Споделена история от Секс и интимност

Големи срамни устни!
Въпроса ми е следния: проблем ли е, че срамните ми устни са малко по-големи, наистина ли мъжете имат предпочитания и за тях т.е. да са по-малки??? Това вече е върха, аз никога не бих имала претенции за това какъв е члена му...все пак никой не го избира, така си създаден. Това е болна тема на разговор според мен..... Призовавам жени и мъже.........

Коментари

1-50 от 465

1.   Хах мила мъжете не гледат срамните устни или поне на мен не ми се е случвало някой да има изискване срамните устни да са по -малки. Нали за тях все пак е по-важно да те изчукат, а не какви са ти срамните устни?

2.   Малко послъгваш. Дори си мисля, че жените сте по-претенциозни какъв е члена, отколкото ние мъжете какви са устните. Всеки си има предпочитания, но ти явно се хвърляш по новата мода - "перфекционизъм ". Спазвай добра хигиена, бъди весела и чаровна и въобще не мисли за такива глупости.

3.   Аз мисля и дори съм останала с впечатлението че мужете харесват малки тесни путета с малки срамни устни за да могат да ти засмучат клитора както само те могат

4.   Аз мися че има много мъже които харесват големи срамни усни поне аз харесвам

5.   Хайде да проверим дали ще ми харесат ;)

6.   Лично аз ги обожавам големите срамни устни!обичам да ги смуча и галя!не се притеснявай,едва ли това 6те ти представлява проблем с мъжете

7.   Няма нищо по вазбуждащо от големи срамни устни

8.   Чела съм в една статия,че такива жени са по-чувствителни.Затова приеми го като предимство.А който би имал претенции за това според мен е откачен. Хубаво е да си тясна, ама срамните устни не съм чувала да ги коментират.

9.   Ами и пойте са много големи ама вътрешните. спала съм с мъже и не им е правило впечатление ама все ме е срам да ми ги гледат.мисля че са огромни, излизат от външните. абе голям комплекс ми е.искам по-малки.даже това ми е единствения комплекс, ама най важен защото не мога да се отпусна по време на секс.... а ако иска да ме лиже... сраааммм

10.   Според мен големите са много по възбуждащи

11.   Аз не мисля, че мъжете се интересуват от това колко са големи устните ти. Просто не им обръщат внимание, така че се отпусни и не мисли за това. Успех

12.   Била сам с много мъже.това е последното нещо което ги влнува е това,независимо какво ти казват мъжете.да не ти пука.аз имам много дефекти,но пак ми се връзват.важното е как изглеждаш като общ поглед и как се държиш.

13.   Здрасти :-)
Не е важна големината на срамните устни , а това дали си чувствителна и страстна...
И мойте не са малки , но не ми пука на който не му харесва да изчезва, а и мъжете гледат да топнат чушката и това е...!
После немисля ,че някой ще се сети за срамните ти устни!
Желая ти повече самочувствие и мисли за себе си , а не за това какво мислят другите за теб. :-)

14.   Моите също са с по-големи размери, доста се притеснявам по време на секс... Все се чудя какво ще си помисли еди кой си и така нататък. Нещо ми се е превърнало в болен комплекс вече...

15.   Никакъв проблем няма малки ли са или големи, някои путета си ги уголемяват изкуствено.

16.   Наскоро разбрах че не съм единствената с този "проблем" или поне до преди няколко дни мислех че е! Четох в много форуми и дори ми се стори че това да имаш по големи срамни устни е предимство! Май на мъжете им се харесва повече (за което се радвам) не съм много опитна в секса (досега съм имала само един партньор) и незнам още как биха реагирали други, но моя не се оплаква!:) Някой ден ще проверя мнението и на другите;)))

18.   И на жена ми са и големи, даже се притесняваше от това .И какво от това. Каквито такива. И на мъжете работите "тиктакът" между 10 и 25 см. Нямаш проблем, ако ти сама не си го създадеш. И аз като други много харесвам големите устни, защото играта с тях при орална любов е истинско удоволствие, а при секса не пречат. :)

19.   Много жени се копмлексират от това, а не бива. Мъжете не са наясно и даже понякога, когато попадат на жени с големи устни се чудят какво е пък това сега? Аз не съм сигурна дали им харесват големите, може би!

Съветвам обаче всички жени да имат повече самочувствие и да не се притесняват от това...

20.   Обожавам големи срамни устни, има кво да захапеш, а и е много секси на слабите жени..

21.   Аз също имам големи срамни устни и си умирам от срам, незнам но имам чувството че са най-големите на света, това ми е единсвения комплекс за който никои незнае.. като цяло съм красива и се харесвам как изглеждам, но тези срамни устни просто.. нз какво да ги правя :( само притеснения ми създават.

22.   Спокойно мила, и аз съм така, не се притеснявай. Имай самочувствие и се радвай на живота...

23.   До колкото виждам това е проблем на много жени и се чудя защо си мьчим мозьците толкова като няма смисьл

24.   Хич да не ти пука малки големи нали ги има ;)

25.   Ми то и моите не са мн малки, ама не ми пука защото никои не ми е правил забележка : ))

26.   На вас горе-долу колко са ви големи в сантиметри

27.   Няма какво да те притеснява момиче. Дори като са по-големи има по-голямо триене с клитора по време на секс. Аз съм мъж.

28.   :) Хора, против природата, върви ли се? И ако на една жена големите срамни устни са комплекс, ами чр то тогава и на мъжете е комплекс големият размер на члена им!
Жените с по - големи срамни устни са по - страстни и чувствителни в леглото, така че това е един голям плюс за теб! Не се комплексирай от глупости!

29.   Аз също имам големи срамни устни и много се притеснявам, защото мисля скоро да правя секс за първи път и много се срамувам как ще реагира момчето.

30.   Но това е супер, че толкова много жени, както се разбира от по-горе, имат големи срамни устни.

31.   Момичета, аз имам същия ''комплекс'' и винаги сам се чудела какво мислят мъжете всъщност ... била сам с доста и никои не се е оплакал :) Чувала сам коментар само от двама от тях и казаха че страхотно много им харесват. Но аз си имам своите дерзания .. някой път седя и се гледам и се чудя - как може да сам толкова чаровна, а с такива срамни устни ... наистина това малко го избива на перфекционизъм, който според мен до голяма степен е провокиран и от еротичните списания и филми... но за разлика от момичетата там, ние поне имаме мозък :)))

Аз предлагам да си направим една среща на момицхета с големи срамни устни и да обменим опит .. :))
За интересуващите се - аз сам от София

32.   Здравеите:)-
Момичета не се притеснявайте ние сме човешки същества и както ни е създал господ така трябва да се харесваме и възприемаме на мъжете им харесва дивия и страстен секс а не това какви срамни усни имаш или какъв тип гърди имаш отпуснете се и немислете за тези неща защото като остареем всичко ще ни висне и тогава ще си кажем боже защо съм се притеснявала толкова и съм испуснала толкова хубави моменти затова правете секс до насита и се харесваите такива каквито сте всички ние сме красиви коя с по големи коя с по малки усни.

33.   ХАХАХХА! ДА, НАПРАВЕТЕ СИ 'КЛУБ НА ГОЛЕМИТЕ СРАМНИ УСТНИ' !!! ТВА Е ЖЕСТОКА ИДЕЯ !!
БРАВО!!

34.   АЗ СЪЩО ИМАМ ПРОБЛЕМ.. НА МЕН МАЛКИТЕ МИ СРАМНИ УСТНИ СА МНОГО ГОЛЕМИ, НО ПРОЧЕТОХ В МЕДИЦИНСКИ САЙТ, ЧЕ НЕ Е НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ... И ВСЕ ПАК ДА ВИ ПОПИТАМ И ВАС, НЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ Е ГРОЗНО МАЛКИТЕ УСНИ ДА СА МНОГО ГОЛЕМИ?? А ОПЕРАТИВНАТА НАМЕСА Е 1000-1200 ЛЕВА.. ;-( МНОГО КОФТИ...СКЪПО

35.   Абе с повечко секс че се оправите :D

36.   Аз мисля, че тези които имат малки срамни устни незнаят какво е по време на секс усещането с по-големи ... много момчета са ми казвали че жена с точно по-големи изпитват мн повече възбуждане при полов акт.
Абе имайте съмочувствие независимо от всичко.

37.   Интересува ме тази оперативна намеса, но изглежда точно в интернет не мога да открия конкретно това, което ме интересува относно нея. Не знам дали това са глупави терзания. Просто както на някои жени не им пука толкова за размера на члена, защото не изцяло той ги кара да изпитват удоволствие, а самия акт, въображение и там горе в мозъчето им какво се случва, така и някои мъже предпочитат едни, а други - други малки срамни устни.

Така че е до това да си допаднеш с някого. Но наистина някои мъже не са толкова опитни и могат да си кажат "Какво пък е това сега?", когато се сблъскат с по-големи... Затова обичам да съм информирана и да знам всичко за всички възможности, така че ако някой може да даде линк към такава информация, която ще ми е много от полза, моля да го направи. Ще бъда много благодарна.

38.   АЗ СЪЩО ЩЕ СИ ПРАВЯ ОПЕРАЦИЯ, НО ВСЕ ОЩЕ НЯМАМ ПАРИТЕ, НА 21 СЪМ И Е МНОГО ТРУДНО ДА ГИ СЪБЕРА.. А МИ ПИСНА ОТ ТОЗИ КОМПЛЕКС, ДА НЕ МОГА ДА СЕ ОТПУСНА!! ЕГАТИ СЕКСА.. ;-(
В КЛИНИКА ШВЕЙЦАРИЯ НЕ препоръчвам цената е 600е, без материалите!
Във ВИАМЕДИКА - 1200лв+150лв подготовка+20лв консултация-под обща анестезия (или тук, или в Нефертити ще ходя),
В НЕФЕРТИТИ Др. Емил Георгиев 800лв+не знам още колко.. Процедурата трае 30мин, възстановяване 10 дни!
Доктор Евстатиев - 600лв (казва че това е крайната цена, но се съмнявам).
Ако има някоя която се притеснява като мен и не иска да ходи сама да пише тел за връзка тук. Срам ме е да ходя сама на преглед и на операция!

39.   Бахти тъпите парчета. Вие луди ли сте или какво? Няма нищо по хубаво от увиснали и излизащи на вън срамни устни. Не ви ли прави впечатление, че в порно каналите повечето звезди са с много големи и това не е случайно. Само не знам, като се ги намалите и разберете, че по-голямо удоволствие доставят по-големите как ще ходите да ви пришият парчета от ушите, например.
Мъж-познавоч

40.   Последният коментар на "мъжът-познавач" просто е уникален!! Не знам, може би си избивам други комплекси, а може би не.. НО НЕ ИСКАМ МАЛКИТЕ МИ СРАМНИ УСТНИ ДА СА ТАКИВА ГОЛЕМИ!! ЗНАМ ЧЕ Е НОРМАЛНО, НО Е УЖАСНО!! А И НЕУДОБНО, И ХИГИЕНАТА Е КОФТИ... БАНЯТА МИ Е ВТОРИ ДОМ...!!! ПЪК, АКО ТИ ХАРЕСВАШ, ЕВАЛА!!! КАК ЛИЖЕШ ТАКАВА ЖЕНА?? МЕН БИ МЕ БИЛО ГНУС... ПОНЕ СЪМ ИСКРЕНА!! ТО ИМА И ТАКИВА КЛИТОРЪТ, НА КОИТО НЕ ИМ СЕ ВИЖДА, ....НЕ ЗНАМ... НЕ ЗНАМ.. АМА ЗА МЕН Е МНОГО КОФТИ!!! ИМАМ ЛИ ПАРИТЕ ВЕДНАГА ОПЕРАЦИЯ!

41.   Авторът на 39:
Като искаш да се обезобразяваш прав ти път! Колкото до банята или това, дали ме е гнус е друга работа. А банята на жената трябва наистина да е втори дом, заради спечифичната анатомия. Ако за някоя имаш съмнение за нечистоплътност, не се захващай! Добре е, че спонсорите не финансират такива самоубийстврени тъпотии. На тези, на които клиторите не се виждат, няма да се видят и след идиотската лабиотомия. По добре е да потърсиш някакви процедури за увеличевене на клитора, за да се запази пропорционалността, а не да ошутваш там, където не трябва.
Познавач на този проблем

42.   Аз написах коментар номер 37 Искам да попитам момичето, което ми отговори от къде е и къде са тези доктори? София?

43.   Пак съм аз. Потърсих в интернет и леко си отговорих сама на тези въпроси. Но ти обаждала ли си се в тези клиники?

44.   Знам една клиника, където взимат по 5 лв на устна и ги махат с флекса.

45.   Моля? Да бе... 5 лв И какво е флекса?

46.   При мен проблемът е че едната малка срамна устна е по-голяма и по-тъмнооцветена от другата.. въобще не знам какво е.. и много се притеснявам :(

47.   Знаете ли, и на мен това ми се е превърнало в страхотен комплекс... от много време.. от както се помня. Търсила съм и много инфо за операция, парите за мен са проблема. Обаче пък докато търсих това инфо и попаднах на толкова много форуми, поне вече съм малко по=спокойна - не сум единствената с тези мисли и проблем. Все още се притеснявам от секс на светло.. Направо не мога да си го преставя, сигурно ще съм като дърво от срам.. Но си мисля, че ако човек има късмета да срещне правилния човек, то не би следвало за него това да представлява проблем.. Трябва да се радваме, че сме здрави и да не се вглеждаме прекалено много в себе си и да изследваме всичко под лупа - всички хора са различни, няма никой идеален! За това светът е интересен и шарен :) 20g, Sofia

48.   Пак съм аз-тази която написа коментари 37,42,43,45. Вече тотално съм объркана. Хем съмненията ми, че да си притежателка на такова нещо е ''проблем'', хем разбирам, че изобщо това не може да се нарече проблем и че дори някои хора го смятат за предимство. Дали не се вглъбяваме прекалено и това са пълни глупости, с които си пълним мозъците? Тази операция за мен е абсолютно нормална и можеш да си я направиш, ако самата ти не се харесваш или от некомфорт, защото понякога пречат.

Само че при мен ситуацията е такава, че съм на 17, не живея в София и точно в момента има други места, в които да си инвестирам парите. Аз също се притеснявам, но не съм единствена и явно просто, ако попадна на някой мъж, който да се учуди от това нещо, то това значи, че той е неопитен. Аз съм красиво и желано момиче и не знам до кога ще мога да се сдържам от притеснение да не правя нищо с никого.

Моят сивет е: Отидете на козметик, отидете на гинеколог, правете секс, сигурна съм че никой няма да дръзне да ви направи забележка, даже точно обратното, ще ви увери, че повечето жени са така, особено по-зрелите. :) Бонбоните

49.   В Африка си разтягат срамните устни, а ви си ги махате. Не ви ли е срам? Я си направете т.нар. "хотентотска престилка", че да ви се плетат в бедрата. Така е най-хубаво.

Сексът с голями, малки сремни устни е божествен, да не говорим пък за лизането. Както е казал народа два пъти мери - веднъж режи.

50.   Не се обезобразявайте ей. От какъв зор на баир лозе. По голям кеф от срамни устни, като вашите при секс няма. Развявайте ги на свобода и това е. Пък и на нас ако се падне нещо подобно си е чиста проба шестица.
Мъж

51.   АХахХА Този, който е написал коментар номер 49 явно не знае кога се използва тази поговорка. АХахх Нямам намерение да му разяснявам, а само да кажа, че ако нещо ще се прави, то ще е само и единствено заради нас самите, а не за тези, с които спим. Пф... Бонбоните

1-50 от 465