Споделена история от Секс и интимност

Иска да го вържа
Здравейте!
Накратко приятелят ми и ска да го завържа и да види на какво съм способна сама... иска да съм мръсница... а аз нямам идея какво да правя освен свирка но той ми каза че това го отегчава иска да ме види палава... дайте идеи моля Ви!!!

Коментари

1.   Вържи го! Дразни го! Хапи го по ушетата, целувай го по гърдите, гали го, ноооо нека всичко това да е по дълго време, без да го пипаш по к.. а! После докато го целува по хълбоците ИЗВЕДНЪЖ ГО налапай! Това ще го побърка! Използвай въображението си!

2.   момиче, гледай порно, и преди да почнеш удари по една чашка от това от което се напиваш най-бързо. Успех

3.   Rofll xDD Щом можеш само това.. може ли и мен да ме завържеш :)?

4.   Ами прави каквото ти се прави в момента! Това е жест към теб да ръководиш ситуацията. Отпусни се, попитай се-какво ми се прави? и го направи. От всичките варианти единствения грешен е ако не направиш нищо. Духай, язди го, пак духай, кълчи се там както ти е удобно, задоволи се, после довърши и него и готова работата!
S. A. D.

5.   Даа аз искам същото като приятелчето ти...
Най-важното е да покажеш ЖАЖДАТА И ЖЕЛАНИЕТО за секс.
Примери:
1–самозадоволявай се пред очите му
2–мачкай си гърдите сама
3–дори и ако не правите анален секс, можеш да си мушнеш добре навлажненото си прасче.
4-хвани го за косата и му наври лицето за да те лиже
5–после се завърти с гръб към него и да продължи и отзад
6–просто си представи, че не си правила секс 3 год. а сега си имаш роб, който трябва да прави, каквото поискаш ти. Опитай се да бъдеш по-разкрепострена.
АКО МУ НАПРАВИШ ТОВА И ТОЙ НЕ СЕ ПОБЪРКА ОТ КЕФ ИСКАМ ДА МЕ ЗАПЛЮЕШ ПРЕД ВСИЧКИ, НО АКО СЪМ ПРАВ, ОБЕЩАВАШ ДА НИ РАЗКАЖЕШ ВСИЧКО ПОДРОБНО
Е? имаме ли сделка...?
аз съм М 30

6.   Вземи сметана. Завържи го и го намажи, после го оближи целия.
След това мастурбирай малко пред него, докато е вързан :)

Ние пробвахме вече и с течен шоколад :д Колко е сладко...

7.   Ако искаш да го впечатлиш един път завинаги, предлагам, след като го вържеш (а, ма здраво) да вкараш в стаята друг мъж и да се изчукате пред очите му! В почивките може да му приложиш и написаното от Номер 5.
Смятам, че това ще му е достатъчно! :))

8.   Завържи го добре, а после вземи една права лопата и го пребий като куче.
Така никога повече няма да изпадаш в ситуация, в коят ода не знаеш какво да правиш ( не и с този мъж...), освен това със сигурност ще те помни доживот.

9.   Здравейте, аз съм №5
коментарът на №8 направо ме разби
А така и не получих отговор от авторката на темата. Не е корекно да не отговаряш на зададен въпрос и още повече да не показваш редовното си присъствие в създадената от теб тема. Чакам отговор на въпроса в №5
от ЛЕО

10.   Те хората вече са ти дали доста идеи, но.. Аз ако съм на твое място, ето какво бих направила.. Това е много яко, което ти е предложил.. иска ми се да съм на твое място, та така.. Вързваш го и пускаш някаква песничка, нещо, някакъв блус, балада, може и нещо по-така, зависи в какъв ритъм ти се иска да му танцуваш и.. започваш много секси да се движиш, както ти идва отвътре.. номера е, колкото може по-бавно да си събличаш дрехите и колкото може повече да си облякана преди това.. Гледаш го колкото се може по-мръсно и разбира се не през цялото време, но.. търсиш страстно и с желание в очите си, неговият поглед.. предполагам, че ще те възбуди много това, а и него.. После, след като си вече по бельо, а не чисто гола си пъхаш ръчичката в бикините/прашките и започваш да се галиш, като издаваш блажени звуци, пак го поглеждаш, след това се събличаш вече гола и се намазваш с нещо, както вече казаха-сметана, шоколад.. каквото ви е сладко и се намазваш по.. сещаш се.. започваш да обираш това нещо от там с пръстче и го облизваш, питаш го иска ли да му дадеш да опита, като едновременно облизваш с върха на езика си ухото му, бавно, нагоре-надолу.. прошепваш му нежно, почти без глас и с ухаещ дъх, как го желаеш, как нямаш търпение да го усетиш вътре в теб.. правиш му френска любов, но само с езика, без да го налапваш, само нежно го галиш с език, без никаква намеса на ръцете ти, няма начин да не полудее.. След това мъчение вече е време и го развържеш, той те намазва и облизва там.. и по-други места от тялото ти, много внимателно те облизва, важно е колкото може повече време да издържите и следва... секс, успех, дано да съм помогнала. (: