Споделена история от Секс и интимност

Секс с мъж на 60+ ?
Така, искам да попитам понеже ми е интересно и бих желала да чуя вашето мнените.

Дали мъж на 64 години е все още сексуално активен и е способен да прави секс, мъжът за когото говоря е здрав психически и физически спортна натура е, често се заглежда по дупенца, има излъчване на много млад човек и изобщо не му личат годините и някакси ми изглежда все още читав за такива работи?

Споделете мнение който е пробвал с по -възрастен мъж, аз мисля че за всеки е индивидуално но все пак?

Коментари

101-106 от 106

125.   124 защо не си кажеш собствената възраст, а си тръгнала да се кахъриш за възрастта на другите. Пишеш за приятелското семейство на "мъжът" ти, че сте им ходили на гости и че те живеели с майката на жената, която била на 80 и няколко години. Искаш да кажеш, че противната старческа миризма идва от 80 и няколко годишната баба. Ти на твоите 63 години да не би да ухаеш на майски рози бе бабо. Ти на тази ти възраст миришеш на циганска копанарка, нали от такава кръв си родена. Всички цигани миришат отвратително, защото ги мързи да се къпят. Такъв е навика на всички цигани. А колкото за моето 71 годишно тяло не се притеснявай. Макар да съм по-възрастен от теб със 7, 8 години, но по чистота и здравословен начин на живот ти с мен не можеш да се мериш. Дори ако се спрем един до друг и някой ни погледне със сигурност ще каже, че моята кожа е по-свежа и по-здравословна от твоята 63 годишна кожа макар и женска. Ами и ти си стара за моя вкус. Аз отдавна реших да не търся жена над 50 години. Да описвам ли причините защо не искам жена над 50г. Хайде ще замълча да не обиждам другите жени над 50г. Ако имаш моя начин на живот и гени като моите и ти може да се чувстваш по-добре отколкото се чувстваш сега. И не само това, ами си имам още и всичките зъби. А моята 41 годишна приятелка е свободна да си намери какъвто си иска мъж, на 35, 36 ако ще и на 30, но щом е още с мен значи предпочита мен. Можеш ли да се сетиш защо? Едвали с твоя начин на мислене, по-скоро с твоя начин на не мислене.

129.   Всичко е строго индивидуално, така че е възможно. Някои са активни и до по-голяма възраст, други... излизат от играта тано-рано. Имах партньор на 60 , който се представяше доста добре.

130.   Много зависи и е от човек на човек както казват и други. Честно казано обаче най-разочароващ ми беше един на 63 с доста стегнато тяло. Големи очаквания имах, но в леглото беше много слаб и не издържаше и 10 мин. Ако е жизнен ок, обаче това че уж е в добра видима форма не е гаранция както съм се убедила. Сегашният ми приятел не е перфектен като визия, но се справя прилично. На 61 е и не се оплаквам.

131.   О, да спала съм с такъв, около 50-те. Беше ми хазяин четвъртата година в университета. Добре изглеждащ за годините си, разведен, простак. Предложи ми да ме чука два пъти на месец, и да не плащам наем. Казах му, добре, но само един път на месец. Съгласи се. Оказа се слаба ракия, свършваше за 5 минути и не ме караше да му духам. Всичко беше добре, докато един път не ме пита за отзад. Казах му ОК, но да не плащам два месеца. Съгласи се. Беше изненадващо внимателен, и дори съжалих, че свърши за 3 мин. Изобщо не ме заболя дупето. Два месеца не плащах наем, но на третия той развали сделката. Без повече секс, и вече си плащах наема.

132.   131, браво, оправда репутацията на българките.

133.   Не виждам нищо лошо. Аз, докато бях ерген, помагах на една по-голяма жена с пари да се издържат с децата и. Тя беше разведена. Като разбра, че за момента нямам връзка, дойде до нас, уж по някакъв повод. Стигнахме до секс. Тя каза, че един мъж и не бива да дълго да е без жена, а и тя също имала нужди. Думите и бяха "да си помогнем взаимно". А в най-интимната част често чувах "остави на мен, по-голяма съм".Това продължи година и половина. После имах приятелка и спяхме със секса, само и помагах. Но като ходех у тях и децата и ги нямаше, тя си искаше секс. И аз ... помагах. Да не говорим, че правеше по-хубав секс от гаджето ми.

101-106 от 106