Споделена история от Секс и интимност

Сексуално преживяване с непознат в метрото
Искам да напиша това нещо някъде, за да мога да спра да мисля за него.

Днес, докато отивах на урок и пътувах в метрото, усетих, че някой ме докосва. Беше ужасно претъпкано, но бях сигурна, че някой ме докосва и се опитва да ми вдигне полата.

После човекът, който беше зад мен се допря по-силно и аз продължих да усещам как полата ми се вдига и краката ми се оголват. Не можех да мръдна. Бях се вцепенила. Шокирана. Вече бях сигурна, че това се случва.После усетих топла ръка, която се промушва между бедрата ми и се настанява върху бельото ми. В този момент започнах да усещам как главата ми ще се пръсне. Усетих туптяща ерекция зад гърба ми. Искаше да ми го вкара. Пръстите му бяха нетърпеливи и искаха да ми скъсат бельото и да потънат в изплашеното ми мокро аз.

Беше ми безумно гнусно и ужасно смущаващо интересно да видя докъде ще стигне, внезапно се почувствах като жертва и ми беше гадно и хубаво едновременно. Исках да ме чукат, който и да е, само да е веднага. И в същото време исках да избягам и да не поглеждам назад.
Ръката продължи да ме опипва, докато накрая два от пръстите не проникна силно и бързо в мен, от което единствено се сгърчих и тялото зад мен ме пое.
Винаги съм имала фантазии за секс с непознат на публично място, но когато това почти се случи, просто не мога да го приема толкова леко, колкото като си го представях.

Въпреки това почти свърших, докато тялото зад мен ме иизнасилваше с ръка, която исках навсякъде по себе си. Силна, голяма и мъжка ръка. Другата ме държеше здраво през кръста.

Сега ще мога да забравя.

Коментари

1.   Филмар!

2.   Иска ти се! А ако все пак е истина - силната мъжка ръка най -вероятно е била на строителен работник от ромски произход... Честито! Дано поне да си е бил изрязал ноктите преди да те ръчка :Д

4.   "да потънат в изплашеното ми мокро аз. " - хахахаха, че и поет отгоре на това!

6.   Много порно гледате. Направо ви е развинтило фантазиите.

7.   Имам въпрос към теб. Случайно да си чела поредицата Петдесет нюанса? Не мисля, че такова преживяване като твоето се забравя.

8.   Бързо си купи тест за бременност, но гледай да е отрицателен!

9.   Хахахаха не е истина колко сте загорели хд фантазии! тцтц

10.   Смени дилъра

12.   Ех, чичееее, чиче =))))) Я използвай силната мъжка ръка, барни меча и се успокой =)))

bile

13.   Ти не си ли оня дето си е вкарал любовния член в тесния клитор

14.   Аз съм, теб какво те бърка това?

15.   А, нищо не ме бърка, просто искрено ти благодаря, че ни забавляваш, толкова не се бях смял скоро

16.   от14:За съжаление аз не съм авторът на историята за "любовният член вкаран в клиторът", просто написах коментарът за да видя реакцията на другите, иначе и аз се смях на историята.

17.   здравеи,
не обръщай внимание на елементарните коментари. В такива екстремни ситуации не разсъждаваме къде сме, но го знаем и затова възбудата е толкова силна. След няколкото допира, невинни, но демонстриращи ти не си се обърнала в знак на предупреждение и не си се изместила... което означава, че ти е харесвало. Аз лично също бих постъпил така.
Не се опитвай да го забравиш, няма да успееш. И следващият път когато ти се отдаде такъв случей, просто се въсползвай от него максимално.
аз имам подобно преживяване във влак и вече 11год. ми доставя удоволствие да си спомням за това
аз съм мъж на 30год.

18.   мале, мале, направо не е истина какви измислици съчиняват някои хора

19.   Авторе, един (17) ти се върза, та даже доразви темата, а и надежди ти дава за по-нататък ;-)

20.   Извод - никога не ходете с пола в метрото. Особено в пиковите часове :D

21.   Нещо подобно ми се случи на Драгалевския седалков лифт :)
Извод - ходете пеша, особено в планината ;)

22.   Дори не е измислено. Японците имат такава хентай игра, авторът явно я е играл.

23.   До номер 17 : По твоите думи разбирам, че някой ти го е вкарвал във влака. Според мен историята е измислена.

24.   Баа. , коя жена ще даде да я оправят в метрото? Всеки ден пътувам и засичам сравнително интелигентни хора. На колко години е авторката. Да знам да се пробвам ако става със съответния възрастов контингент.
Между другото - в метрото роми няма - те не обичат да плащат, а там няма как гратис.

25.   Същото ми се случи есента, но в тролей. Успях само за миг да го видя в гръб - плешив с костюм

27.   25, хареса ли ти? я и ти разкажи как беше?

29.   Преди месец в трамвай ученичка с клин си натискаше дупето в мен, докато говореше с приятелка. Надърви ме и като слязоха гледаха към трамвая и се кикотеха. После си го изкарах на жена ми.

30.   Хайде сега да видиме дали ще се намерят смелчаци, още тази седмица да експериментират я в метрото, я в трамвай или тролей такъв сюжет?

Обстоятелствата са изключително благоприятни поради коронавируса и маските! Ще останете неидентифицирани.

Забележка! Изберете пълно превозно средство и изчакайте достатъчно шумен интервал от време.... Носете маска и шапка. Изрежете си ноктите! Използвайте дезинфектант!

31.   Като бях в гимназията пътувах с авт 204. Една сутрин, тъпканица, бях срещу средната врата до прозореца, а пред мен възрастна жена, около 45г, нисичка, а като се обърна към мен, на вид невзрачна, обикновена. Сложи си чантата между нас и гледаше навън. Почуствах и ръката на чатала ми. Мачкаше ми го през дънките. Гледах я, а тя си гледаше през прозореца все едно нищо. Автобуса едвам се движеше в задръстването, а тя ми разкопча ципа и ми го хвана на голо. Беше ми странно и се възбуждах, а тя ми го мачкаше и стискаше. Тъкмо си мислех, че ще се изпразня и дойде спирката и тя набързо слезе там.