Споделена история от Секс и интимност

Всички мъже ли гледат порно?
Искам да попитам всички мъже ли гледат порно нека споделят
жените също да кажат тяхните половинки гледат ли защото моят постоянно гледа а аз не и ме кара да гледам?

Коментари

1.   Естествено, че всеки гледа. И аз.
За какво да живея иначе?

2.   Не гледам порно. Дори не съм гледал порно от години. Нарочно не гледам, защото гледащите намаляват потентността си. Според мен, всеки бъж трябва да се пази от порното и голотиите, защото като ги гледа си вкарва автогол. А като не гледа няма пресищане от голи женски тела и е винаги готов за подвизи:)))))))))))))

4.   Номер 2 е прав!
аз въпреки, че гледам що-годе редовно, но и аз съм забелязал че от много гледане мерака спада, или по-точно свикваш с един изкуствен образ за жена, а в реалния живот не всички са като любимата порноактриса примерно. имал съм случай да бъда с едно момиче, което беше много готина, но леко закръглена... еми от много порно, което ми е промивало главата не се възбуждих много. ако не бях гледал редовно, щеше да е друга работата.
сега се органичавам, а като не гледам няколко дена приятелката ми остава много доволна.

5.   Ма то жените гледат та мъжете ли да не гледат :))))))))))))))

7.   Има нещо вярно в коментара на номер 2, но не напълно. Аз мисля, че не е вредно да се гледа порно в рамките на нормалното

8.   И аз гледам. Който каже, че не харесва порно те лъже, мацке. Само дето този номер 2 е до някъде прав...

9.   Това че гледаш порно няма нищо лошо.. Аз също съм гледал понякога, но това не е нищо особено, сиг и ти си гледала

10.   Aз съм 12 годишно момиче и сяка вечер гледам порно ( между лезбийки ) кату си легнат майка ми и баща ми и си бъркам в п******а ! Няма нищо лошо в това... на мен даже ми се е*е някой път.. искам някой да ми олиже онаа раота ии да мии осмуче циците ;) Да сии вкарам някой хуй и тва е ;) На някой дядо примерно

11.   Господи, номер 2 та ти си едва на 12 год. (не че аз съм мн голяма на 17) " ;) Да сии вкарам някой хуй и тва е ;) На някой дядо примерно " .. не тфа е просто анархия .. :Х:Х нямам думи .. аз съм на 17 .. наистина гледала съм порно (девствена съм).
По думите ти ти давам 1 още най-много 2 год и ти ще водиш полов живот.

А към автора: аз имах връзка около година. И приятелят ми гледаше редовно порно, но никога ме не е крал насила да го гледам с него. Поговори с него ;))

12.   до номер 10---абе ти добри пари ще заработваш като пораснеш :) :) ;)

13.   Странно. Жените от порнофилмите наистина ли ви харесват повече от реалните? Обикновено визията им е отврат от това, което съм виждал досега. Затова и никога не съм бил голям фен на порното.
Ралф

14.   По темата: Гледам, щото го има, а го има, щото го гледаме. Ма гледаш, ако искаш -никой на сила не те кара. Не става със забрани. Едно време имаше забрана (не, че сега няма), пък пак се прокрадвахме и гледахме. Но като всичко друго, като стане рутинно, става безинтересно.
А № 10 май е дядото, ама не му стига все още порното :)

15.   Порното е за самотници! Женен съм и когато остана без любовница се разнообразявам с порно.Порно има за всички вкусове- и грубо и нежно, от което да се учиш:)Иначе е глупост ,че порното намалява потентноста! Просто става насищане и губиш желание, но същото е и с някоя готина мадама-след време омръзва:)

16.   Това е до номер 10 ти нормална ли си да лапаш кура на някой пенсионер(след 60 год.)и да си бъркаш в путката.Няма кво да ги слагаш тези звездички ние знае ме какво е това.А по темата:имам гадже което гледаше порно,но вече не гледа.

17.   До номер 16. Аз пък съм пенсионер и гледам порно. Има доста педофилско и там. Ама и наяве, извън монитора го има. Нали не си мислиш, че си най праведна, за да упрекваш децата в това, което на тебе не ти допада? На мене например не ми харесват курветини като тебе, дето са по отворени и от фантасмагориите на порното, та чак и си отказала гаджето си от него. Сигурно си по интересна и от Чочолина, щом си толкова способна. Или си попаднала на някой мухльо, дето ти се кланя на всяка крачка, щото до по свястно не може да се добере.
И все пак нямам намерение да те упреквам -като всеки човек и ти имаш право да си избираш начина на живот. Аз не твърдя, че си ненормална. Не го прави и ти към другите.

18.   Аве номер 10 хващам бас че някво омряло лапе дет си бара х*я и се чуди какво да прави.

19.   Като е много загоряла работата се гледа порно, но не бива да се прекалява. Номер 2 е много, ама много прав!

20.   Ами и аз гледам и няма нищо лошо в това според мен. Първото изречение на 15 е супер вярно за съжаление. А на 10 искам да кажа, че с такова мислене до никъде няма да стигне в живота :Х

21.   Аз също гледам , ама по нет-а, клипчета нещо такова, цели филми не ми се гледат. Но умерено де не прекалявам с порното

22.   Какво пък! Всеки има видеокасетки с порно в дома си,нали? Когато иска, пуска си филма и това е! Какво от това, че в сексшоповете срещу 20 лева се продават видеокасети? Тук във Варна имаме т.нар. "ЕРОТИЧНА ВИДЕОТЕКА"-така пише на указателните табели, намиращи се по стълбовете на уличните лампи-това е под ОБЩИНА "ВАРНА" Аз веднъж ходих там, беше 2006г. Когато влязох вътре, шапката ми падна! Имаше сексоргии, двойки, тройки, огромни цици и т.н. Тряба само да видиш обложката на касетата, няма нужда да ти я пускат и ще разбереш филма какъв е само от снимките на обложката! Така разбрах какви филми има там! След като видях каквото ме интересуваше, напуснах видеотеката, оттогава не съм припарвал дотам. Само ще кажа, че за 10 лева се наема 1 касета (за по-старите филми) за 24 часа и 15 лева(за най-новите филми) също за 24 часа! Все пак живеем в демокрация,нали! А ако беше СОЦИАЛИЗМЪТ? Ни порно ще видим, ни свобода на словото, ни западна музика, ни друго! Но пък нямаше да се крадат коли и да се разбиват домовете на хората и да се убиват пенсионери за 5 лева! Но да се върнем на темата! Защо има порно и то у нас? Защото има пазар за него,затова! Парите, които хората дават за филмите отиват при артистите! Те си вземат заплатите от продажбите на филмите им! Затова има пазар за порното и у нас! Това е цялата истина

23.   До номер 17. А ти ся какво ще защитаваш оная 12 годишна пикла ли? И от коя дума на номер 16 разбра че е "курветина" (както ти си го написа) тя може да не си е отказала гаджето от това да гледа порно може той сам да е решил това и от каде знееш че е мухльо искаш да кажеш че като е спрял да гледа порно е мухльо така ли? Това ли са твоите представи? Може момчето да е сметнало че вече няма нужда от това. И как може пенсионер да напише такива думи ти трябва да си яко загорял за секс. Нямаш ли си друга работа? Вари там си брой пенсията по добре от колкото да дранкаш глупости!

А за номер 10 мога да каже че до никаде няма да стигне с тея мисли най-много както каза номер 12 до там да е.

Според мен до някаде номер 2 е прав.
А по темата мога да кажа че си имам приятел които един път ми сподели, че от както сме заедно много рядко да му се случи да гледа порно.

24.   Що за въпрос? То да не се произвежда за да го гледат маймуните в зоологическата градина? Това обвинение към мъжете ли е? Защото в клиповете и филмите не участват само мъже, нали? Или е почтено да го правим, но е непочтено да го гледаме? Освен това, кой пречи и на жените да го гледат? Пардон, забравих -за мъжете сексът е гордост, а за жените -унижение. :-[ Все едно, секс може да се прави от едните без другите! Я стига с това средновековно скудоумие!

25.   Да всички гледат, но не си признават всички. То е като чекийте, всички мъже си правят чекии но не всички си прознават.
но с навлизането на интернет, видеокасетите със секс ще залезят, защото в нета теглиш това което ти харесва и има много по-голям избор.

Мен лично като мъж, съвр.американско порно ме отвръщава, защото е като цяло унизително за жената, героинята трябва да лапа пишки и прочие по-яки перверзии които нямат нищо общо к нормалния секс, също защото типът жена която се представя - кльощава и обезкосмена, със силиконови цици, ми действа антисексуално.

Виж на времето, германското порно беше къде-къде по-приятно!

26.   Eммммммм има мъже,който гледат и такива де то не гледат.
Това зависи от мъжкия организъм.А аз лично гледам понякога.

27.   Стига сте осъждали коментар 12. Момичето просто си сподели еротичните фантазии.Дали са нормални ли не, не е ваша работа.

Всеки има правото да се възбужда и да си представя каквото иска,на която възраст му се иска.Всичко останало са някакви иделогии за псевдо-морализъм,останал ни от преди средновековието. Ама тя природата си знае работата, без значение от задръстения ни морализъм ,
когато тялото е готово, си иска своето. И е глупак този ,който го отрича(който отрича сексуалността си).
А възмущението ви,че на тези години използва такива думи, то всеки шестгодишен/шестгодишна също ги знае.

Относно коментар 25, разбирам че лапането на пишки те отращава. Това действа на всеки различно.Повечето мъже пък точно това ги възбужда, а знам и за жени, който ги възбужда да го правят (две такива са ми били гаджета xD ). Ама щом и за теб има (германското) , не виждам какъв е проблема :P.
Хайде със здраве,и да го духа всеки ,който ме нареди след мен xD.

28.   Порното е вредно, защото покрай краткотрайното си въздействие да стимулира нечие изпразване, внушава едно погрешно възприемане на сексуалните взаимоотношения между хората. Т. е. дава ти малко секс (затова е толкова разпространено) като в замяна на това ти промива мозъка. Акцент е неравностойната роля на жената, по-точно стремежа да се постави в такава позиция. Оттам и отношението на мъжете спрямо жените, оттам и неудовлетворителните сексуални отношения, следва неразбирателство и тн. Малко хора обаче си дават сметка за това. Щ е го разберат само една част от хората.
До номер 2, напълно си прав, моето момче.

29.   Във всичко има зарибявка. Включително и в анти-порното. Не съм съгласен с №28. Жените които се предлагат по начините, видяни в порното, изпитват не по малко удоволствие от секса, отколкото мъжете, които им го предоставят. Не говоря за проститутки, а за нормални жени, с нормални професии и приемам, че правят това само в семействата си (така е поне по закон). Сексуалният глад у жените е не по малък, напротив, по огромен и незадоволен е именно поради "моралните" ограничения, които им налагаме. Затова в секса се вихрят много по яко от нас, търсейки удовлетворение. Поведението им в акта е това, което ни стимулира или не, да удовлетворим напълно очакванията им. При всяка задрямала п***а, мъжът с фантазия може да се изпразни веднъж и да загуби интерес. Но при освободената и активна дама мъжът изцежда всичко от себе си и винаги я ощастливява. Но не се учудвам и на №28. Има и такива жени -сексът за тях е досадно задължение и поведението им е насочено към това, да ограничават партньора си, или просто "да му пускат", за да се отчетат. Скучно! Адски скучно! На такива задължително им изневеряват.

30.   От номер 28
към редакторите
Защо не сте публикували отговорът към номер 29?

31.   аз съм момче на 16, дали съм правил полов акт няма да кажа, но за гледането гледам и то редовно ;]

32.   Порното е огромна заблуда и празнина!Мъжете се плюнчат като гладни бебета,гледайки порно,а ,какво остава след филма,сигурно само комплекс,че не е толкова надарен,те и без това са комплексари.

33.   Гледам, но много скришом и много тайно. Обичам истинския секс, но има и един човек (жена -аз съм мъж), на когото държа, но никак не мога да се отпусна докрай с нея. Ако се държа разпуснато, може и да ме отхвърли и съм много умерен с нея. А за секс с друга, докато съм с нея, само си мечтая -нали се сещате какво ще ми се случи, ако разбере, че си фантазирам за чуждо? Та, с порно компенсирам това, което хем не ми стига, хем и занапред се очертава да ми е недостатъчно. Без ръкоделието просто няма как. Приятели ме съветват да я попритисна -жените били не по малко ебливи от нас, но мисля, че за всеки конкретен случай това се усеща дали е така, и с моята явно не е. И тъй като смятам, че животът не е само секс, но и без него си не може, така си наваксвам липсващия дял...

34.   Абсолютно вярно номер 32!! Поздравявам те!

36.   28 Евалата някой да каже нещо истинско и смислено!

37.   ами,че дялът на мъжете е само един(номер 33),дялът се нарича долна глава.Мъжете са примитивни същества,признават го много психолози.Какво всъщност наваксваш,воайорската си потребност може би.Ако видиш жената до себе си да зяпа надървени мачовци,каквито има под път и над път в интернет,ще запееш друга песен.Всички мъже се плашат от конкуренция,но винаги се изживяват като големи плейбои,пфу-у-у,аман от комплексари мъже,май наистина истинските мъже умряха във втората световна.

38.   Стъписах се, когато моят приятел ми каза: мъжете чукат жени за престиж и маструбират за удоволствие. Разбрах, че гледа порно, когато ме няма вкъщи. В началото на връзката ни се възбуждаше винаги, когато го докосвах, а сега дори да го стимулирм по члена рядко се възбужда. Трябва ли да го оставя известно време без да искам секс от него? В началото беше на върха на щастието, че е намерил жена, която да поема инициативата за секс, но сега започна да става мързелив и стои като пън дори, когато аз съм активна за секс. Има ли някакъв съвет, моля? !

39.   дали мъжете гледаме порно? - разбира сееее то нали за нас е правено... а жените купуват ли си ботуши? ? ?

38 - аз съм мъж, и лично според мен - тоя твоя си е чиста доза мухльо и 'парцал'... това държание срещу половинката си е отвратително и срамно за мъжката каста:/ от друга страна - когато един мъж изгуби желание за една жена то значи, че или има любовница и има по-хубав секс, или секса с теб му е омръзнал вече или ти си му омръзнала като цяло. разбира се, че не го защитавам, но имам предвид, че пониженото желание е последица от други неща, но НЕ и гледането на порно. поне аз лично никога не съм имал проблем да си гледам порно най редовно преди новините в 8 и после да си се радвам на жената до мен...

М.

40.   Порното ме докарва до по-добър оргазъм от който и да е мъж ;)

41.   При всеки е различно. :) Аз си гледам порно редовно, и всичко е наред, а тва че намалява потентността не е вярно, при мен бих казал че е обратното.

42.   Момче на 15 съм и гледам когато няма с какво да заблажа ^^ моето момиче е на 16 и тя гледа

43.   38 - ужас! Зарежи го, мисля като 39.

Аз съм на мнението, че няма лошо да се гледа порно, но не то да замества секса за сметка на щастието на партньора.
Смятам обаче, че е и жалко мъжете да се крият от жените си заради това! Какво е толкова лошо в пустото порно, нека си гледат, но да са после и топ в леглото

44.   относно темата имам приятели и приятелки които гледат такова нещо. Разбрах го още в 4 клас, а може да са гледали и по-отрано. На мен лично това нещо ме отвращава. Не мога да си представя как на хората им харесва и го гледат нон-стоп. А и все пак всички хора са различни :)
Към номер 10 нека си фантазира наволя само че не и го препоръчвам докато е под 18 години (аз не съм го правила никога макарче съм в 6 клас). Макарче има хора, които казват нека да го направят когато са готови. И все пак нека първия път особено ако е под 18 години да иползва предпазни мерки, за да се предпази от нежелана бременност.

45.   ИСКАМ ДА ДАМ МОЕТО СИ МЕННИЕ ПО СТАТИЯТА, СПОРЕД МЕН ПОРНО ГЛЕДАТ.. МЪЖЕТЕ С МНОГО ПО ВИСОК ТЕСТОСТЕРОН ОТ ОСТАНАЛИТЕ, ЯСНО Е, ЧЕ ПОРНО ДА НЕ ДЕЙСТВА И ЖЕНА НЯМА ДА ТИ ДЕЙСТВА... АЗ СЪМ ГЛЕДАЛ ПОРНО НОН СТОП.. НЕ СЪМ ХОДИЛ НА ДАСКАЛО.. И ПАК СИ БЯХ ВЪЗБУДЕН ПО ЦЯЛ ДЕН... ТАКА ДО 28Г. ДО ТОГАВА МИ КАРА ПУБЕРТЕТА... МАКАР ДА СЕ ОЖЕНИХ НА 18Г.... ПОРНОТО Е ДА НЕ СЕ ИЗНЕВЕРЯВА ОТ НЕДОСТИГ НА СЕКС... ДА СТЕ ЧУВАЛИ ЗА ХИПЕРСЕКСУАЛНОСТ...??? ПОРНОТО НЕ Е ВИНОВНО ЗА ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ СЕКСУАЛНИ, А ВСИЧКО Е ХОРМОНИ В ОРГАНИЗМА.. ТОВА Е!

46.   Чакай, чакай, номер 45, пубертета мъжете си го караме докато влезем в андропаузата, недораслеци сме, затова и си ходим възбудени, а порното според мен е вид изневяра. Веднъж видях хисторито на компютъра на приятелката ми, и вярвай щях да се взривя от ревност (някакви надарени мъжаги мастурбират като за рекордите на Гинес), стойки, чалъми и т. н.. Много ляво ми стана.

47.   Че не всички гледат "порно", не всички гледот, както и не всички обичат да ядат сладолед, но както повечето хора обичат сладолед, така и повечето хора гледат "порно", независимо дали си го признават или не. Воайорството е в природата на човека. Проблемът е, че не една или две двойки са стигнали до раздяла заради страстта на половинката по порното. Най-тъпото е, че само по себе си често порното спасява двойките от реална изневяра, ама не всеки приема нещата по този начин.

48.   абе що те кара да гледаш а не го правите нещата са зле да знаеш(шегувам Се)

49.   олееее... вие жените сте много зле
вие не си ли копувате гримове, ботуши и най рацлични неща а?
Порното не е изобщо лошо нещо да ви кажа това е като вие жените всеки ден да се гримисвате с червила и гримове...
Заради това аз мисля че порното не влияе нито добре нито зле на човека...
и кав е проблема толкос не разбирам....
пак по темата мисля че е нормално жените да гледат порно както така и да си мастурбират
вие незнаете какво се случва с дащерите и синовете ви...
незнаете по колко пати на ден те гледат порно, мастурбират и др неща...
пак до номер 12 момичето просто казва какво чувства и какво иска да прави

51.   49, не не си кОпуваме гримове, неграмотник такъв. Върни се в първи клас, вземи някой друг урок по правопис, че тогава давай акъл!!!

52.   И всички жени.

53.   Предпочитам Дискавъри ченъл.

54.   "... моят постоянно гледа а аз не и ме кара да гледам... "Садист ;-)