Споделена история от Секс и интимност

Бременна ли съм?
Здравейте, аз съм момиче на 20 години.. запоследно с моя приятел правихме секс на 31 октомври и тогава се изпразни 2 пъти в мен. Иначе през този месец, октомври, имах цикал в началото на месец. И така на 4 ноември ми дойде цикалът. Направих си тест за бременност, но излезе отрицателен, но при положение, че се изпразни вътре в мен възможно ли е да съм бременна или не? Правихме секса 4 дни преди да ми дойде. Ако някой има като моя проблем нека ми пише, иска вашите съвети. И този месец ми дойде.

Коментари

1.   Дошъл ти е цикъла, как, по дяволите, ще си бременна ?!!!!

2.   Може да караш т.н. цветна бременност. Но като се замисля ,че той свършва в теб и ти явно приветстваш това, е въпрос на време и на опити е да си имате дете. Честито!
Д-р Хаус
P.S.Човек като не иска дете се пази.

3.   Хубаво е да свършва в теб, нали? Явно и ти мислиш така. Е, ако сега не си бременна, скоро ще си...

4.   Е на 20 си , не си на 15, би трябвало да си наясно с тези неща бе момиче...
Като те е страх, просто му кажи да не свършва в теб, или ползвайте презерватив...
И не, не си бременна, но ако продължаваш така , може и да се случи.
Един аборт е 300 лв, апък кутийка с кондоми 4лв, ти си прецени....

5.   А след това дойде ли ти пак?

6.   Мале та ти си на 20 години бе момиче! Че в наши дни децата на по 12 знаят повече от теб. Направо срамота.

7.   Скъпа авторке, а защо просто не си направиш още един тест, като толкова много се притесняваш? Те са доста сигурни и показват положителен резултат дори при цветна бременност.

Честно казано, аз не мисля, че си забременяла, но ние тук от къде да знаем?
Или си направи тест, или иди на доктор. Други варианти няма.
И като не искаш да ставаш мама, пази се, не е толкова трудно, а и има доста начини. ;)

8.   Да,и ще имаш близнаци!Честито!Макар че на такива като теб трябва да им забранят да се размножават...

9.   Номер 8 моралиста и критика във вихара си. Хахахаха .. Стога ве безгрешния ;))) Момичето кой знае какво е направило. Правило секс с приятеля си и се чуди дали може да е забреняло... чудо голямо. ;) А към авторката- според мен щом ти е дошло не си бременна, но за да се успокоиш повтори теста ;))

10.   Здр по добре да хоиш на гинеколог за да си сигурна иначе ще си постоянно в стрес. И аз имам подобен проблем но при мен приятеля ми изкара цлена си преди да се изпразни но мен ме страх да не забременея.

11.   Aбе успокой се не си бременна ... и аз така си мислех ама не съм

12.   Има добра и лоша новина. Добрата е че не винаги когато се изпразнят в теб значи че си бременна, а лошата е, че съществува така наречената цветна бременност. Предполагам знаеш какво значи това, но все пак... това значи че дори и бременна имаш цикъл. Нищо, че още съм по - малка и аз имах такова притеснение , но с течение на обстоятелствата разбрах, че няма нищо тревожно.
Много рядко се случва теста за бременност да лъже така, че няма от какво да се притесняваш!!!

13.   Оле боже :) абе момиче спокойно не изпадай в истерии хахах и моя приятел е свършвал сумати пъти в мен. Ако ти е дошло пак има 2 страни.. или не си бременна или караш цветна бременност, но това може лесно да се разбере тъй като при цветната само ти зацапва нямаш обилно карвене както си е в първият ден по слабо е и е леко кафеникаво .. но вземи си един тест ако той вече показва - това значи че не си .. лесно е с 4 лева ще го разбереш така и да питаш ние няма как да ти кажем категорично да или не :) марш към аптеката и следващият път да внимавате повече ..

14.   Aбе не бъдете толкова сигурни и аз така си мислех, ама се указа цветна бременост ... идваше всичко беше ОК, но след 2-рия месец ... ве4е си проли4а 1. наедрях; 2. гърдите се поналяха; 3. постоянно ми се ядеше; 4. ставаше ми лошо от цигарите и т.н. и на мен ми изписваше 1 чертичка на първите 2 теста, ама после като ми свърши и се образуваха 2 чертички ...

15.   Не си бременна, но си на 20 и трябва това да го знаеш.

16.   Здравейте :)ние с моя приятел правихме секс 2 дни преди да ми дойде и той свърши в мен.Ние много искаме да имаме бебче: )Направих си тест,но беше отр.изчаках няколко дни и си направих нов и пак беше отр.,а мина вече 1 месец и на мен още не мие дошъл цикълът.Дали съм бременна!!!Моля ви,който е имал такъв проблем нека ми пише!!!!

17.   Аз и моят приятел правихме секс за първи път и се притеснявам да не съм бременна често се изморявам докато качвам стълби, постоянно ядем, постоянно хода до тоалетна и не мога да спа не мога да си намеря удобно място моля ви помогнете ми. Казвам се Зида.

18.   Какво ще кажеш да попиташ аптекрката същото? Един тест за бременност струва 10 лв. Успех!

19.   Преди няколко дни с моя мъж правихме любов и той свърши в мен след което аз отидох веднага до тоалетна и то изтече, въпроса ми е има ли шанс да съм бременна. Моля ви се отговорете ми и МИ ПОМОГНЕТЕ.

20.   Преди няколко дни с моя мъж правихме любов и той свърши в мен след което аз отидох веднага до тоалетна и то изтече, въпроса ми е има ли шанс да съм бременна. Моля ви се отговорете ми и МИ ПОМОГНЕТЕ. С. Н. В

22.   здравеи съветвам те да не вярваш толкова на теста щом не ти идва цикълът значи имаш проблем, отиди на генеколок

23.   Здравейте, имам следния проблем. На 27. 07 приятеля ми свърши в мен, но не точно в мен ами накрая.. и като го извади имаше и навън. Притесних се и на 30. 07 взех Ескапел странични ефекти нямах след това на 03. 08 ми доиде за около 3, 4 дни, но сега преди 1, 2 вечери ми стана лошо, днес отново така, но не сутрин а вечер обикновенно и се притеснявам да не съм бременна, но и тези дни съм под голям стрес поради други причини дали е от това или съм бременна? Моля ви, пишете

25.   Здравейте, искам да попитам нещо, защощо съм притеснена. на 21 години съм, имам сериозен приятел от 3 години с който редовно правим секс. Преди 6 месеца стана гаф и направих аборт. Веднага след, като ми доиде започнах да пия Линдинет 20 и от тогава не съм пропускала нито едно хапче. Въпроса ми е следният:Преди 2 дена правихме секс и има възможност да е свършил в мен, при това положение да взимам ли Ескапел или да не се притеснявам, според вас? Благодаря предварително, доста съм уплашена!

26.   25 В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ВЗИМАЙ ЕСКАПЕЛЕ!
Обади се на гинеколога ти, питай го такива въпроси, за Бога, но ти вече си на противозачатачни, защо да взимаш Ескапеле! Не можеш да знаеш, как ще си взаимодействат двата прапарата, а и е 100% излишно!!!
Противозачатачните ти осигуряват най-добрата защита. Продължи да ги пиеш и всеки път може да свършва приятелят ти дори в теб, ако ги взимаш както трябва, защото ти не можеш да забременееш. Образовай се по темата, как точно действат противозачатачните ти хапчета и се успокой! Най-важното, не ги спирай и не се панирай за глупости. Довери се на най-надежния контрацептив на света!

27.   Благодаря, знам че действат по такъв начин, но след този аборт съм се притеснила. Няма да взимам нищо, да се надяваме, че ще ми дойде след 5 дни!

28.   Защо не използвате презерватив след като не искате все още деца?
Знаеш ли един аборт сам по себе си колко е опасен, а да не говорим за втори? Искаш да нямаш деца някой ден ли?
Ползвайте презеватив!

29.   28 - момичето ползва противозачатачни, които са с 5% по-надежни от кондомите.

35.   Без презерватив ли го правехте?

37.   Здравейте!
На 25 съм бях с годеника ми на почивка, свърши в мен 2 пъти и после излезнахме и страшен скандал... от 4 години сме заедно, но се разделихме. След скандала бях в депресия и забравих за опасността която идва към мен сега... На 28. 09 беше цикъла ми, свърши в мен на 09. 10... рано е за тестове, чувствам се странно, знам, че няма как да усещам бременност явно е от нерви. Въпроса ми е дали шанса да съм забременяла в тези дни е голям. Незнам кога ми е овулацията, защото не съм мислила, че ще се скараме и за мен детето вече беше мечта. Моля всеки, който би ме осъдил или би ме нарекла безотговеорна да не ми отговаря...

38.   Има ли една черта, чухте ли, говеда?!
Теста е валиден, а Жоро е невинен.
Ако има две черти, ще повторим две черти,
бързо, бързо му звънни, бременна си вече ти!
Тест, тест, тест, SURECHECK!
Газ до аптеката и провери. Другият вариант е да хвърлим боб, ама ще трябва да изпратиш килограм боб по Еконт ;)
АКАТИМ

40.   Здравейте дами , не знаех как да започна, защото може би ще Ви прозвучи глупаво .. На 21 съм , не знам много по темата , затова реших да попитам Вас и се надявам да ми помогнете с отговорите си , защото не спирам да мисля това от вече няколко дни ...На 3 февруари ми дойде цикъла , на 4 вечерта приятеля ми поиска да правим анален секс ... Бях по корем , докато свършваше се изплъзна и излезе от мен, но се хлъзна надолу между краката ми , станах и веднага отидох да се измия , имах малко течност по срамните устни , но не е прониквал отпред .. Объркана съм , затова Ви пиша и питам , има ли някаква вероятност да е потекло нещо навътре и да забременея , ( но се измих веднага ) а и бях във 2 ри ден от цикъла ми.Имам апетит , не ме болят гърдите , случи се 2 пъти ниско долу вляво да ме заболи за кратко и се дразня за най-малкото , Както винаги 1 седмица преди цикъл ми излизат пъпки , днес ми излезе една , надявам се да си ми дойде цикъла и да не се притеснявам . Ще бъда благодарна , надявам се да няма нещо притеснително от всичко това ...