Споделена история от Секс и интимност

От две години имам орална връзка със сестра си
Здравейте.
Искам да споделя тук, че от две години имам орална вразка със сестра си. Аз сам на 18 в момента. Смисъл само тя ми прави орална любов. Аз осъзнах че е крайно време да срем вече! Но тя не желае....харесвало и!

Моля ви хора кажете това нормално ли е или не, и какво да правя... тъй като тя, желае да правим и анален секс!!!
Моля ви само сериозни мнения!

Коментари

1-50 от 90

1.   Човек дано да говориш за доведена сестра, защото ако не е така просто спри веднага и я заведи сестра си на някои много-добър психиатър (наистина добър). Ако е доведена и нямате никва кръвна връзка ако искаш и се жени за нея.

Ако е много луда и немоеш да се отървеш от нея просто или избягай някъде или и намери някой извратен приятел (да си я задоволява). Не искам да те обиждам, но ако не искаш да си докараш сериозни психични и сексуални проблеми БЯГАЙ ОТ НЕЯ. Човек просто напълно ме шокира, знам сигурно ти е трудно, НО БЪДИ ИСТИНСКИ МЪЖ И ПРЕКРАТИ ТАЗИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ИЗВРАТЕНА ИСТОРИЯ В Е Д Н А Г А. Дано съм ти полезен ;)

2.   Виж сега това не е нормално, но съм чел и за други случаи такива и наистина сестра ти трябва да я заведеш на лекар, но за това трябва и тя да има желание, а ти ако можеш просто поговори с нея и и кажи, че не трябва да продължавате така. Това ще ти разбие психиката тя имала ли е друг мъж, с които е била напиши малко повече да се ориентираме ти имал ли си друга жена как започна всичко.

3.   Значи ... човек според мен не трябва да спираш ... кога ще ти се отвори такава вазможност!

4.   Здравей, това което го казваш наистина не е нормално, но трябва да го спреш веднага това нещно. Заведи я на лекар, обясни и че това не може да продължава така, също и ти така ще си навредиш на себе си на самата ти психика. Успех дано сме ти помогнали

5.   Това ми се струва забавно. Толкова ли нямат представа хората какво е правилно и какво не е ? Са остава и някой да пита дали с баща му е нормално

6.   ВИЕ И ДВАМАТА ИМАТЕ ПРОБЛЕМ-ТИ ЗАЩО СИ ДОПУСНАЛ ДА СЕ СЛУЧИ? ТРЯБВА НЕЗАБАВНО ДА ПРЕКРАТИТЕ ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО. СВЪРШИХА ЛИ МЪЖЕТЕ И ЖЕНИТЕ, ЧЕ ТРЯБВА ПО РОДНИНСКИ ДА СЕ ЗАДОВОЛЯВАТЕ. НАМРИ СИ ПРИЯТЕЛКА И ПРЕКРАТИ ТАЗИ ГАДОСТ, ЗАШОТО ПСИХИЧЕСКИ ЩЕ СЕ СРИНЕТЕ....

7.   Спри! Просто е ненормално и глупаво. Всяка секс връзка малко или много търпи развитие. Как виждаш нещата по-нататък. А тоя дето ти твърди, че няма да ти се отвори възможност не е прав. Ако ти предразположиш жените се навиват на свирки. Той или е много груб или е голямо дърво.

8.   Интересно, преди две години не си ли помисли, че не е редно да имаш полови контакти със сестра си? Сигурно те гризе съвестта сега....тя вероятно е по-малка от теб и разчита ТИ да поемеш отговорността. Да правиш каквато и да е форма на секс с кръвен роднина се нарича кръвосмешение и едва ли има нещо по-лошо от морална гледна точка. Така че прекрати веднага и се опитай да забравиш тези две години.....ако успееш някога...

9.   Най-добре спрете незабавно, и го запазете в тайна завинаги, идете на психолог и само на него споделете това ще ви помогне.... иначе ще ви съсипе психиката, аз уча психология и ви го казвам, ще ви създаде комплекси и депресии. Спрете докато е време...има жени колкото искаш, мъже за нея колкото иска, само да се огледате

10.   Спирай веднага!!! Тя така утре ще забременее от теб.. Знаеш ли какво се ражда тогава? Питай някой психолог дали да не и кажеш, че се съмняваш, че може да си хванал нещо, за да се стресне и да не иска повече.Такава идеч ми дойде, но питай психолог дали да я осъществиш

11.   Виж какво, поради възрастта доста често при полово съзряване се получават подобни неща в семейството. Ти не си единствения на когото това се е случило - бъди сигурен, просто младите юноши подгонени от хормони и нагони губят представа за много неща. Въпросът е, че се превръща в навик и ненормалното започва да става нормално и да взима застрашителни размери. В случая надали тя ще се съгласи да я заведеш на психолог. Ако е по-малка при нея нещата все още са във върхов стадии (пубертетен), а при теб както виждаш започват да отшумяват и съзнанието неизтормозвано от хормоналния поток започва да се избистря и вече се чувстваш неловко или най-малкото некомфортно от тази ситуация.

Изходът е един ... за известно време просто да се разделите. Опитай все пак да и обясниш, че тези мераци са ти минали и смяташ да спрете с експериментите. Достатъчно - пробвала е в по-сигурна обстановка и с познат човек (защото и това може да я е подтикнало) но ... вече стоп! Това можеш да го направиш само ти - ти си мъжът в случая и братът и по-разумния ... това е което мога да ти кажа.

12.   Споко аз мисля че е нормално аз нямам брат а сестра и затова с братовчед ми. С мен му беше за първи път и мога да кажа че съм го научила на нещо. По добре с теб отколкото да се самозадоволява сама както аз сега като го няма него.

13.   Трябва да спреш веднага и наистина да отидеш на психолог и ти и сестра ти. Това не е трябвало да започва даже. Също добра идея е и да се разделите и да не се виждате за исвестно време. И недей чака тя да спре ти си този който трябва да го направи.

Искам да кажа на номер 12 - напротиф скапа, по добре е да маструбираш, отколкото да го правиш с брат си или братовчед си, пак и няма нужда да маструбираш нито да го правиш с роднини има достатачно мъже на света

14.   Независимо дали ти е родна или доведена сестра вие сте болни перверзници, номер 12 също и трябва веднага да спрете и да отидете на психолог или психиатър. Това не е трябвало изобщо да започва. Откъде сте го измислили и някой казвал ли ви е че кръвосмешението е недопустимо от всяка гледна точка?

15.   Това, което правите се нарича "инцес", и е не само неморално, но е забранено от закона. От такива връзки, а вие сте много близки роднини, брат и сестра, се раждат изроди. Това ли искате, да се проклинате цял живот? А какво ще кажат родителите ви ако разберат. Наранявате много хора, най-вече себе си. Спешно отидете на психолог.

16.   Виж тя на колко години е ? Аз по принцип съм малко извратен и приемам всичко и това от скоро ми се е набило в главата ма не бих го пробвал не за друго а защото сестра ми е по малка ако беше по -голяма от мен вече е съвсем различно и бих го пробвал с удоволствие:)

17.   Мерси, много благодаря за отговорите. Спряхме оралните игри, само 1-2 пъти месечно правим нестандартен секс.

18.   Да се смее ли човек или да плаче? Какви хора само!! Разбивате си живота и психиката. Защо не се срещате с други хора? Ако един ден се влюбите, не мислите ли че тази ваша история може да ви измъчва и ако споделите на любимия ви човек, той как ще реагира? А в какво се изразява този нестандартен секс? Защото по принцип секс между брат и сестра не е много стандартен и нормален.

19.   Вината не е нейна. И двамата сте за преглед!

20.   Ами ей така както си правите нестандартния секс, тъй може да забременее без да се усетите и да се роди едно нестандартно дете.. я без крак я без ръка или нещо по-лошо и да страда цял живот заради вашите ненормални прищевки.. трябва да го осъзнаете час по-скоро, ако не искате да става по-лошо и по-лошо. И идете на психотерапевт запишете си час не е толкова скъпо само трябва да има желание и всичко се постига.

21.   Това е извратено

22.   хуи род не признава !!!

23.   Аз се чудя не на хората които го правят това нещо а на тези които го позволяват! та вие сте извратени бе! не знам дали аз съм някаква старомодна ама такива кой с бащата кой със сестрата не ги разбирам .... как можеш да изпитваш плътско влечение към някой твой роднина, няма да се учудя ако някой напише че ебе и майка си с извинение за грубия израз ама е много брутално тва със сестрата. и двамата сте за лекар ако питаш мен!

24.   Благодаря за отговорите! Аз исках просто, решение на въпроса, а не моралистични забелешки! Всички сте много праведни, но аз знам че всеки нормален човек поне веднъж е спал с братовчеда или братовчетката! Вече го правим все по рядко, само по голями празници, всъщност, последният път беше по велик ден, да ме прощава господ!
Поздрави и много любов на всички гълабченца, независимо от възраста:))))

25.   Защо ми се струва, че всичко това е плод на болна фантазия!? Момчето просто се прави на интересно. Спокойно можеш да се насочиш към писането на еротични / порно / разкази. Успех!

26.   kak пък ти хрумна че всеки нормален човек е спал с братовчедите си. успокояваш гузна съвест или просто всичко е измислица. ако ти се струваше нормално, нямаше да го напишеш тук и да търсиш съвет.

27.   Аз си мисля, че такива неща стават от филмите, нямам впредвид само порно филмите, а по принцип

28.   ахахахаха, лееле това направо не е истина - и момчето с проблемите и коментарите, всичко е лудост!!! Хахахаха

30.   Ей пич, думата "нормално" произлиза от норма/и. Поразрови се малко из медицинските книги, кама сутра и др. и виж ще намериш ли някъде да пише за такова нещо, че е "нормално". Сега си задавам въпроса дали майка ти и баща ти не са брат и сестра...

31.   Сигурен съм, че поне половината от нас са прегрешили, и са имали непристойни действия. Дайте, да не ме обиждате. Признайте си, че и на вас ви се прави любов, с близък семеен човек!

32.   Аз мисля, че човека се бъзика, а вие се вързахте :)

33.   До №31: Да вярно е няма безгрешен човек живи хора сме и всеки може да греши но да бъдеш сьс сестра си вече е извратено ходете на психо бе хора.

34.   Изкривени съзнания ;( Дори да не вярвате в Господ това от където и да погледнеш не е правилно. Не казвам, че сте луди, но това е много, много грешно. Вие излизате от място!!!! Не мога да го разбера.... намерете си отделни партньори и не си обърквайте съзнанията повече.

35.   Наистина трябва да спрете 1-2 пъти ??? тва за теб малко ли е ?? все едно да спиш с маика ти или тя да ти прави свирки ... не се ли отвращаваш човече ???

36.   Ами какво да ти кажа нз добре ли сте и двеамата според мен трябва да ви изведат на центара и да ви линчуват хората с камани докаде дойивяхме да има и такива работи абе вие сте болни и двамата да ви кажа, че и питаш дали е нормално- ужас

37.   Абе ти си за лудницата бре, че и имаш наглоста да питаш дали е нормално - я направо ти и сестра ти се хварлете от някои мост.

38.   Ако съм баща ще ти откъсна тиквата с голи ръце

39.   То си личи, че авторът се бъзика и се смее на коментарите ви. Не се занимавайте, абсурдно е. А ако е истина, то това момче и сестра му са за лудницата. Всъщност и да не е истина, авторът пак си е за лудницата.

41.   Луди... за друго определение не се сещам

43.   "Води я на лекар" " "Психични проблеми" Абе хора, вие да не приписвате един от друг? Да факт, това което се случва не е редно, но не можем да пращаме всеки в болница, заради мераците които има! Нали? Кой от вас е безгрешен? Кой? Тръгнали сме да разрешаваме чуждите, проблеми по-възможно най-грозния начин, а нашите не можем!!!

44.   ТВА СА ГЛУПОСТИ!!! това са някакви негови пубертетски сексуални фантазии. и аз сам ги имал кат малък щот имам по голяма сестра. кат порасне ще се осъзнае колко е неправилно. но пак повтарям това са само фантазии

45.   Хахаха! Това за Великдена и да ви прощава Бог направо ме срина на земята от смях :D:D:D:D
Еййй, големи моралисти, еййй! Те не са тръгнали да се женят или да имат деца!!! Чисто медицински, даже и секс могат да си правят, стига да нямат деца! Всичко е в моралните ви задръжки, които явно те нямат!
Ако мислите, че и аз съм правила такива неща- НЕ СЪМ! Не бих и правила, защото моите възгледи са различни от тези на автора. Но пък човека нека си се задоволява, щом му е кеф! НАЛИ НЕ ВРЕДИ НА НИКОЙ? ;))))

46.   Моралисти колкото щеш! Няма нищо по хубаво от това да правиш секс със сестра си! Историята с Едип цар който синът му го убива и се жени за майка си? Какво ще кажете жалки моралисти. Ами Байрон който е имал сексуални контакти със сестра си /истинската/? Тези роднински връзки са широко разпространени особенно в царските среди където се женят първи братовчеди и т. н. Лошото е ако се роди дете то при всички случай ще е изрод но няма нищо лошо да се прави секс със собственната си сестра /не доведена /. Това са неща запазени за Боговете и Царете! Не се притеснявай и освен свирките почни веднага секс със сестра си, разбира се без да забременява! Успех! Жалко че нямам сестра какъв секс бихме направили та това направо е Божественно!

50.   Недей да мъчиш момичето прасни я в дупето няма нищо ненормално в това.
Щом и двамата го искате.

51.   Номер 46, ти си болен бе, човек. Какъв Едип цар, какъв ти Байрон. Ами дай тогава всички да се почнем.. да видим какво ще стане! Вие мислите ли въобще нещо като пишете? Потресена съм! И като почнете с тази дума "моралисти" направо вече ми става лошо. Все едно да имаш някакъв морал е нещо лошо. Накъде отива светът??..........

53.   Защо да не прави секс със сестра си, та нима е правилно да дефилират по улиците разни педали и лизби каки, мен пък те не ме кефат но има хора които ги кефи да чука себеподобни (от един пол)
Но ако се реагира тогава вече говорим за дискриминация, защото това не е содомия а да чукаш сестра си е.
Щом и двамата го искат защо да им се забранява и да бъдат осъждани.
Не е нормално ако изнасилиш сестра си или майка си и въобще да изнасилиш не е правилно това вече е гнусно.
Гнусно е и да се възползуваш от по малките, педофила вече не е нормален за мен въпреки че ако го попитате той ще каже, че е болен.
Важно е да не се допуска да се правят деца от кръвосмешение защото е много лошо това.
Аз лично познавам брат и сестра които не крият че се чукат и даже и двамата си имат семейства и не го крият даже го правят заедно и се снимат за спомен.
Какво му е лошото да опънеш сестра си?
Или е по правилно да опъна някой педал.
Въпрос на вкус, всеки си има право на мнение по въпроса, аз лично не ме изненадва пича със сестра му да си я чука в дупето и да си траят защото хората са различни и на пръв поглед е не обичайно но не и не нормално.
Знам, че много хора ще кажат, че съм болен но това е положението, имало е и ще има такъв вид секс щом и филми се правят на тази тематика значи няма нищо лошо.

54.   Пробвай и дупето, ще ти хареса просто не я забременявай.
Не ги слушай тия галфони, щом си имаш сестра и ти духа а пък и иска да и напълниш и дупето със сперма не му мисли много, сложи и го в дупето да и направиш кефа, а консервите да те критикуват колкото си искат.
Давай смело не е грешка а е бонус.
Щом не е на сила значи е в реда на нещата.

55.   Аз мисля, че много хора биха го направили, ако не е имало закон и морал, който да го забранява. В човешката история се е случвало и пак ще се случва. Как да се постъпи щом веднъж е станало, не знам. Психиатрите какво ли могат да помогнат! Щом сте толкова гладни за секс, намерете си други партньори.

56.   Все съм знаела, че има ненормални хора, ама не знаех че са толкова много. Недопустима е дори мисълта за подобно нещо, камо ли самото действие.
Надявам се никога да не срещна хора като вас.
Срамувайте се!

57.   номер 1 прав е

1-50 от 90