Споделена история от Секс и интимност

Всичко достигна едно ново измерение, за което може би всяка жена може да ми завижда...
По принцип съм чела много статии и остории в различните интернет страници, чието съдържание се състои от негативни женски отзиви по отношение на оргазъма. Аз започнах да правя секс на 18г. Смених 3 партньора, естествено не току - така, била съм сериозна във връзките си, но все се случваше или да ми изневеряват или да не вървят нещата помежду ни. Та... никога не бях свършвала. Само един единствен път се престорих, което не беше много хубаво, но все пак и ближния имаше поне 70% повече грехове от мен в каквото и да било отношение. Казах ли, че сега съм на 21? Не..

Сега си имам приятел от доста време, като че ли пораснах, осъзнах какво искам от следването, живота и най - вече от него и за първи път се влюбих... Корема ми се изпълва с пеперуди само всеки път, когато го видя да се приближава към мен, а когато правим любов... Когато правим любов не зная къде се намирам и нищо не е като преди. Вечното притеснение и разсейване изчезнаха. Готова съм да експериментирам всичко с него... Просто е уникално.

И едно нещо много важно - приех го като мъж и мога да му имам доверие. Само като ме прегърне със силните си ръце изтръпвам, а когато ме целуне зялата отдолу горя и трептя... Бях чела и едно мнение на една приятелка, което твърдеше: " Тези, които пробудиха тялото ми не успяха до пробудят сърцето ми, а тези, които пробудиха сърцето, не успяха тялото ". МОЕТО МОМЧЕ НЕ ЗНАМ КАК, НО УСПЯ ДА ПРОБУДИ Е ДВЕТЕ. И ТО НЕ САМО ДА ГИ ПРОБУДИ, но и да ги отведе към пътя на душевния и вагиналния оргазъм. Един съвсем нов, непознат за мен разкош, който е като поляна с маргаритки, в които искам да се въргалям до живот.

Естествено някой път ми трабвя повечко време да свърша, ако няма много любовна игра, но когато там всичко е на 6 ми трябват броени минути... Правил го е и с ръка, правил го е и по другия начин, аз просто не знам къде се намирам и чакам с нетърпение следващите пъти. При повечето с времето нещата охладняват, но тук всимко става все по - силно, духовно все повече се обварзваме... От горе на всичкото сме и приятели донякъде, постоянно сме заедно, излизаме, смеем се, имаме си наши закачки и всички, които ни познават много ни се радват, дори са ни измислили сладко звучащо прякорче, което вече ще ни стане и като име хихихих.

Искрено го пожелавам на вскяка жена. Важното е да се отвори сърцето и да се прави всичко с пълно съзнание и най - вече ЛЮБОВ.

Коментари

1.   Браво!Аз изпитвам същото в момента с моя приятел, с когото сме заедно от 5 години и наистина всичко е супер и става все по-хубаво и по-хубаво. Като четях историята ти, все едно четях статия за мен:) Радвайте се на живота и на любовта си!!!:)))

2.   Историята ти наистина е много готина. Една жена трябва да изпита истински чуства към мажа иначе не става ..Успех!

3.   Искам да имам приятелка като теб!!!
Да ме обича както аз нея!И да и е хубаво с мен както на мен с нея.Вие с твоя човек сте късметлии завиждам Ви!

4.   Hе че съм черноглед, но радвай се докато може, щото ще се разпадне. просто на тия години връзките не издържат. от опит казвам
поздрави

5.   Номер 4, това че на теб ти се е случило така и не си успял да задържиш някого до себе си съвсем не знами, ме на тях ще се случи същото. Като си сгафил във връзка си носи последиците, не е нужно да пръскаш трова по щастливите хора...

6.   Аз съм момче имам приятелка от 7 години и много се обичаме сега сме на 23 дори мислим да заживеем заедно и да си имаме бебче.

Номер 4 сигурно е врачка хаха ще го викнем да определи пола на бебето ни аахаха
когато човек срещне истинската обич не я губи? хихи

7.   От авторката: Не съм циркаджийка да се разправям, но само като инфо на номер 4 ще сулна, че което е истинско такова си остава. Искрено съжалявам, че си си провалила връзката, но който каквото направи сам си го прави... Успех!
Аз си знам при мен какво е просто исках да споделя и напълно адекватно с пълно съзнание очаквах някой завистливец да каже подобни изказвания, които ме отпращат още повече в екстаз!

8.   Благословени са тези, които обичат искрено и с цяло сърце, и на които им се отвръща със същото! Това е щастието...аз все си мисля, че то каца на рамото на добри, заслужили хора! И макар да виждам в себе си много пороци и недостатъци...искрено се надявам някой ден да канце и на моето рамо...

Радвайте се на любовта си!

9.   Браво, това за което пишеш е много хубаво, никъде не прочетох да споменаваш нещо за взаимоотношенията ви извън секса. "Пеперудите" в стомаха летят от хормоните, но с този чавек общуваш ли по друг начин? Искам да уточня, че аз съм с 25годишен брак и тези пеперуди летяха и при мен в първите години на брака ни, а после поутихнаха, но общуването, приятелството, доверието (за което ти въобще не споменаваш) останаха. И, дойде при мен отново този момент, срещнах мъж който ме заведе на " поляна с маргаритки ", но само това го има, онова за което ти говориш - секса. И, мога да направя разграничението : със съпруга си мога да говоря на всякакви теми, да разчитам на него като спътник в живота, но в секса си поомръзнахме май. Няма я вече лудата тръпка, докато с чуждия, тази тръпка я има в изобилие, но само това, всеки от нас си има проблемите, които искаме в тези моменти да забравяме. Хубава е любовта, когато си млад, но много е трудно да я задържиш такава до края на живота си!

10.   Ами да.... нали съм казала че сме и като приятели донякъде... много се разбираме много общуваме. незнам... зависи ка кси настроен към тези неща аз лично правя секс само ако обичам така че едва ли ще ми омръзне яа и на него

11.   Аз съм на 39г. Женени сме с мъжа ми от 18 години, всичко си е същото както беше и в началото. Истината е че трябва да си отваряш очите на 4 когато се жениш... Че ако не изереш правилния после идват разочарованията, които карат неуспелите да мислут че любовта си утива....
Много е хубаво когато си влюбен наистина, пази си връзката и имайъте много хубави емоции, аз лично се радвам на такива двойки

12.   Честно казано, не очаквах толкова много коментари по темата, нито пък точно такава тема. Браво само един съвет не го споделяй повече на никой хората са лоши

13.   Страхотна история-Браво!
И аз бих казала че съм героиня в такава приказка.Страхотно е чуството с моя приятел сме заедно от близо 3 години, живеем си заедно от година и половина,като семейство сме си само дето не сме подписали.

Пожелавам го на всеки човек, да изпита тази тръпка, тръпката така наречена ЛЮБОВ защото я има колко и да не им се вярва на някои хора

14.   <:) историята е прекрасна малко хора получават това, което са искали цял живот аз имах две мечти сбъднах само едната и .. ако трябва да избирам между тази, която имам на ум и тази, която съм осъществила не бих се колебала да задържа това, което съм получила от Бога и си е само мое, разбирам те дано нещата не се развалят .. само хората, които наистина се обичат остават вечно заедно! Успех и от мен

15.   Наистина прекрасно завиждам ти и може би не само аз :) пожелавам ти чувствата ви да останат такива до живот не както при другите с течение на времето да се губят :)

16.   Историята ти е интересна, красива, уникална ! пожелавам ти още хиляди красиви моменти с любимия човек !
от: Поли

17.   Aко знаеш как ти завиждам мила ! Толкова много ми се иска аз да съм на твоето място... и тази красива любов, взаимната и непресторената...а за съжаление само на негодници попадам. Радвай на това щастие и всеки ден му казвай колко много го обичаш, успех и нека любовта ви никога не свършва !!!
Сиси

18.   Всичко свършва на този свят.Не ти завиждам но такава е природата на нещата те отминават.Човешката любов един ден свършва.Такава е нейната съдба.Така че колкото и да си щастлива сега не се привързвай към щастието.И пак това не са думи на завист а думи на състрадание към човешкото същество на което му предстои дълъг и незнаен път.

19.   Браво, много се радвам. Само ще те помоля като родиш две деца, да пишеш пак, за да ни кажеш за ГОЛЯМАТА ПРОМЯНА, а може и да пуснеш нова тема, нещо като:"Къде изчезна любовта"

20.   Големите любови водят до големи разочарования. Това сочи житейският ми опит! При първата забежка и тръгват да се развеждат. А никой мъж не е умрял само със една жена...