Споделена история от Секс и интимност

Знам, че не съм гей, но защо се възбуждам от гей порно?
Мъж на 22 съм и от както се помня все маструбирам на гей порно. Незнам на какво се дължи това, но когато остан без приятелка и трябва да се задоволявам сам, винаги посягам към гей порното.

Когато почнах да маструбирам всеки ден се питах дали пък не съм гей. Почнах да водя полов живот, обаче се е случавлод а има преиоди, в които не можех да си намеря жена за секс. Реших да пробвам с мъж, но изобщо не ми хареса даже много се отвратих.

Сега пак съм в един такъв период, в който съм на "сухо", обаче все си пускам гейове. Хем не понасям секс с мъже, хем като ги видя голи в някой порно филм се възбуждам супер много. Знам, че не съм гей, но защо се възбуждам от гей порно?

Коментари

1-50 от 64

1.   Ами, другото ти е омръзнало..

2.   Ми защо и жените гледат лесбийско порно?! И пак се възбуждат ?! Ми просто защото е секс :) Само дето мъжката аудитория свирепо защитава тезата, че "не е същото". Напротив - същото е :) Няма да се плашиш ;)

3.   Не бой се, има жени които се възбуждат и от женски гърди.. просто си пуснал фантазиите докато повечето се сдържат а и никой няма да си признае.. спокоо

4.   Защото си леко извратен - само леко ;)

5.   Според мен пък няма нищо нередно. Всеки е различен и е естествено, че всеки се възбужда от различни неща. Както казаха по-горе, това, че една жена се възбужда от друга гола жена, не значи, че е лесбийка! Така че, споко. Няма нищо лошо, щом ти харесва - продължавай ;)

6.   Ха ха ти си ГЕЙ.Не се самозалъгвай.Тези, които казват, че не е ненормално - и те са гейове.

7.   Номер 6 ти си от тия неосъзнатите дето са с агресивно поведение срещу гейовете за да покажат ясно от коя страна седят, щото ги е страх от самите себе си :-) !

8.   Всеки се вазбужда от различно порно едни от космати жени други от дебели от слаби космати Черни
аз се вазбуждам лесно само от една усмивка по секси :)

9.   0т 6:Оф не ставай смешен 7
Добре бе пич как смяташ, че да гледаш гейсекс и да ти става е нормално?Аз лично се отвращавам от мисълта за секс м/у мъже.

Момичета по-го приемам- за гледане де.Те поне са сладки и красиви.Иначе азък, за някое красиво създание да е лесбиика.

Хайде да не е автора(и останалите дето са писали) чист ГЕЙ поне е Бисексуален, но не ми минава номера да се възбуждаш от секс м/у мъже и да е нормално.Нека да не се заблуждаваме!!!

10.   Всичко което ти доставя удоволствие е нормално, щом не пречи на другите!Природата е ощетила едни,като не им става от нищо, на други е дала в повече да се нъзбуждат и от двата пола:)

11.   Да няма що мерси. Само с момичета ми е добре!
НЕ ВСИЧКО, КОЕТО ТИ ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ Е НОРМАЛНО!!!ОБЪРНИ ВНИМАНИЕ НА ТОВА.

Тези дето се възбуждат от вида и миризмата на ла...на и те ли са нормални?Или тези, които ги косумират(да има такива) и те са нормални така ли?Или тези дето ги кефи да ги бият и изтезават, или те да нараняват физически и психически и те нормални а?Абе то нищо ненормално няма така както се изказвате неподготвени.
И така последно да си ГЕЙ НЕ Е нормално!!!!1

12.   Ако на хетеросексуален мъж, който обича анален секс, му сложат превръзка на очите и му подадат един добре ощавен мъжки дирник, мислите ли че няма да свърши работата. Напротив - ЩЕ. Извода: Възбудата от сексуалният акт няма общо с пола на партньора. Това е и ситуацията при автора.

Та неподготвеният номер 11 и неговите поддръжници - спрете да сипете огнен морал върху главите на бедните читатели на сайта.

14.   Абе Вие като сте толкова подготвени си бъркайте в анусите и си мислете, че сте нормални и това е .Днешно време всички малцинства независимо на какъв принцип се опитват да диктуват живота на останалите.

Гледаш ГЕЙ порно когато си ГЕЙ или БИСЕКСУАЛЕН, не когато си нормален!!!!
Сега ще се изкажа пак неподготвен:Защо хетеро мъжете не гледат гейпорно?Ми защото не са гейове!!
Защо гейовете гледат гейпорно?Ми защото са гейове!!
Схващате ли?Наречете ме луд ама секс с мъже не ми харесва да си го помисля даже :))
Айде чао за сега педали!!

15.   Определено имаш гей-наклонности.

16.   Определено си НЕНОРМАЛЕН не само сексуално!!!

17.   И аз се възбуждам от лесбийско порно, също и от гейско, дори и от секс с животни, ама ако ме накараш да целуна жена, ще повърна..... Едно е да гледаш, друго е ти да го правиш.
Ж 32

18.   Ми и ти не си добре!!

19.   Aз съм жена и се възбуждам мнн от лесбийки НО аз не съм такава защото не мога да изпитам към жена любовно чувство както към мъж. ! Т.Е. щеше да си обратен ако изпитваш към мъже чувства и ако имаш нагон към тях [ а ти пр мастурбираш не бъркай чувствата с удоволствието! ] ;)

21.   № 17 не разбирам как нещо което те възбужда може да те накара да повърнеш... А да сте чували за теорията че голяма част от населението на планетата земя са бисексуални и в зависимост от средата, възпитание възприятия и т.н. е възможно да те привлече същият пол

И няма ли да се промени това общество в което хората с различна сексуална ориентация се смятат за ненонормални... Всеки е свободен да прави какво си поиска стига да не вреди на другите

22.   Всички сте гейове

23.   Поне аз (жена съм), когато гледам порно, се асоциирам с някоя от жените. Един вид - съпреживявам нейните предполагаеми усещания, без значение кой й ги причинява - мъж или друга жена. Затова не виждам нищо нередно, ненормално или извратено, в това, да се възбуждаш, гледайки ласките между мъже.
Ако ти е интересно къде си в скалата хомо-хетеро, замисли се следващия път, когато гледаш гей-порно, в чия роля се поставяш.

24.   Драги приятелю, няма нищо, което да те смущава в това... аз например убожавам женски гърди а не смятам, че съм лезбийка, освен това гей-порното си е интересно и няма нищо лошо да си извратен...даже по-добре... ограничавай се до порното и се радваи на слънцето... не бери грижа кво си мислят другите, на които им е насадено, че лесбийки може, гейове-не :)

25.   23. Слушай какво.В , която и роля да се постави автора ще е в ролята на мъж правещ ,,секс" с друг мъж.На това му се вика ХОМОСЕКСУАЛИЗЪМ.
Събрали сте се явно тук да се обеждавате, че нямате сексуални отклонения.Да ама не Ви се получава.

26.   Ако искаш секс за 1 нощ, пиши :P
M !..

27.   Бе няма лошо да хвърля по едно око на различни видове секиш.. ей тъй за разнообразие, ама пича казва, че лъска само и единствено на гейско порно, което мен лично ме смущава..

28.   Не ти е харесало с момчето щот повечето хомо момчета в България не знаят какво точно означава да си гей.Тук се приема да си слаб, женстван и надут ако си намериш свясно момче няма как да не ти хареса.И най - големите мъжкари се кланят след като са правели секс с гей ама с гей а не с женствен мъж ...

29.   Научно е доказано-като мъж гледа как друг мъж(е) прави(ят) секс организмът му се старае да произведе по качествена сперма!

30.   Може и да е нормално. Пробвай да гледаш некви снимки на голи мъже които НЕ правят секс и виж дали се възбуждаш. Може да е само зарад секса.

31.   Приятел аз също съм на 22 и страшно се жъзбуждам от гей порно, но въпреки това гледам и нормално порно. Женен съм и никога съм нямал проблем с жените както казаха и другите не бъркай удоволствието с любовта, а иначе дори да си гей това не е кой знае колко голям проблем.

32.   Просто от лиубопитсво защо гледаш геи порно след като не си геи?!?!

33.   АХ ТИ ПАЛАВНИК ТАКЪВ:)))ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ СИ ГЕЙ ИЛИ НАЙ-МАЛКОТО БИСЕКСУАЛЕН.АБЕ С ДВЕ ДУМИ.....НАШЕ МОМЧЕ СИ.

34.   Абсолютно нормално е! Спокойно! Нормален си! Аз съм като теб! Имам си приятелка, с която правя секс, но мастурбирам на гей порно. Просто това е до индивида. И честно казано - не ми пука! Лъскам си на гей порно, правя го с гяджето ми - пей сърце!

Пак повтарям - няма от какво да се притесняваш. Всичко е до психика, сексуална нагласа и сръбска музика! :D

Живей си живота и ползвай предпазни средства! Всичко най-хубаво ти пожелавам! :)

35.   (Mомиче) Абе искате да ми кажете че да си гей е нормално ли бе? Или пък природата да те е съзнал мъж а ти да ми се правиш на жена с операции дрехи и т.н... ВИЕ нормални ли сте бе? То бива човек да има различни квусове,интереси и т.н ама извинявай да бъдеш гей е най-отвратителното нещо на земята пффф... взимете се усъзнайте малко и погледнете реално на нещата!!!!

36.   Има мн хора дето се възбуждат от различно едно момче дето ми е съсед било гледало гей порно и му харесало реши да пробва и не му хареса да го прави уж не му хареса но каза че продължил да гледа гей порно от тогава минаха две години сега го виждам да върти мацките така че скоро може би ще ти мине и на теб както на него

37.   Аз съм жена, не съм нито лесбийка, нито би, но най ми харесва да гледам порно с присъствието само на жени.Има само кадър на моя полов орган и някак си по-хубаво ми става.На такова порно се възбуждам и свършвам много по-бързо от колкото на нормално.Разбирам те, братле, но обществото ни трябва малко да се разкрепости.Майната им на всички! Живей си живота.. Небето ни е граница на нас-младите :)

38.   А бе важното е да ти става готино ;)

39.   Гей или не - важното е да ти е готино. Не се опитвай да се категоризираш, стереотипи като "гей", "хетеро", "би" - и не знам какво още - са отживелица. Прави каквото си искаш без угризения (в легалните рамки, разбира се), защото животът е един :)
Ники

40.   аз съм жена на 35 г . и също изпитвам възбуда когато гледам гей-порно! значи ли това че съм гей ?ха-ха

41.   Най-вероятно харесваш анален секс. Гледай анален секс между мъж и жена и ще видиш, че ще ти хареса повече.

42.   Когато ми се е..бе ме възбужда всичко мъже с мъже жени с жени......

Но когато съм задоволена ги гледам с интерес и нищо
повече.

43.   щом шк е хубаво, давай простор

44.   Направо си Би. Пробвай с друг мъж, по-интелигентен и по-внимателен и със сигурност ще откриеш себе си!

45.   Аз пък искам да ви кажа, че съм гей, правя секс само с мъже, но винаги гледам хетеро порно. Само то ме възбужда. Никога не гледам гей порно, намирам го за отвратително. Така че това какво гледаш не винаги има връзка със сексуалната ти ориентация.

46.   всички не сте добре откачалки такина

47.   Аз съм жена и до скоро мисълта за това, което правят гейовете ми беше отвратителна. По погрешка обаче бях свалила веднъж гей-порно, загледах се от „научен„ интерес и се изненадах - не беше нито грозно, нито гнусно, а просто човешко....и по свое му възбуждащо.
И на мен ми харесват лесбийски сцени и т.н., но не съм такава.
Според мен, няма нищо извратено в секса, ако и двамата партнъори го искат. Правя скоби за педофилията, това не бива да се толерира, както и кръвосмешението 1 линия.
Иначе....какво лошо има?
Още един въпрос към автора - когато си реално с жена, представяш ли си тези гей-сцени? Ако е така, според мен си би или хомо - няма лошо!!!!
Иначе чисто исторически в античността е било съвсем нормално хетеросексуални мъже да е..т военнопленници след битка като израз за надмощие или просто за да унижат враг или предател, по-слаб от тях. В затворите и армията хетеросексуални мъже временно се задоволяват със себеподобни - затова и нацитата, които първо са затворили проститутките в концлагари са побързали да ги освободят и причислят към войската.
Може би носим и двете наклонности в себе си - в зависимост от настроение и ситуация.

49.   Така си е ,още от древността и до днес всички, които могат да си го позволят са практикували Би-секса. На мен ми е еднакво хубаво да чукам жена и да ме чука мъж, а съм женен с деца.
Просто моралните християнски норми са насадени от векове, че това е нещо ненормално...

50.   християнството е сравнително нова религия (2000 г.), тя просто е приела нормите от юдейзма и другите религий - например култът към девата от Рим, за да привлече хора. Християнството не е измислило нормите на поведение, а обществото. И в нехристиянските култури хомосексуалността е в повечето случай санкционирана.
Нормално е иначе за мъж да изпитва удоволствие при пенетрация в ануса, защото така се масажира простатата и дори оргазмът бил много интензивен. Тази техника се практикува от хетеросексуални двойки също, но не виждам как българите ще се отпуснат да говорят по темата. С масажа на простатата мъжете не са вече зависими от ерекцията си и може до много висока възраст да получават оргазми, когато ерекция вече не може да имат без хапчета. Не знам как стои въпросът при мъже в инвалидна количка. Жените с прекъснат гръбначен мозък може да се научат да имат оргазъм, защото нервните импулси се пренасят през нервната система по вторичен път.
Колкото до бисексуалността при мъжете - няма лошо, стига да не нараните семейството си. Крийте се, защото нашето общество е уж морално и много жестоко към различните.

51.   Не това са определено поведенчески норми въведени от първите християнски отци на ранната църква /за разлика от гностиците, които нямат такива праила. В древен Рим, древна Елада и Египет е бил разпространен като напълно нормален секса както между 2ма мъже, така и между 2 жени. Самопри някой течения при юдеизма този въпрос се разглежда като не морален. Пример е притчата за разрушаването на градовете Содом и Гомор и тезата застъпена в Стария Завет, че Бог е изпратил "огън и жупел" заради сексуалната разюзденост, която се ширила там. По късно са преминали в христянтвото. Колкото до градовете Содом и Гомор има научни доказателства, че заметресение и вулканично изригване са ги разрушили. А не "гнева" Божии. Завършил съм История на културата, история на религиите ми е любимата тематика. Всеки, който би могъл и желае една Научна дискусия съм готов да поспорим. Лично аз съм би и ми харесва секса както с жена, така и с друго момче.

53.   споко и аз съм жена и гледам женско порно но си имам приятел от 5 години няма нищо срамно не си гей :)

54.   Пич, няма да се плашиш. Истинския сексуален орган не е пениса или путката, а мозъка. За разлика от някой хора ти знаеш как да го използваш. Причината да се възбуждаш най-вероятно не е това че гледаш секс между мъже, а че гледаш СЕКС. От колкото повече неща се възбуждаш, толкова по удовлетворен сексуален живот ще имаш. Притеснявай се само ако спреш да се възбуждаш.

1-50 от 64