Споделена история от Секс и интимност

Дали да го направя с момиче, което ми е просто приятелка или да намеря момиче, с което да се обичаме и всичко да е много красиво?
Здравйте, момче на 19 години съм, девствен и моят въпрос е - Дали да направя 1 си път с момиче, което познавам и на което имам доверие ( но не сме гаджета ,а просто приятели и евентуално тя би се съгласила да ми бъде нещо , като учителка в секса ) или да изчакам докато си намеря приятелка, с която евентуално да се обичаме и всичко да е много красиво ( така си го представям ) и започвам да се притеснявам че ..... ако кажа на някоя че съм девствен все ощте и може да гледа на мен с пренебрежение ? Ще се радвам да дадете вашите съвети , и ако някои е бил като мен как е постъпил и след време как оценя постапката си :)

Коментари

1.   Направи го с някоя просто ей така... Наистина, защото ще го направиш с някоя която обичаш но ще се разделите при всимко положениа... не го прави за първи път с тази с която искаш да си завинаги

2.   Аз съм на 22, мъж и съм категорично за второто. Смятам че ще изгубиш нещо изключително ценно от живота си, ако си го подариш без чувства...

3.   Oт една страна ако тръгнеш да чакаш момичето в което ще си влубен може да станеш на 30, затова не чакаи
, а от друга страна е по - хубаво когато го правиш с момиче което обичаш и си струва да чакаш

4.   Не мисля че е нещо от което трябва да се срамуваш - аз бих била горда да го направя с момче което е на 19 и все още девствено :) Изчакай подходящата!
Т., 18г

5.   Тя па номер 2 сам си дал глас на коментара ххахаха

6.   И аз съм на 19, но проблема е , че нямам никакъв подход с момичетата. По съм затворен и не знам що да говоря. По принцип не съм от тези дето постоянно говорят глупости. Но е кофти, когато повечето са го правили , а аз изоставам. По съм навит на да платя на проститутка- не виждам друг начин.

7.   Аз лично не бих те "гледала с пренебрежение", защото за мен в това няма нищо срамно. Първият път е специален както за момичетата, така и за момчетата. Затова аз те съветвам да изчакаш подходящата. Все пак ти си решаваш, но да знаеш, че ако го направиш само за да не си по-долу от другите, рано или късно ще съжаляваш.

8.   Номер 4 предложи помощта си индиректно .. не му мисли , открил си подходящата, само поискай скайп или мейл на Т., 18г

9.   Благодаря за съветите Ви. :)

10.   Aз пък незнаех, че и момчетата имат такива дилеми....
По-добре го направи с някоя просто ей така, поне знаеш, че няма да държиш на нея толкова и даже и да се изложиш, просто няма да я видиш повече и това е...
Ма леле пич ,ти що чака до сега...

11.   Mи брато ти можеш да си чакаш да се влубиш още 3 години и чак тогава ли ще се отвориш ? най-добре отиди някаде извън твоя град намери някое непознато момиче и просто го направи и докато намериш в коя да се влубиш ще си идеален в леглото :)))

12.   Изчакай това е моя съвет,няма нищо срамно в това бъди сигорен.Намери си някое момиче на твоя акъл,сближете се, опознайте се и от там нататък не е толкова сложно :) Успех

13.   Какво да чака, бе? Вие, дето давате съвети да не сте жени? Това е физиология и ако не влезе в нормални (сексуални ) отношения с другия пол ще трябва да се протърка от ръкоблудстване. Това ли предлагате? Може и да не се влюби момчето, щото за такова нещо трябва да си поизключи разсъдъка, ама срещу природата не трябва да се върви. И женичките имат нужда от внимание. Не се стискай толкова. Не е на добре.

14.   Първя път го направи с учебна цел, за да добиеш увереност в себе си:) Иначе не се знае в какво момиче ще се влюбиш и има опасност да се травматизираш психически при евентуален неуспех...

15.   Oт автора- ок аз има с коя да го направя за 1 път ...... , но после ? .... като няма да има с коя да го правя ?

17.   Е, кво ти пречи да го праиш с тая същата, докат намериш оная "истинската". Мое да се окаже, че тая първата си е и истинската. Де да знаеш?

18.   Оф абе пич я се вземи в ръце и действай бе човек.Не се мотай, че ще съжаляваш!!!
Няма какво да чакаш.Аз се чудих навремето като теб и сега съжалявам горчиво, че съм бил толкова неуверен.

Това с идеята за истинската любов няма нищо лошо.Само, че след години ще разбереш, че това е една красива илюзия.Не се лъжи отсега.Прогледни навреме.
Заради тоя фалш ,,истинската любов" съм изпуснал 5 момичета.На твоите години и аз бях идеалист и сега съжалявам.

19.   Hе е за вярване .. що за малоумни коментари прочетох !!!
Виж, все едно от тези две неща между, които се колебаеш, трябва да надделява... разбери кое е то и действай и в двата случая не е приятно .. дали ще се изложиш пред половинката си, (която ако те обича истински по-скоро би се радвала за непорочното) или.. да си направиш сефтето с човек, който ще играе ролята единствено на учител, няма разлика и това, че си чакал толкова ваообще пак да не та ебе! мога много неща да кажа но аз, която чаках подходящия се радвам, че ми отне девствеността .. аз съм била единствено негова и чувството е невероятно... и не ми пречи, че аз не съм му първата, защото мъжа от една страна трябва да има малко повече опит от жената .. по-възбуждащо е :)

20.   Ега ти кефещото: "само негова". Праисторическо чувство на завоювана собственост! Те и ония в харемите се гордеят, че са собственост на емира. Само, че днес ми е трудно да го приема за нормално.

21.   Mисля,че всеки решава сам за себе си какво да прави-ти избери от кой тип момчета си.Винаги е имало и ще има най-малко две страни с различно мнение.Аз се омъжих на 22 и бях девствена.Оказа се ,че и мъжа ми не е с голям сексуален опит-това не ни попречи да откриваме заедно плътските удоволствия.Ако момичето държи на теб и ако ти не се шашкаш много всичко ще си дойде на мястото.

22.   Направи го жадувано и очаквано и с правилното реение да е красиво , ще е вечен спомен този старт на любовта , използвай максимално романтиката и красотата те ще са елемент на красота и в незнанието ви:)

23.   Пич, не се тормози толкова. Аз бих те посъветвал да си изчакаш точния момент. Няма да останеш без секс в тоя живот повярвай ми, тепърва идва голямото ибанье така да се каже :)
Цял живот секс ще правиш, погледни глобално малко на нещата. Дръж се естествено, не се насилвай и когато решиш че си готов, давай за никъде не бързаш :)

24.   Ако си решил да чакаш лошо няма,но защо пък да не го направиш с приятелката си която вече има опит и няма да се чустваш неловко ако стане нещо не както трябва?Аз го направих с най-добрият си приятел които е на твоята възраст и всичко беше 6,беше се постарал за обстанновката,мястото и вс.останало.Ако си мислиш,че няма да е хубаво с приятелката ти може би грешиш,а и с поред мен с нея можте да си водите сексуален живот когато си искате когато не сте обвързани.

25.   :) Аз минах по този път ... избрах приятелката .. или май се избрахме взаимно .. тя знаеше, че съм девствен и знаеше даже точно колко ... съм девствен. Беше малко смешно и леко идиотско - тя ми помагаше да я нацеля в тъмното ;) След това не съм имал никакви проблеми - това ми даде увереност! Когато намерих жена, която ми допадна - бях достатъчно силен за да я измъкна (донякъде) от "лапите" на 2 годишна връзка, която уж била страхотна, но изпълнена с глупави лъжи и липса на уважение към нея. Хубаво е първия път да е с много обич и топлина (и за двата пола) за да не се получи кофти спомен за цял живот ... Мое мнение :)

26.   От автора: Ем ... аз вече съм на 20 и ... все още чакам да я срещна .... походящата и .. ще продължавам да я чакам :)

27.   Я не се занасяй, авторе. Вземи се събери -сексът не е някакъв подарък, а част от живота. Изобщо не е важно с коя и каква ще го направиш, важно е да го правиш редовно, а ти вървиш по лесния път -вместо да изкефиш максимален брой гаджета, се изцеждаш ръчно... Не е ли твърде егоистично? Или са ти промили мозъка с "единствената и вечна любов"? Споко, ако се появи такава, тя ще е измежду мацките, които си ощастливил, а не между учебниците и романите. А когато се появи, бързо ще забравиш останалите. Те пък ако са умни, ще си ти останат дружки, защото такъв е животът, а и ти и те само така ще имате правото на избор.
Айде, действай и успех !