Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е да е толкова потентен на тази възраст?
Здравейте и от мен. Не съм очаквала да стигна до това положение да разказвам неща от личния ми живот, но уви... На 44г. съм и имам връзка от известно време с един мъж на 52г. И двамата сме разведени. Той от 25г. , а аз от 17г. От 2 месеца и половина сме заедно.

Та въпроса ми е следния: Нормално ли е това мъж на такава възраст да прави секс всеки ден по два пъти в продължение на 2 месеца и половина без почивка.. всеки ден като се има в предвид и възрастта му?

Благодаря предварително на всички, които ще отделят малко време да прочетат историята ми и ще ми дадат своя съвет.

Коментари

1.   Ами за някои е нормално, блазе ти. Има и столетници, които все още водят полов живот.

4.   Половият живот на мъжете не е един и същ. Както вие си имате гръдна обиколка, която е заложена в днк-то ви, така и те си имат потентност, която си е заложена в тях от раждането им!! Заключение-съвсем нормално, въпреки че е рядко срещано!!

5.   Моя е на 56 и не го прави по два пъти на ден, но е е поне през ден. Има две много коварни болести на гърба си. Така че -радвай се. В началото на връзката ви може да е по-бурен секса, а с течение на времето малко ще се разреди.

6.   Пука яко виагра пича и това е!

7.   Хахахахааааааа... №6 ми изкърти зъбите коментар :)

8.   Това е съвсем нормално при повечето мъже. Казва ти го 52 годишен мъж. Не забравяй, че хляба се пече според фурната. Ако те обича и си достатъчно любвеобвилна няма нищо странно.

9.   Ти сега хвалиш ли се? ;)))

10.   Ами радвай се! По-добре активен мъж, отколкото мъж, който не те докосва. Пък и ако на теб ти идва много, винаги можеш да го помолиш да поразредите, а и не забравяй, че сте заедно от скоро, след време първоначалният ентусиазъм ще намалее. Така, че вместо да се тревожиш, наслаждавай се на момента. Толкова е прекрасно да си влюбен!

11.   Нормално ли е? ... Няма норма за това нещо. То си е индивидуално. Щом е здрав, прав и корав човека е чудесно.
Защо си толкова изненадана.
Моя мъж е на 50г и си го правим през ден, повече от 20г сме заедно.
Вие сте заедно от 2мес и половина и човека така се е вдъхновил, че... но след време ще поразредите. Той сега защото ти се радва е така. Спокойно, ще се поуталожат нещата, ама тогава да не кажеш как преди го правехме по 2 пъти на ден, а пък сега... :)

12.   Съвсем нормално, има дори и доста по потентни.