Споделена история от Секс и интимност

Сексът ме отвращава след изнасилването
Здравейте
Не искам да казвам коя съм. Искам да оста анонимна. Преди години бях изнасилена не веднъж това за мен е голям кошмар от който се опитвам да изляза години на ред и не се получава. Посъветвах се с психолог някой неща се промениха.

Но съмото ми тяло не мисли така. Отвръщаваме секса колкото и да не искам да е така. Имам връзка с момче от 4 години. Вече от една сме женени. Помолих го не веднъж да дойде с мен на психолог но той кътегично ми отказа. Не веднъж съм с е опитвала да говоря с него той не го направи. Няколко пъти след това секса ни не се получи и той ме нападаше че за всичко съм виновна.

С времето че не получих неговата подкрепа се отдалечихме един от друг. При мен нищо не е също както преди. Няма я тръпката към него, присъствието му ме дразни. Реших че ще е по добре да се разведем след като при мен нещата са много различни и не искам вече да не се тормозим и двамата. Моята майка е простив развода ни. Нищо няма да има смъсъл за нея ако се разведем.

Той сега осъзнава че е сгрешил но за мен мисля че е късно. Искам съвет искам да ми кажете кой за какво е виновен.
Благодаря ви!

Коментари

2.   Ужасно тъжно! Мисля, че никой няма вина. Най-малкото пък ти! Но не разбирам как може мъжът за когото си омъжена да не прояви елементарно съчувствие и подкрепа и да откаже да дойде с теб на психолог? В крайна сметка в интерес и на двама ви е да го преодолееш! А това, че те обвинява зради това, че не можеш да го преодолееш и да се отпуснеш когато правите любов е направо отвратително! Мила, знам, че ако се разведете ще има наранени, но помисли искаш ли да живееш 50 години с човек, който не проявява елементарно съчувствие? Защото за мен той е безчуствен човек. Да знаеш, че жената която обичаш е преживяла такъв ужас и въпреки всичко да не показваш грам желание да и помогнеш... ами звучи ми много много егоистично! Съжалявам ако те засегна с това, но ично аз не бих търпяла такова отношение от мъжа си! Сега, разбира се аз не съм запозната с подробностите около връзката ви, но от написаното от теб стигнах до този извод. Така, че моят съвет е зарежи го и потърси щастието си другаде. А колкото до майкати, е сигурно ще страда, но предполагам за нея е много по-важно да знае, че ти си щастлива, така че с времето ще го преодолее.
Бъди щастлива!

3.   Майка ти не живее твоя живот, така че не виждам причина да се меси.
Мисля, че развода е най-правилния избор, най-малкото защото той не те подкрепил, когато е било нужно/а при теб подкрепата трябва да е постоянна/. Освен това, как ще те напада, като че ли случилото се е било по твое желание!
Зарязвай го и открий истински любящ мъж, който ще ти е опора в трудните моменти!
Успех!

4.   Кой е виновен има право да казва само Този, дето е над нас!

5.   кЪтегорично историята ти не ми се струва много реална...

6.   Първо искам да кажа колко съжалявам. Как така не веднъж? Мила момчето знае историята ти и не те подкрепя, не те разбира, защо си с него? Ако го обичаш, пак не е оправдание. Разведи се. Едва ли някога ще те разбере..
Остави го. Бъди сама известно време, намери си някой, който да те разбере, и когато се стигне до секс, да ти хареса, не да си спомняш, онзи ад...
Как стана? Какво стана... близък ли те е изнасилил или непознат? Моя приятелка е във същаща ситуация, само, че от близак приятел на нейното гадже... вижда този изверг всеки ден.... незнам, пази Боже, от такива ''мъже''. Бъди силна и ме послушай, много присърце ми дойде историята ти.

7.   Здравей
Вина имате и тримата
хората се събират по двойки за да имат другар до себе си, на който да могат да споделят, както радостта, така и мъката, така и проблемите. След като не си имала това със съпруга ти, ЗА КАКВО ТИ Е? Грешката на всички родители от по-старото поколение е, че мислят какво ще кажат хората, а не щастието на дъщеря им. Това е вината на майка ти, и твоята, че все още се двуомиш за бифшия ти, , смотаняк".
Негавата грешка е, че не те е оценил и те е загубил душевно, а сега е проумял загубата ти но ФИЗИЧЕСКАТА.
Твоята е:
Не си достатъчно силен характер. Не съм испитал това което си преживяла, но не си единствената. Това е твоето МИНАЛО. От миналото ни, трябва да помним само хубавите моменти. Един съвет, който може да ти помогне: прочети всички постове на темата, , да споделим най-мръсните ни фантазии" и виж жени, които не са преживели твоят проблем от миналото, как си фантазират и се възбуждат от подобни мисли. Опитай се да го приемеш по този начин. Сексът е за да си доставяме удоволствие, а не да си пропиляваме живота. Късмет
от ЛЕО

8.   Ами ти си виновна, че не си се научила да пишеш, това е сигурно! А за историята ти, най-грешното е да търсиш кой за какво е виновен. Търси решение, не вина.

9.   Неговото поведение казва "оправяй се сама, на мен ми е все тая, че си изнасилена". Не си ти виновна, а и не виждам бъдеще за вас. По-добре е да се разделите и да си намериш някой свестен мъж, готов да те подкрепи. Но внимавай, защото е възможно подсъзнателно да избираш партньори насилници; да си мислиш, че си длъжна да задоволяваш нечии нужди, без да изпитваш любов; да изпитваш чувство на вина и т. н. Внимавай за тези подсъзнателни капани.

От мен да знаеш, това че си се подчинила на насилника, може да ти е спасило живота. В никакъв случай не се чувствай виновна, нито че нещо е изгубено. Животът продължава, имай силата да го изживееш пълноценно. Ние те подкрепяме!

vova4ka

10.   Развеждай се и си хващай живота в ръцете, целта на живота е да бъдеш щастлив, а не постоянно да се тормозиш и обвиняваш за постъпките си. И родителите не винаги са прави, човек трябва да слуша сърцето си и да преследва нещата който желае, защото времето минава и загубените години няма да се върнат. Бъди смела!!!

12.   Номер 8, 100 процента съм сиг., че си мъж. Момичето иска съвет, не и е лесно, а ти гледаш правописа и? !? ! Представи си от др. гледна точка, как щеше да коментираш, ако това е твоето дете или приятелка? Правописа ли ще им гледаш или ще се опиташ да дадеш савет? Замисляй се, когато ще коментираш безсмислено! Тя иска савет, не учител по бг. език!

13.   Зарежи го, а майка ти като толкова държи на него - да се омъжи тя за него!

14.   Бе в крайна сметка всеки мъж търси и любов и секс, да съжалявам за случилото се, но не може ти да искаш да си с този мъж и да го обичаш и същевременно да не му даваш това, от което всеки един мъж на тази планета се нуждае...

15.   Номер 14, прав си, но след това, което и се е случило има нужда от разбиране. Не и е лесно, а за всичко има време. А до всички др. коменрирали, как да няма виновни? Изнасилвача невинен ли е? Мила само ти нямаш вина, а до мъжа ти, няма ли разбирателство и сачувствие? Какъв мъж е той? От номер 6

16.   Чудо голямо, защо се филмираш?

17.   Съжалявам но тази история не е измислена. Моля да ме извините за правописа ми. Това не е важно за мен в момента. Искам съвет от страни. Решение няма до този момент. Трябва майка ми да умре или аз да полудея след като живота няма смисъл за нея. Сега мъжа ми съжалява но започна да се държи все едно нищо не е станало...

18.   Това не нахвърлена история. Съжалявам но всичко това е вярно. Майка ми не иска развод защото живота и нямало да има смисъл след това. Мъжа ми се оценява едва когато видя че ме губи. При мен чувствата към него вече не са същитите колкото и да искам прекалено много се одръпнах от него и не го искам до себе си!!!

19.   майка ти да се ожени за него като го иска толкоз, ти няма защо да си съсипваш живота.

20.   и аз бях на път, да бъда изнасилена, но по някакъв начин се измъквах като усетя желанията им. И аз се гнуся от секса и съм девствена ама не се занимавам нито с мъже нито с жени.
Знаеш, че които и да е ще иска СЕКС, защо се събираш с някой да го мъчиш ли? Човека е устроен да иска секс, ама има хора като мен и теб, имат травми и не искат.
Не си виновна, че не искаш секс, виновна си, че си се оженила
аз на твое място бих останала сама без да мъча никого със себе си...

21.   Мъжа ми знаеше за това от самото начало. Не искам да мъча никога нито не нито себе си. Именно заради това потърсих помощ от психолог но той ми беше нужен да дойде с мен но не го направи. Молих му се няколко пъти да дойде с мен но той не го направи постепено се одръпнах от него. Имам чувстовото че го намразих от мига когато ме разрева не веднъж и излязох аз виновна че съм била изнасилена. Ужасно е всичко не беше веднъж тогава бях дете нямах смелост да кажа на никой нищо. Нека ви допрът до гърлото не веднъж и не един нож ще смеете ли да кажете нещо.
Искам съвет просто как да изляза от тази ситуация? Моля за помощ нищо повече не искам. Знам че проблема със секса трябва да го оправя сама въпреки че си мисля че е не възможно толкова много ме отвърщава...

22.   Относно мъжа ти-развеждай се, така е правилно и никой не знае по-добре от теб. От връзки без чувства само лоши работи стават.
Относно майка ти-кажи и, че има неща които не знае и не рабира, и че решението е твое, ако те обича да не се меси, или ако имаш смелост и кажи какви са нещата, ще разбере.
Относно Теб самата-грешиш като мслиш, че щетите от изнасилването са перманентни, не е лесно, но може да се превъзмогне (лично познавам човек, жертва на изнасилване, който с времето и с малко помощ от любимия прескочи тая яма и отказа на миналото да превземе бъдещето)
S. A. D.

23.   Тази яма както вие го нарекохте се опитвам години на ред да я прескоча но може би човека до мен искаше само той да е добре и не бях важна за него. Майка ми знае какво става наясно е за изнасилването, наясно е че не искам мъжа си но вярва че нещата ще се оправят. Само че аз не мога да го понасям мъжа си. Като го видя започвам да полудявам от нерви.

24.   Щом мислиш,че нещата не могат да се оправят разведи се. Живота си е твой и майка ти няма право да се бърка особено щом не е преживяла това,което ти си.А относно съпругът ти защо се оженил за теб след като не може да те подкрепя.

25.   Според мене е нормално да бъдеш изнасилен многократно.

26.   Като вярва, че ще се оправят, я попитай може ли да запълни 1 пропаст с лопата-100% няма да ти отговори.
Не се чуди, ами се разведи, докато не си си докарала някой нервен срив.
След това си дай време и опитай отново!

27.   Към автора: Изгледай този филм Луиз Хей - излекувай живота си. Има и книга по филма мисля, че ще навържеш нещата. Успех

Zake

28.   Здравейте искам да благодаря на всички за оказаната помощ. Благодаря ви
Мъжа ми не иска да се разведем психически ме тормози, което още повече ме побърква. Майка ми направо иска да се откаже от мен. Грешките бяха много не само тази но имено тази ме отдалечи най-много от мъжа ми и каквото и да прави не може да промени нещата. Става все по сложно и по сложно!!

29.   Нищо сложно няма. Точно обратното - нещата са адски прости.
Започваш да живееш СОБСТВЕНИЯТ си живот и да следваш СОБСТВЕНИТЕ си желания. Толкова.
Майка ти щяла да се отказва от теб? Ами тя вече се е отказала - след като за нея, какво иска СОБСТВЕНАТА й дъщеря е по - малко важно от това - какво иска самата тя.
Мъжът ти те тормозил психически? След като няколко пъти си го молила да те подкрепи ТОЧНО, за да съхраните това, което имате, а той е бил пас? Сега е твой ред да пасуваш. Пускаш молба за развод и продължаваш.
Аз мисля, че ти отдавна в главата и сърцето си - знаеш как е правилно за самата теб да постъпиш. Просто ти трябва малко смелост да го направиш.
Успех!

30.   Става сложно ако ти му позволиш да стане.
Мъжът ти не иска да се разведете, теб какво ти пречи да идеш при адвокат по бракоразводни дела и да задвижиш процедурата? Тормози те-питай го директно защо прави така или напусни апратмента.
Майка ти иска да се откаже от теб-ти се откажи от нея.
Нямаш ли някоя приателка или приятел, при които можеш да идеш за известно време?
В краен случай, излез на квартира.
Не се самообвинявай-кви грешки, кви 5 лева. Той е човека, който не те е подкрепил когато е трябвало, той не те е изслушвал, не е идвал с теб при психолога, той и до ден днешен смята, че трябва да му даваш секс, независимо от това какво ти се е случило!
! Ти си човек с чувства-не позволявай някой да те мачка!
Зарежи го и почни на чисто!

33.   Не знам какво да кажа просто ужасна история. Ако бях на твое място бих напуснала мъжа си и бих изчела на майка си едно конско как трябва една майка да подкрепя дъщеря си а ако не ме разбере бих се отказала от нея щом тя се отказва от мене.

34.   До авторката : Тъй като и аз съм изнасилена, ще ти дам може би най-полезните съвети. И на мен щяха да ме убият, ако се съпротивлявах повече. Моите родители като разбраха, че съм изнасилена, обвиняваха мен. Страдаха много, била съм ги довършила, щели да умрат, заради това, което съм им причинила. 4 години по съдилища родителите ми ги съдеха тея гадове, но накрая нямало доказателства (осланяли се само на моите думи) и така изродите сега си живеят свободно (такова е нашето мило правосъдие). Та, 4 години аз постоянно минавах през това изнасилване, защото всеки път ме караха да го разказвам с подробности пред огромна аудитория - беше унизително, кошмарно и подигравателно (една съдийка си позволи със сарказъм да ми каже "Защо тези хубави момчета избраха точно с теб да го правят", имаше и други къде по ужасни унижения от съдии, адвокати, следователи и т. н. ). И така моето изнасилване се превърна в един ужасен кошмар, което родителите ми ненарочно го преобразиха в такъв. Аз не показвах моите страдания и отвращение - таях ги в себе си, за да не наранявам родителите ми с моята болка. Те дори веднъж не ме попитаха как съм. Важно беше само, че те са дълбоко накърнени от случилото се, за което аз съм виновна. И те много се влияят от това какво ще кажат хората. Дори си спомням, че когато разбраха заплакаха и ме гледаха така, все едно че съм умряла. Припадаха, влизаха в болницата, не искаха да се хранят дни на ред. Уплаших се за тях и им казах с усмивка "Трябва да се радвате, че останах жива и здрава и съм си в къщи при вас, защото можеха да се случат по-лоши и необратими неща! ". От тогава темата за изнасилването беше табу в нас. Помогнах им с много разговори и усмивки да го преодолеят, дотолкова, че да продължат да живеят нормално. Аз не съм била на психолог. Силна съм и го преодолях, дотолкова, че да не мисля за това като нещо, което да ми повлияе на бъдещето. Иначе травмата си остава. Има и последствия разбира се - станах изключително мнителна, недоверчива, предпазлива, интровертна. А преди бях винаги душата на компанията, с чувство за хумор, усмихната, безгрижна, щастлива, еуфорична и екстровертна (изключително общителна). Тези промени аз си ги знам и се нагаждам към тях. Родителите ми не забелязват голяма разлика в поведението ми, но аз знам, че разликата е съществена. Е, сега с новото ми АЗ ми е доста скучно и самотно, но няма как да го променя. Свикваш и това е.
Относно секса - много зависи от партньора ти. Аз имах гадже тогава, с което съм и сега (вече съпруг). Той искаше да ги убие. Стана като диво животно, когато ги видя в съда. Свали единия на земята и го млатеше като парцал, докато не го извади охраната. Добре, че нямаше свидетели и охраната му бяха дружки. Той ме подкрепя и до ден днешен. В секса се държи толкова мило и сладко, като в приказка. Винаги ме пита как ми е най-добре, какво искам да направи. Аз го обичам и му имам пълно доверие и не мога и да си помисля да сравнявам изнасилването с любовта, която правя с него. Кофти беше, че докато чаках него (имахме среща) и ме отвлякоха. Но не го обвинявам, че не дойде на срещата. Просто кофти стечение на обстоятелствата. Иначе имаме проблеми в брака, като всеки друг, но подкрепата, нежността и любовта като цяло не липсват.
Не обвинявай себе си - това е най-важното и се опитай да не се чувстваш като жертва или да си спомняш, че си била такава. Аз предпочитам на мен да ми се случват гадни неща, отколкото на хората, които обичам и ме обичат. Защото, ако се случи на тях болката ще е стократно по-голяма. Сега като си помисля за изнасилването, ми е безразлично, защото е в миналото и там ще си остане. Не тая омраза към никого. Дори съдебната система ми стана по-противна от изнасилвачите, защото ме унижаваха, подиграваха ми се и ми накърниха достойнството многократно и продължително (уж компетентни, ерудирани лица, на които хората разчитат и имат доверие).
Ти съпруга си може да смениш по всяко време, но не можеш да смениш майка си. Поговори с нея и то доста сериозно. Ако жената те обича ще те разбере (силно се съмнявам, че не те обича). Трудно е да биеш дузпата на майка си с лека ръка. Но в краен случай (не дай си боже), ако не й пука за щастието ти, аз бих я изключила (но ще я мразя цял живот). Родителите ми също се опитват да ме контролират и да ми дават съвети за щяло и нещяло, но в крайна сметка винаги правя каквото аз реша. Разбира се, взимам под внимание съветите им, ако преценя, че са логични. Но никога не са ми правили проблем във връзките ми (поне не и съществен). Те например много обичат съпруга ми, чувстват го като техен син и той тях като негови родители. Но ако реша да се разделя с него ще знаят, че съм го направила, защото не съм била щастлива и ще ме разберат. Веднъж даже ми казаха, че обичат съпруга ми, защото аз съм си го избрала и ме прави щастлива и това била единствената причина. Когато сме се карали с моя мъж и сме били пред раздяла, родителите ми са ме подкрепяли и са ми казвали, че каквото и решение да взема, те са с мен и до мен. Сестра ми се разведе 2 пъти и те я подкрепяха и никога не казаха, че е постъпила погрешно, защото знаят, че тя си знае най-добре какво й било, за да вземе тези решения. Наистина трудно се взимат такива решения за раздяла, особено ако нямаш по-достоен ухажор, който чака да заеме мястото му и ако нещата са на кантар, т. е. хем има и положителни черти, хем има и отрицателни и в определени моменти надделяват едните или другите. Доколкото разбрах на теб ти пречи само майка ти, за да го напуснеш, иначе ти си готова. Изясни се с майка си, няма значение дали ще е преди или след като го напуснеш. Тя горката жена много се е объркала. Няма значение съпругът ти какво прави и не прави за теб - след като не можеш да го понасяш и чувстваш, че можеш без него и дори ще ти е по-добре без него, значи той е излишен фактор в живота ти и дори нездравословен. Може да пробваш да се разделите за известно време, за да видиш как ще ти се отрази и как ще се почувстваш (първоначалната по-мека версия от развода).
Стана много дълго - за разлика от теб аз съм доста по-обяснителна явно :)
Пожелавам ти успех и да срещнеш мъж, който ще ти помогне да живееш нормално.

До Номер 14 : Имаш доста крайно мнение. Тя не е робот и ако той я обича ще я заведе на психолог, както тя иска. Ти не заслужаваш любов от жена. За такива първични мъже като теб си има жени с определена професия (най-старата) или специални надуваеми кукли, които се продават в специализирани магазини.

35.   Благодаря на всички!
До номер 34 може ли по някакъв начин да се свържа с вас, примерно по скайп. Благодаря ви предварително
Решението ми е това да се разведа.
Имам нужда от мъж, който ще е подкрепя който няма да ме пренебрегва за всичко. Мъж който няма да прося от него каквото и да било било то ласки, целувки и какво ли не.

37.   Номер 14 дай боже тази болка да я изпиташ пак ела тогава ми кажи че с... а сие с... нека тогава те видя как ще си. на дали ще си жив след това. или ще те убият или ще се самоубиеш или ще убиеш изнасилвача си. или просто ще мразиш с.... и ще избягваш всякакъв контакт и ще се чустваш непалноценен и различен.