Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

51-100 от 465

52.   ОФфФ мацки и аз съ момиче на 17 години и имам този проблем... лизали са ме ..казвали са че им харесва, никога не съ получавала забележки... но аз просто наистина мн се притеснявам..и точно от сеьът на светло.... и днес чух за операцията... обаче след коментарите тук се замислих :(:(:(:(;( оффф писна ми

53.   И като се замисли какво установи? Щом имаш вече някакав полов живот, че даже и "по-притеснителния" момент е минал... Какво те бърка? А секса на светло... няма кой знае каква голяма разлика. Не се притеснявай. И не мисли за никакви операции, щом дори са ти казвали, че им харесва :) Аз обаче имам от какво да се притеснявам, тъй като с никого още не съм правила нищо...

54.   Не знам за вашите, но моите са ОГРОМНИ чак аз като се гледам ми става кофти от себе си. Все още не сам правила секс, но мисля вече да променя нещата и адски много ме е срам как ще реагира момчето въпреки че момичета с моя "проблем" са ми казвали че мъжете не обръщат внимание на това, смисъл не им прави впечетление дали са нормални или големи. Но каквото и да ми говорят аз се притеснявам страшно многоо.

55.   Момичета, за ваше успокоение ще кажа, че големите срамни устни са често срещани. Това е както при мъжете половият член, един е дълъг и тясен, друг дебел и къс, трети къс и слаб, четвърти дълъг и дебел и т.н.

Разнообразие да искаш... но в крайна сметка в добрия секс размера на устните или члена не е основното, а чувството, опита, обстановката и най-вече правилния партньор и отношението ви един към друг. Изключвам аномалиите в природата, може би за тях е необходима намесата на хирурзите. Но щом Бог ви е създал такива каквито сте, значи това е най-доброто за вас, защото всеки един от нас е уникален по своему.

Личността, самочуствието и обаянието на един човек, не се обуславя от това какви са срамните му устни или члена, а от ред други много по-важни фактори.
Ако един мъж ви обича, харесва, уважава той ще ви приеме с всичките ви "недостатъци" точно такива каквито сте.
Бъдете обичани и щастливи, обичайте околните, раздавайте обич и правете добро и ще се радвате на живота!!! А така и хората около вас и с вас ще ви ценят повече!
И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВИЕ СТЕ УНИКАЛНИ И ТОВА Е ПРЕКРАСНО!!!

56.   Единственото лошо на големите срамни устни е че когато клекнете да пикаете на къра по тях ще ви се изкачват мрафки.

57.   Да бе чувала съм момчетата как обсъждат всяко момиче какво е какво прави ... всичко ще е мн кофти ако и аз си чуя името сред не приятните им думи.

58.   Вижте какво мили сладурчета! Отворете някое порно списание или сайт и веднага ще забележите, че на повичето госпожи са им като уши на кокершпаньол. Значи щом това се показва, това се търси! Сиреч, кое си требе, оно си сака. Умната ей!!!

59.   Да,така е! Но мен много ме е срам, не мога да правя секс на светло! моито са много големи, прекалено месести и излизат много от големите срамни устни! според мен е много грозно така да ти висят...особено лятото по бански е ужасно!!! Решила съм да си правя корекцията веднага щом събера проклетите 1500лв! голям комплекс ми е това! 21 годишна съм и почти нямам полов живот заради тези малки огромни устни!!

60.   Имай и се гордей с това свое богатство, което не всеки има. Мераклия съм да ми ги покажеш някога, но май няма да ме огрее. Голям любител съм ...

63.   Ей хора, бях намерила един сайт, където момичетата имат огромни, ама огромнии... И там дори го изкарват като предимство това нещо, дори че е най-големия плюс... Честно да ви кажа, след като го разгледах, вече май не мисля, че имам много големи :Р Мисля, че доста ще ви успокои!

64.   Някой ще ми каже ли кой е този сайт? напишете го на кирилица по някакъв разбираем начин.. мерси предварително! мен много ме е срам, огромни са.. ужасен комплекс... ;-(

65.   Оф ами аз го бях написала, ама то не е излязло sexylabia.com

66.   Повод за комплекс и притеснение могат да са само малките срамни устни и клитор, а също и лошата им хигиена. Иначе нищо не възбужда толкова мъжете колкото едни големи, увиснали и надирлени лабии. Те са най-добрите за орална любов.

67.   Тамата явно е доста интересна и много хора са писали, но аз като гинеколог мога да кажа само едно-оперативна корекция на малките или големите лабии се прави само при определени индикации (като всяка операция). Имали сме пациентка, която е професионална колоездачка и имаше деформирана голяма лабия, която беше неестатична и болезнена. Оперирахме я и сега е ОК. Същото важи и за малките лабии-ако са болезнени при полов акт, има дискомфорт при носене на тясно бельо или дрехи, даформирани са или неправилно зашити (зарастнали след раждане), или наистина много притесняват психически жената с размера си- само тогава е удачна хирургична интервенция.

Не знам какви са цитираните цени в интернет (от 400 до 1500лв с материалите???? какви са тия материали толкова), но манипулацията е за около 30 мин. Има 2 основни оперативни техники за корекции на малки лабии, като те зависят от това какво иска пациентката-само да се редуцират или изобщо да не се виждат (в България май правят само едната). Може при желание човек да си поиграе и да постави филър в големите лабии (както при устните), но това е по-често при възрастни жени, където нивото на хормоните е ниско и настъпват промени в гениталиите. При раждали жени може да се намали входа на влагалището и жената да стане "по-тясна". Дано инфото е било полезно.

68.   А според Вас каква е цената?? аз съм питала всички клиники в София и съм разочарована.. нямам тези пари...
21 год, София
вие като гинеколог можете ли да кажете какъв е процента на жени с огромни малки срамни устни??!

69.   Ами да ви кажа никъде в учебниците не си спомням да пише колко е нормалната големина.:-( Така че си е строго индивидуално. По принцип дължина повече от 5 см се смята за големи, но ако няма оплаквания и повече е ОК. За цена - ами не знам, ама всеки по-кадърен гинеколог може да я направи, ако се порови малко в литературата по въпроса. Максимум 400 лв, а не минимум. Големият номер е да знае какво искате да направи и как искате да изглежда. Иначе проблеми със заздравяването няма - питайте ваши познати след раждане, ако е зашито всичко правилно, колко добре изглежда след 1-2 месеца да кажем. Гледал съм такава операция в Словения, но не ми хареса как я направи колежката - преряза изцяло лабиите и ги заши. Така се прави в много страни, мисля и у нас. Но пък се губи чувствителността на лабиите, пък тя е важна за добрия сексуален живот.

70.   A бихте ли препоръчали някой гинеколог, който извършва тази корекция в София?? и ако може да е гинеколожка още по-добре ;-) Благодаря!!

71.   За съжаление не мога да помогна.:-(. Дано някой знае нещо повече по въпроса.

72.   О най-сетне и гинеколог да попадне в тази тема... От колко време вече я следя... Дано линка към сайта да ви е успокоил малко... Впрочем не беше отговорено на въпроса какъв процент от българките или поне от видяното не са с малки малки срамни устни, ами са с по-големи или месести, щом не е точно определена нормата? :)

73.   Ако не измислите по-добър вариант, ще я направим безплатно в Плевен.

74.   Що се отнася до проценти, едва ли може да се каже точно, никой не е правил такова проучване. Ако кажа 27.51 % или 46,83 %, да дойде човека, който ще каже, че не е така... Най-точно е да се каже-ако се чувствате комфортно, големината няма значение. Дори и мнението на партньора в случая няма значение, той или го приема или да се развива нататък... Успех.

75.   Аз съм също като вас с големи срамни устни но чесно казано никога не са ми били проблем мъжете ме харесват и винаги секса е бил нещо страхотно така че да не ви пука проблема не е между краката ви а само в главите ви! Отпуснеше се!

76.   Повечето жени са с големи срамни устни. И аз съм така.

77.   Моите лично са малки, по принцип съм и по тясна.. и недей така и ние имаме претенций за члена колкото и да си го крием.

78.   Една подробност има някой малки срамни усни, които са много големи.. точно като мен.. определено не са повечето момичета на моята възраст така.... нито една моя приятелка не е като мен....!!!

79.   65 - благодаря ти за сайта наистина ме успокои даже чесно казано сега ги намирам за привлекателни.

80.   Еее и аз сега мисля,че съм красива.. докато не дойде момента, .. като ги погледна и пак ме хваща гнус... това е много лошо да не се харесваш.... ;-(

81.   Пак съм аз 65, радвам се 79 :) но и аз за жалост съм като 80 Аз се харесвам попринцип И другите страшно много ме харесват, защото съм много хубаво момиче, но просто, когато се погледна и аз там долу, и не знам... Не съм като момичетата от сайта, който посочих, но все пак... И не става въпрос, че съм поредната перфекционистка, която иска всичко да е идеално, не го приемаите така! Просто както казах аз съм хубаво момиче и не мога да проумея защо външно съм една, а сякаш вътрешно друга, т.е. под дрехите... Не се харесвам и чак си се ядосвам, че точно аз имам повод за комплекси Наистина е много лошо да не се харесваш и да се чувстваш така Аз както споменах по-горе съм на 17 и ми е много трудно, защото съм имала толкова много възможности да се отдам на нови изживявания, но точно това мое терзание винаги ме е възспирало и не съм лмога да се пусна по течението и да се отпусна :( А отдавна се чувствам готова за тях и ми е адски кофти Опитвам се всячески да се успокоя, да не го правя на проблем това нещо, което ме изяжда отвътре, да не мисля за него, но то просто изплува в съзнанието ми всеки път щом се стигне до него :( Може би след време ще се смея на това, което говоря в момента, за което силно се надявам Но за сега това си остава проблем за мен и докато не започна сексуалния си живот няма да разбера дали това наистина е така А за да го започна трябва да се преборч първо с него И точно това противоречие ме прави толкова объркана...

82.   Да след време ще се смеем може би.... аз лично наистина все някога ще си направя тази корекция, а дотогава ще си имам този комплекс и ще се възпирам страшно много...!!! другото, което е номер 77, дали си с малки или големи няма общо с това дали си тясно, дълбока, широка... аз съм с много големи малки срамни устни, но съм тясна!

83.   Не се притеснявайте от големите малки срамни устни, аз и повечето ми приятели ги харесваме, което означава, че и повечето мъже ги харесват. Бъдете каквито сте. Може в това да ви е чара, а е и по женствено.

84.   Абе хора вярно ли е, че тези които са с големи значи, че правят постоянно секс или супер много мастурбират?

85.   Според мен това не трябва да ви бъде проблем момичета все пак това и природа щом така са ви и създала природата значи вс е нормално.

86.   До номер 84 - Жените, които са с големи не значи, че правят многоооо секс, нито че много мастурбират... ако съдя по мен... ;-)

87.   На мен пък едно момче ми каза че сигурно съм правила прекалено много секс и съм маструбирала за да са ми толкова големи....ама май наистина си губиш чувсвеността при оперативна намеса.. макар че аз не усещам почти нищо там където ми е по "увиснало"...

88.   Това момче не е човека (както и аз), който може да даде компетентен отговор! Но определено не мисля, че има връзка с количеството секс. (според мен има малко общо с начина на мастурбация, но не искам да изпадам в подробности) Аз съм 100% решена за корекцията, но парите са много засега нямам излишни пари, а когато ги имам съм първа под ножа ;-) надявам се до половин година да стане, това ми е нещо като мечта.

89.   Оле 87, това момче... много нагло.

90.   Момичета кой ви пълни главите с глупости? Аз имам същия 'проблем' и до сега оплаквания и коментари не съм чувала. Единственият който каза нещо по темата, беше един бивш (човек с богато сексуално минало), който сподели че е чувал от свои приятели и винаги е мечтал да срещне такава жена.

Комплексите си ги създавате сами-при правилна хигиена няма от какво да се притеснявате. Ако някой мъж има проблем с това, значи сте попаднали на голям разбирач- просто трябва да смените мъжа.

Естествено е след оперативна намеса да загубите част от чуствителността си. И ако все пак сте решили да го направите-Успех! Само после да не съжалявате...
P.S. До номер 87-по-голям виц не бях чувала.

91.   Аа Изказването на 90 направо ме разби тотално и много ме изкефи честно! :Р От къде си, ако мога да попитам?

92.   До 91-Да кажем че съм дете на света и от известно време не живея в България:)
Просто споделих мнение и опит. Малко самочувствие им трябва на жените. Така де...не помня някой да е останал недоволен, напротив искаха си пак. За мъжете знаем само, че харесват жени с големи гърди, така че вместо да събирате пари за 'обрязване', по-добре си преориентирайте инвестициите към силикона. Само не забравяйте, че ако си дърво в леглото, пластичната хирургия няма да те направи полов атлет!!!

Както казах-който е решил, да действа. Аз не мога да се оплача от половия си живот. Едва ли е случайно, че съм имала по три последователни оргазма. А мои 'нормални' приятелки все още се чудят що за явление е това и ще ги сполети ли някога. И нека пак съм 'дефектна':))

93.   До 87-значи порноактрисите тряба да имат срамни устни големи колкото ушите на слон. Ей колко компетентни хора има на този свят......

94.   Според мен това са глупости:) Всеки харесва прототипа... порно актрисата с "перфектни" срамни устни (прибрани, малки и т.н.) Най-красивото е естественото..

Доколкото операциите- според мен това е най-глупавото нещо, за което човек би легнал под ножа. Момичета, аз имах здравословен проблем и пак се двоумях дали да рискувам с операция или не. Всяка операция е опасна, неазвисимо дали естетична или здравословна. В българските болници хигиената не се спазва и има толкова много случаи... със заразени от хепатит, спин и какви ли не други болести.. само за една операция? при това разкрасителна! Как може да се въвличате в такива неприятности за нещо, което дори е красиво, естествено...?

Напротив! Аз бих се срамувала повече да кажа на мъж, че съм си оперирала вагината отколкото да му покажа естествените си срамни устни :)

Доколкото хигиената ... всяка жена е длъжна да я спазва. Искаш да ми кажеш, че след като си намалиш устните, ще спреш да се къпеш? хахах , моля ви се недейте да си докарвате такива проблеми и да се занимавате с незначителни неща!

има къде къде по-големи неприятности на този свят...

95.   Моите също са доста големи и вътрешните висят и са по-големи от външните, а в порнофилмите мацките са все с едни такива мънички и прибрани и ми беше кофти, никой мъж не ми е казвал нещо по въпроса но просто се чувствах странно и различна и ми е кофти да ги гледам такива висящи и отпуснати защото по принцип имам доста добра фигура и си тренирам, а тях не мога да ги накарам да се стегнат:( преди няколко дни обаче говорих по въпроса с много добър приятел с богат опит и той също ми каза че повечето жени са с такива и в това нямало нищо лошо даже имаш повече материал да си играеш:)

96.   Брей тия жени са много кухи лейки! Аз все с големи и по-увиснали си търся и попадам на прибрани и стегнати. Защо не неправите социологическо проучване, за да видите, че най-секси са от типа "уши на слон"? Недейте се осакатявайте, че в тази държава само хубави жени има и не ни лишавайте от себе си и прелестите си!!!!!!!!
Препатил от оперирани

97.   Голям диспут!
Явно трябва да се направи съвместна комисия от специалисти и любители - естети (само да преглеждат) и друга от практици (да ги изпробват) за да се произнасят коя е за операци, коя не. Да доведат и една хотентотка от Африка, на които устните и клиторите висят като пищимали - за сравнение и един етиопец от долината на р.Омо дето са им като боздугани ей така за обща култура и да си плакнат очите мацките. Лично аз искам да съм само воаьор-наблюдател.

98.   Вгледали ли сте се добре? Да не би да имате ташаци останали от някой минал живот?

99.   Ех 98, ако само ти беше останал малко мозък от някой предишен живот... Тогава може би щеше да прочетеш малко информация по темата преди да говориш глупости.

100.   Ех 99, мозг не остал, остана ми само една лабия, като ладия за чудо и приказ, дълбока и раскошна...

102.   Признавам сега вече на всички ни не е ясно от кой пол си, но за липса на мозък-спор няма. Поне малко правописа ли да научиш???

103.   Признавам, че съм от третия пол, сиреч отрязах си инструмента, но такава ще станеш и ти, като си отрежеш прелестите на твоя.

104.   Едва ли-нямам нищо за рязане. Достатъчно с глупостите-темата е друга.

51-100 от 465