Споделена история от Секс и интимност

Получавам много оргазми, нормално ли е това?
Здравейте, аз имам малък проблем, всъщност не знам дали е проблем или не, за това ще помоля за съвет. Момиче съм на 22 години, по време на секс получавам много оргазми. За 3 часа секс, може би имам близо 10 оргазъма, та понякога даже и повече. Всичките са много силни и всичко под мене става ужасно мокро. Много лесно се възбуждам, получавам оргазъм при симулация на гърдите, клиторна симулация, вагинална, а последния път беше докато правя френска на гаджето, въобще не съм се пипала никъде, а получих побъркващ оргазъм. Имах чувството, че пишкам.
Въпросът ми е дали тези много оргазми са нормални, това признак ли е за некачествен секс. Аз се кефя много, но приятелят ми мисли че не ми доставя достатъчно удоволствие и не свършвам качествено, за това ми се иска още и още.
Моля помогнете ми, наистина съм объркана.

Коментари

1.   Първо не е сиМулация, а сТимулация, а иначе може само да се радваш, някои жени и веднъж не свършват и незнаят що е оргазъм.

2.   Нормално е, явно възбудата с твоя приятел е голяма. Радвай се. Иначе сама можеш да прецениш дали това е временно явление или винаги си била така... просто помисли с колко преди него си спала и как е било, и сама ще стигнещ да отговора.

3.   Отиди на лекар. Или за да се лекуваш или на психолог защото май темата е измислена.

4.   от Авторката

С приятеля ми сме заедно от една година, скоро реших, че първият ми мъж трябва да е той (бях девствена). Той беше много внимателен с мене и не усетих почти никаква болка, т. е. първият ми път беше много добре. Бях леко притеснена, но удоволствието си го имаше. Аномалиите почнаха след това, всеки следващ път ми става все по -хубаво и по сладка и следователно многото оргазми. Така на 100% се задоволявам, но приятелят ми мисли, че не ме задоволява достатъчно. Преди мене е имал една приятелка, която е казвала, че качественият оргазъм се прави един път и повече не ти се иска. При мене е точно обратното, колкото повече го правя, толкова повече ми се иска. Честно казано объркана съм много.
Темата ми не е измислена №3 наистина имам спешна нужда от съвети.

5.   Жена-46. Авторката, не си за никакви прегледи и лекари. ти си една щастливка, единици жени са като теб. И преди 20-25 години исках оргазъм и сега искам и пак нищо не се получава... трудно, трудно, трудно. Все си мислех, че проблема е в мъжете, ама не е, а е в мен. Така си останах... "дърво"в леглото, а съм красива жена, няма човек, който да не ме харесва, но съм едно пълно креватно разочарование... Радвай се на оргазмите си!

6.   3 часа секс? !?

7.   Радвай се и се наслаждавай, това с обилното подмокряне може да е скуирт, малко жени го могат, приятелат ти да не се притеснява, че не те е задоволил, напротив, трябва да се радва, че те е докарал до множествени оргазми, аз бих се радвал на такова момкиче. М37

8.   И аз съм така, но това си е благословия. :)
А и за мъжа е много възбуждащо, повярвай ми. ;)

9.   Всичко си е нормално, а ти си щастливка, обичате се с приятеля ти, това е прекрасно, явно много те възбужда, няма за какво да е притеснен, кажи му го.

10.   Аз ги получавам не при секс, а при масурбиране, веднага след първият оргазъм започвам стумулиране на клиторът отново, като изпъвам адски много краката си напред и се напъвам /напрягам/силно и така свършвам по няколко пъти.

11.   Не се притеснявай, това не е проблем, а чиста благословия. Обясни на приятеля ти, че ти е кеф да не се притеснява, и напред към нови подвизи.
S. A. D.

12.   5. Жена-46. -същия случай... страх ме е да съм с мъж защото ще лъсне голата истина. Има огън в мен ама е под сто тона лед. Знам че отсреща ме желаят но все се притеснявам. Не искам да разбират че се вцепенявам и се отдръпвам а така мъжете ме мислят за надута. Че се правя на недостъпна. Ужасна работа. А аввторката е мечтата на всеки мъж. Ти ще накараш всеки с теб да се чуства бог.

13.   Ехеее, де да можех и аз да получавам толкова. Като мъж, след като свърша един, два, максимум три пъти и повече не мога.

14.   Ебаси проблема няма що. И това не е върха на сладоледа. Бившата ми приятелка за час свършваше по 5-6 пъти. С други момичета не съм го постигал, но с нея си бяхме паснали идеално в секса.

15.   ти си просто супер. н се притеснявай от нищо. за 3 часа 10 оргазъма понякога са малко. и какво се учудвате за 3-е часа секс. какво са когато има желание. за мен лично когато го правя под 3 часа си е пълен провали се стремя ако има необходимото време да не се провалям. обожавам момичетата да са много мокрички при оргазъм. мечтая си и сега защото в момента нямам такова мокричко

16.   Всичко ти е ОК!!! Приятелят ти трябва да се чувства щастливец! Много мъже си мечтаят за жена, като теб.
Успех! :))

17.   12. Жена-46/5... Защо красивите жени винаги сме нещастни в леглото? Все нещо недоизживяно, все нещо недопочувствано? Сами ли си го правим? На кофти мъже ли попадаме???

18.   Момичетата са майсторки на множествените оргазми, особено при масурбиране, могат да си играят цял ден.

19.   Авторката
Много благодаря на всички, успокоихте ме много.
Показах коментарите и на приятеля си и той видимо се почувства добре, още като прочети коментарите и ме сграбчи и.... :).
Още веднъж благодаря на всички!

20.   Ако не се лъжа това се случва на 10 000 или 100 000 жени. нямам спомен точно, но скоро го четох при една статия на сексолог. Голямо впечетление ми направи точно това, че този тип жени свуршват дори и при масажиране само на гърдите и при орална любов. ТИ си една голяма късметлийка.
към №12
има много жени като теб и докато не започнеш да търсиш собственото си удоволствие, ще си останеш, , дърво" съжелявам за израза.
просто се отпускай и не мисли за нищо друго освен за приблежаващото удоволствие
Към жените които все още не са испитвали оргазъм
Имах връска с жена, която е водила 8 год. РЕДОВЕН полов живот и не беше изпитвала вагинален оргазъм. До края на втория месец, аз вече бях достатъчно комплексиран и започнах да губя желание, защото удоволствието не беше еднакво взаимно. Накратко как се получи: един продължителен еротичен масаж задължително със смазка (на цялото тяло), постоянно мачкане на гърдите. Лизах достатъчно дълго и бавно за да не свърши при самото лизане и се обърнахме в поза партер (задна). Разтворете си достатъчно краката за да може мъжът да е по на високо. по този начин пенисът му не е на пред а даже леко надолу. така при всяко вкарване и изкарване той търка максимално Gточката. по този начин възбудата ви става все по голяма. Не трябва да ви жали. макар и да прозвучи грозно: рязко, силно, грубо, независимо колко ви тласка напред. ако усети, че ще свърши да ви направи малко френска докато продължава с 3 три пръста и пак на задна. При нас се получи по този начин. Пожелавам ви късмет и винаги споделяйте фантазиите с половинките си, независимо колко са мръсни. по този начин се чувствате максимално освободени

от ЛЕО
М 30

21.   10 оргазма за 3 часа ми се струват нещо нормално и хубаво.

Една моя бивша приятелка свърши веднъж 50 - да, петдесет пъти, броихме ги, за около два часа секс. Направо щеше да умре накрая от толкова ебане, съвсем буквално. И не - не е симулирала, просто свършваше много и все по-лесно и бързо над десетия път...

Колкото до красивите жени по-горе, които не могат да свършат - мисля, че имате проблем с егото си. Прекалено много самочувствие сте натрупали, суета, мислите го и премисляте през цялото време. Докато съм забелязал, че тъкмо обратното - доброволното задраскване на егото, лекото или по-силното унижение... винаги водят до изключителна възбуда и оргазми. Нова си е лично мнение и личен опит.

22.   Щастливка! Не помня кога за последен път ми се е случвало. И аз искам!!!

23.   Това не е НИКАКЪВ проблем!!! Проблем ще е ако е обратно!

24.   Мила, ти си късметлийка! Впрочем аз също. Това е още един плюс да си жена. Нарича се множествен оргазъм! За една вечер можем да свършим многократно и най-важното е, че всеки следващ път е по-силен и по-хубав от предишния. А понякога стигам и до скуирт. В смисъл, че ми е толкова хубаво, че направо експлодирам.

25.   Здравейте, една моя приятелка се чуди да ли е нормално да получава оргазми на 13 години и дали е опасно да ги получава ако още няма цикъл?

26.   Напълно нормално е, има момичета на по десетина години, който също изпитват множествени оргазми, естествено при самозадоволяване.

28.   момиче на 18.
Аз водя полов живот от година и половина. Имала съм два партньора.
Не съм изпитвала оргазъм никога с приятеля ми (заедно сме от една година) и с бившия ми.
Стигала съм до оргазъм сама. И стигам абсолютно винаги. Много е кратък, но все пак е приятен.
Харесвам да правя секс. Обожавам го, но не съм сигурна, че някога ще стигна до оргазъм с мъж.
Пробвала съм доста неща и смея да кажа, че съм изключително страстна и сама инициирам интимните ни моменти доста често.
Обичам да възбуждам приятеля ми и да виждам, че му харесва какво правя.
Но аз самата никога не съм изпитвала някакво много върховно удоволствие.
Страх ме е, че никога няма да разбера какво е да го изпитваш и се научих да си живея с това. И да изпитвам удоволствие и от самия секс и от удоволствието, което доставям на приятеля ми.
Завиждам на авторката, че изпитва това. Късметлийка си.

29.   До Авторката: Мъж на 34 съм.Навремето имах голяма любов, която беше като теб.И аз на нея й бях първия.За 18я и рожден ден свърши 18 пъти за цял ден, това й е било максимума.Правели сме секс не по 3, а по 8 часа.Цапахме навсякъде и чаршафите и дюшеците бяха постоянно подгизнали.Пише по 5-6 литра вода на ден от това.От тогава - вече 10 години търся такава като нея, но уви.Лошото е че повечето жени дори не знаят за този благодат.

Ти си една от 4% жени на този свят.Това прави само 150000 такива жени в България, като не броим че това включва децата и бабите.

Приятеля ти не е само късметлия ами трябва да те боготвори.След теб ще се сблъска с 4% шанс да намери такава като теб...покажи му го това.

Има и още нещо обаче , убеден съм че всяка жена може да го постигне това.

30.   Аз също получавам много оргазми,винаги съм получавала много оргазми още когато започнах да мастурбирам като дете и по късно през пубертета винаги съм стигала до серия от оргазми един след друг,сега когато водя сексуален живот също изпитвам серия от оргазми като всеки следващ е по силен от предходният.