Споделена история от Секс и интимност

Твърде много ми е малък
Пениса ми е доста малък! На дължина достига някъде около 5 см в еректирало състояние, като дебелина също е много зле, въпреки че не съм го мерил и не знам с точност. Освен това пропорциите му са доста неравномерни. Честно казано, не знам дали някой друг има толкова грозен пенис. Това си е сериозен проблем и, въпреки че аз гледам винаги от смешната страна на нещата, тук по-скоро следва да има смях през сълзи Истината е, че едва ли някоя нормална жена ще ме вземе с тази грешка на природата, която имам в гащите си. Напоследък съм доста депресиран и избягвам взаимоотношенията с нежния пол. Моля ви за съвет по въпроса!?

Коментари

1.   Аз съм жена и ми се е случвало да бъда с такъв мъж. И неговия пенис беше доста малък, около 5-6 см., но пък аз го дължа на факта, че е културист. Чесно да ти кажа секса с него беше супер. Може би защото той не страдаше от комплекси и изобщо не се притесняваше, че му е малък.

2.   На колко години си?

3.   Ами на 23 години съм ! Както може да се досетите не съм правил секс до сега. Страхувам се ,че ако някоя жена види това уродливо нещо ,ще се изплаши и ще избяга. Иначе не изглеждам много зле и съм забавен ,което по принцип се харесва на момичетата. При мен, обаче проблема е комплексен и малкия член е само половината от всечко .

Освен това имам рядкото заболяване себореен дерматит ,което на практика е нелечимо ,и се изразява в появата на неприятни червени петна и люспи по кожата на лицето ,омазняване на кожата на скалпа и поява на пърхут .Много е неприятно ,не го пожелавам дори и на най-големия си враг .

Заболяването е на генетична основа ,тоест никой не може да го получи без да е предварително предразположен към него ,още от 15 годишен го имам . Може да предположите, какви трудноти ми е създавало това . Лекарите са ми казвали ,че на 1000 и повече души се среща само един такъв случай. Моля за съвети и по този въпрос ,също така. Направо не знам какво да правя ,много съм притеснен!

4.   Хайде малко по-позитивно гледай на нещата. Личи че си доста интелигентно момче и може да компенсираш по друг начин недостатъците. И кой е казал, че всички останали са идеални. Поогледай се и виж, че такива няма. Пък ако намериш някое по-неопитно момиче, без база за сравнение, може и да не ти забележи косурите. А за този дерматит не мисля, че е толкова рядък (много хора страдат от него) и има начини да го подтискаш, нищо че не може да се излекува.

5.   Здр. Аз съм на 18 и също имам лека фаза на дерматит.. Появяват ми се от време на време подобни петна. Не е толкова страшно. Да - нелечимо е но кво можем да направим като природата ни е прецакала ;)

Отностно другото - да, размерите които си дал наистина са малки, НО ако си чаровен и добър и ако се отнасяш с момичетата (жените в твоя случай) като с принцеси, ако им показваш че те са единствените (в този случай имам предвит 1 момиче не харем естествено :D) то проблемът ти няма да е толкова страшен ;) Аз лично наблягам на очите и душата на момчетата а не толкова какво се крие в гащите им! Успех.
Т.

6.   Освен ние с тебе да вземем да се съберем,друго не виждам какво може да се направи по въпроса . Обаче трябва да побързаш ,защото в скоро време мисля да емигрирам за някоя азиатска държава. Там поне жените не са толкова притенциозни , по отношение размерите на члена. Относно дерматита нищо не ми е помогнало до този момент , само по-лошо става.
Пък ако евентуално с тебе се съберем ,децата ни ще имат почти 100% шанс да го прихванат и те Така че май не е много добра идея.

7.   Ами за деца ми е малко раничко :D за събирането - става ;) Ако притежаваш желаните от мен качества пенисът не е проблем (поне за мен) а относно емиграцията - от опит знам че бягството НЕ е решение.
Т.

8.   Какви са тези качества, които търсиш? Може и да ги имам ,не се знае .Предлагам ти на първо време ,да си оставиш имейла, за да мога да ти пратя моя снимка . Все пак нали трябва да ме харесаш и визуално .После може да се разберем и за скайпа евентуално ,защото тука е малко неуместно да ти го искам.

10.   Ах, палавниците ми те:Д Голди, мръсницо:Д

11.   Моля ви ,оставяйте комнтари!

13.   Аз яъм на 15 години и ми е 17, см искам да попитам,
добре ли е
за моята въздръст

14.   Какво като ти е малък, нали си висок. Аз пък съм нисък 168 и ми е голям, кво да правиш природата едно взела, друго дала.

15.   Вие ако се обичате с девойката, това ще й е последния проблем, вярвай ми.

16.   с орална се компенсират доста неуспехи и на по - сериозните от твоя размер, зарежи ги тези комплекси и притеснения

17.   Пробвай с класическа хомеопатия може да помогне.

18.   Дължината е генетически определена и не може да се изменя, но тя не е важна, запомнете го!

19.   Брато не знам как да ти помогна, но искам да те питам 2 неща с които можеби бих ти помогнал. Имаш ли пъпки по лицето, и по колко пъти лъскаш на ден? Бих ти помогнал ако мога да знам.

22.   ами що не си хванеш момче за приятел, като те притесняват жените? -какъв ти е проблема? -не се бъзикам, какво като ти е малък, след 150 години... нали знаеш да не ти пука

23.   Пич правят операции за удължаване, така че може да качиш още някой сантиметър!

24.   За дерматита -сребърна вода и класическа хомеопатия.
За размера-Компенсирай със знания и възможности. Въпросът за размерът отпада като си с опитен мъж, който знае какво да прави. Ако към това добавим и любов и всичко ще е 6!
Успех!

27.   Автора съм... Все още следя темата и благодаря за коментарите, макар че повечето не ми помагат особено.
На коментар № 22, ще отговоря така... Просто не харесвам момчета. :)
И да, наистина животът е несправедлив, но може би такъв му е замисълът, да няма пълно щастие!
Искам да попитам само, какво е това "сребърна вода"? Ще съм благодарен, ако някой знае и други средства за борба с дерматита, и бъде така добър да ги посочи. В моя случай люспите, които се образуват са доста мазни, както и кажата на скалпа ми. Мия се с два шампоана - лечебен и с такъв на билкова основа, и още на другия ден косата ми е омазнена, а след 2-3 дни се появяват и неприятните люспи. Голям дискомфорт ми създава това заболяне, както другия проблем...

28.   Авторе ако мога да ти помогна за пениса не ги слушаи тия дето ти казват че пениса не може да се удължи човечеството и на това е намерило решение сега наскоро излезнаха такива специални машинки с които се удължава пениса мисля че са от порядъка на 200-300 лева за цял живот го уголемяват относно дерматита и баща ми я има тач болест сега се надявам да не съм я наследил и аз тъй като съм още на 14 затова май още не съм получил симптомите извинете ме за пропуснатите запетаи не се сетих за това надявам се да съм бил полезен

29.   Аз също имах себореен дерматит и използвах Себомакс лосион(слага се на скалпа). След 2 измивания се отървах от люспите, така че, ако не си го пробвал, ти го препоръчвам. Освен това би могъл да посетиш различни дерматолози, разбира се такива, с добро име в областта си. Аз на твое място не бих се отказал, докато не постигна желания резултат. Успех :)

30.   Споко приятел ще си намериш жена. Аз съм на 23 момче съм и също съм девствен моя пенис е 15 сантиметра и половина, но имам проблеми с мазната кожа и ме е срам да се съблека пред жена за да не ми се изсмее, а и съм доста слабичък. 68 кг, а съм 1, 86 висок :(

31.   Пак е Автора... Както написах по-горе, мазната кожа е проблем и при мен, само че в моя случай става въпрос за силно омазняване единствено на лицето и кожата на скалпа. Предполагам, че това е от действието на дерматита, и на влошения в резлутат на него химичен състав на кожата ми. Иначе тялото ми не се омазнява, освен ако не съм прекомерно изпотен. Ще го видя кво представлява този лосион, аз ползвам лечебен шампоан Селсун блу, но май не помага много! То е на периоди това заболяване, има пикови моменти и такива на затишие. Номер 30, аз на твоята възраст съм бил и по-малко килограми, но сега съм близо 90 килограма, така че е възможнно и ти да наддадеш на тегло, не се отчайвай!
Познавам и жени с мазна кожа на тялото, явно не е само мъжки проблем това.

33.   Не се притеснявай ако твоята половинка те харесва изтинки нама да се интересува какво има в гащите а какъвто си

35.   Ако искаш да ти се подобри себореята спри да гледаш порно и да лъскаш, защото спермата съдържа цинк и др полезни вещества които са нужни за хубавата кожа. От опит знам. Тряба обаче поне 6 месеца да не се пипаш

36.   Китайците как може да са с малки пишки а са най многобройната нация в следващия момент. Уважение култура която ние вече нямаме!
Проблема ни е в че сме станали урудлив народ българите и не се уважаваме и подкрепяме като цяло. (това важи и за жените)
Излиза българскията бай ганйо и се почва:
-глей го тоя с малката пишка (ха-ха смях)...
- жените ти съчувстват но повечето те игнорират някой се присмиват зад гърба ти директно и ставаш много актуална тема.
Е такава долна нация сме и до 2051 се прогнозира че няма да остане и един българин в българия - така и трябва.
Моят е нормален размер 15-16 сантиметра но не одобрявам начина по който се осъжда тази болна тема от комплексари и комплексарки!
Р.

37.   Ами, как да те уважавам бе, момко! Имам предвид последния коментиращ, поредния, изровил някаква стара тема - изключително неграмотен и неадекватен си! За какво да те уважавам? !

38.   37 - А ти мислиш ли че ме интересува твойто мнение?
Като плюеш тоя и оня си вземи поне сълфетки да бършеш лигите отвреме на време!
Р.

39.   37 <- Ами аз за какво да те уважавам като ти не ме уважаваш - замисли се.
Р.

40.   Аз съм жена, била съм с двама през живота си. Първият ми, ми стана съпруг. В продължение на 11г нямах сексуалени отношения с друг. По темета с размера неговия беше среден, ако мога така да го определя. Не знам с точност, но някъде 9-10см. Задоволена бях горе-долу. В порното гледах чичковци с огромни членове и мислех, че като си с мъж с по голямо достойнство и удоволствието е по голямо. Оказа се, че не е така. По стечение на обстоятелствата смених мъжа. Този етория е много едър и силен мъж а достойнството му като това дето описва автора. За мое учудване обаче с номер2 мии харесва много повече. Може и да ми се присмеят другите жени. Казвам си честно с поголям член понякога се усеща и болка. А и не половия орган е най важното, важно и какво имаш в главата горната не долната. В някой отношения е важен майстора не инструмента. Това е моето мнение. Така че авторът да не се притеснява ако намери момиче което го уважава и цени, размера няма да има значение.

41.   Нали знаете, че освен при мъжете, размери има и при жените - я по-широка, я по-дълбока. Някои правят ботъм-аут още на 12-13см, други без проблем поемат 20см и питат за още...
Не съм надарен в гащите, дори се смятах за ощетен. Набивах си и комплектс, че хич ме няма в леглото, щото и не бях особено закачан от женския пол. Но половинката ми (която, естествено, има далеч по-богат опит от моя) е изключително доволна, премахна комплексите ми, имала е гаджета с всякакви размери, за нея само 1 е бил по-добър от мен. И то като са били около 18-20г, човека бил много надарен ебач от класа. Чак ми е странно такова, да ме сравнява с такъв човек - първия път като ми го сервира това, й се изсмях и й казах да не се ебава. После обстоятелствата се стекоха така, че един ден си спретнахме секс-маратон, на който се изкъртихме, и тя след това ми вика - кой, викаш, се ебавал? :D
Та така, голяма доза от представянето е и в горната глава и в липсата на комплекси, филми и проблеми там. Е, разбира се, и поне малко да се пообразова човек кое доколко позволяват физичните закони, като се експериментира. :D

42.   Върви в Китай или просто си търси китайка/японка. По техните критерии си съвсем в нормата.

43.   Здравейте, четох коментарите и имам същия проблем. На 19 съм и мие 13-14 сантиметра... Това от Гена ли трябва да е или? Доста съм срамежлив и мълчалив... Притеснявам се от жените и не мога да си поискам :( Все още съм девствен :( Ако можете да ми помогнете със нещо, ще съм ви много благодарен :)

44.   Почвай чилик милик, правиш го с 1-2 см по- голям и ще ти е перфектен, 15-16 см си е среден нормален размер така, че ще се кефят.
Мен лично със средни по размер ми е най-добре 15-16-17 см
Ж23

45.   Няма средство за подобряване на размера. Моят е 12см дължина, долу-гор толкова дебелина. Разбира се, имам комплекси.

Но това е дала природата за мен.