Споделена история от Секс и интимност

Дали съм девствена?
От 2 месеца си имам приятел и на скоро спах с него... Първия път ми вкара много малко около 10 см (нзз точно може да е и по-малко), но не ме боля... След няколко дена пак го правихме, но усетих че беше малко повече от преди и го изкара и забелязахме малко бледа кръв.. Страх ме е да не сам отворена... и след около 10 мин. почна да ме боли леко.. На сутринта пак имаше малко кръв... Моля ви помогнете ми... дали сам девствена??

Коментари

1.   А какво значение има наистина? Правили сте разни неща, по-вероятно е да не си девствена, но защо толкова те интересува? От "морална" гледна точка не си "чиста и невинна" вече, а за ципата не знам. Така и така тя не е определящата в случая.

2.   Ха-ха-ха-ха! Еми не си! И като те е страх да не би да не си, защо си го правила!?? Който го е страх от мечки, не ходи в гората! То бива малоумни деца, бива, ама това вашето...

3.   Нека поясня, че това дали си девствена не се определя от ципата. Ти можеш и сама да си я разкъсаш, но пак ще си девствена. Определя се от това дали си правила секс. Ти си правила такъв (колкото и кратък да е) --> не си девствена. Ако е толкова важно за теб и ципата ти е скъсана. И не е зле да се пообразоваш малко по въпроса, след като си започнала да го правиш. Трябваше по-рано, ама по-добре късно отколкото никога.

4.   Само да поясня, че не е 10 а 4 см някаде но нзз и аз защо го направих

5.   Ти на колко си? На 10? По малоумна тема не бях чела...
Всяко следващо поколение все повече затъпява.

6.   Не си девствена миличка! Щом правиш секс, не си. Аз също правих секс, но не съм отворена. Не съм дефлорирана. Има разлика между дефлорирана и девствена. Много са случаите, когато момичето не може да се дефлорира от първия път, но щом в нея е проникнал мъжки член, не е девствена. Когато си по-голямо, по-трудно се къса хименът, но повечето мацки не се замислят за това, защото ги отварят още на 12-13 години. Колкото повече порастваш, толкова по-ластична става ципата, а като си по-малка, по-лесно се къса. Освен това е нужно нещо достатъчно голямо и твърдо, за да я спука докрай.
Прочети нещо за девствените ципи, има различни по форма. Има случаи, в които зараства след секс, а има и такива, в които се къса чак при раждане и жената получава оргазъм.

*Silver Moon*

7.   №6, страшни разсъждения! Къде ги четеш тези неща, особено за оргазма при раждане, ха-ха!

8.   Аууу, номер 6, ти ме зашемети!!! Моля, всички раждали и получили оргазъм по време на раждането, да вдигнат ръка!

9.   Що за акъл имате, бе, деца... думи нямам...

10.   Еми не всичко съм го чела. А и не всичко го пише за съжаление.
Знам, че е възможно девствената ципа да не се разкъса и при многократен секс, а чак при раждане. Останалото не е ли вярно?

*Silver Moon*

11.   Ето една история, която е доказва, че е възможен оргазвът при раждане

Когато Елена Скоко родила своята дъщеричка преди три години, тя почувствала болка. Но и още нещо: вълни от удоволствие с такава интензивност, че може да се сравняват с оргазъм, пише Live Science.

"Усещането беше за поредица от вълни, изпълващи ме с щастие, които просто преминаваха през мен", спомня си Скоко, която е авторка на "Спомените от едно пеещо раждане".

12.   Жената не получава оргазъм при късане при раждане.
Но нилаистина има такива, но които им се доразкъсва при раждане ципата.

13.   Абе хора, стига сте се заяждали! Ето прочетете!

http://novinar. bg/news/orgazam-pri-razhdane-vazmozhno-e_NDMwMjsxMjY=. html

Това, че вие не сте чували нещо, не значи, че не е вярно! И не, не се случва винаги, но има такива случаи!
За разлика от вас, аз не соля авторката, само й обяснявам.

*Silver Moon*

14.   А какво е общото между девствената ципа и оргазма? О. о

16.   2-ри уби ме xD дължа ти бира :D

17.   Еми възможно е и аз да бъркам, но съм чувала, че е възможен оргазъм при късане на ципата, ако се случва при раждане.
Така де, може и да греша, но все пак оргазмът е възможен при раждане и без това. Както и да е де.

*Silver Moon*

18.   Възможно е бе, аз съм го изпитвал, мъж съм.

19.   А, извинявам се и за грешката си в първия си коментар. Имах предвид Недефлорирана и девствена. Също като разликата между дефлорирана и Недевствена.
Иначе за последното, наистина не знам дали е вярно, но съм го чувала и го написах по инерция.
И все пак оргазмът при раждане е доказано възможен, така че не сте прави да се смеете на това. Също и на другите ми "разсъждения", защото са си верни.

Само да кажа още нещо, като отворих темата.
Разкъсването на ципата е строго индивидуален процес, има момичета, при които не се разкъсва, защото има голям отвор в самата ципа, а някъде пишеше, че имало жени, родени и без химен, което не знам дали е истина. При гимнастичките често се къса, но те са си девствени, щом не са правили секс, а има и случаи, в които оперативно се отстранява или отлющва от само себе си.

Все тая, авторката май разбра, че вече не е девствена, щом е спала с приятеля си.
Авторке, не се притеснявай! Това не е нещо лошо, стига да не си много малка и да се обичате с твоя. Дано сте си дълго време заедно и да се радвате на секса!

*Silver Moon*

20.   До номер 6!

Мислиш си, че много ги разбираш нещата, но не си наясно... била правила секс ама не била дефлорирана.... хаха... че ти какъв секс си правила тогава :)))) много се посмях с теб :))) опитваш се да даваш акъл на момичето а ти също не си наясно с тези неща... чета някъде разбираш ли нещичко и седнала да сподели... хахаххаха

21.   Леле егати полезната тема.. научих толкова много нови неща, за които не бях и подозирала;Д
Сега сериозно - авторке, определено не си девствена вече. Нито физически, нито психически така да се каже. И не мога да разбера защо изобщо задаваш такъв въпрос като то си е напълно ясно - все пак сте го правили 2-3 пъти вече.

22.   Хайде кажи ми номер 20, какво точно не разбирам? Какво не е вярно от нещата, които съм написала?
И да, правила съм секс, приятелят ми влезе в мен, правихме го, но не съм отворена. Също както авторката.

*Silver Moon*

23.   Абе и аз кво се обяснявам. Вие чували ли сте термините пълна и непълна дефлорация? Това е физически процес, пълната може да се осъществи и след загуба на девствеността, както при авторката. Нали това й обяснявате и вие, а ми се смеете на мен? Както и да е, Млъквам си!

*Silver Moon*

24.   Да има такива термини и случаи, хименът не се къса първите един два пъти, но в последствие се случва, когат вече жената има редовен полов живот. М37

25.   Е и? И да не си девствена, какво от това?

26.   Пфф, номер 20, не знам ти колко добре си се смял/а, ама аз още по-добре се посмях с твоя и други коментари.
А ти казваш, че някой друг не разбира, пък дава акъл... Хахахахахахахаха!

27.   До 22!

И как разбра, че не си девствена... на гинеколог ли ходи или сама се провери хахаххаах ти направо ме спукваш от смях с твоите изказвания, а гледам че не са малко вече... :)))))

28.   А мен номер 27 ме спуква със своите изказвания.
Какъв гинеколог бе човеченце? !? !? ! Ти прочете ли другите коментари???
Ми много ясно, че не е девствена, щом е имало полов контакт, дори и кратък.
Това казват и на авторката на историята.

Ето, прочетете трети коментар :

Нека поясня, че това дали си девствена не се определя от ципата. Ти можеш и сама да си я разкъсаш, но пак ще си девствена. Определя се от това дали си правила секс. Ти си правила такъв (колкото и кратък да е) --> не си девствена. Ако е толкова важно за теб и ципата ти е скъсана. И не е зле да се пообразоваш малко по въпроса, след като си започнала да го правиш. Трябваше по-рано, ама по-добре късно отколкото никога.

29.   Естествено, че не съм, щом членът му е проникнал в мен няколко пъти. И хименът е разкъсан, но не но докрай. Не е нужно да си гинеколог, за да го разбереш.

30.   Не си девствена.

31.   Виж сега мойто момиче като те е страх да дали си отворена закво си го прайла въаобще и не НЕ СИ девствена мила моя :Д:Д:д Примири се с това

32.   Една моя приятелка медицинска сестра която работи в кабинет "Акушерство и гинекология" ми разказа една история за жена която отишла да си прави кюртаж. Натикали й една гумена тръба във влагалището и пуснали в действие система за вакуум. След което тази машина започнала свободно да й бърника в вътре и да се навира все повече и повече въпросната тръба. Онази по едно време откачила. Започнала да пъшка, да охка, да върти, да обръща очите.... И когато свършила процедурата казала.... :"-Е такъв кур не бях яла никога! " Факт!

33.   Малко? То влагалището е 10-15 см! :д

34.   *Silver Moon* на колко си години? Я питай майка си докато те е раждала колко оргазма е получила?

36.   Научен факт: Ако не ти се е скъсала ципата си девствена... Начи си си 100% девствена !!!