Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

251-300 от 465

264.   По темата... Създателя ни си е свършил работата чудесно. Това е отлично средство за стимулиране и развитие на сексуалната фантазия, което от своя страна води до разнообразие и пълноценност на отношенията между двама партньори. В противен случай, след като им се налюбуваме на естетически оформените, и след като липсва стимулатор за фантазията ни, всичко ще се превърне в една досадна скука. Създаде ни сме несъвършени, но сме дарени с достатъчно сиво вещество. Нека го използваме пълноценно... МЪЖ

265.   Мили момичета, само някои то вас си казаха възрастта, но оставам с впечатлението, че повечето сте тийнеджъри. Аз съм на 38 и съм жена. Никой от партньорите ми до сега (макар, че не са били кой знае колко) не се се е оплакъл от размера на устните ми, напротив, твърдят, че много им харесва, че съм секси и т.н. Аз си имам самочувствието на привлекателна жена. И моите са по-големички, по-увиснали и по-несързамерни. И ако съм имала комплекси някога, вече са се изпарили, защото бях убедена при това не веднъж, че съм страхотна. Тъй че мили момичета, не бързайте да правите каквото и да било, преди наистина да разберете, как се чувствате с партньора си. Ако той също е неопитен и е виждал жени само на картинка или в порно сайт, няма никакъв смисъл да си създавате комплекси, повярвайте ми! Дори е възможно и вначалото да му се стори странно. Но това не значи, че не ви харесва. Ако действително имате сериозна връзка, то тогава поговорете с партньора си и споделете притесненията си, ако имате такива. Точно защото се срамуваме да говорим за тези неща, обикновено правим грешки и си мислим, че не сме харесвани, а то е точно обратното. Дано съм била полезна. Просто споделям моят опит и ви съветветвам: Не правете глупости, не сте ненормални или дефектни. напротив - красиви и уникални. Имайте самочувствие!

266.   Знаете ли колко ще ми струва корекцията на малките срамни устни при гинеколог в плевен? защото на мен едната ми е е по-голяма,другата е с нормален размер,не изглежда добре и ми е голям комплекс :( другият ми проблем е доста труден за обяснение,но все пак ще се опитам:значи тъканта, която е точно над клитора(не окосмения венерин хълм и не самите срамни устни) та тази тъкан,имам чувството, че се е "отпуснала" не мога да го обясня точно,но леко като че ли се е свлякла надолу и седи сбръчкано,все едно част от нея е излишна и от това се чувствам ужасно :( дали може да бъде оправено чрез някаква пластика?

267.   Здравейте на всички :) искам от опит да ви кажа, че четенето и писането във форуми по такива теми е напълно излишно... надявам се да го направя малко по смислено... :)

Прегледа при гинеколог, който работи със здравната каса е безплатен, когато му носите направление, взето от личен лекар. Той ще ви обясни, какъв ви е проблема и как може да се справи с него. Такава операция се прави задължително след почистване на влагалището (с разни душгелове) и задължително след мензис. прави се само в болница. Процедурата трае от 30 мин до 1 час, с пълна упойка, в операционна и така нататък.
Преди операцията задължително се правят изследвания - кръвна картина, урина, кардиограма. Ако постъпите в такава болница, която работи със здравната каса, операцията ще ви излезе буквално безплатна. Изобщо не слушайте какво ви говорят разни пластични хирурзи и чатни лекари... Плаща се само престоя в болницата - 4.80 на ден. Пътеката се казва козметична пластика и е 6-7 дни, през които задължително трябва да стоите в болницата. А и то след операцията няма много мърдане, тъй като сте с абокати, на мускулни инжекции и естествено с катетър, защото мястото не трябва да се мокри известно време.

Операцията се счита за лека, но не е като да ви сложат пиерсинг ;0 при операция на лабиите загуба на чувствителност няма, това се получава при операции за промяна на големината на клитора. Другите възможни разходи по операцията, освен душгела и престоя в болницата, са лекарствата след операцията - те са около 20 лева. От 5 до 8 дни след операцията се махат конците. белези няма, след 30 дни само ефекта ще ви напомня, че сте преживяли нещо такова ;) ако има някакви въпроси, ще следя форума

268.   Когато лижа, след игра с езика по клитора, обичам да си изпълвам устата с малките срамни устни и колкото са по-големи, толкова е по-хубаво!

269.   B коя болница може да се извърши ази операция и как става с какво направление от личния лекар ли??? направление за гинеколог и после???

270.   Казваш на личния, че искаш направление за гинеколог. Не е необходимо да му казваш нищо друго, ако случайно пита за какво ти е и не искаш да кажеш, му казваш нередовна менструация или просто преглед. Отиваш с направлението при гинеколога - то е документа, който ти гарантира, че за прегледа ти ще плати здравната каса, а не ти.
След като минеш прегледа, гинеколога ти дава направление за самата болница, в която ще се извърши манипулацията.

Ако някой ми иска мнението, по-добре първо да се проучи и да се намери такъв гинеколог, който хем да работи на частно, хем в болница. Това е идеалният вариант, понеже прегледа ще е в личния му кабинет, а операцията в болницата, където работи. Такива гинеколози има навсякъде... ;) Те май даже повечето така работят.. Но много зависи и на какъв човек ще се попадне. Тези операции не са нищо ново за гинеколозите, както е при пластичните хирурзи. Гинеколозите ги правят доста често след раждане, защото тогава се получават изменения, даже и не питат родилките, а нараво си режат и шият. Така че никой няма да се учуди, че отивате за такова нещо, та било то и преглед. Ако ървия път не случите на гинеколог, не се отказвайте :)

271.   Здравейте дами!Преди време си мислех,че това е голям недостатък и дори се притеснявах от себе си,но съм била с толкова мъже,който ме обужават,харесва им да ме лижат с часове,преди време дори ми предложиха да се снимам в порно филм срещу доста голямо възнаграждение,разбира се не се съгласих,защото не съм проститутка.Аз съм модел и това е предимство в живота.Не се притеснявайте от себе си,напроти бъдете горди,защото няма по-готино нещо в очите на мъжа,пък и на мен ми харесват.Можете само да се радвате и да се наслаждавате на секса,ако е с точния човек няма никакво значение размерът на срамните ви устни както и на негович пенис.Това е истината!Отпуснете се и се насладете на живота!Аз го усещам като приимущество,много жени нямат този късмет.Това не трябва да бъде комплекс,а нещо,което ви отличава и ви прави уникални по своему..поне аз така разбирам нещата!момиче 20г.

272.   Аа искам да добавя още нещо по темата.Ако се смятате за грозни-разкрасете се,направете си прическа,или пък си сложете аромат,аз лично си сложих пиърсинг,който допринесе за самочувствието ми,и смятам,че е адски секси!Да не говоря как го намират мъжете:)))сещайте се сами:))Успех!

273.   Как може да се срамувате от нещо което възбужда мъжете!Поне мен ме вузбуждат адски много големите срамни устни които излизат както казвате отвън и оби4ам да ги лижа много! :P

274.   На 28год. съм,тормозя се секусално от 10години,ако самозадоволяването и секса имато отношение към размера на срамните устни,може би мойте са напълно заслужени:)Не мога да кажа,че при мен е драматично,но срамните ми устни ми се стуват по-големи от необходимото и аз в известен смисъл се притенсявам ,особено когато мъжа с който си лягам ми е много важен и когато си отворя краката не искам да мисля за това,което си мисли той,а просто да си споделя момента.В главата ми зрее идеята да се подложа на едно поизрязване,но чесно казано,към този момент,не вярвам да има хирург,който да е действително обигран и с практика,да не вземе да се окепазиме повече...

Едно нещо съм разбрала за годините си,че хората излъчващи увереност и самочувствие,вдъхват увереност и в хората около тях,ако мъжа долови притеснението ви за подобни неща ,по-скоро тогава да спред да ви харесва толкова.Ако вие не се обичате ,трудно ще Ви обича друг.Секса не е гаранция за удоволоствие,когато партьорите са изваяни по каталог,трябва да си освободите мозъците и толкова.Сори,че нямам сливка като прасковка,нося си устните ,които приличат на панделка и какво да направя,да се режа,за да не стресна някой келеш,който е гледал само цепнати мацки,ами,ако на него единия ташак му виси повече от другия,а аз съм влюбена,мислите ли,че ташака му ще реши нещата?:))

Яяяя,по-ведро ! Изкефи ме тоя пич за къра и мравките,които може да ни се покатерят по клитора,хахах,смях се на глас :)И все пак,ако ще се режете,този ми вдъхна доверие,поне звъчи компетентен,четох статия,не знам друго - д-р Михаил Скерлев
Поздрави от М.

275.   267.Това звучи икономично,но е по-нормално човек да си плати 1000лв.не мисля,че са много ,и да се реже при хирург,естетичен хирург ! Каква е гаранцията,че по този начин ще е направено добре ,този,който предлагате?И един въпрос,Вие от личен опит ли давате идеята за тази клинична пътека ? Няма ли някоя жена,която да е минала през това и да сподели ?? Момичета ,аз също бих искала да се оперирам,но мисля,че това не е решение от днес за утре,това е операция и то не къде да е...

276.   Аз минах през всичко това и сега съм много щастлива... Изобщо не ме интересува какво мислят мъжете и от какво се възбуждат... Това за пътеките е вярно, в общи линии вс е вярно! Сега имам самочувствие и се чувствам много добре...
Ако вас ви е страх - живейте си с комплекси цял живот!

277.   Би ли споределила къде си направи корекцията,колко пари излезна? и ако не е тайна на колко години си,по-скоро раждала ли си? не разбирам думата "пътека"? ако имаш в предвид,че си я направила след раждане тази корекция и е безплатна поясни...аз също бих искала да ги махна тези висящи малки срамни устни,разучила съм във всички клиники в софия,извън софия,но искат поне 500-600-700евро...

278.   На 21 бях, не съм раждала. Направих я в една частна болница, АГ. Не знам колко са добри плстичните хирурзи, но гинеколозите правят тази операция от много по-рано... С лекарствата и почерпката ми излезе не повече от 60-70 лв. Искам да кажа само че докато бях там само за 4 часа бяха направени 7-8 такива пластики...

279.   КЪДЕ СИ А НАПРАВИЛА ? ЗА 70 ЛЕВА??МНОГО СТРАННО... КАЖИ КЪДЕ ДА МОЖЕ И ДРУГИТЕ,КОИТО НЕ СМЕ НАЯСНО ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВАМЕ....

280.   Пластична жирургия в АГ болници се прави само при нужда. А под "нужда" визирам дефект ( естетически, или от друго естество), който застрашава по някакъв начин здравето на оперираната. Стига глупости!

281.   Ами да ти кажа по никакъв начин не ми беше застрашено здравето, предполагам и това на другите момичета, които се оперират точно от това. Плюс това, тази операция преди 10 години е била напълно непонятна на пластичните хирурзи...

Просто наскоро откриха нов начин да печелят лесни пари от не чак толкова сложни операции. Аз предпочитам да се доверя на човек, който знае точно какви нерви и кръвоносни съдове има там и в какво точно се изразява проблема. Още в 5-6 клас някъде като бях като отидох на гинеколог, ми казаха че това се оперира и се маха. Просто майка ми я беше страх тогава и затова изчаках толкова време. Но през това време не помня да съм била застрашена по някакъв начин, просто не се чувствах особена красива и уверена :)

А сега като отидох при същия гинеколог, споменах за пластични хирурзи и ми казаха, че те не са особено наясно с тези буквално нови за тях операции, а колкото снимки съм гледала на преди и след от такива операции на пластични хирурзи..

Ами да ви кажа изглеждати ми неестествено изрязани след операцията, а при мен даже не си личи че е рязано, нито белег, нищо... Та като искате давайте си парите, после да ви се смеят като отидете да раждате!

282.   Ще споделиш ли точно в коя болница си си направила операцията и дали директно там си отишла или след преглед при гинеколог са те насочили натам? След операцията имаш ли оплаквания и загуба на чувствителност или всичко е наред? Благорадя предварително :)

283.   Aми питахме няколко пъти номер 281, ако реши да сподели ще и бъдем благодарни!

284.   Болницата е в гр. Сливен. Първо бях на гинеколог, който ме прати там. Нямам никакви оплаквания, никаква загуба на чувствителност... Даже май се чувствам доста по-добре... Понеже не се притеснявам, даже си се радвам :) Ама операцита си беше преди година почти де, но и тогава нямаше никаква загуба на чувствителност. Те казаха че почти не пипат около клитора, щото ги било страх. И с основание де :)

285.   Ако е частна Акушеро-гинекологична клиника -може! Иначе е абсолютно невъзможно да ти клъцнат лабиите в държавна такава, само защото ти не си ги харесваш! Дори и законодателството не го позволява. Хайде кажи сега, коя е клиниката в Сливен?

286.   Оф, омръзнало ми е от прости хора. Като толкова много знаеш, не мога да разбера защо търсиш информация от форуми. Между другото днес и аз четох закона на РБ за операциите. Член 18 алинея 2 гласи: Абсолюто е забранено да се реже нещо от някой, освен ако то не застрашава живота на пациента или не сте частна болница! Никакви пари няма да се дават за естетични операции :) Според мен, нали се сещате... Някой като няма смелост си търси хиляда извинения. Просто исках да споделя, че тази операция е възможна и не толкова скъпа и болезнена, колкото някой хора я изкарват...

287.   Здравейте, обожавам големите срамни устни....ако има тука жени с такива молч да се свържат с мен Snow555@abv.bg

288.   Имам познати в Сливен. Ще споделиш ли моля те как се казва тази болница, за да проуча нещата?

289.   Хора, бъдете натурални.Аз също си имам големи вътрешни срамни устни и хич не ми пука дали оня келеш предпочита малки.Той трябва да е благодарен , че ще "го огрее слънцето". Аз си ги харесвам такива, каквито са и не ме вълнува че си старчат доста. В крайна сметка с тая дупка съм се родила и ще трябва да живея, следователно и да я ползвам по предназначение, а не да я зашия и айде...

Принципно всеки си има някакъв кусур, няма идеални хора, но ние трябва да се научим да се възприемаме такива, каквито сме, за да се улесни нашето общуване и с другите индивиди.Пък и в крайна сметка , защо е нужно да си правиш операция , за да ги смалиш? А ако един ден си ги поискаш пак такива, каквито са си били-големички, как ще си ги върнеш?

Принципно с наш'те "естетични хирурзи" не можем да се гордеем , защото някои направо си осакатяват пациентите. А недай Боже , стане някаква издънка и те осакати?Какво правиме?За едните устни толкова нерви и глупости...

Хванете едно огледало, така сравнително големичко да е. Разчепете се пред него и си ги огледайте хубаво, а не на две, на три.Замислете се: заслужава ли си да ги отрежа, само и само за да задоволя еди кой си/еди какво си?~~Отговорът на всеки е различен.
Поздрави! Вики :)

290.   Момичета, едно е да си оперираш ушите или белег на задника, но това е най-кръвоснабденото място, естествено, че може да има усложнения от инфекции или нещата да не минат добре, да не говориме за болката. НЕ ЧУХ ОПЕРИРАНТА ПО-ГОРЕ ДА КАЖЕ НЕЩО ЗА ТОВА?
Мисля си, че няма да мога да си седна на задника със седмици, а сексът верно ще стане мираж, поне 3 месеца...
Та въппросът е, колко е възстановителния период, 10 дни (така прочетох за една клиника)? Глупости, за 10 дни не може да ти зарастне и пъпка,т ова е операция и рязане. Гледах операцията в ю тюб и направо ми настръхна клитора :)
Също така, е вярвам, че един гинеколог ще направи операцията по-добре от естетичен хирург,-али все пак говорим за естетика..Според мен е да уцелиш човека. Аз все още обмислям дали да се режа, чесно казано имам чувството, че стават все по-грозни, дразнят ме понякога и като обуя нещо тесничко,н о това си е сериозна манипулация и смятам много, ама много добре да я помисля. И сиг, ако ми се получи, много по-смело ще си отварям краката, горките мъже,ахаха :) Кажете хирург, ИМЕ, споделете повече за следоперативния период, моля.
Поздрави от М.

291.   Накрая аз ще се резна, момичета и ще дойда от чиста солидарност да ви разкажа-подробно !
Поздрави от М.

292.   Момичета, не се притеснявайте какво ще кажат някакви пубертетчета,които не са наясно със женските генеталии.Ще се изсмее защото за първи път ще види пуси на живо и не е като тази на снимката която е виждал. Те се манипълират много лесно и ако някой по голям батко,техен идол на плейбой, им каже че това е супер, вече са сигурни, че е така. Чухте и мненията на по зрели мъже, а именно че им харесва да ги лижат и смучат. Бъдете такива, каквито сте. Това е истината.

294.   И аз от много време мисля да си направя такава корекция и точно се реших... но когато споделих с мъжа ми той категорично ме посаветва да не правя това. Толкова много ме харесвал така и каза,че съм перфектна в очите му ( а моите са си доста големички). Каза,че ако си направя такава корекция, вече няма да ме възприема по същия начин. Това дори би го обидило,защтото тои ме обичал такава ,каквато съм. Показах му сайта ,където са снимани само такива момичета с големи малки срамни устни и тои така се възбуди от това,че направо ме хвана и ме заведе в спалнята... Споделям това с вас,момичета,за да разберете,че наистина няма от какво толкова да се притеснявате,само комплексиран мъж може да нарече това недостатък...

295.   Това е работа за празни хора, които гледат формата, а не виждат съдържанието. Освен това вреди на здравето. И извършителите, и подбудителите на подобни деяния са жестоко елементарни и малоумни.

296.   Проблемът е, че като човек не се харесва така и се притеснява от тази своя физическа даденост, това го прави неуверен в себе си... Защо заради един физически недостатък трябва да се притеснявам всеки път като се наложи да се съблека пред някой друг? Затова много искам да си направя тази операция, но се надявам преди това да прочета мнението на някой, който се е подложил на нея и да разкаже подробно за това какво преставлява (и се интересувам най-вече от операциите при гинеколози, а не при пластични хирурзи, тъй като са прекалено скъпи, а не мисля, че резултатът е по-добър)

297.   И аз не си ги харесвам.Когато си обуя прашки напримир и малките ми срамни устни изкачат и увисват мисля че е грозно и затова не мога примерно да ходя на басеин с по изрязан бански-притеснявам се.Вие какво ще кажете мъже дали да си продължавам с комлекса или това е възбуждащо за мъжкарите?

298.   Абе стига бе момичета, бях се комплексирала точно като вас, но след като изчетах всичките коментари се пристраших и си легнах с момче за пръв път. Това беше преди 1год и половина и още съм с него. Преди да си легнем му споделих, че това ме притеснява и той ми каза, че на всички момичета, с които е спал срамните устни са им били като моите и, че предпочита да са така,отколкото като бебешки цепки.
До колкото се информирах на повечето мъже им харесват именно такива, така че вдигайте главата и забравете за този комплекс и не се измъчвайте...само си хабите психиките :)
Дано някой да е вникнал в думите ми ;) успех :)))

299.   Да но моето момче ни смята така въпреки чи ми каза че това не му пречи.Чувал е мнения на други момчета и казва че повечето ги е гнус от толкова "месо". Пф въпреки че според мен като си с една жена не трябва да почва да я обсъждаш каква е "отдолу" а да си благодарен какво му ти е дала!

300.   На 15 години могат ли да ми направят тази операция?

301.   На 15 могат да ти направят такава процедура само ако си с родител като придружаващ.

302.   Вижте тези образователни филмчета по темата с лабиопластиката. Понякога има медицински показатели за подобна процедура, друг път всичко са само измислени комплекси.

http://vbox7.com/play:0b0d79ca

304.   Уааау, говорим за срамни устни и всеки иска да се включи :).
Да ти кажа и аз винаги съм харесвал по големите, само дето са рядкост. Честно казано трябва да гледаш на това като на преимущество. Щях да забравя, кво ще прайш по късно...:)= Най добре питай някой от партньорите си че да ти се вдигне малко самочувствието.

305.   Аз съм на 14 години но много искам да си направя тази операция .. та аз дори немога да си облека по изрязан бански непрекъснато трябва да е боксерки немога да седя така права защото през банския поччти всичко си личи а и не е комфортно като стоиш дълго време в едно и съшо положение .. а защо трябва да се притеснявам цял живот когато си легна с момче от този мой комплекс след като има решение и за това .. ще пробвам да споделя на майка ми след което ще се консултирам кой генеколог може да извърши тая операция .. повечето ще ме сметнат за малка и така нататак но това наистина ме притеснява ... ако знаете някой генеколог добър в Град Сливен ( защото живея близко до него ) ще Ви бъда много благодарна

306.   Абе стига с тези увиснали кифли бе ахахахахахах не само че са грозни че и ни занимавате с това арееее на пластичен лекар

307.   А, бе, 306 - някой да те кара да го четеш това? Като не ти се занимава - какво правиш тук, а?

До 305: Мило момиче, рано е още, но да - най-добре говори с майка си, обсъдете проблема, потърси информация в интернет. Добре е да идеш и на гинеколог, за да ти каже специалист, дали наистина имаш медицински предпоставки за намеса, или по-скоро е проява на притеснителност и не е нещо сериозно.
Ако искаш съвет - почакай малко, стани на 20 годинки поне, и ако комплексът и притеснението наистина ти пречат, тогава иди на процедура. Самата интервенция е кратка и не болезнена.
Най-добре е, обаче да е при специалист с опит в клиника с опит. Веднъж се прави това, и трябва да се направи като хората. Ако около Сливен няма - по-добре потърси за София.

Успех, и не се притеснявай толкова :))

308.   Мерси много номер 307 .. ( от 305) :)

309.   Номер 21. аз имам същия проблем и мнного се притеснявам..;( Повечето хора казват че съм хубаво и умно момиче, но ме е срам много от това ;(

311.   Момичета здравейте предди 1 година и 1 месец ви писах 216 и от тогава не бях влизал в саита но това с оперативната намеса е нещо краино, разбирам да ви пречи да ходите от това да ви зависи живота да бих го приел но вие имате нещо за което ние мъжете умираме и не вие трябва да ги смалявате а другите да си ги овеличават както ви казах и прди женами е с такива срамни усни и мене лично това ме ПРАВИ КЪСМЕТЛИЯ И ГОРТ че имам жена с такива ХУБАВИ УСНИ. За това апел недеите да се подлагате на оперативна интервенция ВИЕ ИМАТЕ НЕЩО ТОЛКОВА ХУБАВО А ИСКАТЕ ДА ГО МАХНЕТЕ ВМЕСТО ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ С ТОВА. успех на всички

312.   Е , какво съвпадение и аз имам същия проблем ама при мен значително по - голяма е само едната, което е пак същото, защото си виси ........... и това също ме кара да се чувствам неловко при мисълта да си легна с някого и да възникне неудобна ситуация на чудене защо едната е толкова голяма, а другата не , нали при повечето и двете са си големи . Ужас кофти е и каквото и да казват мъжете , не се ли чувства човек комфортно то не може и да се отпусне и така само се осъкатява в секса...

313.   Абе момичета вие направо ме изумихте....аз съм момиче със същата анатомия хаха,но това изобщо не ме притеснява.....като цяло не мислите ли , че малко мъже мислят за тези неща и обръщат такова внимание,или пък мислите ли , че ако сте хубаво момиче някой мъж би отказал да спи с вас заради това?? Аз не мисля....и +това с такива форуми сами си търсите поводи малки пубери да ги четат и после да ви се подиграват...не разбирате ли....... дори да не знаят за какво става въпрос и да не са виждали гола жена през живота си ,после ако се сблъскат с такава и са чули , че някои се притесняват от това вече ще имат някакво мнение , че не е ок.....това е ужасно и изобщо няма логика

314.   Добре, някак си се съгласих с вас за това, че не трябва да се редуцира големината на малките срамни устни, дори когато те хич не са малки.... Но има още един момент. Те не само са големи, но и потъмняват към краищата, което, извинете, е отвратително! С това вече дори чичо Доктор не може да се справи... :(

315.   ужасно кофти е ;-(

316.   И бившата се притесняваше за срамните си устни и по точно за малките. А си бяха съвсем нормални. Според нея обаче, стърчали и се притеснявала. Че то от това по възбущащо няма. А дали са с потъмнели краища и стърчащи, не е от токлова голямо значение. Все пак има пластични операции и някои жени си ги изрязват. Но на мен такива никога не са ми харесвали. Тя си направи такава и я разкарах. Въпреки че беше красавица. Защото и гърдите си уголеми и ми писна. Не търпя нищо искуствено. На мен ми е харесвала такава, каквато бе като се запознахме. Така че жени, най-добре първо се посъветвайте с половинките си, ако държите на тях. Друго си е човек да има какво да хапе и смучи. :)

251-300 от 465