Споделена история от Секс и интимност

От две години имам орална връзка със сестра си
Здравейте.
Искам да споделя тук, че от две години имам орална вразка със сестра си. Аз сам на 18 в момента. Смисъл само тя ми прави орална любов. Аз осъзнах че е крайно време да срем вече! Но тя не желае....харесвало и!

Моля ви хора кажете това нормално ли е или не, и какво да правя... тъй като тя, желае да правим и анален секс!!!
Моля ви само сериозни мнения!

Коментари

51-90 от 90

58.   Не забравайте, че в някои държави е разрешено да сключват брак брат и сестра. Няма нищо извратено. Помислете малко. Нима е по малко извратено мъж и мъж или жена и жена. Има много такива еднополови бракове в които дори си осиновяват деца. Нима това е по нормално таткото да е с цици, та това дете как ще изгради нормална представа за мъж. Защо да не е нормално тогава брат и сестра. Та те са поне мъж и жена и могат да имат деца. А относно проблема който засягате, че ще се родят изроди има достатъчно проучвания по темата в гугъл. Целият проблем е липсата на генно разнообразие и се получава липсващ ген. Това понякога води до слаба имунна защита или в редки случаи до малоформации в плода. Проблема отдавна е решен като се добавя липсвацият ген. Няма никаква реална пречка освен в главите на хората - редно или грешно. Пример - в недалечното минало се е считало за мнооого грешно оралният секс и се е наказвал строго от църквата. Хората са го считали за много грешно, аморално и забранено. Но вие не мислите така вече нали? Ето значи сте извратени и имате нужда от психолог. Правилното и грешното не е нищо повече от наложени норми от конкретното общество в което живеем и то от малки ни налагат кое е правилно и кое не е. А историята показва, че нормите много се променят. Ако всички които правят орален например (кой ли пък не прави вече) се пренесат в миналото в онова общество, ще си имат много непроятности и определено ще ги наричат извратени. Е такива ли сме? Според кого? Кой определя къде точно е правилното и грешното. Истината е, че щом го има в природата и винаги го е имало, значи е правилно. През цялата история на живота се смесват различни животински видове, братя и сестри и какви ли не още комбинации. Самите ние сме продукт от смесването на много различни видове. Проблема е в главите на хората и в текущите норми на обществото (държавата). Ако сте жена и изневерявате например ако се намирате по на изток със сигурност ще ви пребият до смърт с камъни. Е кое е нормално и кое не е? Това тук или това с камъните. Мислиш си че това тук? Да ама не, за теб това е, а за онова общество другото е нормално. Съветвам такива братя и сестри да сменят това ограничено общество и да отидат в държава където не е проблем да сключат брак. Все пак щом жъж се жени за мъж, защо брат и сестра да се бъдат заедно, все пак са мъж и жена.

59.   58, в кои държави е разрешено да се женят брат и сестра?

В целия развит свят е позволено най-много първи братовчеди. При брат или сестра, вероятността за болни дечица е 25%, при баща-дъщеря е 50%.
Както и да е, кажи една такава държава?

60.   59, само децата ли са проблема. Еднополовите бракова са ок, защото си осиновяват деца. Ами като е такъв голям проблема то тогава и те могат да си осиновят деца. Тогава какъв е проблема? Както могат еднополовите двойки да си гледат деца, то така и те могат осиновени. Още пречки има ли освен 25% шанс да генетична болест? Със осиновяването тогава е 0% . Главният въпос е дали е правилно или грешно да са заедно. Въпоса с децата е лесно решим със осиновяване. Други пречки реално няма освен ограниченото общество.

61.   60, хомосексуалните хора са създадени така от природата, това не е техен избор. Брат и сестра да създават семейство е техен собствен избор. Именно за това едното определям лично аз като нормално, а другото - не. Няма как да приема нещо, което е "антиприродно"! Братята и сестрите могат да имат деца, но резултатът е човек-изрод. Следователно- природата отхвърля този вариант! Осиновяването няма нищо общо, то е измислено от човека. Всеки, който се противопостави на природата бива наказан, защото е част от нея.

62.   60, кръвосмешението е просто гнусно нещо, дори животните не го правят, докато хомосексуални има и в природата - от 5 до 10% от една популация.

63.   61. "хомосексуалните хора са създадени така от природата" - Голяма грешка пич. Познавам хора които поради това, че е модерно го правят или заради тръпката. Иначе истинските наистина са си от природата, но просто са по малката част от повечето обратни.
"Братята и сестрите могат да имат деца, но резултатът е човек-изрод" - това не е вярно, в историята има много деца от такива двойки които не са нито малоумни нито чудовица, а нормални хора. Не бързай с изводите без да си прочел. Разбира се една част от децата са с увреждания. Прочети статистика малко. Има в нета. Например в древен Египет малко след Христа броят на всички бракове между братя и сестри е близо 20 процента. В едно село тогава (името му не го помня но мога да го потърся) е достигнало 37%. Не виждам хората в Египет да са с три ръце или 5 очи. И според статистиката броят на кръвосмешенията в днешно време в Щатите е между 10-15% от всички братя и сестри. Проучени са много хора. Просто не се говори много и остава скрито, но тва не значи, че го няма.

62. Има в природата всичко, забравяш че и ние сме част от природата или според теб сме вънка? ! След като се е случвало в миналото и сега се случва значи е част от природните процеси и дали ви харесава или не си е ваш проблем. Факт е че го има и ще го има, значи и че е нормално.

64.   63, първо не съм пич, а пичка, и второ - кви са тия глупости за твоите познати дето били хомосексуални, защото така е модерно. Аз не говоря за БИсексуални, а за ХОМОсексуални, които няма как да се преструват на нещо, което не са, само заради тръпката.
Колкото до Египет, значи смяташ, че трябва да се върнем в годините малко след Христа и да живеем като неарделталци. Добре, че науката е напреднала и за разлика от тях, сега знаем какви могат да бъдат последствията от такива бракове. За Щатите- абсолютно съм сигурна, че процентът, който цитираш е верен. Доста уродливи хора има там + психично болни.

65.   64. Да и аз говоря за хомо, а не за би. Но остави това отклоняваме се от темата. Както вече писах по горе децата не са проблем, защото както двойките, които не могат да имат деца, така и такива двойки брат-сестра могат да си осиновяват деца. Проблема с децата се решава много лесно по този начин. Така, че стига с тези деца. Тук става въпрос само за връзка. Не всяка връзка трябва да има деца, нали? Или от всяко гадже по едно, две? А тук става въпос само за връзка. Само ще допълня, че ако в миналото нашите предци бяха толкова "морални" колкото вас, нас хората определено нямаше да ни има изобщо. Слагам морал в кавички, защото това е псевдо измислен морал за правилно-грешно. Има хора които смятат, че оралнният секс е много неморален и унизителен. А има хора които нямат никакви задръжки.

66.   65, спокойно, никой не е забранил нито оралните връзки, нито тези м-у близки роднини, вторите просто нямат право да се женят и да ОСИНОВЯВАТ ДЕЦА, разбира се, така както и хомосексуалните нямат това право.
Проблемът с дете може да се реши по-креативно иначе, има и банки за осеменяване, но Бог ще съди братя и сестри, които създават поколение по между си. Това е много безотговорно.
Нашите предци не са създавали поколение така, дори животните не го правят, поне не бозайниците.
Единствено сексът с деца е забранен, нарича се педофилия, както и недоброволния секс - изнасилване. Другото е позволено, но просто нека хората не създават поколение при такова близко сродство! Тук авторът няма проблем, така че нямам какво да добавя

67.   Ех, 65, не знам за предците, но добре, че съвременниците ни не мислят като теб, защото нямаше да имаме бъдеще. Какво означава "тук става въпрос само за връзка"? Каква връзка? Има ли секс, има и шанс за забременяване. На човек му се прави секс, защото му се размножава. И му се прави секс и му се размножава с точно определени хора, които подбира на подсъзнателно ниво. Затова и тези "връзки" между брат и сестра са рядко срещани- не заради морала, а заради чисто подсъзнателния избор на партньор (естествен подбор, така наречен).
П. П. Това за хомосексуалистите не мога да си представя как изобщо можеш да го вярваш, изглеждаш интелигентен мъж/жена. Ако си мъж, особено, как си представяш, че друг мъж би правил секс САМО с мъже и то САМО защото е модерно.

69.   66. Говориш някои неща без да ги знаеш. В много държави е разрешено и хомосексуалните двойки също. Ето един пресен пример и известен -
"Елтън Джон ще осиновява украинче. На пресконференция, дадена заедно с 42-годишния му партньор, Дейвид Фърниш, Елтън Джон отговорил на въпроса на журналистите дали някога са обсъждали осиновяване, че искат да приберат в дома си 14-месечния Лев."
Искаш да кажеш в България нямат право може би. Но светът слава Богу не е само България. Има ралични виждания по тези въпроси по света, което ме радва. И не е така, нашите предци много повече са създавали поколение така отколкото сега. По горе бях писал за процент около 20 който е установен в Египет преди 2000 години. А сега в Щатите е 10-15%.

67. "човек му се прави секс, защото му се размножава. И му се прави секс и му се размножава с точно определени хора, които подбира на подсъзнателно ниво." - не е точно така. Ако беше нямаше масово на много хора да им се прави секс със същият пол, а само с тези от които потенциално могат да се получат деца. Но всички знаем, че е пълно с гей-ове. А при жените е още по разпространено жена с жена. Ето има го сексуалното желание, но е насочено към някой от който не могат да има деца. Има и много случаи историята знае и на по фрапиращи сексуални партньори - кучето, козичката, овцата, кравата и какво ли още не. Така, че твоето твърдение, че на човек човек му се прави секс, защото му се размножава и затова избира опредените - е грешно и по детски глупаво. Или нямаш опит или си малък/-ка още.

70.   69, не съм малка, повярвай ми. Не отричам, че има хора със сексуално влечение към животни и още повече към своя си пол. Но въпросът е кое е преобладаващо, а още по-важният въпрос е защо. И аз бих правила секс с жена, пет, осем, двадесет пъти, колкото и да са, ще са много по-малко от пътите, в които ще правя секс с мъж. Ако ми се прави само с жени- значи съм хомосексуална, тях ги обсъждахме вече. При всички случаи не виждам причина да го правя с брат си, де, хах, да се върнем на темата.

71.   Да допълня само, че предците ни, които визираш са се ръководили от абсолютно същия принцип за продължаване на рода, съгласно времето, в което са живяли, обаче. Едва ли са го правили, защото са изпитвали сексуално влечение към братята и сестрите си. А, за Щатите казах вече. Виж записи от камера в средностатистически супермаркет в средностатистически град там, направо ще се хванеш за главата. Можем само да се радваме, че тук процентът не е толкова голям и никога няма да бъде.

72.   Това което чета ме изумява вие изобщо осъзнавате ли за какво става въпрос БРАТ и СЕСТРА. Съзнанието ми не го побира как си допуснал да се случи подобно нещо това е сериозен проблем спрете докато можете защото някой ден ще съжаляваш и ще се срамуваш и дано вече да си го сторил.

73.   Е, какво като го начука на сестра си в дупето и въобще каква е причината да се гледа на това като на извращение.
Да ти се празнят в устата, да се чукат педали, да се лижат жени не е извратено а е извратено да ко начука на собствената си сестра.
Аз лично не го осъждам, лошо няма щом е по взаимно съгласие.
Това не е от вчера имало го е и пак ще го има.
Какво е секс?
Само начин за размножаване ли? Не мисля.
Да не забравяме, че секса е израз на любов, а какво лошо има да обичаш сестра си или брат си.
Няма лошо да я уважи в дупето, даже може и да свърши там без опасност да я забремени.

А на всички моралисти много здраве от мен.
Нямам сестра, но ако имах аз също не бих я чукал защото не ме възбужда идеята, но пък разбирам хората които ги въбужда, въобще всичко което се прави по взаимно съгласие него осъждам.
Всеки имаправо да прави със себеси каквото поиска.
Никой не е ангажиран да го прави, просто не съдете тези които го правят.

74.   73, за теб разбрахме, че не те кефи идеята да се чукаш със сестра си (ако имаше), а какво ще кажеш ако ставаше въпрос за твоите деца, пак ли ще кажеш "щом е по взаимно съгласие е ок" или изведнъж ще се превърнеш в моралист, а?

75.   74 Както вече казах, всеки има право да прави това което му е приятно без да навреди на никой.

77.   Няма проблем да правите орален или стандартен секс щом и двамата го искате. Не мога да разбера защо сега не искаш, звучиш сякаш си бил изнасилен. Обикновено трябва да се чувстваш по-спокоен когато го правиш с някого толкова близък като сестра си. Отпуснете се и си правете нормален секс ако го чувствате така, няма смисъл от дивотии като анален. На колко го дини е сестра ти? Не позволявай да ви вменяват психични отклонения заради този ваш избор.

78.   И какво лошо има в това да правиш секс със сестра си? С моята го правихме близо 3-4 години. Аз бях на 15, а тя на 13 и го правихме докато станах на 18-19 някъде. За това време правехме поне по 1 път секс на ден. Веднъж дори щях да правя секс и със братовчедка си, но баба ни се върна по-рано от пазар и не успяхме. Аз съм този го "отвори" сестра ми и се гордея с това. По-добре да види какво представлява секса първоначално, защото аз я пазех и и го вкарвах бавно и полека първият път. Нито е забременяла, нито нищо. Сега си има дете от друг човек и си живеят на друго място. Какъв е проблема немога да разбера? Какви психолози, какви чудесии...?

80.   Абе правете си го както си знаете но никой да не ви разбира и внимавай да не забременее, че ще стане като с гърците, за това все още и още се раждат изродчета там и то доста. Правили са го за да не излиза богатството им от фамилиите. Инъче тайно я мятай без никой да знае... даже не е трябвало и тема тук да пускаш, доста инфо има в нета, порови се и почети да ти се изясни всичко...

81.   орална връзка! хахаха за мен това е пълна измислица! как може да му се връзвате и чак съвети да му давате??

83.   не е нормално! спрете наи добре веднага или при 1ва възможност според мен е даже гадно!

85.   Според теория на Фройд човек има сексуални желания към всички, които обича, но те са подтиснати.
Козлето като порасне опложда майка си и сестра си.
Но ако не повдигнете морала си няма да влезете в Царството Божие, което Господ е приготвил за човека.

86.   Аз не мога да налагам и натяквам морални норми, понеже често нашето поведение има за коректив ответната реакция на този с когото имаме отношения. Дали аз ако бях на мястото на момчето бих постъпил така - не зная, смущаващо е поне според възпитанието ни от морална гледна точка. Но от друга страна, самият секс като секс, ако не е за продължаването на рода си е пак порок и бива осъждан от висшите морално-етични норми. Изхождайки от това, както стана ясно, това в случай си е удоволствие и радост от секса, желано най-малко от женска страна. Щом е било допуснато от брата, следователно и на него е харесало... следователно няма принудителност и физическа злоупотреба. Ако се вземат предпазните мерки да не стане гаф с бебетата, не би следвало и да е проблем такова взаимно задоволяване. При наличие на повече задръжки, двамата биха си се самозадоволявали тайно и поединично. Но в този конкретен случай никъде не се говори за любов между брат и сестра а само за взаимно задоволяване. Следователно и този секс ще приключи рано или късно, когато двама се влюбят в различни от роднини партньори. В този ред на мисли, не считате ли драги форумци и граждани, че е по-правилно и разумно всеки от тях да привикне към секса с противоположния пол отколкото да става асоциален мастурбатор. Така един ден в нормалната си връзка няма да е навикнал да се самозадоволява и ще има пълноценен секс, вместо да свършва за броени минутки. А този секс е възникнал като израз на взаимно доверяване и приемане - поради тази причина е и допустим, стига да не предизвика нечий дискомфорт - било то физически или психически....

87.   Бог е казал: Всички сте братя и сестри. И също Бог е казал: Обичайте се и плодете се. И ко праим? :) Ами френд, освен да се кръстиш, а тя да си плакне устата със светена вода :)

89.   Дано това да е измислица. Но ако е вярно, човек, направо не знам... Освен да преминеш към майка си и баща си освен, откачалка... Може и с баба си да пробваш като се върне от пазар. И с кучето. Пробвай и с прасето на село.

91.   С моя брат близнак като малки си духахме, но все пак сме били доста доста малки и не сме знаели какво вършим... ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО!!!!

95.   Сестра ми ми се търкаше когато бяхме малки. И сега като се сетя и искам пак да го направи.

98.   Хм! Зависи колко е голяма сестра ти! Ако е още в детския дом е ненормално! Но ако е започнала в училище го смятай за нормално! :)))))))

99.   Напълно нормално си е щом не пречите на никого.

100.   Думата "нормално" е измислена от хората. Не е нещо което е заданено от висша инстанция и стои непоклатимо. Моралът е конструкт на индивиди живяли много преди вас, защо трябва да се ръководите от техните произволни принципи? Пазете се от забременяване, всичко друго е нормално! А законът зад стените на къщата не важи. Това е лично пространство.

101.   И Адам и Ева са били брат и сестра - нали са сътворени от един бог - отец.

102.   До тук добре. Сега напиши и за връзката си със зелените човечета с антенки на главите.......

103.   Не знам, ама това да имаш орална връзка със сестра ти ми звучи адски възбуждащо! Според мен няма нищо лошо! Каква по-силна връзка между брат и сестра от това, така любовта ви ще се спои за цял живот, много мило някак си ми изглежда.

104.   Ако баща ми беше по-млад, с удоволствие бих правил секс с него.

105.   Абе хората се оплакват че не могат да изчукат сестра си и да я накарат да им прави свирки, а да не говорим че тя иска да ти пусне отзад. Това е късмет човече давай докато още можеш.

106.   Е аз 4 години ебах брачетка ми и като стана на 16 престанах защото се омъжи.
Златко

108.   Човек чуй ся.... Това не е редно, но има много други такива статии. Не си единствен. От една гледна точка изглежда изкушаващто, но от друга страна НЕ Е НОРМАЛНО. Започнете малко от малко да се отдалечавате един от друг. В смисъл такъв че трябва да не се виждате толкова често. Като и мине пак си бедете близки. Не ги слушай другите за тоя психиатър. Просто не се подавай на изкушението!!

Дано съм ти дал съвет. ;)

110.   106, a Златко от Филиповци! Знам те!

113.   Толкова ли не можете да си намерите партньори за удоволствия. Или на принципа каквото е най близо под ръка. То както и тръгнало първо в устата после в гъза и накрая... бебе. Ами така си е. Кръвосмешение и от това ще сте нещастни за цял живот. Да не говора че може да се стигне и до по голямо престъпление. Не е нормално.

51-90 от 90