Споделена история от Секс и интимност

Приканвам и мъжете да дадат акъл по въпроса...
Здравейте! Имам страхотна връзка с един мъж от почти 2 години. От известно време той има проблеми с ерекцията. Виждам, че започва да се притеснява и много се старае да доведе нещата до край. Това започна да създава между нас някакво мълчаливо напрежение. Четох, че при такива проблеми обикновено връзките се разпадали. Но ние наистина се обичаме ! Аз се правя, че не забелязвам какво се случва, но дали това е правилният подход за решаване на проблема? С две думи: какво да се прави и как да постъпи правилно жената, за да опазим връзката си ? Приканвам и мъжете да дадат акъл по въпроса!

Коментари

1.   Това което искам да ти кажя че причините могат да бъдат две първата е психическа при която ти трябва да му помогнеш да си върне увереноста че той се справя добре в леглото да му помагаш колкото и да ти е трудно за до го преодолее по бързо и лестно

Втората е свързана с това той да посети уролог всеки втори мъж е болен от простатит Това което описваш като симптоми ми напомня при мен как беше просто пих няколко антибиотика с някакви витамини и сега съм като шевна машина няма спирка

Простатита преставлява възпаление на простата поради някакви причини я бактерии я настинка или ако е шофьл нещо като цистит при жените самоче при мъжете пречи на ерекцията

2.   Не си писала на колко години сте,има ли някакви лични и здравословни проблеми,намира ли те за привлекателна - все важни въпроси.

3.   Мм.. първо искам да кажа, да не обръщаш внимание на това което пише и на това, какво говорят хората, защото с приятеля ми имахме подобни проблеми и вече четвърта година сме заедно и сексуалният ни живот е почти на шест ... защото винаги може и повече. Аа.. второто нещо, което искам да добавя е освен това което номер 1 ти е написал.. да разнообразиш сексуалния си живот с него поговорете за неговите интереси и фантазии ..нещо може да го подтиска или обратното да има нещо, което иска силно да експериментира, но няма сили да ти го каже ако го осъществите той ще се отпусне и ще се справи като изтински жребец :) от там на татък проблемите ще избледнеят

4.   Проблемът, казваш, е от известно време. Значи преди не го е имал. В такъв случай си мисля, че случайна еднкратна издънка / припомни си / може да си е казала думата и в желанието си да не се повтори човекът зацикля. Ако сте имали здрав секс преди това пак ще го имате и тук зависи от теб - ако изгуби ерекция помасажирай го, ако трябва и една френска му направи - получи ли се пак вече няма да имате проблема. Е, случва се на всички, само че не всички си го признават, а с годините сексът става все по-хубав, не съм го вярвал, но е така.

5.   Благодаря на всички, които ми писахте. Вашите съвети са много ценни за мен !

6.   Има и чувствителни мъже:)Повечто проблеми са на психична основа. Важното е да го накараш да повярва в себе си!Ако трябва симулирай и някой бърз твой оргазъм... Помагай му , особенно при първоначалното проникване в тебе, после нещата се самооправят.

7.   Дам миличка, и според мен това е на психична основа.Поговорете си,за това какво го смущава, от какво се страхува -споделяйте и разговаряйте от личен опит знам че много помага. Успех и на двама Ви

8.   Говорете! Ако не помогне има сексолози. И посещението при тях не означава липса на мъжественост. Когато заболееш от грип отиваш при вътрешния, ако са гъбички, при кожен и т. н. Докторите са за това и обикновено тези си знаят работата. Късмет!