Споделена история от Секс и интимност

Заряза ме заради squirt оргазма
С приятелят ми бяхме заедно около 3 месеца и все не намирахме подходящо време за секс, все нещо възникваше. Но преди седмица го направихме, но по едно време много ми се допишка и стана белята, но съм чела, че това се нарича squirt оргазъм и не се притесних много. Обаче приятелят ми ме наруга доста грубо и ме заряза. Кофти ми е и се чувствам виновна. Оттогава постоянно се питам дали вината е в мен?

Коментари

1.   Я направо си признай че си се напикала.

2.   Мога само да ти кажа, че приятелят ти изстърва много. Това е мечтата на 80% от мъжете.

3.   Голяма работа... я го мани тоя. Намери си някой по.. как да го кажа, отворен за различни неща в секса.
Бъди щастлива!

4.   Щом тоя и...т те е зарязал заради такова нещо, явно изобщо не те заслужава! Я си представи, че забременееш от него? Какво, ще те зареже, защото си му омокрила пода когато ти изтекат водите? С една дума ИДИОТ! Радвай се, че си се оттървала бързо.

5.   1, и да се е напикала... какво от това? Подобни тролски изказвания са много не на място, пък и 4 харесвания събрала дебелашката ти шега.

Напикаването може да доведе двама до върха на страстта и възбудата, както жената, така и мъжа. Защото любовта е движещото, когато стане дума за качествен секс. Иначе е едно нищо и никакво лашкане и все си оставаш незадоволен.

До авторката: Клин клин избива. Пожелавам ти по-бързо да забравиш случката и да се отдадеш с много нежност, страст и хъс на следващата любов.

6.   1 и 5 явно са мъже, които никога не са докарвали жената до ТАКЪВ оргазъм. Или са жени, които никога не са го изпитвали.
Усещането наистина е все едно ти се пишка. Но това, което изпитваш след това... Несравнимо е! Не всеки път се получава, но всеки път е разтърсващо. Буквално. А се нарича squirt заради голямото количество вагинална течност, което се отделя. Почти както при мъжката еякулация. Само дето, всички са приели за нормално мъжете да пръскат семенна течност навсякъде, а когато на жената и се случи да "протече" повече от нормално има ОГРОМЕН проблем. Приятелят ми се кефи супер много, когато стане така. И после ми казва "малката ми лигла" :) За него това е знак, че се е справил перфектно.
Мила, не се притеснявай. Момчето явно се е справило добре. Само дето не го е осъзнал. И понеже не си е подготвил добре домашното, не е разбрал какво е станало и е избягал, като пълен глупак. Просто го забрави. Не си заслужава да си с такъв. Продължаваш напред и намираш някой, който ще разбира какво прави и какво се случва с тялото ти. А ако се притесняваш от усещането, че ти се пишка, опитай преди секс да не пиеш много течности и да си ходила до тоалетната. Поне ще знаеш от какво е усещането :)

7.   Бившият ти приятел живее в 18 век с тогавашните никакви разбирания за секса и затова е реагирал така просташки. Ти нямаш никаква вина и не се самообвинявай-забрави го и потърси човека, който истински ще ти се радва!

8.   до 6 от 5

Моля те, върни се и прочети коментара ми пак. Казах "И да се е напикала - какво от това? ! " Смсиъл.. дори да е така - какво от това? Защото шегата на 1 ми се стори дебелашка.

Да жена съм и не не съм изпитвала скуирт - само веднъж и то самичка. Но така или иначе не съм убедена, че всяка жена трябва дасвършва така.

А ти си го казал, все едно.. не скуиртваш ли, не си жена.

Хайде малко по-внимателно с коментарите? Става ли?

9.   Да неприятно е че те е изоставил, но пък самия факт че те е наругал сочи, че не си изгубила абсолютно нищо. Споко ще си намериш човек на когото това да му допада, то вярно както казват и по-горе е мечта на много мъже. За теб неприятния момент е, че винаги по време на секс ще трябва да имаш в близост някоя хавлиена кърпа, а за инцидентните сексуални изживявания на нетрадиционни места примерно в асансьора докато си с пола без бельо ще трябва да забравиш струва ми се.
С две думи за бившия не мисли, мисли за бъдещия-човека който ще те обича, уважава и разбира.

10.   до пост 2. Не на 80%. На 99% от мъжете това им е мечтата.

11.   Номер 10 не всички сме извратеняци, на мен лично не ми харесва.

12.   ЛЕЛЕЕЕЕ, мечтая за такова гадже, в смисъл... Първо - това е нещо много хубаво и ако го развиеш, ще преоткриеш секса. Второ - този "мъж" просто е необразован и не знае какво точно се е случило...
Тръгнах да казвам, имах приятелка която умееше да "скуиртва" побъркваше ме, умирах да я лижа и да ми свършва в устата ( ФОСТАТА ), побърквах се от кеф докато я гледам как се гърчи и как се тресе от удоволствие, тя замина за чужбина и съответно връзката ни приключи, от тогава до сега (4 години) търся неин заместител... Умирам за това, така че, както аз търся такава жена, повярвай ми има много мъже като мен и просто когато попаднеш на такъв... хъмм.... как да го кажа, ще се побъркаш и тогава ще се оплакваш че партньора ти те "скъсва" от лизане и от секс :) ТОВА Е ХУБАВООО!!!! Пък кой знае, може да попаднеш на мен, без да знаеш че съм аз ;) Не се отказвай, а вярвай ;) аз си зяпам по сайтовете за запознанства и секс чатовете, когато попадна на българка ппървото което я питам е дали скуиртва, но явно не са толкова много колкото на мен ми се иска :(

13.   Първо, научно доказано е, че по време на секс пикочните канали се запушват и няма как да се напикаеш-информирайте се! Чист скуирт си е било.

14.   До №10- направо си в голяма заблуда! Голяма мечта - да висиш в банята или пък да се подготвяш като за наводнение всеки път. На моето гадже предишната му приятелка е била така и нямаш представа какво облекчение му е сега секса без напояване...

15.   до №11

Мъжете, които обичаме да доставяме удоволствие на половинките ни и да се радваме на резултата не сме извратеняци. А можеш с чиста съвест да се изпедерастиш за да ти изчезнат притесненията от подобна ситуация.

до №14

Ама ти сериозно ли? ЛЕЛЕЕЕЕЕ, колко простотия има на този свят. ти трябва да си максимум на 16год. и даже съм сигурен, че все още не си сваршвала вагинално. Правиш ли разлика от обикновенно сваршване и истински оргазъм? А да не говорим за скуирт!!!
Предложи на гаджето ти да си купиводолазен НЕОПРЕН, така няма да се налага да се подготвия за наводнения, а пък не се знае може, като пораснеш и на теб да ти се случи

16.   №15, какво според твоите най-вероятно 20 означава обикновено свършване и истински оргазъм? ! И в двата случая е истински оргазъм, но в единия е плюс яко мокрене. Айде, кефи се там на неопрена и не ръси каквото ти дойде на клавиатурата!

№14

17.   до №14/16
С поредният ти "оригинален" коментар потдвърди, че поне умствено си на 16год. Това не е лошо, не искам да те обидя. Просто прочети малко повече по тази тема.
Както при мъжете, така и при жените има огромна разлика от: едно обикновенно свършване и от един разтърсващ те оргазъм, но за да ме разбереш трябва да усетиш и двете.
И тъй като не си достатъчно компетентна за да спориш с мен, а и неискам да се отдалечаваме от темата просто, няма да ти обръщам внимание
ОТ №15
М 30 –ЛЕО

18.   Млад, модерен човек съм, но подкрепям напълно №11!
лично на мен това ми е противно дори в порно филм.
Но това си е мое мнение. има и хора на които им харесва.
Момче на 22

19.   Харесваш, не харесваш, като попаднеш на такава нямаш избор.

20.   Поредната измислена тема от някое притеснително девойче...

21.   Хайдееее, отново някоя ученичка е сънувала или е гледала много порно, а сега иска да привлече внимание и да стане интересна. Това са пълни глупости. Има яко мокрене при някои жени, не оспорвам, но тази история е за привличане на внимание, а и стила на писане е най-много на 17 годишно девойче.

23.   Напротив №19
има избор и пичът на авторката на темата го е направил вече..

24.   Е да но ако искаш да останеш с нея, но не те кефи SKUIRTа, нямаш избор трябва да търпиш. #19

25.   Ей, младежи, аз съм на 39г, има скуирт и той е най-хубавия, но много трудно се стига до него, трябва много-много стимулиране, аз лично най-често съм стигала до него сама, като мастурбирам, иначе обожавам хубавото чукане, ама с него получавам обикновено вагинален оргазъм. Наскоро получих един път скуирт с мъжа ми и той се изкефи максимално, ама трябва спокойствие, а ние в повечето време бързаме заради децата ( да не ни усетят). Като бях на 20 далеч не ми беше толкова хубаво, ама след 35 започнах много да мисля за секс, вече всеки ден ми се чука, даже и на работа мисля за това.

27.   този нее твоя човек. аз цял живот си мечтая за скуирт оргазъм и съм готов на всичко за да имам такова момиче. аз няма да те върна изобщо. а ще те накарам да го получиш поне 100 пъти още първия път. потърси ме

29.   Приятелят ти е ид... т! Аз съзнателно се упражнявам за да стигна до скуирт, а той да те зареже заради това, че стигаш до там много лесно! Луда работа! Явно и двамата сте доста млади и той още си няма идея как точно функционира женското тяло по време на секс и дори не му е дошло на ума, че не си не напикала, ами си изпитала най-върховното изживяване за една жена и той трябва да е горд, че е успял да те накара да свършиш така!

30.   Абе хора, вие знаете ли това колко трудно се постига??? С приятелят ми се оптвахме много време за щастие стана и на него му беше много готино,че ме е накарал да получа такъв невероятен оргазъм.. Да съгласна съм,че не на всички им харесва, но това само може да повдига самочувствието на момчетата, защото е трудно. И ако при този оргазъм не си се разтърсила от удоволствие, значи просто си се изпишка.. :)

31.   Гаджето ми не му пречи... Казва, че съм като фонтанче.
Скуирта е най-мощният оргазъм. След секс при мен всичко е мокро- повечето мъже които си разбират от работата се кефят като стане "фонтанче"... Аз си кефя двойно!
Не се притеснявай от това той просто е тъпак...

32.   Не знам на колко години сте, ама явно сте още доста малки и приятелят ти още не разбира доста неща. Аз съм скуиртърка и мога да ти кажа, че за мен това е най-прекрасното изживяване. Обаче и моят мъж в началото не беше във възторг, ама после като му обясних едно друго и разбра, че не се напикавам вече започна и на него да му харесва. Така, че дано със следващия мъж в живота си нямаш проблеми заради това, а щом приятелят ти те е зарязал заради нещо такова, явно и без това не те е обичал.

33.   Аз пък съм чувала за мъже, които с месеци правят опити, усъвършенстват се, за да свършат гаджетата си така, като фикс идея им е направо. За някой друг ще си същинско съкровище.

34.   Не се притеснявай, аз много бих се радвал на такова момиче като теб. Приятелят ти явно не може да оцени това, което е имал.

Clipper

36.   Като фонтан съм. Досега не са ме зарязали. Той е идиот! ТОЧКА!

Лена

37.   До авторката: Ти си богопомазана, а момчето е губещият. Усещането за жената е невероятно и неописуемо с думи, а ако е в резултат на нечии можещи ръце (не твоите).... то и мъжа ще е на седмото небе. Така и би трябвало, както не са много жените можещи да стигнат до силна еякулация, така и мъжете можещи да я подарят са кът. Казвам го от личен опит-на 23 съм и ми се случваше само, когато използвах вибратора.... докато не се появи човек, готов да "поработи" с мен

38.   Авторке, 37 е напълно прав. Аз също имам този „проблем“ и го открих още преди да имаше порно масово и интернет да прочете човек. Не винаги свършвам така, но по време на овулация и при по-дълги и горещи любовни игри не мога да свършвам по друг начин. За мен оргазмът при squirt е толкова интензивен, че понякога сама гледам да не стигам до там. Мъжът ми също не знаеше какво е това и е нямал преди подобна жена, но не ме е осъдил и не ме е зарязвал заради тези неща - то и за слепец се вижда, че течността не е урина и не мирише, няма вид на урина, а в последствие му дадох да прочете и малко по темата и го прие. Единственото неудобство е, че човек трябва да има специален матрак, да пере спалното си бельо често-често, а аз открих хавлиите като подложка, но не винаги помагат. Мъж, който уставя жена заради нещо подобно е глупак.

33, аз до колкото съм запозната, не може човек това да го научи. 30% от жените имат добре развити жлези за нещо подобно, а останалите сигурно действително уринират, за да задоволят желанията на половинките си. По порното 99% от squiert сцените са или уриниране, или са фалшифицирани и само веднъж-дваж съм виждала нещо истинско и то в сцена с жена-жена или при мастурбация. От тук идва и убеждението на хората, които не са попадали на такава жена, че е едва ли не уриниране, а това изобщо не е така, не мога да опиша чувството, освен с думата „празнене“ и няма нищо общо с уринирането.

Номер 37, не е задължителна много „работа“. Просто понякога се случва, понякога не. Не насилвай изобщо... Аз при себе си открих зависимост с овулацията, но не винаги - така свършвам понякога и без да очаквам и дори при сравнително малко пенетрация и стимулация.

39.   Чв това си е е.... си бонуса! Сигурен си, че жената е изпитала оргазъм. Няма нужда да и слушаш дишането да и гледаш зениците и др такива медицински прегледи за да си сигурен.

40.   Номер 38, изобщо не го виждам като работа... но ако трябва да го наречем така, трабва да е "сладка работа" : ))))))))

43.   До номер 25 - Напълно споделям мнението ти. Ккато и други положителни коментари по въпроса. Има такъв женски оргазъм. С две жени само съм бил, които са свършили така. Не обичам да се хваля с полови изживявания или завоевания сред жените. Просто искам да разкажа. С едната жена бяхме гаджета, не бяхме се виждали години. Едно лято ми каза по телефона: - В Китен съм, ела ако можеш. Качих се на колта и отидодох. Не си губехме времето много в приказки. Отидохме в квартирата. Признавм свърших преждевремнно от превъзбуда. Тя ме нарече шеговито "Зодия заек" - и дължиш ми един оргазъм. Пое инициативта в поза отгоре и... се получи.. бях целия измокрен от нещо топло и приятно. Знаех за какво сатва дума, но и мацката само каза - Споко не съм те напишкала...

До номер 38 - Предполагам не правиш секс с дълги чорапи и жартиери (което за мен е леко изратено) да останеш обута в такъв момент...

44.   Това си е просто пишкане, а не скуърт оргазъм.
Скуърт оргазъм трудно се постига, а пък не вярвам авторката да е била само с този партньор.
Мъжете разбират дали е урина или не, за това е избягал и те е зарязъл, все едно да му се на... аш

45.   Не е пишкане. в някои случаи е обилно овжлажнване, д други направо пръска

46.   До 45- Виждал/а ли си авторката, какво прави? !
Гледала съм много аматьорки клипове, и да само няколко клипа бяха с истински скуирт оргазъм, при другите си беше чисто и просто пишкане, но със симулация за скуирт.
И на мен ми се пишка при секс, но това не означава че мога да достигам до такъв оргазъм.
Не искам да си служа с проценти, но прага на достигане на скуирт е под минимален.

47.   До 46 - Не казвам че е лесно за партньорката да свърши така, иска се доста труд. Но пак ще кажа скуирта е едно, пишкането е отделна нужда, след секс. Ти например веднага ли тичаш до тоалетна като свършиш? ...
И сигурно пиеш много вода (ако съпруга или гаджето не ти даде нещо по силно за пиене)

49.   Не се притеснявай въобще,просто когато намериш истинския мъж за тебе ще разбереш че ще бъдеш най желаната жена на света,за мен този вид празнене на жената е най якия възможен

50.   И на мен ми е мега отвратително това, не го виня.

51.   Колко неграмотни и мързеливи мъже има в темата....

52.   Значи понякога наистина се учудвам на някой мъже - лигльовци харесват да чукат анално но се гнусят от жената когато пръскала от възбуда....ей такива заслужават да карат на ръчно или някоя фригидна жена която само стои като дърво....за протокола съм мъж

53.   Учудвам се колко мъже в темата са неграмотни и си мислят, че сексът е само едно яко ч***не. Четете и се образовайте. До авторката - ти си мечта за много мъже.

Ж 45

54.   Мъж съм и не мога да разбера как на мъж може да му е гнусно, че любимата му жена свършвала така ..... по принцип нищо от нея не би трябвало да му е гнусно. Ако я обичаш истински, ще ти е дори уникално удоволствие.

55.   Авторке донякъде имаш късмет че рано си го разбрала твоя какво представлява,ще си намериш подходящ партньор който ще оцени това което можеш да постигнеш.В началото ти е притеснено когато намокриш всичко но когато разбереш и усетиш че партньора ти го желае истински ще се отпуснеш и ще изпитваш удоволствие от мокрия секс,аз много се кефя на такива жени,имах една приятелка която достигаше до такъв оргазъм и беше много яко случвало се е да пръска до тавана в някой случай