче е, че е голям мръсник и си мисля, че всичко, което ми говори и прави е само за да спи с мен и че друго не иска, което при мен е рядкост, но явно друго не му е до главата в момента(т.е. не му се занимава)

И много се чудя, защото е идеален за работата, а и адски много иска да бъде с мен И аз искам да бъда с него Но ако нещо се обърка много ме е страх после да не говори за мен така както прави за други(поне до колкото знам пред мен и някои приятели, но това ми е достатъчно)
Макар че не е говорил с подробности Но все по нещо казва Не знам Не знам Много съм объркана Уж искам стабилно момче, пък точно тези мръсници ме привличат и не знам точно той ли да ми е първия и ако е Ако реагира странно Аз после какво ще правя :Х

248.   Към N 247. За 18-годишна мислиш много незряло...Нямам друг коментар,

249.   Хах, всички хора харесват различно. Едни мъже харесват малки срамни устни, а други - големи. Едни жени харесват малки членове, а други - големи. Но какъв би бил мъжът, ако например те обича по-малко само заради големината на срамните ти устни .. не се впрягай за глупости :) M15 ;pp

250.   Aбе ей кифли не ви ли писна да си развявате кифлите из сайтовете ? е гати вече 250 контара за кифли
малки са ми големи са ми абеее еййй виииййй акъл имате ли уууааа ? я се вземете в раце и си оставете кифлите на мира

252.   Здравейте момичета,понеже на мен едната ми от вътрешнитесрамни срамни устни е по голяма от другатар ,а другата нормална аз също се притеснявах и затова говорих със личния си гениколог и то? ми каза, че ми нямало нищо и че от раждането можело да се получи деформатция,неговият савет бе да не си правя корекция.
Питах го каква епрцедурата и дали има някаква опастност и ми каза че небило слжно и след 10 дена можеш да правиш секс,а конците си падат сами ,били някакви специални.Цената,която ми каза бе 400 лв.Аз лично мисля да си я нправя за да се чуствам АЗ по кмфортно,вапреки че моя приятел казва че ми нямало нищо,и ако несам му била казала не бил забелязал нищо.Ако някоя вече сие правила корекция моля да каже

253.   Мацки влезте да разгледате малко изродщини в нета и щте забравите за своите терзания .И аз сам от вашия сорт:),но преди малко видях някакав хермафродит в едно клипче и чесно забравих за моите притеснения радвайте се че не сте така

254.   Както прочетох някаде още в началото, и със което съм съгласен: Срещу природата не се върви! На една малки, на друга големи. Каквито имате, такива. И не би трябвало да се комплексирате от това! Жена ми също има големи срамни устни, и аз не го смятам за недостатък, напротив: като се съблече, и я погледна в пусинката ме възбужда! :)

#252, не прави глупости, и не се подлагай на такива интервенции. Тези 400 кинта, според мен ще е по-добре да ги вложите в 2-3 романтични вечери някаде само двамката, вместо да ги дадете на доктора! Оше повече, щом приятелят ти, казва че не е проблем! Не си създавайте сами комплекси, със които после трябва да се борите пак вие!

255.   Oле майко кво ли не се е изписало тук аз като мъж бих казал че голяма част от мъжете харесват путе тип синия слива ако може да се изразя но на кой не би му харесало големи и сочни устни който ги ближеш и да ги смучиш и разтягаш както ти е на кеф мен лично ме кефят всякакви защото обожавам да правя шпакли за мен трябва да имаш голям проблем напримерно да ти пречат да ходиш или нещо подобно за да се оперираш ако ли не си ги дръж защото има хора който и харесва :)

256.   Големи срамни устни са страхотни за лизане и смучене

257.   Никога не съм си представял, че подобно нещо може да предизвика такава дискусия!?!? Повече от две години!!!?!? Съвет към всички жени и девойки с този проблем - наслаждавайте се на секса!! Ако някой мъж се отнесе зле със вас, значи той не е истиски мъж. Потърсете друг. И в никакъв случай не си правете операции!!Щом така сте се родили- значи има защо! Какво щещще да е, ако всички жени имаха еднакви срамни устни? Или всички мъже еднакви пениси?? Едни харесват малки, други големи, просто трябва да намерите точния човек. Ако вече имате комплекс - обадете се да ви излекувам. Ще бъде безплатно, за разлика от операциите:)))) taen.obojatel@abv.bg

258.   Ако попадне на няколко мъже, които не харесват големи срамни устни (малки и големи) това доста, ще понижи самочувствието на всяка жена. А мъжете много обичат да си обсъждат жените с големи подробности. Така че си преставете, че няколко мъже разкажат на още няколко за жена, която не изглежда според тях толкова добре отдолу. И как после да имаме самочувствие? Аз лично съм била в мъжка компания, в която така подробно се описваха недостатъците на жените, че направо ми идеше да се изпаря и да спра да съществувам. Мъжете (някои разбира се, но все пак доста) само казват, че харесват жените естествени, но напрактика ги искат като модели. Което е доста лицемерно.

259.   Моят проблем е същия и много се притеснявам от това . Както и от реакцията на партньорите ми , с който ще бъда . Веднъж се събрах с приятели и момчетата започнаха да говорят колко отвратително е това и т . н. Почувствах се ужасно и от тогава започнах да се комлексирам . Но след като прочетах всички коментари и видях , че доста момичета са като мен се замислих над нещата , който сте писали и разбрах , че това не е толкова срамно . Благодаря Ви много , помогнахте ми много да преудолея този срам и да разбера , че момчетата не реагират така , както си представях .

260.   Много съм рунтава и не мога да се отърва от въланата; Какво да правя?

261.   Купи си шмиргел

263.   (Към 260) Намери си няколко натурално изрунтени екземпляра(тип "балканджи"), които подобно на теб желаят да се избавят от рунтавината си. И започни, редувайки ги един след друг, нонстоп пързаляне от горе до долу по обраслите им крайници, обикаляйки ги едновременно с това...ако си тренирала йога или нещо подобно, според предпочитанията им може да редуваш и други техни проблемни участъци... Всичко това се прави до постигане на желания ефект, който ще е по-дълготраен от всякакви лазерни и фото-епилации... изгодата от този метод е взаимна... а освен това ще има и масажиращ ефект, който ще допринесе за по-доброто кръвооросяване на контактуващите повърхности...но не са за пренебрегване и еротичните изживявания от процедурата...

201-250 от 465