Споделена история от Секс и интимност

Не просто секс, а едно незабравимо любовно изживяване
Не знам от къде да започна моята история, понеже сякаш беше вчера... Една вечер, бях се прибрал от работа, уморен, скапан, всичко ми се виждаше криво. Бях решил да завърша сивото и еднотипно ежедневие пред телевизора с бира в ръка, докато не звънна мобилния ми телефон. Беше един колега, покани ме да изляза с неговата компания. Уговорихме се и след един час се срещнахме на уговореното място. Той беше с още двама души-момче и момиче(които явно бяха двойка, понеже се държаха за ръцете).

Колегата предложи да отидем на кръчма, но момчето и момичето, явно почерпени от преди това, настояваха да отидем на дискотека. Макар и с доста уговорки всички се съгласихме да отидем, на най-близкото хаус парти(на мен ми беше все едно). Запътихме се натам и по пътя телефона на момичето звънна. Беше нейна приятелка, която била с друга компания, но и станало скучно. Момичето ни попита дали ще има проблем ако и тя дойде-ние естествено отговорихме, че няма. Докато свършиха с разговора ние вече бяхме стигнали до дискотеката, момичето щеше да дойде след малко. Имаше доста хора отпред, които чакаха, но понеже охраната се оказа познат на колегата-пуснаха ни веднага. Седнахме на една маса, поръчахме си питиета и започнахме разговор, но не след дълго момичето и момчето отидоха на дансинга, опиянени след първите 100 грама водка, които им донесе сервитьорката. След малко и колегата отиде на бара, търсейки някоя лесна бройка за вечерта.

Аз останах сам, пих още една бира и започнах да съжалявам, защо излязох. Потънал в размисли, аз се взирах в опиянените от алкохола тела, сякаш изпаднали в транс танцувайки своя еднотипен танц. Тъкмо си обирах нещата от масата... И тя влезе... И я видях... Нея... Най-красивото момиче, което съм виждал. Сякаш я виждах на забавен кадър, а сърцето ми туптеше усилено, сякаш щеше да разцепи гръдта ми и да и скочи във ръцете й.

Косите и бяха руси, сякаш позлатени, а очите и сини, със цвета на небето. Лицето и сякаш беше изваяно от Бога.
Примирен от невъзможността да заговоря такова момиче, та камо ли да го имам, аз станах. Станах.... И тя беше до мен. Попита ме дали може да седне. Запознахме се и се оказа, че тя е момичето, което се обади по-рано. Заговорихме се доста дълго, тя седна до мен. Гледах я само в очите. Ах тези прекрасни очи... Дори не усетих кога колегата и двамата влюбени с които бяхме се бяха върнали на масата. Мина час-два, а ние все така сладко си приказвахме двамата с нея със нея. Стана вече доста късно и колегата предложи да ставаме. А с нея си разменихме номерата.

На следващия ден, сякаш животът ми се изпъстри с топли нюанси. На работа мислех само за това, кога да и звънна. Работният ден свърши, аз се прибрах и веднага грабнах телефона. Звъннах й-даваше заето, почаках малко и звъннах пак-пак даваше заето. Ядосах се и оставих телефона легнах по гръб, взирайки се в тавана. Всякакви мисли ми минаха през главата. Как това прекрасно създание би се занимавало с мен. Какъв съм аз? Аз съм никой!

Лежейкии със насълзени очи, някакъв вътрешен глас ми каза да звънна отново. Окуражих се и я набрах пак. Даде свободен сигнал... И чух гласа й... нежният й глас... Сърцето ми спря и едвам й отговорих. Попитах я дали иска да излезем двамата насаме. Тя се съгласи и каза да се срещнем в парка вечерта на пейката до фонтана. Оговорихме се, казахме си чао и тя затвори. Сякаш бях на седмото небе. Умирах си от кеф и с нетърпение очаквах да наближи часът на срещата ни.
Времето настъпи и аз излязох. Отидох на пейката и започнах да тръпна в нетърпение. Гледах си часовника през 2 минути.

По едно време я зърнах. Беше, като ангел, огрят от лъчите на пълната луна. Дойде, поздравихме се и седнахме един до друг. Започнахме да си говорим за най-различни неща. Смеехме се. Беше ни много приятно. Постепенно запленени от разговорите се приближихме един до друг, дотолкова, че устните ни бяха на милиметри една от друга. Целунах я... Чувството беше уникално, някак нежно...

Само шуртящата вода от фонтана ни беше свидетел, и сякаш свиреше своята музика, специялно за нас, доволна от гледката, на която беше станала свидетелка през тази чудна нощ. Минаха дни, минаха седмици, а ние все така излизахме двамата с нея на нашето място-пейката до фонтана. Една вечер, докато се смеехме двамата. Тя млъкна и ме покани у тях. Аз приех поканата и отидохме в апартамента на родителите й. Вече бях свикнал с нея, но като влязохме сърцето ми пак се разтреперя. Показа ми нейната стая. Докато разглеждах нещата й тя ме целуна... Легнахме на леглото и се отдадохме на още по-нежни ласки. Бавно започнах да и събличам тениската, а след това сутиена... Целувките ми огряха не само устните й.... Бавно започнах да я целувам по вртатлето... Бавно и нежно... Започнах да слизам все по- надоло и по-надоло... Стигнах до гърдите й. Нежно се заиграх с тях, а след това с език докоснах зърната й. Тя издиша рязко, понеже беше много възбудена.. От гърдите и се насочих по-надоло, целувайки я бавно по корема, аз й разкопчах дънките, свалих и нежно прашките. Започнах да я галя нежно с език по клитора, докато дишането и се участяваше все повече и повече... Издаваше тихи и задоволителни стонове. Почувтсвах се много приятно. Започнах отново да я целувам но този път на горе, докато бавно си разкопчавах панталона... Вече и двамата бяхме голи. Любовният ми член вече се беше вкаменил. Леко го потърках в срамните й устни. Това й хареса.
Започнах бавно да го вкарвам в клитора й. Беше доста тясно.

Но чувството беше незабравимо-
Две души отдадени на любовта,
сляха се в едно и незабравима направиха нощта...

Коментари

1.   "Започнах бавно да го вкарвам в клитора й. Беше доста тясно. " - май трябва да си преговориш учебника по анатомия :Д

2.   Пише се надолУ. А „вкарването в клитора” направи изби рибата! Ти изобщо знаеш ли какво е клитор!!??

3.   Тва в кой филм го гледа?

4.   Момко, спри романти4ните филми :D

5.   в клитора й го бил вкарал :Д::Д:Д:Д:Д

6.   Не те знам как си й го наврял в клитора, ама е да е било болка и зор.

8.   Това не е ли за раздела "Фантазии"? И в тоя хаус-клуб как сте си приказвали сладко 2 часа не знам - освен с мегафони да е било....

9.   Започнах бавно да го вкарвам в клитора й. Аххахахахаха за какво четох всичко? Бахти смешника. Ти не си виждал жена бе брато хахахаха

10.   хахах Това с вкарването в клитора отрепа коня с правата лопата

11.   Братле, ти още не знаеш, че не се вкарва в клитора, а разправяш врели-некипели. На колко си? На 11?

12.   Бе какво толкова се филмирате ''започнах бавно да го вкарвам в клиторът'', човекът е искал да каже, ''започнах бавно да го вкарвам в вагината''.

13.   "Любовният ми член" Ахахахахахах не мога.

14.   Хахаха

15.   Поздравления, ти си първия успял да вкара член в клитор при това любовен. Разбираемо е, че е било тясно.

17.   Било тясно. :Д :Д :Д. Ти изобщо учил ли си анатомия?

18.   В клитора го бил вкарал хахаххаха.. Е честно, не мога да спра да се смея!

19.   е не, всичко беше прекрасно, докато не и го вкара в клитора, братле! :д;дд;

20.   Ай стига уа :D те тоа ма утепА. Taка се не бях смял от дваесе годин.

21.   Аахахахах вкарал си го в клитора и? Пич като момиче мога да ти кажа, че няма начин да си го вкараш там ахахах. Пич напиши някоя хумористична книга. Ще стане голям хит охх още ни мога да спра да се смея ахахах

22.   Не е лошо написано, с изключение на Оговорихме се и надолО! Обаче това свкарването в клитора ме уби! Момко, преди да пишеш фантазии, прочети малко анатомично кое какво е

23.   ХахахахахХАХАХАХАХхахахах значи това с любовния член в клитора и във научната фантастика го няма, хахаха аааа мнго смях

24.   Господа, съжалявам за израза "в клитора", имах друго предвид, което или не сте разбрали или просто се правите на интересни.
Историята ми не е истинска, признавам-написах я, за да я публукувам и внуша на читателя, че животът не е само работа, секс, пиене или ядене.
Иска се и малко любов. Но за вас - коментиращите господа, думата "любов" е непонятна. Излиза, че можете само да задоволявате скотските си нужди и прекарвайки сам-самички на компютъра в тъмните и самотни нощи-четете истории по форумите, само и само да не умрете от скука...
П. С.
Надявам се, че поне някои от вас са ме разбрали и им е харесала историята. :)

Модератор: Тъй като историята е измислена, моля занапред, публикувайте я в определения за целта раздел, а именно Измислени истории

26.   Длъжко ми се видя за четене и почнах с коментарите, ама като прочетох за тоя клитор дадох обратно нагоре ;-)))

27.   "Започнах бавно да го вкарвам в клитора й. Беше доста тясно. "
Нема да се притесняваш, така е щото и е бил девствен, след време ще се поразшири ;-)

28.   Мдаа, то на всички ни стана ясно, че историята е измислена, трябва още малко да си усъвършенстваш стила, като цяло сюжета куца, не си изпипал детайлите, липсва момента на изненадата или там където сюблимната струнка ще се е обтегнала до краен предел, за да грабне читателя вдъхновен и в очакване на случващото се. Рабираме, че имаш такава фантазия и е нещо много хубаво и наистина ако ти се случи ще те накара да се чувстваш добре, но не спирай само с това, опитай се да намериш и други места в парка, в магазина, на излет, случайно на гости и т. н. така ще станеш по-добър и ще радваш много повече хора от тези които са се усмелили да коментират историята ти, успех

29.   С тоя любовен член, Митю Пищова спокойно може да те осъди за авторски права с неговата : " Любовна писалка", леле... корема ме сви от смях.

30.   А, хора, какво толкова, един израз е сгрешил е айдеее... кажете мнение за историята. Вие пък постоянно мислите за фантазия. Ами тогава защо четете този сайт пък, е? Прочетете, помислете и отговорете!

31.   Ох, я стига! Дори и историята да е измислена е толкова нежна! Толкова подробно обяснена. Представих си всичко. По принцип никога не съм имала желание за секс ( все пак съм на 13), но в тази прекрасна история половият акт е изразен толкова красивo и брилянтно! Браво на автора :)

~Дисни~

32.   Авторе, времето е хладно, недей да спиш на отворен прозорец
!

33.   Направо ме съсипа от смях, а коментарът на 15, ме довърши....