Споделена история от Секс и интимност

Той ме остави, защото не съм девствена
Сериозно, не мога да го проумея. Жена съм на 23 години и съм правила секс само 2 пъти (изгубих си девственноста преди 4 години) и се срещнах с мъж, който ми харесва и сме излизали 3 месеца. В същото време има едно голямо НО!!- той ме пита дали съм девствена, а аз му казах истината разбира се и ме заряза по най-долния начин- нарече ме к***а, с****аджийка и куп други глупости и се махна от живота ми!

Заради раздялата се депресирах страшно много и напълнях с 6кг. Той си имаше компания от мадами, а аз бях като загубенячка (той не беше девствен, разбира се)!! Така, към въпроса, защо се изисква от жената да бъде чиста като зехтин отдолу, а мъжа да кърти вагините на повелителките на дискотеките?? (извинявам се за израза, но нямаше как да се изразя по-точно от това)

Коментари

1-50 от 53

1.   Няма вероятност да те е оставил заради девствена ципа причината е другаде помисли какво си говорила!!!!
21 Век сме кой нормален в днешно време търси девствено 24 годишно момиче???
Със огромен успех можеш да се оперираш 1500лв струва нова ципа! Ако някой толкова държи на ципата.

2.   Той не заслужава това внимание, което му оказваш, като мислиш за него! Живей си живота и гледай напред! Хубавото тепърва ти предстои!

3.   Хич да не ти пука. Дори и това наистина да е причината ти що не го пита АМИ ТИ? ДА НЕ БИ ДА СИ ДЕВСТВЕН? Щом те е обидил казваш си майната му. Друг ще те оцени не се притеснявай. Този не заслужава вниманието ти.

4.   Отиди и ти на дискотека само, че с друг и гледай и той да е там, та да се пръсне от яд! Натискай се с другия пред него. Забавлявай се, а той нека се гърчи! Ако трябва потърси помощ от приятел и разиграйте театър.

5.   Това и аз никога не съм го разбирала!!!! Жените трябва да са едва ли не сълзици, непокътнати и да се пазят за първата брачна, а мъжете имат правото да се находят и нае**т.
Съответно при тях няма нищо нередно, че го правят, но жените - край, проститутки били. Еми този егоизъм само ще ги води до дъното, така да си знаят. Поне като му е такъв проблем, да пита за бройката с която си била. Защото едно е когато една жена е просто НЕдевствена от 2ма 3ма бивши, съвсем друго е ако са те минали около 10 и нагоре. Но такива повърхностни реакции въобще не бива да бъдат толерирани. Демонстрация на абсолютно липсващи ценности. Човек, който не гледа на теб само като на едно парче ципа, може да ти даде много повече. Бягай просто от такива като този.

6.   Според мен просто зависи от момчето/мъжа. Някой хора се готвят дълго време и чак тогава когато са сигурни във връзката си и са напълно готови за това. Тогава решават да направят тази крачка.

А за момиченцата които си отварят краката на всеки "батко" или на всяко свое гадже.. няма как друго яче да ги наречеш :).

Същото се отнася и за момчетата които само това чакат от момичетата.

Да не забравяме и педофилите които са на мода явно. Момиче на 15 ходи с "МЪЖ".. които естествено иска само едно нещо от нея, но.. детския акъл си е детски.

* Приятеля ти явно го е приел доста навътре, но какво може да очаква от 23 годишна жена.

Всеки го възприема различни. Някой хора казват добре - няма проблем, но го преживяват доста зле и в продължение на много време.

*Someone..

7.   този тотално не е в час! не знам какво очаква от 23 годишна жена???
ако само за това те е оставил, радвай се, че си се отървала навреме от него.

8.   той има проблем, иска да е първия ама този път не е улучил, явно е искал само секс.. с девица ест :х

9.   Не го мисли, той просто не е добре психически.

10.   Ами, защото в повечето случаи на твоята възраст са спали с поне 10тина и на нас ни е омръзнало от к*рви! А ние колкото и да е*ем както се изразявате в повечето случаи мъжете имат по-малко бройки от жените! Това е доказано. И поради тая причина си търсим по-нормални момичета, макар че ако си го правила само с двама на тая възраст ми се виждаш напълно нормална и той определено е прекалил!

11.   Някога девствеността е била висша морална ценност и най-скъп подарък. Пазела се е за най-достойния, за единствения. И дума не е можело да става за равнопоставеност на половете. Днес тези неща будят само смях и подигравки. Голяма тема. Може твоят човек да е от семейство с такива разбирания. Но дори и така да е, грозните думи не му правят чест.

12.   1) Ключ, който отваря всяка врата, е добър ключ. Врата, която може да се отвори от всеки ключ, е лоша врата.
2) Молив, който може да се подостри от всяка острилка, е нормален молив. Острилка, която може да подостри само някои моливи, е лоша острилка.
Кой вариант ще изберете решавате само вие :)

13.   Авторката: Мерси за предложенията и за аргументите на всички!
Но преди известно време една моя близка позната ми обясни, че когато един мъж не го бива особено в секса, той иска да е с девствени, защото ако не са такива те ще го сравняват с предишните и на него ще му падне достойнството!! Сега разбрах кво му има на тоя боклук!

14.   Даже си мисля, че такъв не заслужава да се коментира изобщо... Мъж съм, между другото.

15.   И аз бих те оставил! Не ми трябват "отворени".

16.   На 23 години ако беше девствена, щеше да е притеснително.
Хич да не ти пука.

18.   Аз може би го разбирам от една страна... Има такива хора, за които девствеността е много важна и държат на нея, сигурно е от тях, но това разбира се не оправдава грозната му постъпка. Иначе аз изпитах това, което може би и той... Но малко хора биха ме разбрали. От скоро се занимавам с едно момче, работите станаха бая сериозни. Всичко е ОК. До секс все още не се е стигало, но онази вечер уж на шега отворихме тази тема и го попитах дали го е правил и той каза, че да.. само веднъж. И от тогава вече два дена ми е тъпо за това, не мога да обясня. Ужасно се надявах на друг отговор, но така и не го получих. Може би това ще се стори много глупаво на повечето хора, но все пак чувствата са си чувства и не се водят от причини. И както вече сте предположили, и двамата сме на по 17г.

19.   Може да е искал да се ожени за тебе. Някои мъже интуитивно чувстват, че жената трябва да е девствена за да има здраво и необременено генетично поколение. За жената най важен е първия мъж от тази гледна точка. На Изток тази традиция се е запазила и затова държат на девствеността толкова много, до фанатизъм. Понеже по нашите земи, който е минавал е чукал каквото може по времето на славяните. Изнасилените девойки минавали през пречистване при жреците. То продължавало 2-3 години и често след това ги женели за синовете си. Ето това е идеята за девствеността, да няма жената генетичен отпечатък от друг мъж. Дали това е така или не няма да доказвам с факти, просто ви давам информация пък всеки да си я ползва както намери за добре или направи по задълбочени проучвания по въпроса.

20.   Аз с разцепена не бих се занимавал.

21.   Пфф, сигурно е искал просто той да те отвори. Някои мъже го намират за най-престижното курварство- да спиш с девствени и да ги оставяш.

22.   Аз съм мъж на 25 г. и предпочитам да се оженя за девствено момиче, защото аз също съм девствен.

23.   Може би да е мисиоманин, но иначе не е зле жената да е девственна!

24.   Значи според мен, не е правилна постъпката му, след като е разбрал, че не си девствена, в смисъл не одобрявам самата му реакция, нито обидите, които ти е причинил. От друга страна-възможно е да си има принципи и някакво възпитание, традиции в семейството му.. Така, включвам се и с друга цел, да ви попитам нещо друго, свързано е с мен, аз съм малко по-голяма от авторката и не се шегувам, сериозно-девствена съм, та.. въпроса ми е, ако може някой мъж да ми отговори... има един мъж, с който бях споделила, ама не на живо и не веднага. Бяхме се запознали в нета, та.. дали той ме взема на сериозно, дали е сериозен в намеренията си спрямо мен, дали ще иска просто да се изфука, ако евентуално преспи с мен?? Не е някой от онези сдуханяци, дето само секс търсят.. да не си помислите нещо такова.. Та, тъй като може и да се видя с него, какво мислите ми мисли.. хахах, ако може някой да ми отговори, ще се радвам.

До авторката-ето, виждаш ли авторке, не е лесно и на девствените.. хах, иначе, успех и не му мисли на този, явно е бил глупак, знам ли..

25.   Според мен въпросния е много комплексиран на тема "секс" и иска момичето с което бъде да няма база за сравнение! Това е жалко. Не си заслужава за такъв човек да се страда!

26.   Според мен въпросния е много комплексиран на тема "секс" и иска момичето с което бъде да няма база за сравнение! Това е жалко. Не си заслужава за такъв човек да се страда!

27.   Във връзка с изказването на номер 19 - не успях да разбера защо жената непременно трябва да е девствена, за да има здраво и необременено генетично поколение. Да не би вероятността от генетични мутации да е в някакво пряко съотношение с броя на партньорите, с които жената е правила секс?
В миналото са държали на девствеността на жената, за да са сигурни, че потомството е именно от законния съпруг (не че винаги се е получавало така). Но сега си има много по-надеждни методи. Може би е някакъв психологически атавизъм при мъжете :-)))

30.   За 27. Генната информация има и полева форма на предаване. Има случаи когато бяла жена е имала любовник негър и 3 години след това ражда дете с черти на негърче. След направени ДНК тестове се оказва, че баща на детето е съпругът и ( бял мъж). Има и случаи на такива белези след неуспешни опити за кръстоска между кобила и зебра. Не става въпрос за атавизъм или ревност дори. Но темата е дълга и не е за тук. Който желае може да си направи своите проучвания. А 23 годишната девойка не бих я пропуснал да замине без един хубав секс:))))

31.   Девствените жени раждат здрави мъже, лични наблюдения пък и учените са го казали...

32.   Номер 19, 30 би ли дал някакви линкове за този генетичен отпечатък от мъж , защото потърсих в интернет и не мога да открия никаква информация ? Или пък кажи какво точно трябва да се напише в търсачката, за да се намери повече информация и да се прочете. Добре ще е да насочиш и към някакъв форум или нещо подобно, където има повече обоснована информация. Хубаво ще е и ако обясниш по-подробно за този отпечатък. Благодаря ти предварително за поясненията !

33.   Сигурно н19 има в предвид т. н. ТЕЛЕГОНИЯ.

Според телегонията жената носи генетичен отпечатък от първия си сексуален партньор(както и от следващите, но най- вече от първия) и това се предава в поколението, което тя ще роди един ден от някой.

Ето защо в миналото хората са държали момичето да е "чисто"т. е. девствено. Освен чисто морални причините са и генетични-да се запази бьдещото поколението чисто и здраво.
Изтъква се преплитане или остатьк на енергийните полета на мьжете в нея, с които жената е била и всичко това дава отражение един ден.

Явно има причина, която на подсъзнателно ниво да кара някои мьже(въпреки днешната масова сексуална култура) да тьрсят "чиста"/девствена жена за сьпруга... независимо в кой век сме.

Ето ви малко информация по темата:
http://video. data. bg/350/121500/кодът-на-мъжете

34.   30 и 31, бихте ли цитирали авторитетен източник по темата? а не "установено е", "има изследвания" и т.н. жълто инфо по темата:-)
нали се сещате, че няма как сперматозоид да оплоди яйцеклетка след години, за да се предаде ДНК-то? и как по-точно жената е пренасяла полето с ДНК на негъра?

35.   Номер 31 - моля?! Нещо не ти хванах логиката...

36.   Абе я го остави тоя! Девствена, а той девствен ли е бил, а? Освен това съмсем наскоро научих, че дори в изслямския свят вече не се държи толкова много на това, пък той на теб ти претендира. Щях да кажа да го пратиш в Саудитска Арабия като толкова много иска девица, ама се оказа, че и там са на изчезване след една определена възраст. А това да очакваш от момиче на 20 да е "чиста" и да чака специално теб е безумно. Що не му кажеш да се гръмне. Според някои в Рая ги очаквали не помня колко девици. Може да иде да провери.

37.   Виж какво - явно това не е човекът, който ти трябва. Просто го зарежи и си намери нещо свястно - истината е, че има толкова много свестни момчета, че не си струва да се занимаваш с някакви льохмани..

Послушай ме и няма да сгрешиш - ако желаеш да ти обясня защо какво и как може да ми пишеш лично съобщение

38.   Като се замисли човек, едва ли Твореца от скука е сложил девствената ципа на входа на половия орган на жената. Нормално все пак да служи за нещо, да бьде някаква естествена преграда примерно... И защо?
Ето малко по темата:
".... Ако си послужим със съвременната терминология ние говорим за вълновите характеристики на материята, в които влиза и така наречената интерференция (Интерференция - наслагване на звукови, светлинни или електромагнитни вълни. ).... Според Закона за Клетъчните структури и пренасянето на техните принципи в половите клетки, последните трябва да пренесат при зачатието всички характеристики и на половия живот, който са водили родителите. Киноварното поле на жената има способността да запаметява всичките полови енергии, проникнали в половата система на жената и да ги пренася в Дългата памет на рода и вида (родовата ДНК). Мъжът няма Киноварно поле, затова не може да пренесе такава информация в бъдещия плод. Ето тук се корени тайната, защо при Христос не водят мъжа - прелюбодеец, а само жената. И защо евреите считат майката за по-специфичен родител от бащата, въпреки че всички закони и принципи в юдаизма са приоритетно мъжки.... "
"... Защо е недопустимо да има жената повече от един мъж и защо настъпва неминуемо мутационен процес в нейната ДНК, ако в Киноварното й поле има всадени повече от четири мъжки енергии?
Всеки от мъжете извършил полов акт с жената, внася в нейната генна памет, чрез Киноварното поле, информация, която се закодира от половата й система. Най-силен и значителен е той при разкъсването на химена, което предизвиква енергиен вихров поток и захранва с енергия цялата й енергийна система и най-вече току-що оплодената зигота. Съществува обаче още едно ниво на влияние - всички яйцеклетки също получават този енергиен заряд и под неговото програмно ръководство развиват качества, които ще са необходими на яйцеклетката, за да се реализира цялата Програма (Съдба) на бъдещите деца - родители. Така бъдещето бебе става носител на енергийни дадености, които неговите родители са му предали... Далеч по-драстичен е случаят, когато майката е имала петима и повече мъже в живота си. Защото тогава процесите, водещи до мутация са необратими. Особено ако майката роди детето след тях и най-вече, ако то е момиченце, защото в неговата ДНК се предава спецификата на матричната характеристика на майката.
Мутационни процеси настъпват в организма на жената в период от една година след консумацията на петте акта, независимо с какъв код са мъжките енергии. Определено можем да кажем, че тази жена ще предопредели след себе си поток от мутации, които никой не може да спре, нито да проследи и анализира... Всяка жена, имала повече от четирима мъже за полови партньори, е енергийно мутирала своята ДНК, която ще пренася в поколенията разрушителните следствия на половата й разпуснатост... "
Из "12-те тайнства на Христос" - Спас Мавров

Още по темата-"Теория на енергийния обмен".... при половото общуване-Спас Мавров
http://www. iskri. net/articles. php? lng=bg&pg=12

Май в миналото хората не от изостаналост са дьржали на "чистотата "на жената.

39.   Номер 38, взе ми го от устата. Мавров смятах и аз да цитирам.

40.   19 съм. Ами хората казаха доста неща по този въпрос и няма какво да се добави освен, че за жената също има възможност за изчистване на генетичните маркери от други мъже чрез различни процедури. Има даже и билки които се употребяват за тази цел, но наистина когато мъжете са много е доста трудно да се направи каквото и да е било (но не е невъзможно). Ако тези дни видя Мавров може и да говоря с него по този въпрос:)

41.   към н 40/19
И какви са тези процедури или билки за изчистване на полето. Нещо по-подробно ако знаете...

42.   34 съм. ако не сте прочели правилно, да подчертая, че имах предвид сериозни НАУЧНИ източници, а не езотерични и окултни писания, бъкани с наукоподобни термини :-)) и аз мога да напиша каквото ми хрумне като погледна в горния ляв ъгъл на тавана, но то няма стойност, ако не мога да приложа доказателства за твърденията си.
някой някъде да е измерил и документирал въпросните полета, енергийни заряди (не въпросният Мавров), да не говорим за програми / ръководства / съдби и т. н.? има ли статистически данни относно децата, родени от жени с 1, 2, 3, 4 и повече партньори? (всъщност защо точно 4 са ок, но 5 или повече - не? ) това за чистенето на ДНК чрез билки дори няма да го коментирам :-))
нали разбираш, че много хора могат да избълват псевдонаучна теория, но без доказателства тя е нищо, а аз такива не видях, само голи твърдения.

43.   Аз много искам да проведа сериозни научни изследвания. Искам по 10 момичета с 1, 2, 3, 4 и 5 партнъора и 10 с над 20 такива за да проведа изследванията. Обещавам да си пратя изследванията лично на 34(42) след около 9-10 месеца. И понеже съм много сериозен научен изследовател се надявам да ги приеме за сериозни. 41, понеже отпечатъка е енергиен се пият билки които отнемат енергия в разпадаща се луна, но това е само част от комплекса мерки които се взимат в този случай и то под ръководството на вещ майстор. Според изследванията които са правени в СССР дори презарвативите не могат да попречат на енергийния отпечатък да се прояви след време. Затварям темата за себе си, защото смятам да се отдам на сериозни научни изследвания с доброволките които ми се обадят:)

44.   Колкото по-скоро разберат комплексарите, че природата е създала тази ципа при жената не за техен кеф и като мерило за морал, а с едничката цел да се предпазят вътрешните й полови органи по време на вътреутробното й развитие, толкова по-добре за всички. Има жени, които се раждат и без такава ципа, има и такива, на които е много еластична, има всякакви. На комплексираните глупаци мога да изкажа само съболезнования заради напразните надежди да се доказват като мъже пред девственица, защото другаде се дънят като цинкови кофи. А и никоя зряла жена над 18 години няма да седне да се лишава от секс и да се пази за някой такъв с огромни претенции и никакви умения. Я ги виж ти тях - ще се навират в какви ли не и после ще имат очи да претендират за девственица. И после ще говорят за морал. Вижте първо себе си и тогава обсъждайте другите. На когото не му харесва положението днес - да се връща в средновековието. Тъкмо средата, обстановката и културата ще паснат на неговите.

45.   Оле майко .. не мога ... аз съм на 17 години и съм нямала полов контакт и преди няколко седмици имах връзка с момче, което ме заряза , защото съм девствена и беше на ясно , че няма да му пусна на 2-рия ден .. Честно на 17 съм , не съм видяла кой знае колко от мъжете , но нямат угодия .. като им кажеш , че си девствена те зарязват , като им кажеш , че си имала сескуален контакт да речем с двама трима или там колкото те наричат " *урва" и пак те зарязват .. Накъде отива този свят нямам думи ..

47.   Момичета всичко е о това на какво момче ще попаднете. Един от най-добрите ми приятели заряза брутално гаджето си след като му каза, че е девствена. При мен е обратното. За мен това е най-прекрасното нещо. Въпрос на вкус и разбирания. Бил съм и с момиче което е спало с над 100 момчета и имаше ебаси опита, но нищо на тая земя не може да се сравни с девственото момиче!

48.   Ключовата дума в случая, според мен, е "телегония". Можи би някои мъже имат по-развито усещане и интуитивно търсят спазване на този принцип.

49.   Ти просто си попаднала на простак с турски манталитет. Не се притеснявай, рано или късно ще срещнеш точния човек.

50.   До 31
"Девствените жени раждат здрави мъже"... ами в световната история има само една девица, която е родила. Сещаш се коя, нали? Не съм чула за друга жена, която е забременяла и е родила и е останала девствена.

51.   Нямам време да чета коментарите, обръщам се към Авторката - супер, че те е зарязал, защото такъв мъж и без това не ти трябва. Бягай от комплексарите.

52.   Нормално е да му стане тъжно за това, че си девствена. Но пък има ли идеални хора

53.   Никой "свестен" мъж няма да те остави само и единствено, защото не си девствена... Причината да те остави е съвзем друга и най-вероятно е, защото е обграден от много други жени... Човека иска да чука всеки ден различна и като му омръзне да я смени с друга. Толкова е просто... Въпроса е ти да не бъдеш "проста". Търси някой качествен, а не само и само да си с някой! Търси любов, че секс се намира вече под път и над път.

~М. 36г.

54.   Отървала си се от психичноболен човек.
Когато аз бях тийнейджър понебполовината от съученичките ми бяха правили секс още на 15-16, имаше и задръстени като мен, които на 19-21 още бяха девствени.
Сексуалното въздържание вреди на психиката.

Жена на 47

1-50 от 53